اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یه مثال دیگه از جنس پست قبل که بهتره وارد نشیم. نتیجه این تست ها که معلوم بشه راحت تر میتونیم تصمیم بگیریم.

یه نکته مهم اینکه کندلهایی از این دست بلند و کشیده که ناشی از هیجانات و نوسانات خبری است ، برای مبنا قرار دادن برای ترید مناسب نیستند و احتیاط بیشتری میطلبد . ( من ترید نمیکنم ). سوای این قضیه که قیمت به بالای باند نفوذ زیادی کرده بود و به خودی خود ترید پر ریسک بوده.

هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها

محمد جان با یورو - ین چه کردی ؟
      پیام جان ظاهرا باید ضرر رو بپذیرم و خارج بشم، چون هم باندها دارن بهم نزدیک میشن و هم مووینگ از باندها خارج شده...
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• محمد جان فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. شاید یکم اوضاع بهتر بشه منم وارد بشم. استاپ رو اگر مشکلی نداری چند پیپ زیر سوینگ بذار ، یعنی حوالی 140.80 . البته این فقط یه پیشنهاده وگر نه من جسارت نمیکنم و صلاح خویش خسروان دادند.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

محمد جان فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد. شاید یکم اوضاع بهتر بشه منم وارد بشم. استاپ رو اگر مشکلی نداری چند پیپ زیر سوینگ بذار ، یعنی حوالی 140.80 . البته این فقط یه پیشنهاده وگر نه من جسارت نمیکنم و صلاح خویش خسروان دادند.
          این چه حرفیه پیام جان، شما صاحب اختیار و صاحب سخنی برادر، استاپ رو از ابتدا که پوز گرفتم روی 140.77 ست کرده بودم.
          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

یه نمونه لایو از موردی که صحبتشو کردیم. طبق روال معمول میبایست بالای کندل مشخص شده اردر خرید ست میکردیم هر چند که تا الان فعال نشده ولی نزدیک شدن باند ها و خروج میانگین از باند ، آلارمی برای عدم ورود میباشد که احتمالا ما شاهد یه نزول قیمتی ، حتی اگرهم که شده به صورت کارکشن خواهیم بود.

سلام.
            جناب پیام مگر نزدیک شدن باندها به هم نشانه جمع شدن پتانسیل و یک حرکت قوی نیست؟خوب حالا چرا ما این حرکت رو در جهت روند دلخواهمون در نظر نگیریم؟منظور اینه که چرا کارکشن؟
            ممنون بابت وقتی که میزارید پیام جان.
            .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• طلا خانوم در تایم 15 دقیقه
              موقعیتی که پای چارت نبودم استفاده کنم...

نظر

• نوشته اصلی توسط hessamfx نمایش پست ها
                سلام.
                جناب پیام مگر نزدیک شدن باندها به هم نشانه جمع شدن پتانسیل و یک حرکت قوی نیست؟خوب حالا چرا ما این حرکت رو در جهت روند دلخواهمون در نظر نگیریم؟منظور اینه که چرا کارکشن؟
                ممنون بابت وقتی که میزارید پیام جان.
                درود بر شما حسام عزیز .

شما درست میگی که نزدیک شدن باند نشان از جمع شدن پتانسیل برای آغاز حرکتی شیرین است ، من هم همینو میگم فقط اینکه خروج میانگین و ساید شدن باند ها امکان فیل شدن تحلیل در آن زمان را بالا میبرد و قیمت به احتمال زیاد بین دو باند بیرونی نوسان میکند. این هشدار برای آغاز چنین حرکتی است و پس از طی چندین کندل این فنر جمع شده رها میشوند و آن زمان برای ترید مناسب تر است. همونی که شما گفتی. پس اگر اول این ساید شدن وارد بشیم احتمال ضرر بیشتره .

یه نمونه دیگه

ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 12-12-2013, 01:36 AM

.

نظر

• سلام.
                  پیام جان این موقعیت ریسک به ریواردش مناسبه؟با اون شادوی بلند.فاصله باندها خوبن؟...
                  مرسی.
                  [IMG][/IMG]
                  .:.سلاخی میگریست به قناری کوچکی دلباخته بود.:.

نظر

• خوبه حسام جان از نظر باند و میانگین اوکی است فقط امیدوارم این کندل متاثر از خبر نیوزلند نباشه که ما رو به اشتباه بیاندازه. ولی من نمیگیرم.

توی دمو بگیر نتیجه رو هم لطفااینجا اعلام کن تا بعدا استفاده کنیم .
                    مرسی

.

نظر

• با سلام در روش اول نقش بولینگر چیه
                      دیویشن ۳ بولینگر واسه چی چرا ۲ نباشه
                      اگر یک موینگ ۲۰ بصورت سیمپل بزارید میشه همون باند وسط بو لینگر
                      پس سیستم میشه یک موینگ ۵۰ و یک موینگ ۲۰ وسلام

ارادتمند تریدر متا
                      ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 12-12-2013, 02:47 AM

نظر

• طلا...

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                          با سلام

جناب امیر بابت موقعیتهایی که میزاری تشکر می کنم
                          یه سوال: بر چه اساسی تی پی رو انتخاب کردی.؟؟؟؟

اونو تریل کردی ؟؟؟ اگه تریل کردی ، در ابتدا تی پی رو کجا قرار داده بودی؟؟

سپاس گزارم
                          سلام دوست خوبم،
                          هیچی داداش، نه پوزیشنی گرفته شد و نه tp ای گذاشته شد. فعلا فقط دارم موقعیت ها رو بررسی میکنم تا ببینیم سیستم پتانسیل چه اندازه تارگت هایی رو میتونه داشته باشه،چقدر میتونه سود ده یا حتی ضررده باشه و ... از جمله در خصوص tp نیز در حال بررسی هستم و نظرات دوستان و پیام عزیز رو میخونیم.

من نظرمو درباره tp و تریل اینجا گفتم، که اگه میخواستم رو این پوزیشن اجرا کنیم نهایتا 118 پیپ میشد بگیریم

البته میدونی که طلا تکنیک تریل خاص خودش رو میطلبه (هر ترازی که میشکنه تریل تا پشت همون تراز با هدف دیده شدن تراز بعدی)
                          شما هم اگه نظری تجربه ای برای tp و trail داری بگو تا استفاده کنیم.
                          قربانت

نظر

همایون جان سخنرانی در حیطه دلار رو دیدی یا نه ؟!!! معمولا خبر های درجه یک مثل نرخ های بهره.- نرخ های بیکاری-ان اف پی - سخنرانی ها و ... از جمله خبرهای مهم هستند و وقتی که ما این همه سیگنال داریم وراحت داریم کارمون رو میکنیم بهتره که با دم شیر بازی نکنیم!! وقتی ما هم جهت بازار داریم ترید میکنیم بهتره که بعد از اخبار و تعیین تکلیف قیمت با اون همراه بشیم.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
                            دوستان برای اینکه اهمیت این نکته رو ببینید:
                            من دیشب NZDUSD یه استاپ دادم

و همچنین این نکته که تاثیر نویزی که خبر ایجاد میکنه تو تایم های پایین چقدر بیشتر هست
                            ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 12-12-2013, 11:57 AM

نظر

• سلام و درود حضور دوستان گرانقدر

ساعت 11:30 به وقت ایران، مراقب سخنرانی برادر دراگی باشید.

نظر

• درود فراوان بر همه دوستان عزیز و روز همگی به کام

نتیجه دو موردی که دیشب قرار دادم تا احتیاط بیشتری داشته باشیم.

موقعیت های زیادی در حال شکل گیری است . بی مورد مارجین رو درگیر نکنید !! تا از این موقعیت ها بهره ببریم.

.

نظر

پردازش ...
                                X