اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شاید زیاد ارتباطی با این روش نداشته باشه و قوانین ترید اجازه ورود نده. ولی طلا بد جوری مستعد رشده. با شکسته شدن این سطح میشه با یه استاپ مناسب خرید انجام داد. آخر هفته و آخر ساله و فقط حسرتش میمونه !!! صرفا جهت اطلاع بود !!

هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• با سلام خدمت همگی درسته دیر وقته ولی
      البته در مسیر پیشرفت پیوت هفتگی و ماهانه هم وجود داره فکر کنم امیدی به پیشرفت نباشه پیام جان لطفا در چنین مواردی چه توصیه ای دارید در نظر گرفتن پیوتهای لازمه؟ یا نباید توجهی به اونا بکنیم

ویرایش توسط apooladi74 : https://www.traderha.com/member/9831-apooladi74 در ساعت 12-27-2013, 08:01 PM

نظر

• من پیوت ها رو دوست دارم و بهشون توجه میکنم. ولی وقتی در این سیستم جایی نداره لزومی هم نداره که ذهنتو درگیرش کنی. میدونی چرا ؟ چون الزاما قیمت با رسیدن به پیوت ها بر نمیگرده . پس مستقل فکر کن و به سیستمی که بهش اعتماد داری عمل کن. اگر تونستی ارتباطی بین پیوت و این سیستم پیدا کنی و در قالب یه سیستم جدید بهش نگاه کردی و طریقه بهره کشی رو یاد گرفتی ، اونوقته که میتونی بگی مثلا با رسیدن به پیوت ما فلان تصمیم را میگیریم.

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• [QUOTE=payam154;112530]mohammadgolp جان یه نکته جالب دیدم . وقتی که موقعیت شما رو روی چارت خودم رصد کردم ، متوجه اختلافی شدم. دقت که کردم دیدم به خاطر تعصیلی دیروز بازار باگپ باز شده و در تصاویر زیر خودتون فرق رو ببینید. خیلی حواست به این مسائل باشه. به اشتباه میاندازه شدید. دو چارت اول فقط تایم بروکر ها فرق میکنه در چارت سوم مثل چارت شما گپ داره و میانگین تغییر میکنه.
          سلام پیام جان ممنون از راهنماییت
          تو این مواقع که بازار با گپ باز میشه بعد از روزای تعطیل نظرت اینه که پوزیشن نگیریم؟ چون الان که نگاه کردم هر جفت پوزیشن ها به استاپ خورده!
          تو دو تا تصویر اول شما گپ نمیبینم من، این گپ ها مگه تو همه بروکرها وجود نداره؟
          IF YOU FAIL TO PLAN; YOU PLAN TO FAIL
          A trader MUST have BUSINESS PLAN

نظر

• IF YOU FAIL TO PLAN; YOU PLAN TO FAIL

نظر

• خواهش میکنم دوست عزیز.

معمولا منطقی تر اینه که روزهای دوشنبه رو با احتیاط پوزیشن بگیریم و با اگر پوزیشن زیاد جون دار نبود اصلا نگیریم.ولی روزهای بعد از این تعطیلی ها کمه و زیاد ترید نکردن ملاک عمل نیست مهم اون مسئله بود که بهت گفتم. چارت باید آپدیت باشه . شاید باور نکنی ولی من حدود 10 تا بروکر مختلف برای زمانهای مختلف از قبیل تست هایی که انجام میدم دارم و برای این استراتژی حدود 3 بروکر رو متناوب نگاه میکنم. با تایم های متفاوت .

در مورد استاپ خوردن دقیقا دلیل همونی بود که بهت گفتم و چون اساسا چارت شما آپدیت نشده بود ، اصلا سیگنال ورودی شما درست نبود. دیدید که بالای باند میانی بود و وقتی پوزیشنی نگیریم استاپ هم نمیخوریم.

یکی از بروکرهایی که کمتر مشکل داره همین بروکر پرسپولیسه. یکی از همون تصاویر که دیدی مال همین بروکر بود. حداقل 2 تا بروکر با تایمهای مختلف گزینش کن و همیشه چک کن. چون بحث پول در میانه و ارزششو داره.

پیروز باشید.

.

نظر

• nzd - jpy

دیگه وقته خروجه

.

نظر

• GOLD- H1

نظر

• یه تشکره ویژه از پیامه عزیز..که این هفته کله بازارو درو کرد و برای دوستان هم قرار داد..

میخواستم عرض کنم خدمت پیام جان علت موقعیت نذاشتنه بنده مثله محمد عزیز آخره ساله میلادی هستش..

انشاا... بعد از کریسمس ما هم به شما ملجق میشیم..شاگردی میکنیم..

گل کاشتی پیام جان این چند هفته.. این تاپیک از اون تاپیک هاست که باید بر بالای 200-300 صفحه..

بازم ازت تشکر میکنم که موقعیت هاتو قرار میدی دوستانه دیگه هم بگیرن و با سیستم جور شن..ممنون
                    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• درود

بنظرم تراکم های پیوتی نقش های حساسی در رابطه با عبور نکردن قیمت از اون ها داره . و میشه اونا رو مد نظر داشت برای تریدینگ ( چه این سیستم چه هر سیستمی دیگه )

بدرود

ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 12-28-2013, 03:59 PM
                      ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• سلام به همگی
                        یکی از دوستان لطف کنه یک بار دیگه خلاصه نقطه ورود را توضیح بده . وقتی قیمت به خط میانی میخوره حتما باید کندل برگشتی داشته باشیم ؟

الیها الناس یکی بداد من برسه گیج شدم .اخه زیادی ساده هست ادم گیج میشه.
                        ارادتمند شما ارش

نظر

• سلام آقا آرش
                          شرایط خرید : هر گاه قیمت از بالا به باند میانی و یا نزدیکی آن رسید و موفق به شکست آن نگردید ، در صورتی که قیمت بالاتر از میانگین 50 باشد ، بالاتر از های کندل وارد معامله خرید میشویم. برای فروش هم روال بر عکس میباشد.
                          نیاز به کندل برگشتی نیست!
                          در زمانی که باند ها به هم نزدیکند اجازه ترید نداریم و همچنین اضافه میکنم که خروج میانگین از باند ها هم میتونه هشداری برای پرهیز از ترید باشه.

بعضی مواقع هم میبینیم که کندل به باند میخوره و بر میگرده بالا و ما هم بالای کندل اردر میگذاریم ، ولی کندل بعدی قبل از فعالسازی اردر، کف جدیدی میسازه ، در نتیجه دیگه ما باید بالای این کندل جدید ورود داشته باشیم.
                          موفق باشید!

نظر

• ممنون محمد جان . متاسفانه نمیدونم چرا لینک تشکر برای من نمایش داده نمیشه تا بتونم از پستها تشکر کنم. همینجا از همه تشکر میکنم.

در شکل زیر ایا میتونستم وارد پوزیشن فروش بشم ؟

ممنون
                            فایل های پیوست شده

نظر

• آرش جان موقعیت فروش درسته ولی به یه نکته توجه نکردی!
                              در زمانی که باند ها به هم نزدیکند اجازه ترید نداریم!
                              کندل هم دقت کن که به باند پایینی خیلی نزدیک شده.

نظر

• مشکل ایکون تشکر را کما فی سابق دارم محمد جان پس باز اینجا بصورت نوشتاری و کتبا با اظهار ارادت تشکر میکنم از جوابت و اما سوال بعدی من : در چه جفت ارزهایی فعلا دارید کار میکنید و چه تایم فریم هایی ؟

ممنون

نظر

پردازش ...
                                X