اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
    ببخشید ظاهرا زیاد مزاحم میشم یه سوال منظور از پول بک نقطه ای که نشان دادم هست
    ببخشید میشه جفت ارز و تایم فریمش رو قید بکنید.
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دلار به ین یک ساعته برای دوساعت قبله

نظر

• نوشته اصلی توسط رضا11 نمایش پست ها

ممنون این مشکل حل شد

ممنون میشم در صورت امکان با یه مثال کاربردی و شکل درباره نحوه تعیین ماژورها و رسم رگرسیون توضیح بدید

ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
          دوست عزیز این مثال گویای همه چیز است.اگر پستهای قبلی رو با دقت مطالعه کرده باشید تفسیرش براتون کاری نداره.

با این حال اگر کافی نبود در خدمتم.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ممنون از وقتی که برای بنده گذاشتید.......شرمنده من باز سوال دارم

ببینید پس سه نقطه باید داشته باشیم.......این سه نقطه باید مازور باشند؟این سه نقطه رو میشه با مکدی مشخص کرد؟
            و اینکه این رگرسیون میشه بعنوان کف و سقف عمل کنه.درسته؟

ازکندل های مسیر 1-2 برای مویینگ اوریج خرید و 2-3 برای سل استفاده می کنیم؟اینم درسته؟

نظر

دوست عزیز این مثال گویای همه چیز است.اگر پستهای قبلی رو با دقت مطالعه کرده باشید تفسیرش براتون کاری نداره.

با این حال اگر کافی نبود در خدمتم.
              جناب مظفر با این عکسی که گذاشتین یه تناقضی بین مطالبی که تا الان فهمیده بودم پیش امد که می پرسم.

1- طبق عکس زیر شما با رسم این رگرسیون (بین نقاط 1 و 3 ) و نیز استفاده از EMA48 ، در نقطه ای که با فلش سبز نشان دادم، احتمالا باید خرید می کردین. آیا درست است؟؟؟

2- در نقطه که خود شما نشان دادین و در آنجا فروش انجام دادین(که در نهایت با 220 پیپ به سود رسیده) ، برای انجام این sell باید بین نقاط 2 و 4 رگرسیون رسم کرده و از EMA30 استفاده کرد. آیا درست است؟؟؟

نظر

• AUD/NZD H1

ورود با یک کندل تاخیر

ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 06-05-2014, 10:16 PM

نظر

• سلام
                  شکل زیر روش استفاده از FiboChannel (از ابزار metatrader ) بزای رسم خطوط موازی یه تعداد و در جهت دلخواه است.
                  تغییرات لازم در شکل نشان داده شده.
                  با تنظیم نقاط 1 و 2 و 3 (سرخ رنگ) در روی نمودار محل و فاصله خطوط را میتوان میزان کرد.
                  بهتر است نقاط 1 و 2 (سرخ رنگ) روی بدنه بالایی یا پایینی RegressinChannel و نقطه 3 (سرخ رنگ) روی خط مرکزی باشد.
                  اگر در FiboChannel دکمه Ray فعال باشد خطوط موازی ادامه دار خواهند بود.
                  ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 06-05-2014, 10:27 PM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                    جناب مظفر با این عکسی که گذاشتین یه تناقضی بین مطالبی که تا الان فهمیده بودم پیش امد که می پرسم.

1- طبق عکس زیر شما با رسم این رگرسیون (بین نقاط 1 و 3 ) و نیز استفاده از EMA48 ، در نقطه ای که با فلش سبز نشان دادم، احتمالا باید خرید می کردین. آیا درست است؟؟؟

2- در نقطه که خود شما نشان دادین و در آنجا فروش انجام دادین(که در نهایت با 220 پیپ به سود رسیده) ، برای انجام این sell باید بین نقاط 2 و 4 رگرسیون رسم کرده و از EMA30 استفاده کرد. آیا درست است؟؟؟

دوست من ....

من هر چقدر بررسی کردم تناقضی نمیبینم بیشتر بازش کنید.

شاید بخاطر اینه که من چارت سختی رو انتخاب کردم چون اگر دو تا رگرسیون را بزارید کنار هم یک منطقه ایی تشکیل میشه که من اسمش رو گذاشتم منطقه قیچی که هنوز به اونجا نرسیدیم.
                    رگرسیون به شما دید میده بعد چرا مومن 30.

48 هم فاز هست.نه 30 برای سل کردن.
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• از اینکه چارت سختی رو برای مثال انتخاب کردم پوزش میخوام بعدا بهش میرسیم.

خواستین عکسشو براتون بفرستم.
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• اگر دوستان مایل هستند بحث جدیدی رو باز کنم که ترکیبی از رگرسیون کوچک و بزرگ است که فکر کنم تو مثالهای قبل اشاره ایی داشتم به آن.
                        چون این مثال هم تو اون می گنجه.

تا مشکل دوستمون هم حل بشه.

البته جناب پولینو فکر کنم هنوز بحث همفازی براشون جا نیافتاده.
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها

دوست عزیز برای سیگنال خرید بایستی تعداد کندل بین نقاط 1 و2 که موج صعودی بوده است شمارش می شده و مووینگ آن رسم می شده و اگر قیمت از پایین به سمت بالا از مووینگ رد می شده , خرید انجام می پذیرفته

نظر

• چون خودم برام جا افتاده کار کردن با رگرسیونها فکر کردم برای دوستان هم قضیه ملموسه.
                            ازین بابت عذر میخوام.
                            ولی فردا روی همین چارت که مثال خوبی است کار خواهیم کرد.
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

این چارت و رگرسیونهاش رو داشته باشید تا فردا توضیحاتش داده بشه.
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X