اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Trade with CCI

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

CAD JPY :

این ارز در هفته گذشته با عبور cci از لول atr ، و عبور قیمت از پیوت ماهانه ، موقعیت خرید فراهم کرد و توانست تا پیوت ماهانه بعدی برود.

نظر

با سلام کسی میدونه
      چطور میشه سی سی پوند دلار رو یک ارز دیگه مثلا یورو رو با هم تو یک پنجره داشت

send from os meta

نظر

gbp aud:

با شکست خط روند و بسته شدن اولین میله پشت آن تریگر فروش صادر می شود. (برای این موقعیت حداقل باید cci ده واحد از خط روند عبور کند)

شب همگی خوش

نظر

سلام و درود

علت اینکه برای ترید بر اساس cci ، این 5 جفت ارز انتخاب شده ، این است که cci این ارزها نوسانات کمتری حول صفر دارد. به عبارت دیگر مدت زمان بیشتری در مثبت یا منفی قرار دارند و مدام تغییر علامت نمی دهند. ضمنا در این حین نیم نگاهی نیز به بزرگی atr شده است. از انجایی که بدلیل مشغله کاری ، در طول روز امکان دسترسی به اینترنت ندارم لذا علاقه دارم تا بر روی ارزهایی کار کنم که از نوسانات شدید در امان باشند.

بنابراین اگر شما دوستان عزیز به فراخور شرایط خودتون ، علاقه مند به ترید بر روی ارزهای اصلی هستید ، می توانید موقعیتهای خودتون رو نیز بر روی سایر ارزها قرار بدین.

شب و روز خوش...

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
            gbp aud:

با شکست خط روند و بسته شدن اولین میله پشت آن تریگر فروش صادر می شود. (برای این موقعیت حداقل باید cci ده واحد از خط روند عبور کند)

شب همگی خوش
            این سیگنال کنسل شد.

نظر

موقع کامپایل cci ارور میده ، خط 95 فکر کنم

خطا به نظر مربوط به یک فایل دیگه به نمام moving average هستش که در فایل rar ی که آپلود کردید نیست

من یادمه در یک سایت دیگه (فکر کنم خارجی بود) چند سال پیش یک اندیکاتور که از فایلهای دیگه استفاده میکرد دائم ارور میداد ، آخر سر هم همه بیخیالش شدن

پکیج اصلی رو یک بار دیگه بگردید احتمالا یه فایل دیگه باید باشه در غیر اینصورت فکر کنم باید مجددا یک تمپلیت دیگه براساس اندیکاتورهای خود متا درست کنید

ضمنا متای خودم هم ورژن قدیمی هستش ، فعلا هم قصد آپدیت ندارم
              ویرایش توسط Jason Chestor : https://www.traderha.com/member/14911-jason-chestor در ساعت 04-03-2014, 05:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Jason Chestor نمایش پست ها
                موقع کامپایل cci ارور میده ، خط 95 فکر کنم

خطا به نظر مربوط به یک فایل دیگه به نمام moving average هستش که در فایل rar ی که آپلود کردید نیست

من یادمه در یک سایت دیگه (فکر کنم خارجی بود) چند سال پیش یک اندیکاتور که از فایلهای دیگه استفاده میکرد دائم ارور میداد ، آخر سر هم همه بیخیالش شدن

پکیج اصلی رو یک بار دیگه بگردید احتمالا یه فایل دیگه باید باشه در غیر اینصورت فکر کنم باید مجددا یک تمپلیت دیگه براساس اندیکاتورهای خود متا درست کنید

ضمنا متای خودم هم ورژن قدیمی هستش ، فعلا هم قصد آپدیت ندارم
                سلام
                من اندیکاتور cci with atr &macd رو در 5 تا متاتریدر مختلف به چارت اضافه کردم و بدون هیچ مشکلی اجرا شد. لطفا یه عکس از خطایی که میده قرار بدین.

اندیکاتور cci with atr &macd هیچ چیز خاصی نداره که بدون اون نشه کار کرد. شما برای کار صرفا به یک cci نیاز دارین که جز اندیکاتورهای موجود در متاتریدر است. اندیکاتوری که من نوشتم صرفا برای راحتی کار و زیباتر شدن اون هست.

شب و روز خوش...

نظر

والا از شما چه پنهان بنده هم روی تقریبا همین تعداد متا چک کردم نشد که نشد ، هدف از داشتن ویو و نمایی مثل چارت شما ، فقط و فقط هماهنگی بیشتر با آموزه های آیندهء شماست

وگرنه اندیکاتور woodi-cci که زیاد هست ، امروز هم از سایت mql4 یکی گرفتم ، فقط شما اندیکاتور رو روی اوسیلاتور چطور میندازید ، دقت کنید یکی از اعضاء هم این سوال رو از شما داشت

من یادمه یه قلق مخصوصی داشت ، باید از از طریق منو این کار رو میکردیم ... به هر حال ، جدیدا میگن بگیم به هر روی ! بعد از کمپایل هم تمام فایلهای ex4 با لود مجدد متا پاک میشن که

به نظر این خطایی هست که مربوط به ویندوز 7 ، اصولا این ویرایش ویندوز خیلی برای متاتریدر اشکال ایجاد کرد ، البته پایداری خیلی خوبی هم برای متا به ارمغان آورد ، جدیدا هم که در ویرایش

جدید متاتریدر ، جای قرارگیری اندیکاتورها اندکی تغییر کرده ، هر چند سرراست تر شده ، فعلا که متای ریل رو آپ دیت نکردم ببینم فیدبکها در نت چطور بوده ، یک عده که به خاطر اشکالهایی که

برای اکسپرتها و اندیکاتورها ایجاد کرده زیاد راضی نبودن ،

تصویر خطای cci رو آپ کردم ملاحظه کنید ، هر چند به غیر از اندیکاتورهای فرعی (spread,pivot ) بقیه با دبل کلیک روی اندیکاتور هیچ اتفاقی نمیفته

ضمنا من جایی خونده بودم اصولا احتیاجی به کامپایل کردن اندیکاتور نیست چون با لود متا خود به خود اینکار انجام میشه
                  فایل های پیوست شده
                  ویرایش توسط Jason Chestor : https://www.traderha.com/member/14911-jason-chestor در ساعت 04-05-2014, 12:14 AM

نظر

والا از شما چه پنهان بنده هم روی تقریبا همین تعداد متا چک کردم نشد که نشد ، هدف از داشتن ویو و نمایی مثل چارت شما ، فقط و فقط هماهنگی بیشتر با آموزه های آیندهء شماست

وگرنه اندیکاتور woodi-cci که زیاد هست ، امروز هم از سایت mql4 یکی گرفتم ، فقط شما اندیکاتور رو روی اوسیلاتور چطور میندازید ، دقت کنید یکی از اعضاء هم این سوال رو از شما داشت

من یادمه یه قلق مخصوصی داشت ، باید از از طریق منو این کار رو میکردیم ... به هر حال ، جدیدا میگن بگیم به هر روی ! بعد از کمپایل هم تمام فایلهای ex4 با لود مجدد متا پاک میشن که

به نظر این خطایی هست که مربوط به ویندوز 7 ، اصولا این ویرایش ویندوز خیلی برای متاتریدر اشکال ایجاد کرد ، البته پایداری خیلی خوبی هم برای متا به ارمغان آورد ، جدیدا هم که در ویرایش

جدید متاتریدر ، جای قرارگیری اندیکاتورها اندکی تغییر کرده ، هر چند سرراست تر شده ، فعلا که متای ریل رو آپ دیت نکردم ببینم فیدبکها در نت چطور بوده ، یک عده که به خاطر اشکالهایی که

برای اکسپرتها و اندیکاتورها ایجاد کرده زیاد راضی نبودن ،

تصویر خطای cci رو آپ کردم ملاحظه کنید ، هر چند به غیر از اندیکاتورهای فرعی (spread,pivot ) بقیه با دبل کلیک روی اندیکاتور هیچ اتفاقی نمیفته

ضمنا من جایی خونده بودم اصولا احتیاجی به کامپایل کردن اندیکاتور نیست چون با لود متا خود به خود اینکار انجام میشه
                    سلام

در ابتدا عذر خواهی می کنم که دیر جواب دادم . این دو روز نبودم

در مورد اضافه کردن اندیکاتور به اسیلاتور که فرموده بودین من این کار رو درون کد نویسی cci اضافه کردم و روی چارت این کار رو نکردم .

تصویر خطا رو هم دیدم . تصمیم گرفتم که macd رو از روی cci حذف کنم که دیگه خطای مربوط به ma وجود نداشته باشه. macd یه ابزار کمکی است که هر کس به سلیقه خودش از اون استفاده می کنه و خللی در کار ایجاد نمی کنه. امیدوارم دیگه مشکل حل شده باشه. (http://pcmupload.traderha.com/up...6790469121.rar) نتیجه کار رو لطفا بهم خبر بدین.

شاد و سربلند باشید...

نظر

شما بهینه ترین کمکی که در زمینهء اندیکاتور (قسمتی که بنده دیگه زیادی گیر دادم و باید ببخشید !) میتونید بکنید ، نزدیکترین (از بابت شباهت) تمپلیتی که با کمک اندیکاتورهای

خود متاتریدر (بدون دخل و تصرف و حتی تغییر نام اندیکاتور یا اوسیلاتور) درست شده و به تمپلیت اصلی شباهت حداکثری داره رو تحت نام شمارهء دو (مثلا cci&woodi v.2) قرار

بدید تا حداقل یک هماهنگی بین اسلایدهای شما برقرار باشه ، ما هم یه تکونی برطبق آموزه های کارگاه شما به سلولهای خاکستری.مون بدیم ! و مشاهده گر صرف نباشیم در

غیر اینصورت بنا به تجربهء خودم فکر کنم خیلی ها (به غیر از اعضاء و دوستانی که از ویندوز ایکس پی استفاده میکنند ) نتونند عین تصاویر رو در چارتشون داشته باشند و زیاد

بحث و تبادل نظر فعال نباشه ، به هر حال فکر کنم با صحبتهایی که این مدت در این مورد رد و بدل شد دیگه حرف و حدیثی در این مورد باقی نمونده باشه، اصولا این مشکلی

هست که ویندوز 7 با بعضی دخل و تصرفهای فایل اندیکاتور داره ، علتی هم که من اصرار بر اجرا و تحلیل طبق سیستم شما داشتم ، بیشتر میخواستم روی ارزهای اصلی خصوصا

پوند دلار ببینم میتونم پیاده کنم یا نه چون دنبال یک سیستم امتحان شده برای تحلیل و ورود به پوزیشن در دراز مدت (long term) هستم ، به هر حال شما لطف کن ادامه بده ، ممنون و متشکر

نظر

شما بهینه ترین کمکی که در زمینهء اندیکاتور (قسمتی که بنده دیگه زیادی گیر دادم و باید ببخشید !) میتونید بکنید ، نزدیکترین (از بابت شباهت) تمپلیتی که با کمک اندیکاتورهای

خود متاتریدر (بدون دخل و تصرف و حتی تغییر نام اندیکاتور یا اوسیلاتور) درست شده و به تمپلیت اصلی شباهت حداکثری داره رو تحت نام شمارهء دو (مثلا cci&woodi v.2) قرار

بدید تا حداقل یک هماهنگی بین اسلایدهای شما برقرار باشه ، ما هم یه تکونی برطبق آموزه های کارگاه شما به سلولهای خاکستری.مون بدیم ! و مشاهده گر صرف نباشیم در

غیر اینصورت بنا به تجربهء خودم فکر کنم خیلی ها (به غیر از اعضاء و دوستانی که از ویندوز ایکس پی استفاده میکنند ) نتونند عین تصاویر رو در چارتشون داشته باشند و زیاد

بحث و تبادل نظر فعال نباشه ، به هر حال فکر کنم با صحبتهایی که این مدت در این مورد رد و بدل شد دیگه حرف و حدیثی در این مورد باقی نمونده باشه، اصولا این مشکلی

هست که ویندوز 7 با بعضی دخل و تصرفهای فایل اندیکاتور داره ، علتی هم که من اصرار بر اجرا و تحلیل طبق سیستم شما داشتم ، بیشتر میخواستم روی ارزهای اصلی خصوصا

پوند دلار ببینم میتونم پیاده کنم یا نه چون دنبال یک سیستم امتحان شده برای تحلیل و ورود به پوزیشن در دراز مدت (long term) هستم ، به هر حال شما لطف کن ادامه بده ، ممنون و متشکر
                        سلام .

واقعا این اندیکاتور داستانی شده . من win xp دارم و با مشکلات متاتریدر با win 7 اشنا نیستم . توی تمپلیت من دو تا مویینگ است با پیوت هفتگی و ماهانه به اضافه یک cci با دوره 100. حالا شما با متای خودتون اینها رو به این تمپلیت (http://forum.broker-fa.com/f60/trade...tml#post126135) اضافه کنید.

نظر

در یکی دو روز اینده ، من حواسم به این سه تا هست:

euraud:

gbpaud:

nzdjpy:
                          ویرایش توسط polino : https://www.traderha.com/ در ساعت 04-08-2014, 12:02 AM

نظر

euraud:

eur aud:

با شکست خط روند ، موقعیت فروش فراهم شد و در ادامه به حد سود اولیه رسید. اما بدلیل برگشت سریع فعلا برای اون حد ضرر تعیین کردم.

نظر

gbpaud:

gpb aud:

پوند هم مانند یورو به tp1 رسید . واکنش قیمت به پیوتها زیباست.

نظر

cad jpy:

با عبور cci از مقدار 28- (معادل atr H4 ) پوزیشن سل فعال شد. این پوزیشن بعد از بسته شدن اولین کندل چهار ساعته در شروع بازار گزفته شد و فعلا حدود 40 پیپ منفی است.
                                (این پوزیشن توسط اکسپرت و بر اساس قوانین روش گرفته شد)

پ.ن: پوزیشنهای gbpaud , euraud همچنان باز هستند.

نظر

پردازش ...
                                X