اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
    درود

از واجبات این متد ، اندیکاتوری هست که بسته شدن کندل را به ما اعلام کنه .
    پس این اندیکاتور رو روی تمپلیتی که نیما جان ارایه دادند اجرا کنید و یه save بگیرید از تمپلیت جدیدتون

bar close alarm

بدرود
    همایون جان یکی از اندیکاتور های کاملی که من دیدم اندیه کوشه چپه چارته..

برای دانلود میزارم دوستانی که ندارن استفاده کنن..

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...rol-Panel-.zip
    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

بچه ها سیستم که خودش اندیکاتور داره بنده خدا... دیگه از این کامل تر و ساده تر چی میخواین. بی خیال.

نظر

امیرجان اون اندی که قرار دادم برای هر سیستمی واجبه..
        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
          بچه ها سیستم که خودش اندیکاتور داره بنده خدا... دیگه از این کامل تر و ساده تر چی میخواین. بی خیال.
          نه امیر اشتباه نکن
          من خودم تو محل بهم میگن هومی آنتی اندیکاتور!

bar close alarm که میاد زمان بسته شدن کندل ها رو میگه و تقریبا توی هر سیستمی باید باشه

silver trend هم میاد کندل های توی چارت رو اگه روندشون صعودیه ، سبز میکنه و اگه نزولیه قرمز میکنه تا تریدر در نگاه اول بدونه الان روندش صعودیه یا نزولی ( وسطش اگه یه کندلی ساز مخالف بزنه با یک رونده غالب ، این اندیکاتور اونو به رنگ روند در میاره )

بدرود
          ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

من که جرأت نکردم اینجا بای بدم... ولی صبرکنیم ببینیم غلام حلقه به گوش سیستم بودن چه نتیجه ای میده

نظر

دشت اول

دیر نشده برای ورود
              کسی میخواد میتونه سوار شه

ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 12-10-2013, 11:34 AM

نظر

دشت دوم !

نظر

.
                  ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 12-10-2013, 12:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                    سلام دوستان

پیام جان، روش خوبی رو آموزش دادید، از شما ممنونم

فقط مشکل من این است که در تایم پایین کار میکنم، بیشتر 5 و 15 دقیقه که اگر به نظر شما ایرادی نداره موقعیتهارو قرار میدم.

موفق باشید
                    درود بر همگی

محمد جان چرا که نه ؟ من اگر تایم های بالا رو پیشنهاد دادم صرفا به دلیل تجربه خودم و همان دلایلی است که قبلا گفتم.

شما هم اگر تایم پایین کار میکنید ، حتما دلایلی برای خود دارید و مطمئنم که به کارتان مسلط هستید که اصرار بر این تایم ها دارید.

خوشحال میشیم که شما هم با توجه به سلیقه تان موقعیت قرار دهید. فقط لطف کنید اگر امکان داشت ، نتایج رو هم حتی اگر همش استاپ و تا عدم ورود بود را هم قرار دهید تا به یه جمع بندی برسیم.

مرسی . پیروز باشی
                    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                      یکی از بهترین تایم ها به نظرم 15 دقیقست..بیشتر بریک اوت ها تو این تایم اول رخ میده..این استراتژی هم رو 15 مین موقعیت های جالبی میسازه با اس ال های کوچیک! ..اگه آقا پیام اجازه بده ما هم موقعیت های 15 مین و 5 مین

اینجا میزاریم..
                      امیر جان از نظر من هیچ مشکلی نیست و اصلا هم نیاز به اجازه و این حرفا نیست !!! آدم یه جوری میشه وقتی کسی اجازه میگیره !!! خودت صاحب اختیاری .

قابل توجه همه دوستان : تا زمانی که اصول این روش به هم نخوره و حفظ بشه هیچ ایرادی نداره که با توجه سلیقه تان عمل کنید. فقط ترسم از اینه که دوباره اسیر اندیکاتور های پر زرق و برق بشیم و یادمون بره که هدف اول چی بوده و یه تریدر -- پای چارت نشین-- نشویم !!!. از نظر من نیاز به هیچ چیز اضافی تر نداره مگر در حد اندیکاتور های فرعی مثل اسپرد و مارکت پرایس و ...

هدف اینه که به سود برسیم . حالا چطوری رو خودتون تصمیم بگیرید!

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
                            دشت دوم !

نتیجه = L$

نظر

• ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                                eur - usd

همجهتی سیگنال ها در تایم های بالا ( هفتگی و روزانه ) جای تامل دارد . درتایم 4 ساعته و 1ساعته هم تا هم جهت شدن با این تایم ها فاصله زیادی نداریم.

فعلا در تایم روزانه به هدف خودش رسیده و الباقی حرکت رو با جابجایی استاپ همراهی میکنیم.

.

نظر

پردازش ...
                                X