اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
    خب احتمالا تو سیستم شما موج صعودی هم به محض بسته شدن کندل زیر مویینگ 63 به پایان میرسه درسته؟

دقیقا....
    درست اشاره کردید....

نکته ش رو گرفتید؟؟

مووینگ 63 رو روی چارت بیاندازید و بگید؟/؟
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
      دقیقا....
      درست اشاره کردید....

نکته ش رو گرفتید؟؟

ببخشید یاد یه موضوعی افتادم
      و اونم ابزار atp و این موضوع که شما مطرح کردید یه جورایی شبیه اون هست

نظر

دقیقا....
        درست اشاره کردید....

نکته ش رو گرفتید؟؟

جالب و هوشمندانه است که اینطوری به قدرت فروشندگان و خریداران ربط دادین فقط یک کم مبهم است که چه طور تعداد کندل ها و به دنبال اون مویینگ مربوطه رو تشخیص میدید مثلا تو همین مثالی که زدید موج نزولی رو تا 75 هم میشه در نظر بگیریم یا کلا جا هایی که بعد از یک موج بازار طولانی رنج میشه اونجا چطور بهتره محاسبه شه تا اول کندل منطقه رنج یا پایان چون عدد بدست اومده تفاوتش زیاد میشه

نظر

با کمال افتخار میگم این بسیار بهتر و دقیق تر و کاربردی تر از ابزاری که فرمودید هست.

و اون ابزار تک کاربردی هست.ولی این همه چیز هست.
          ورود خروج تریلینگ استاپ و مومنتوم و ...

حالا بریم جلوتر خواهید فهمید چه کارهایی ما با این اعداد خواهیم کرد.

دوست عزیز
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

سلام دوست عزیز تشکر میکنم از ارائه روشتون من فکر میکنم باید مجموع تعداد کندل های دو روند قبل مخالف برای تغییر فاز باید 101 بشه اونوقت اگه قیمت بالا یا پایین مویینگ هم فاز بسته بشه اونوقت موقع تغییر رونده درسته ؟؟

نظر

100.JPG
              نوشته اصلی توسط javadzamani2007 نمایش پست ها
              چند بار قبلتر هم بالای موینگ 38 بسته شده

نظر

نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                جالب و هوشمندانه است که اینطوری به قدرت فروشندگان و خریداران ربط دادین فقط یک کم مبهم است که چه طور تعداد کندل ها و به دنبال اون مویینگ مربوطه رو تشخیص میدید مثلا تو همین مثالی که زدید موج نزولی رو تا 75 هم میشه در نظر بگیریم یا کلا جا هایی که بعد از یک موج بازار طولانی رنج میشه اونجا چطور بهتره محاسبه شه تا اول کندل منطقه رنج یا پایان چون عدد بدست اومده تفاوتش زیاد میشه

فعلا زود هست در موردش قضاوت کنید دوست من....

بخاطر همین گفتم اگر همه رو بزارم روی میز گیج کننده است.
                کسایی که با ریاضیات سر و کار دارند این بحث حد در ریاضی را در بر میگیره که کوچکترین تغییرات یا ابسیلون تغییرات رو در بر میگیره.

در پاسخ سوالتون باید عرض کنم در پستهای قبلی گفتم که دو نیروی مشخص یعنی روند دار مشخص را پیدا میکنیم.

و دوم اینکه کیجن سن و تنکن سن را هم به کمک مووینگ میاریم.

دوستانی که بحث ایچیموکو را دنبال نکردند یا باهاش کار نکردند در مورد این دو خط بسیار مهم و کارکردهای آنها یک مقدار مطالعه بکنند تا بحث بهتر جا بیافته.
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط masoudboy نمایش پست ها
                  سلام دوست عزیز تشکر میکنم از ارائه روشتون من فکر میکنم باید مجموع تعداد کندل های دو روند قبل مخالف برای تغییر فاز باید 101 بشه اونوقت اگه قیمت بالا یا پایین مویینگ هم فاز بسته بشه اونوقت موقع تغییر رونده درسته ؟؟

دوست من...

نفهمیدم این عدد 101 از کجا آمد.

ولی در تصحیح حرفهایتان باید بگم که مووینگ روند هم فاز قبلی باید شکسته بشه تا شکست روند تایید بشه.

در این مثال برای شکست روند نزولی از عدد روند هم فاز صعودی یعنی 38 استفاده کردیم.

بنابراین باید مووینگ 38 شکسته شود تا روند صعودی تایید شود و همچنین شکست روند نزولی.
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

بعد دوست من چرا 75؟؟

بالاترین کندل بسته شده و پایین ترین کندل بسته شده در یک روند مشخص.....

دوست من ببینید 75 میشه؟/
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوستان حالا فکر کنید همه رو بزارم رو میز چی میشه....

بخاطر همین رو نمیکنم....

چون میدونم شک و شبهه زیاد پیش میاد و باید جواب داده بشه....

بنابراین هر شک و شبهه ایی هست دوستان مطرح کنند در خدمتم....

تا کامل جا بیافته....
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

ولی بگم ملاک تشخیص های و لاو محاسبه ی اعداد بسته شدن کندل هست نه شاخک ها.

چون دوستان زیادی در این مورد اشکال دارند.
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

[ATTACH=CONFIG]2946[/ATTACH]
                          شما فرمودید مووینگ 38 شکسته شود تا روند صعودی تایید شود
                          که در عکس بالا موینگ 38 قبلا هم شکسته شده

نظر

[ATTACH=CONFIG]2946[/ATTACH]
                            دوست من قشنگ اشاره کردی و سیستم را به چالش کشیدی.

ولی همانطور که قبلا گفتم کیجن سن و تنکن سن را برای کمک میاریم.
                            ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 06-04-2014, 01:36 PM
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوست من اون مال قبل از اون کف بوده....

بعد از اون کف را باید ملاک قرار بدهید.
                              ببخشید که زیاد سوال می پرسم
                              اون کف از قبل مشخص نیست
                              مثلا همین عدد 63 بعد که موینگ رو بندازیم هنوز سقف و عدد جدید مشخص نیست که
                              ما بگیم وقتی موینگ 63 شکسته شد روند نزولی تایید میشه
                              یعنی در چه زمانی این شکسته شدن مورد تایید هست

نظر

http://pcmupload.traderha.com/uploa...1873078331.rar
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X