اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Gbpusd

سلام به همه ی دوستان
    مدتیه دارم رو این روش کار میکنم و بک تست میگیرم نتایجش عالیه
    ممنون از آقا پیام واسه آموزش این روش و دوستانی که مشارکت میکنن تا سیستم بهتر بشه

اینم یه موقعیت رو Gbpusd
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-17-2013, 09:04 PM
    این جهان کوه است و فعل ما ندا **** سوی ما آید ندا ها را صدا

نظر

• طلا 15 مین

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• درود
        اول از همه از امیر جان یه تشکر بسیار ویژه دارم بخاطر این اندیکاتوری که طراحی کردند .
        امیر جون شما زحمت کشیدید و مطمئنم جوابشو میبینید.
        شما کد پستی پادگانتو بده
        در نبودت من برات هفته ای 200 پیپ توی پاکت میفرستم از همین اندیکاتورت

ایشاله که این مدت رو به دیده ی آموزش بیشتر و کسب تجربه توی این بازار ببینی و با مطالعه های آزاد ، تجربه های بیشتر رو بدست بیاری.

در مورد پوزیشن های امروز هم
        والا چهار ساعته هم که ترید میکنی باز ترید دونت پره !

شما هر تایمی برید ، ترید دونتون باز پر خواهد ماند و موقعیت های زیادی در طول روز پیش میاد ! و این یعنی تجربه کردن و رفع عیوب بیشتر

پوزیشن هایی که باز دارم از امروز

ین ( خسته ام کرد ، از دیروز تا الان سر جاش مونده ! ) تایم یک ساعته
        پوند ین - تایم چهار ساعته
        پوند - تایم چهار ساعته
        آزی ین - تایم چهار ساعته
        آزی - تایم چهار ساعته
        طلا - تایم پونزده دقیقه

این است موقعیت های امروز بنده !

چندین موقعیت هم به دلیل موقعیت بد مووینگ اوریج و باریک شدن باند ها نگرفتم !

بدرود
        ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
          طلا 15 مین

روی خوش طلا...

ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 12-17-2013, 07:11 PM
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• [QUOTE=majid_forex67;111048]سلام به همه ی دوستان
            مدتیه دارم رو این روش کار میکنم و بک تست میگیرم نتایجش عالیه
            ممنون از آقا پیام واسه آموزش این روش و دوستانی که مشارکت میکنن تا سیستم بهتر بشه

اینم یه موقعیت رو Gbpusd

در ادامه :
            برخورد به باند پایینی و خروج از پوزیشن
            ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 12-17-2013, 09:03 PM
            این جهان کوه است و فعل ما ندا **** سوی ما آید ندا ها را صدا

نظر

• با سلام
              گفته بودم که مثالهایی رو در خصوص همجهتی تایمها خدمتتون ارائه میکنم . این مورد که بعد از فعال کردن اوردر در کندل مشخص شده مستقیم به سمت استاپ حرکت میکنه در حالی که باید واسه شکار بای در H1 صبر میکردیم .

یا علی موفق باشید .
              ویرایش توسط H@M!D : https://www.traderha.com/member/6499-h-m-d در ساعت 12-17-2013, 09:54 PM
              هیچ چیز اتفاقی نیست !

نظر

• دوستان سلام

در تایم چهار ساعته یورو به دلار کندل بالای خط میانی بسته شده و بالای مووینگ نیز هست.
                با توجه به استپ بلند آیا گرفتن پوزیشن صحیح است؟
                eurusd-h4.jpg

نظر

• درود

ین ( خسته ام کرد ، از دیروز تا الان سر جاش مونده ! ) تایم یک ساعته بعد از دو روز حرکت رنج در همون نقطه ورود بستم ! دو ساعت بعدش رفت تی پی زد !!! داستان داریم به خدا ! ( پیام جان به نظرت دست به پوزیشن بزنیم توی حالاتی که مدت زیادی رنج میشه قیمت ؟ )

پوند ین - تایم چهار ساعته تی پی = 98 پیپ
                  پوند - تایم چهار ساعته تی پی = 65 پیپ
                  آزی ین - تایم چهار ساعته تی پی = 65 پیپ
                  آزی - تایم چهار ساعته هنوز بازه = 16 پیپ
                  طلا - تایم پونزده دقیقه تی پی = 43 پیپ

یه طلا دیگه هم باز کردن نیم ساعت پیش

این ها نتایج یک روزه !
                  فقط یک روز !!!

یک نکته ی دریافتی ! :
                  یک نکته فهمیدم ، نمیدونم شاید کسی اینجا قبلا اشاره کرده یا خیر ولی مهم اینه که خودم به این نکته رسیدم که وقتی توی 4ساعته میخوام تریدی رو انجام بدم ، اگر توی یک ساعته هم همون سیگناله مشابه داشتیم رو میگیرم و در غیر این صورت ترید نمیکنم !

چیزی که این متد زیاد داره موقعیته !!!
                  دو روز از هفته گذشته ، 10 تا ترید کردم ! چند تا هم از زیر دستم در رفته !!!
                  کمه ؟!

نتیجه اخلاقی :
                  موقعیت های زیاد سبب میشه تریدر با هر موقعیت آبکی ای وارد نشه و با امید به موقعیت های فراونه این متد ، چند ساعت دندون روی جیگرش بذاره ! ( تازه توی چهار ساعته رو من دارم میگم)

منصور باشید
                  بدرود
                  همایون ...
                  ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 12-17-2013, 10:54 PM
                  ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط seyed نمایش پست ها
                    دوستان سلام

در تایم چهار ساعته یورو به دلار کندل بالای خط میانی بسته شده و بالای مووینگ نیز هست.
                    با توجه به استپ بلند آیا گرفتن پوزیشن صحیح است؟
                    [ATTACH=CONFIG]2370[/ATTACH]
                    درود بر شما دوست عزیز

آره درسته . استاپ رو اگر زیر باند پایین ببری بهتره.

برای آپلود تصویر هم اگر از آپلود سنتر سایت استفاده کنی ، زحمتی که میکشی بهتر دیده میشه.اگر هم آشنایی کافی نداری به این تاپیک سر بزن. http://forum.broker-fa.com/f21/%D8%A...tml#post111100

مرسی
                    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• چند فیلم با یه بلیط !!!

اول از همه از امیر آقا بابت زحمتی که برای اندیکاتور کشیدند تشکر میکنم.

H@M!D عزیز خوش اومدی.خواهش میکنم. حالا چند نمونه بیشتر که قرار بدی حساب کار دستت میاد با یه گل بهار نمیشه و با یه تیک و استاپ نمیشه به یه ایده یا استراتژی نمره داد. منتظر ادامه نمونه ها هستیم.

در ضمن یه خواهش از همه دارم که منو فقط پیام خطاب کنید. جدی میگم . در حد و اندازه های این حرفا نیستم و به اساتید واقعی و زحمت کشان این فروم کم لطفی میشه اگر بنده رو مانند اونها خطاب کنید. خواهش کردم . مرسی. ما همه شاگرد بازاریم.

majid_forex67 عزیز شما هم خوش اومدی و منتظریم تا شاهد حضور فعال شما هم باشیم.

و اما جواب همایون عزیز :

برادر 2 روز باز بودن پوزیشن ، اونم در تایم 4 ساعته و حتی یک ساعته به نظرت زیاده ؟ !!! من خودم خرید دلار کانادا - ین دارم که هفته پیش و در تایم روزانه گرفتم و کلی هم رفته بود تو سود ، ولی فعلا ازش دست نکشیدم . چون کم لطفیه که وقتی اجازه میده سوار بشیم ، بهش بی احترامی کنیم !!!!!!! هنوز هم نشانه نزول ندیدم که خارج بشم. بگذریم.

امشب با این نتیجه گیری ای که کردی ، واقعا جدی میگم ، خستگی رو از تن من در آوردی . مرسی.

کل حرف من این بود که موقعیت زیاده . صبر کنید گل هاشو بچینید. والا بلا موقعیت بیشتر از اونیه که مارجینتون جواب بده. پس به این شعار من توجه کنید : مثل یه شکار چی در کمین باشید که تعداد تیر محدودی داره و بیخودی تیر امروزتون رو به درو دیوار نزنید.

این که خودتون به نتیجه برسید هم ارزشمند تره و هم اینکه بهش عمل میکنید.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• پیام جان بابت گذاشتن این استراتژی در فروم و همچنین بابت راهنمائی شما در مورد آپلود عکس ممنون و متشکرم

شاد و موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها

نتیجه : همایون جان این موقعیت از اون هایی یود که گفتی. 13 دسامبر گرفتم ( جمعه ) . منو خسته کرده بود ولی با 2 کندل تلافی کرد .همونی که شما گفتی. امیدوارم همیشه به این شیرینی برای همه تموم بشه . آمین !!!

.

نظر

• دلار فرانک که امروز گرفتم :

خارج شدم.

یه نکته تجربی : در کادر آبی میبینید که باند ها به صورت افقی درآمدند و من از این حالت میترسم !! در بسیاری از فیلمهای آموزشی ، مدرسان از این خاصیت برای یافتن مکانهایی که بازار ساید میشود یاد میکردند و بعد از آن منتظر بودن که بازار حرکتی پرشتاب را در یک جهت آغاز کنند. کدام جهت را چون نمیدانستم خارج شدم و اینکه به حد سود رسیده بود. معمولا از هر طرفی که شکست باند بیرونی کاملا محسوس باشد ،از همان طرف حرکت میکند . این رو فقط برای اطلاع گفتم . فقط آشنایی بیشتر با خواص باند ها.

پ.ن : اگر فرصت بشه امشب یا فردا صبح نتایج مابقی موقعیت ها رو فارغ از نتیجه اش قرار میدهم.

ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 12-18-2013, 12:03 AM

.

نظر

• با سلام خدمت دوستان مخصوصا اقا پیام اگه موقعیت زیر ایراد داره لطفا تذکر بدید Gbpcad H1
                              ویرایش توسط apooladi74 : https://www.traderha.com/member/9831-apooladi74 در ساعت 12-18-2013, 12:57 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
                                با سلام خدمت دوستان مخصوصا اقا پیام اگه موقعیت زیر ایراد داره لطفا تذکر بدید
                                درود بر شما دوست من. اگر یادتون باشه ما باید منتظر بمونیم تا کندل زیر باند میانی بیاد و بسته بشه.بعدش زیر لوی اون وارد میشیم.الان یکم زوده.صبر کن تا باند میانی شکسته بشه ،بعد وارد بشو.
                                پیروز باشی

.

نظر

پردازش ...
                                X