اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trading System Series, Based on Bollinger Bands --- No 1

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amir.sfx نمایش پست ها
    مخلص داداش گلم. معرفتت رو عشقه همایون رفیق...
    اقا قدر چیزایی که دارین رو بدونین. اینکه آدم خودتون هستین. دلم واسه همه چیز و همه کس انقدر تنگ شده... خدایی تا نریم خدمت قدر چیزایی که داریم رو نمیفهمیم
    خوشحالم میبینم سیستم همچنان مث بنز داره سود میده، من تا فردا مرخصی دارم

اینم اولین دشت تو اولین مرخصی:

دلم واسه کندل ها هم تنگ شده بود...

ایشاالله همه سالم و سلامت باشین
    وقتی یه ادم برکت داشته باشه این میشه ها !
    دو روز مرخصی داره !
    باز اومده به عشقه سیستم ، تریدشو کرده !
    عکسشم گذاشته !
    از همین پستش یه ایده به ذهنم رسید
    یک کلمه کافیه تا آدم یه جرقه به سرش بزنه

زمان هایی که هفته تون اخبار های مهم داره و اگه تایم فریم های بلند مدت کار میکنید غالبا با این مشکل مواجه میشید که ترید نمیتونید بکنید چون مثلا فرداش یه خبره !
    یا یه روز در میون توی اون هفته خبره

بنظرم کاره خوب اینه که تایم فریم بره توی پونزده دقیقه و نیم ساعته

تا از فضای بین دو خبر یه بهره ای ببرید

به شرط رعایت اور ترید نکردن و گلچین کردنه سیگنال های 5 ستاره

زنده باشی امیر جان
    یک ماه دیگه آموزشیت تموم میشه برمیگردی پیشمون

بدرود
    ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

مخلص داداش گلم. معرفتت رو عشقه همایون رفیق...
      اقا قدر چیزایی که دارین رو بدونین. اینکه آدم خودتون هستین. دلم واسه همه چیز و همه کس انقدر تنگ شده... خدایی تا نریم خدمت قدر چیزایی که داریم رو نمیفهمیم
      خوشحالم میبینم سیستم همچنان مث بنز داره سود میده، من تا فردا مرخصی دارم

اینم اولین دشت تو اولین مرخصی:

دلم واسه کندل ها هم تنگ شده بود...

ایشاالله همه سالم و سلامت باشین

به به سلام

امیر جان خوش اومدی، دلمون برات تنگ شده بود

نوش جونت
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

این همون موقعیت امیر جانه که گرفته !
        متعجبم چرا تراکم پیوتی ، به این عظمت رو مثل هلو رد کرده و تی پی رو زده !!!

یا امیر خوش شانسه !
        یا پیوت هارو تاثیر ندیم بیشتر سود میکنیم !
        یا خبری بوده !

فکر میکنید کدومه ؟!

نظر

• با عرض سلام وخسته نباشيد خدمت دوستان عزيزم
          eurusd daily
          البته سر راه نزول پیوت سالانه هم وجود داره امیدوارم از پس پیوته بربیاد

ویرایش توسط apooladi74 : https://www.traderha.com/member/9831-apooladi74 در ساعت 01-17-2014, 08:26 PM

نظر

• درود
            هفته ی عجیبی بود !

از نکته ی فاصله گرفتن مووینگ از قیمت و عدم ورود در این شرایط یک نمونه ی دیگه میذارم

بدرود

همایون ...
            ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 01-17-2014, 10:48 PM

نظر

• درود بر دوستان عزیز .شب بر همگی خوش

ببخشید .من اینترنتم چند روزی قطع شده و در حال جابجایی از شرکت های اینترنتی به مخابرات هستم و یکی دو روز دیگه مشکل حل میشه و من الانم اینترنت مفت گیر آوردم ! و از فرصت استفاده کردم.

دیدم که امیر عزیز هم به ما پیوسته بود . خوشحال شدم که دیدم سود کرده و دست خالی از مرخصی برنمیگرده. هر جا هستی موفق باشی و زود به جمع ما برگرد .

فکر کنم با این شرایطی که در چارت میبینم ، این هفته موقعیت های زیادی در حال شکل گیریه ، پس بی جهت مارجینتون رو درگیر نکنید !
              هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط minexer نمایش پست ها
                درود
                آیا تحقیقاتی انجام شده مبنی بر اینکه زمان Gmt =0 بهترین حالت برای این متد است ؟
                همایون جان درود

این از اون جریانات بود که براش جایزه داشتیم و کسی توجهی نکرد! دیگه باید خودتون کشفش کنید !

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                  مراقب خروج میانگین از باند باشید

نتیجه :

با این چند موردی که این چند وقت قرار دادم ، به این نتیجه میرسیم که این اخطار ها رو باید جدی گرفت و جایی برای آن در سیستممان برای شرایط ترید نکردن پیدا کنیم.

چون ما باید قوانینی رو هم برای ترید نکردن تدوین کنیم .

.

نظر

این همون موقعیت امیر جانه که گرفته !
                    متعجبم چرا تراکم پیوتی ، به این عظمت رو مثل هلو رد کرده و تی پی رو زده !!!

یا امیر خوش شانسه !
                    یا پیوت هارو تاثیر ندیم بیشتر سود میکنیم !
                    یا خبری بوده !

فکر میکنید کدومه ؟!
                    همایون جان من تا حدود کمی با پیوت کار کردم و میکنم .
                    این اشتباهه که اگر فکر کنیم قیمت ها با رسیدن به پیوت حتما متوقف میشوند. به نظر من بهترین حالت اینه که انتظار واکنش داشته باشیم ولی بدون پیش داوری به اون نگاه کنیم. چون اگر قرار بود قیمت حتما متوقف شود ، ما بعد از چند ماه با چند هفته بازاری کاملا رنج رو شاهدیم که میان دوخط موازی در نوسان است !!! ولی تاثیر پیوت رو من انکار نمیکنم و با شما موافقم که جای تامل دارند. شما هم قرار شد که موقعیت های مناسب رو قرار بدی تا تصمیمی در موردش بگیریم. این هفته لطف کن زحمتشو بکش.
                    دوما اینکه تاثیر اخبار روز 5 شنبه و جمعه رو مد نظر داشته باش.
                    و نکته آخر اینکه با یه گل بهار نمیشه . با یه بار فیل شدن و یا سود کردن نمیشه اون رو به کل سیستم تعمیم داد. نیاز به تکرار بیشتری داریم.

مرسی

.

نظر

• درود . صبح همگی بخیر

Sell @ Aud - Chf --- H4

.

نظر

• درود

SEll @ Chf - Jpy ---H4

در ضمن موقعیت فروش در پست قبلی فیل شد و ورود نداشتیم.

.

نظر

• Sell @ Eur - Jpy --- H4

.

نظر

• Sell @ Gbp - Nzd -- H4

Buy @ Nzd - Usd --- H4

.

نظر

• درود
                              بنظرتون وقتی هر روز یا یک روز در میان اخبار مهم داریم
                              چطور میشه معامله کرد و به اینا توجه نداشت ؟
                              یا چطور میشه معامله نکرد و منتظر بود اخبار تموم بشه ؟

چون پشت سر هم غالبا در یک روز اخباره و برای تایم های بالا ، شاید یک ترید اگه بخوایید بکنید ، چندتا اخبار رو همپوشانی داشته باشه با تریدتون
                              یا باید ترید نکرد ، ( که خیلی ترید ها کم میشه و اخبار فرصت و امان نمیدن برای یه فضای خالی ، برای ترید )
                              یا باید ترید کرد ، ( که نظر دوستان اینه ترید نشه )

تجربه ای دارید خوشحال میشم بخونم

بدرود

نظر

درود
                                بنظرتون وقتی هر روز یا یک روز در میان اخبار مهم داریم
                                چطور میشه معامله کرد و به اینا توجه نداشت ؟
                                یا چطور میشه معامله نکرد و منتظر بود اخبار تموم بشه ؟

چون پشت سر هم غالبا در یک روز اخباره و برای تایم های بالا ، شاید یک ترید اگه بخوایید بکنید ، چندتا اخبار رو همپوشانی داشته باشه با تریدتون
                                یا باید ترید نکرد ، ( که خیلی ترید ها کم میشه و اخبار فرصت و امان نمیدن برای یه فضای خالی ، برای ترید )
                                یا باید ترید کرد ، ( که نظر دوستان اینه ترید نشه )

تجربه ای دارید خوشحال میشم بخونم

بدرود
                                درود

همایون جان اخبار داریم تا اخبار

هیچ کس نمیتونه تاثیر اخبار و سخنرانی ها رو انکار کنه ، چون همین مسائل گاها تاثیرات دراز مدتی هم دارند و باعث تغییر روند میشوند. شما باید مدتی بر روی درجه اهمیت و تاثیری که بر روی مارکت میگذارند کار کنید و شناخت پیدا کنید که مثلا فلان نرخ اگر خوب اعلام بشه بر روی چه ارزهایی و به چه میزان اثر گذار است.

و این هم که فرمودید هر روز اخبار داریم درسته ، ولی آیا همه آنها مهم هستند؟ آیا در تایم بالا مثلا 4 ساعته این تاثیرات محسوسند ؟ نه . چند پست قبل تر در جواب دوستی که در مورد شاخص های خبری سوالی داشتند ، به این مسئله تا حدودی پرداختیم و شاخص ها و اخبار مهم رو تا حدودی مشخص کردیم که بیشتر به آنها توجه شود.

.

نظر

پردازش ...
                                X