اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مایا عزیز صلوات بفرست.بی زحمت فایل اندیکاتور ها و تمپلیت رو یه بار دیگه به اشتراک بزار پیداش نمیکنم اصلا.ممنون
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• سلام به همگی اگه یکی لطف کند ویک تمپلت درست کند که اندیکاترهای تیجن وکیجن وایما وریگ داخلش باشه ممنون میشم وراحتتر میشه کارکرد

نظر

• تمپلت و اندیکاتور خدمت شما دوست عزیز.

http://pcmupload.traderha.com/uploa...1946310221.rar
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان یکی لطف کنه و ین/دلار رو با آنالیز سیستم برامون بزاره.

امرور روز کراسهای ین هست.....
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• یک مثال زیبا :

ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان کلا با رگرسیون برای بدست آوردن دید بسیار عالی از چارت زیاد تمرین کنید.

و همیشه بدونید برای یک رگرسیون به دو نیروی متضاد یعنی سه ضلع احتیاج دارید.
                و نقاط ماژوری حتما حتما چه در ترسیم رگرسیون و چه محاسبه اعداد برای مووینگ باید بسته شدن کندل باشد نه شاخک ها .(های و لاو کندلها)
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• به مرور خواهید فهمید که این رگرسیون در مثلثهای کوچک و داخل مثلثهای بزرگ هم بسیار کارایی دارد.
                  و موقعیتهای سود آور زیادی را به شما نشان خواهد داد.
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• مایای عزیز رسم این کانال رگرسیون یه مقدار سخت هست از اونجا که یکی از گزینه های اصلی این سیستم هست یکم بیشتر در موردش توضیح بدید ممنون میشم . به نظرم این کانال باعث ..... ترند لاین غلط میشه

نظر

• با سلام
                      من هر کار میکنم نمیتونم لینک اندیکاتور وتمپلت رو که در پست 153گذاشته شده رو دانلود کنم یعنی باز نمیشه.اگر امکان داره یکبار دیگه لینک دانلودش رو بذارید.
                      ممنون

نظر

• دوست من:

با آوردن مثالهای متعدد سعی مبکنم تصویری مطلب رو برسونم پیشنهاد میکنم تمرین کنید.

کسانی که استاد کار کردن با ترید لاین ها هستند میدونند ترید لاین ها دائما در حال تغییر شیب هستند و بسیاری رو به اشتباه می اندازند ولی این کانالها بسیار صادق هستند.
                        فقط باید باهاشون کار کنید.

و به نظرم ترید لاین رو فراموش کنید اگر میخواهید با این کانالها کار کنید.
                        و ثمره ش این شد که خدمتتون معرفی میکنم.
                        نکات زیاد داره باید برسیم.

ما فقط از سیگنال ورودی صحبت کردیم....
                        تریلینگ داریم سیگنال خروج داریم....

حتی باهاش میشه تو خبرها اسکالپ کرد و تکنیکهای اسکالپینگ خوبی میشه روش پیاده کرد.

چون کانالهای ترند لاین چشمی هستند و این کانالها از یک منطق کم نظیر آماری و ریاضی سرچشمه میگیرند که ربطی به چشم ندارند.

لازم به ذکر هست خدمت دوستان عرض کنم بنده پس از کار زیاد با سوپر برنامه ی spss متوجه این قانون رگرسیونی شدم.

و تمام سعیم رو گذاشتم که تو کار خودمون با چارت پیاده ش کنم.
                        ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 06-05-2014, 11:06 AM
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• http://pcmupload.traderha.com/uploa...1950372461.rar اندیکاتور

تمپلت http://pcmupload.traderha.com/uploa...1950444441.rar
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط javadbohlul نمایش پست ها
                            با سلام

آقا این شکلی که من گذاشتم رو ایرادی و توضیحی اگه داره بدید ممنون میشم

ارادتمند

دوست من چند تا نکته:

1- ماژورهاتو خیلی دور گرفتی برای نتیجه و خروجی عالی باید نزدیکترین ماژورهای ممکن رو در نظر بگیری حتی بنده اگر چند تا مثال رو دقت کرده باشی ماژور سوم فرضی است و هنوز تایید نشده و به فرض ماژور بودن نقطه اکسترمم حسابش کردم و در ترسیم رگسیون از آن استفاده کردم.

2- پیشنهاد میکنم از مووینگهای مربوطه استفاده کن نه چیز دیگر.
                            از عدد مووینگ روند هم فازش استفاده کن.

3- در تشخیص ماژورها خیلی دقت کن.
                            ماژورهات به فرض دور بودن باز هم اشتباه هست.
                            کسانی که موج الیوت کار کردند میدونند نقاط ماژوری درجه داره پس شما برای رسم رگرسیون و حتی محاسبه مووینگ باید از نقاط اکسترممی هم درجه استفاده کنی.

بازم سوال بود در خدمتم دوست عزیز.
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ببخشید این رگرسیون ازکجا میشه پیداش کرد وکارکردن باهاش چطوریه ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                                ببخشید این رگرسیون ازکجا میشه پیداش کرد وکارکردن باهاش چطوریه ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 06-05-2014, 11:45 AM
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X