اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• موقتا از یورو ین خارج شدم، تا بعد ببینیم چی پیش میاد
    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• یکی این طلا رو نگه داره!!

از این حرکت 50 پیپ گرفتم زود بستم! ولی صبح بهم ضرر زد تازه یر به یر شدیم باهاش..1-1

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
        طلا...

امیر جان دوست دارم خودت بهمون بگی که ایراد این پوزیشن کجاست . هدفم اینه که خودت به ابراد پی ببری .
        هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
          امیر جان دوست دارم خودت بهمون بگی که ایراد این پوزیشن کجاست . هدفم اینه که خودت به ابراد پی ببری .
          فاصلش تا خطه میانی؟؟
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• شیب مووینگ بیش از حد زیاده، ببینیم اگه تریگر داد نتیجه چی میشه...

نظر

• احسنت . در تایم 4 ساعته این فاصله زیاده . چون میدونم در دمو میگیری و خطری جدی تهدیدت نمیکنه ، صبح که دیدم فقط تشکر زدم و صبر کردم تا خودت نتیجه رو ببینی .

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                احسنت . در تایم 4 ساعته این فاصله زیاده . چون میدونم در دمو میگیری و خطری جدی تهدیدت نمیکنه ، صبح که دیدم فقط تشکر زدم و صبر کردم تا خودت نتیجه رو ببینی .
                ممنون..

حاجی ما ریل کاریم..البته من ضرری که خوردم از این پوزیشن نبود..اشتباه و عجولیه خودم بود بر اساس یه سیستم دیگه...

این سیستم تا الان برای طلا 10-0 هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                  ممنون..

حاجی ما ریل کاریم..البته من ضرری که خوردم از این پوزیشن نبود..اشتباه و عجولیه خودم بود بر اساس یه سیستم دیگه...

این سیستم تا الان برای طلا 10-0 هستش
                  عزیز ما جسارت نکردیما !!! فقط اشتباه فکر میکردم !

منظور جمله آخر رو متوجه نشدم.

محمد جان خروج عاقلانه ای بود. بعدا دوباره میشه وارد شد.

.

نظر

• پیام جان سلام، خیلی مخلصم، درس پس میدیم داداش

امیررضا جان سلام، موقعیتهایی که روی طلا گرفتی رو در چه تایمهایی گرفتی؟ چون منم از 3شنبه زوم کردم روی طلا خانم و دارم بررسی میکنم ببینم سیگنالهاش چجوریه و کجاها باید ورود و خروج کرد، ممنون میشم تجربیات این 10 تریدت رو به ما هم انتقال بدی.

ممنون
                    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پیام عزیز وتشکر بابت روش فوق العاده شما بنظرم کف رو کندل بزرگه زده بای بای استاپ بالای اون کندل قرار میگرفت

نظر

• شما صاحب اختیاری پیام جان این چه حرفیه..

منظور این بود این سیستم تا الان برای طلا برندست...بازم ممنون بخاطره سیستمه عالیی که معرفی کردی..

من بیشتره پوزیشن های 5 مین و 4 ساعته ایی که میزارم اینجا نمیگیرم بیشتر 15 مین های طلا رو میگیرم..

قبلا هم گفتم اصلا از رو چارت های من قبل از بررسیه خودتون پوزیش نگیرین که خدایی نکرده ضرر از ما به دوستان نرسه..

ایشاا... همگی در کناره هم بتونیم 1000 پیپ مثبت در ماه شکار کنیم..

نظر

• نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
                          با عرض سلام و خسته نباشید خدمت پیام عزیز وتشکر بابت روش فوق العاده شما بنظرم کف رو کندل بزرگه زده بای بای استاپ بالای اون کندل قرار میگرفت
                          مرسی دوست عزیز . به تاپیک خودت خوش اومدی

درست میفرمایید . منظور من این بود که کلا اون پوزیشن از اولش اشتباه بود . چون فاصله تا باند زیاد بود که خود امیر آقا هم اشاره کردند.

پ . ن : خوبه که اینجا از تجربیات هم استفاده میکنیم. اگر جو همین طور دوستانه پیش بره و به اشتباهات احتمالی فقط به دید تجربه و کمک نگاه بشه ، خیلی راحت تر دوستان موقعیت قرار میدند و واهمه ای از زیر سوال رفتن ندارند.
                          لطفا این مسئله رو مد نظر داشته باشید.
                          مرسی

.

نظر

• محمد جان من منظورم برنده بودنه این سیستم رو طلا 15 مین بودش..

من رو 15 مین کار می کنم تا اینجا موقعیت های 15 مینی که از این سیستم برای طلا قرار دادم فکر کنم همگی تی پی زدن..

تجربیات همونیه که پیام گفته تو سیستم..

البته اس ال هم داره ها به قول پیام نمکه معاملاته! ولی تو این تایم معاملات زیاد شور نمیشن..

نظر

• gbpjpy m15
                              موجی که رتریس زده بزرگه، پس تارگت اول رو 1.272 در نظر بگیریم بهتره

اینم منتظر تریگر
                              ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 12-12-2013, 03:37 PM

نظر

• محمد جان اینم شاهده عینی امیدوارم گرفته باشی.. من 2 طلا 1

نظر

پردازش ...
                                X