اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
    دوستان کسی راجع به این موقعیت نظر داره؟؟

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
    سلام

لطفا در مورد این دو رگرسیون یه توضیح میدین.
    در شکل اول شما برای رسم کانال از نقاط a , c استفاده کردید که این دو نقطه، اکسترمم تثبیت شده بودند و از کانال رسم شده برای یافتن انتهای موج صعودی و تصمیم گیری برای منطقه دایره سبز استفاده کردید

اما در شکل دوم با اینکه شما مجدد برای یافتن انتهای موج صعودی تلاش می کنید ، اما این بار نقطه انتهایی کانال را بر روی اکسترمم فرضی c بنا کردید.

بنابراین شما برای یافتن انتهای موج صعودی به دو روش کانال رسم کردید. لطفا توضیح بدید که تفاوت این دو چیست.؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
      سلام

لطفا در مورد این دو رگرسیون یه توضیح میدین.
      در شکل اول شما برای رسم کانال از نقاط a , c استفاده کردید که این دو نقطه، اکسترمم تثبیت شده بودند و از کانال رسم شده برای یافتن انتهای موج صعودی و تصمیم گیری برای منطقه دایره سبز استفاده کردید

اما در شکل دوم با اینکه شما مجدد برای یافتن انتهای موج صعودی تلاش می کنید ، اما این بار نقطه انتهایی کانال را بر روی اکسترمم فرضی c بنا کردید.

بنابراین شما برای یافتن انتهای موج صعودی به دو روش کانال رسم کردید. لطفا توضیح بدید که تفاوت این دو چیست.؟؟؟

دوست من سلام:

در مورد جمله اولتون من یک مطلب بگم:
      ببینید دو نقطه a و b اکسترممهای تثبیت شده ما هستند.
      ولی هنوز c تثبیت نشده و ما آن را با رگرسیون و مووینگ و کیجن و تنکن به آزمون میگذاریم.

نمیدونم تفهیم شد..... دوست من یا نه...

اگر تاپیکهارو با دقت مطالعه کنید من چند بار به این مطلب اشاره کردم.
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوست من سلام:

ولی هنوز c تثبیت نشده و ما آن را با رگرسیون و مووینگ و کیجن و تنکن به آزمون میگذاریم.

حالا کی برای ما مسجل میشه نقطه c اکسترمم بوده:

زمانی که خط رگرسیون رو به سمت پایین بشکند و سایر موارد دیگه اوکی بده....

در واقع یک تست قدرت گرفتیم....

این گفتم بهتون اولین مدل رگرسیونی ما بوده که ساده ترینش هم هست.
        ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 06-06-2014, 04:18 PM
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوست من سلام:

جمله دوم هست.
          معذرت
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• اما در مورد جمله اول و شکل اولتون ما سه تا نقطه ی اکسترممی بزرگ داریم و رگرسیون رو کشیدیم.

ما زمانی که کندلها رگرسیون را قطع میکنند و سیگنالهای دیگر هم اوکی هست. دستور خرید میدیم به هدف انتهای باند بالایی.
            و اونجا میبندیم.

دوباره پس از اینکه باند بالایی شکسته شد و سیگنالها همه اوکی دوباره دستور خرید میزنیم.

به هدف موازی باند بالا.

باور کنید این مثال رو بارها و بارها توضیح دادم و دوستان باز براشون سواله.

اما این سه روند بزرگ داخلشون روندهای کوچکتری هم دارند.و این نیست که صاف برا بالا میره بالا اصلاح میکنه دوباره میره بالا.
            حالا ما در این کیس میدونیم که کندلها راهی ندارند باید برند و اون خط موازی بالایی رو تاچ کنند یا بهش نزدیک بشند.
            حالا ما تو روندهای کوچکتر در اصلاحیه ها وارد میشیم.

و داخلش میتونیم از رگرسیونهای کوچک بهره ببریم.
            و کیجن و تنکن هم کمک میکنند به ما.

عرض کردم کار تریلینگ رو با این دو انجام میدیم.
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ببخشید پوند به ین تایم یک ساعته همه علائم خرید را داده باید خرید کنیم یا منتظر پول بک به خط میانب بعد خرید؟اصلا درست میگم ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mamalirani نمایش پست ها
                ببخشید پوند به ین تایم یک ساعته همه علائم خرید را داده باید خرید کنیم یا منتظر پول بک به خط میانب بعد خرید؟اصلا درست میگم ممنون میشم راهنمایی کنید

در صورتی که در بالانی خط رگرسیون تشکیل بشه سیگنال مطمئن صادر شده.
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط javadbohlul نمایش پست ها
                  درسته ؟؟؟

gbp jpy.jpg

نظر

• تحلیل این تصویر درسته قیمت رگراسیون کوچک را شکست واگر خط میانی رگراسیون بزرگ که قرمز رنگ هستش را بشکند وتیجن وکیجن وایما رو به بالا هستند اقدام به خرید میکنیم؟

نظر

در مورد این مورد یک نکته ی بسیار مهم هست.
                      دوستان واقعا انتظار دارم جواب بدند چرا کندلها دوباره به سمت خط رگرسیون یورش بردند.و چرا این دوستمون اینقدر اذیت شده در این پوزیشن؟؟
                      راهنمایی:
                      کیجن سن
                      در مورد این پوزیشن اشاره کرده بودم که با یک کندل تاخیر وارد شده ام.
                      این تاخیر در خروج با عجله در خروج تلافی شد

اخت شدن با روش زمان می برد

نظر

• باتشكر ازماياي عزيز

موقعيت جالبي بود.

پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
                        آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• جناب مظفر عزیز
                          ضمن تشکر از به اشتراک گزای تجربیات ارزشمندتان در تصویر زیر ستاپهای استراتژی صحیح میباشد؟
                          البته به غیر از کیجنسن و تنکنسن که اجاز ورود به sell رو به ما نداده.

تمام آنچه نیاز دارید یک ذهن آرام است.

نظر

• نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
                            جناب مظفر عزیز
                            ضمن تشکر از به اشتراک گزای تجربیات ارزشمندتان در تصویر زیر ستاپهای استراتژی صحیح میباشد؟

به نظر من نقطه c یک سقف ماژوری موقت بوده (چون قیمت به سقف کانال برخورد نکرده ) و در ادامه احتمال دارد قیمت مجدد صعود کند و سقف جدیدی بسازد

نظر

• نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
                              جناب مظفر عزیز

با سلام

به نظر من توی مثال دوستمون به دلیل مقاومت کیجن سن نباید ورود کرد به قول جناب مظفر ریش سفید سیستم یعنی کیجن سن اوکی نداده بود.

نظر

• نوشته اصلی توسط javadbohlul نمایش پست ها
                                با سلام

به نظر من توی مثال دوستمون به دلیل مقاومت کیجن سن نباید ورود کرد به قول جناب مظفر ریش سفید سیستم یعنی کیجن سن اوکی نداده بود.
                                جواد عزیز ماژور c از نظر شما قابل قبول هست؟

تمام آنچه نیاز دارید یک ذهن آرام است.

نظر

پردازش ...
                                X