اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
    این دو روزه تعطیلی اگر کسی تمایل داشت ، بر روی بروکر های مختلف با اختلاف ساعت های متفاوت کار کنید و با دلایل و اطمینان کافی بگوئید که اگر با چه اختلاف ساعتی کار کنیم ، سیگنالهای ورودی دقیق تر هستند. من پیشنهادم برای شروع gmt = 0 است.
    بک تست بگیرید و در تایم های متفاوت تست کنید و بعد از 2 روز نتیجه رو لطفا همین جا اعلام کنید. همون طور که در چند پست قبل تر نمونه تفاوت ها رو قرار داده بودم ، این اختلاف شکل کندل ها خیلی مهم است. مرسی
    سلام به دوستان گرامی و پیام عزیز،
    آقا بنا به توصیه دوست خوبمون Liand که تجربه خوبی در کار با کندل ها دارن، بهترین کلوز، کلوز نیویورک میتونه باشه
    پیام جان برای gmt=0 بروکری میشناسی که دموشو بگیریم؟

نوشته اصلی توسط Liand نمایش پست ها
    مواردی که حتما باید رعایت شود کلوز کندل بر اساس کلوز نیویورک باشد و تایم فریم 4 ساعته و روزانه
    نویزهای تایم های پایین فقط برای از دست دادن زمان و سرمایه میباشد و چیزی که عاید میشود استرس میباشد
    این usdcad رو هم داشته باشیم، بنظر میاد میشه یه ورود دوباره داشت، پیام نظرت چیه داداش؟

اینم ببینیم تریگر میگیریم یا نه

ویرایش توسط amir.sfx : https://www.traderha.com/member/10233-amir-sfx در ساعت 12-16-2013, 11:43 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط badrood نمایش پست ها
      میانگین 50 خارج بانده. بهتر نیست اجازه بدیم بیاد داخل بعد؟
      سوال پی نوشت: حداکثر فاصله مجاز بین میانگین 20 و 50 داریم؟
      درود بر همه دوستان عزیز

شما درست می فرمائید ، ولی نمیدونم تاپیک رو کامل مطالعه فرمودید یا نه . این در ادامه صحبتی بود که با آقا محمد داشتیم و گفتم داره واسه صعود آماده میشه. بعد از اون هم دیدیم که صعود خوبی داشت و دوباره به سمت باند برگشت.

در مورد فاصله بین میانگین ها عدد خاصی مد نظرم نیست ولی هرچه به هم نزدیک تر باشند قابل اتکا تر هستند.
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• درود امیر جان

ورود خوبیه . من هنوز خریدی که داشتمو نبستم . دیدگاهم کمی بلد مدت تره. بگذریم.

در مورد gmt صفر هم از این لینک استفاده کنید.( فقط به این دلیل قرار دادم که برای ایرانیها حساب باز نمیکنند و گرنه تابع قوانین فروم هستیم ).

GMT = 0

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• با سلام به همه دوستان امیدوارم هفته خوبی رو داشته باشیم...

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• یورو پوند 4 ساعته

فقط برای تست. این دو چارت 2 ساعت اختلاف زمانی دارند. با یکی میشه وارد شد ولی اون یکی به دلیل خروح میانگین ریسکی است.

الان که دقت میکنم قیمت ها در مارکت پرایس هم با هم فرق دارند ولی روی چارت یکی است !!!!!!!!!!!!!

ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 12-16-2013, 02:10 PM

.

نظر

• سلام دوستان

روز همگی به خیر و نیکی، امیدوارم هفته پر پیپ و $ داشته باشیم

پیام جان بابت نگذاشتن بک تست روی 0 gmt که شما فرمودی عذرخواهی میکنم، حقیقتش هر وقت آدم فکر میکنه کار نداره کاراش بیشتر میشه و این 2 روز انقدر گرفتار کارهای جور واجور شدم که نرسیدم فرمایش شما رو اجرا کنم و بدتر از اون نتیجه بک تستی هم که داشتم رو نرسیدم اعلام کنم که امیدوارم در روزهای آتی بتونم این کمبودهای کاری رو جبران کنم.

ارادتمند عزیزان
              نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• امیدوارم در کندل بعدی شرایط ورود به وجود بیاد...

پیام جان یکی از نکاتی که دیدم به این شکل بوده، همونطور که در تصاویر فوق میبینیم، تصویر اول چارت 4 ساعته و تصویر دوم چارت 15 دقیقه هستش:

من زمانی در تایم 4 ساعته وارد میشم که 15 دقیقه تاییدش کنه، شاید عجیب باشه که برای تایید تایم بالا دارم از تایم پایینش تایید میگیرم ولی این مورد در شرایطی که دوست عزیزمون polino وارد دلار ین شده بود وجود داشت به این شکل که من هم تایم 1 ساعته را دیدم که شرایط ورود داشت ولی وقتی به 15 دقیقه نگاه کردم چارت رو نزولی دیدم و اون برگشت فقط یک پولبک و فاصله مووینگ 50 هم از باند میانی زیاد بود ( از دید من ) به همین دلیل من وارد نشدم و نتیجه متاسفانه استاپ بود که دوستمون در تایم 1 ساعته دیدن.

امیدوارم اگر اشکالی هست پیام جان بهم بگی و دوستان دیگر هم اگر در چارت های دیگه به این نکته توجه کنند ممنون میشم تا به یک جمع بندی بهتر در این مورد برسیم.
                نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• یورو دلار : بای

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                    aud - cad - d1

تازه اچازه ورود داده و برای همراهی دیر نشده.

نتیجه : حدود 190 پیپ تا اینجا و همچنان ادامه دارد

.

نظر

• محمد جان شما خودت صاحب نظری و با تجربه و بی دلیل حرفی رو نمیزنی .

نظر من اینه که بالاترین تست و قضاوت در مورد یک استراتژی، در نمونه قرار دادن به صورت لایو است که حاصل میشود. همین طور ادامه بده و آنچه که مد نظر داری رو پیش ببر ، خود نتیجه گویای همه چیز است . مابقی دوستان هم اگر ایده قابل توجهی دارند ، یه مدت همین جا قرار بدهند و پیگیری آن هم با خود صاحب ایده است . اگر قبول شد ما پیروی میکنیم.

فقط یه نکته مهم این که با دوتا تیک و استاپ نمیشه نظر قطعی داد و بر رو آن ایده حسابی باز کرد . نیاز به یه مدت تست داره که یه الگو میبایست چند باری تکرار بشه تا بتوانیم به آن استناد کنیم.

پیروز باشید.

.

نظر

• نظر

• با سلام میخواستم موقعیت فروش را در gbpjpy متاسفانه نتونستم اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور تصویر رو قرار بدم بعد اپلود چیکار کنم

نظر

• از کادره بالای انجمن بارگزاری تصاویر رو انتخاب کنید در صفحه ایی که باز میشه تصویره مورده نظرتونو آپلود و لینک مربوط به انجمن رو در متن خودتون کپی کنید و ارسال...
                            ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 12-16-2013, 04:10 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
                              با سلام میخواستم موقعیت فروش را در gbpjpy متاسفانه نتونستم اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور تصویر رو قرار بدم بعد اپلود چیکار کنم

سلام دوست عزیز

بعد از اینکه در سایت تصویر را آپلود کردید باید آدرس انجمن را کپی کرده و اینجا قرار دهید.

موفق باشید

نظر

• یه طلا بریم ببینیم چی میشه..

نظر

پردازش ...
                                X