اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوست عزیز

بله قبول هست به این دلیل که ما در زمان تحلیل سقف جدید دیگری نداشتیم که بخواهیم نقطه c رو جای دیگری فرض کنیم

طبقه گفته جناب مظفر ، نقطه c همیشه احتمالی خواهد بود و بعد از درست یا غلط دراومدن تحلیل میشه عنوان کرد که نقطه c ماژور صحیحی بوده یا نه

اگر جناب مایای عزیز اشکالی می بینند ، خوشحاال خواهیم شد که راهنمایی بفرمایند

ارادتمند

نظر

• فکر کنم این یک نمونه ایدآل باشه بدون اما اگر!!!
      به نظر میرسه موقعیت های زیادی تو جفت ارز های مختلف میشه پیدا کرد.
      چیزی که هست باید گلچین بشن

تمام آنچه نیاز دارید یک ذهن آرام است.

نظر

• اموزش ایچیموکو

کل اموزش جناب کریس بصورت جزوه تصویری است

ویرایش توسط arminfar : https://www.traderha.com/member/13968-arminfar در ساعت 06-08-2014, 01:51 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
          در مورد این پوزیشن اشاره کرده بودم که با یک کندل تاخیر وارد شده ام.
          این تاخیر در خروج با عجله در خروج تلافی شد

اخت شدن با روش زمان می برد

دوست من اگر چند پست قبل از این پستتان را دیده باشید عرض کردم بازم پتانسیل ریزش دارد ودیدید همان شد.
          در این پوزیشن ها باند پایینی رگرسیون یا در حالت برعکسش باند بالایی کانال رگرسیون خیلی چسبندگی دارد.
          و این باندها توسط کندلها تاچ میشوند.

البته در مواردی تاچ نمیشوند تا چند پیپ مانده به آنها پیشروی میکنند که قبلا توضیح دادم.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
            باتشكر ازماياي عزيز

موقعيت جالبي بود.

همون بحث چسبندگی این باندهای بالایی و پایینی در الگوی اول رگرسیونی است.
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط javadbohlul نمایش پست ها
              [ATTACH=CONFIG]2955[/ATTACH]
              بله کاملا درسته.

آفرین
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
                جناب مظفر عزیز
                ضمن تشکر از به اشتراک گزای تجربیات ارزشمندتان در تصویر زیر ستاپهای استراتژی صحیح میباشد؟
                البته به غیر از کیجنسن و تنکنسن که اجاز ورود به sell رو به ما نداده.

خواهش میکنم.

بله کاملا درسته.
                آفرین
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                  به نظر من نقطه c یک سقف ماژوری موقت بوده (چون قیمت به سقف کانال برخورد نکرده ) و در ادامه احتمال دارد قیمت مجدد صعود کند و سقف جدیدی بسازد
                  دوست من نظر شما شاید درست باشه.

ولی یک پیشنهاد برادرانه ....

هیچگاه بازار را پیش بینی نکنید شما چه در این سیستم و چه در سیستمهای دیگر همیشه و همیشه به سیگنالی که صادر میشه دقت کنید نه چیز دیگه ایی.
                  سعی نکنید شما به بازار جهت بدید بزارید بازار کار خودشو بکنه .
                  این در ضمیر ناخودآگاهتون حک میشه و حسابتون رو کال میکنه.
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط javadbohlul نمایش پست ها
                    دوست عزیز

بله قبول هست به این دلیل که ما در زمان تحلیل سقف جدید دیگری نداشتیم که بخواهیم نقطه c رو جای دیگری فرض کنیم

طبقه گفته جناب مظفر ، نقطه c همیشه احتمالی خواهد بود و بعد از درست یا غلط دراومدن تحلیل میشه عنوان کرد که نقطه c ماژور صحیحی بوده یا نه

اگر جناب مایای عزیز اشکالی می بینند ، خوشحاال خواهیم شد که راهنمایی بفرمایند

ارادتمند
                    کاملا درسته دوست من.....
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط kamanche نمایش پست ها
                      فکر کنم این یک نمونه ایدآل باشه بدون اما اگر!!!
                      به نظر میرسه موقعیت های زیادی تو جفت ارز های مختلف میشه پیدا کرد.
                      چیزی که هست باید گلچین بشن

این مثال بسیار زیبایی است.
                      چون نکته ی بسیار جالبی داره.

من این نوع مثالها یا موقعیتهایی که پیش میاد را اسمش رو گذاشتم:
                      رم کردن شکار

اگر فرض بگیرید اون خط رگرسیون ما یک فنس باشه.و کندلها هم شکار.
                      میبینید که شکار از روی فنس پریده و پا به فرار گذاشته و در اون هنگام کیجن سن و تنکن سن(شکارچی و سگش) کاملا پوزیشن تعقیب و گریز را دارند.
                      یعنی سگ جلوتر از شکارچی حرکت میکنه و رو هر دو به سمت شکار و به سمت پایین است.

درک این موضوع(رم کردن شکار) در الگوی اول رگرسیونی صاف دست شما را میگذارد دست موقعیتهای ناب اینجوری.

با تشکر از دوست خوبمون بابت به اشتراک گذاری این مثال.
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
                        اموزش ایچیموکو

کل اموزش جناب کریس بصورت جزوه تصویری است

من احترام قلبی خاصی چه به جناب کریس و چه اساتید دیگرم دارم.
                        اما بعنوان کسی که از یک طرف مدتهای مدیدی است که با ایچیموکو کار کردم و از طرف دیگر مبدع این سیستم خودم بودم.
                        پیشنهاد میکنم اگر میخواهید این استراتژی استراتژی اصلیتان شود آموزشهای جناب کریس راجع به تنکن سن و کیجن سن و کندلی را مورد توجه ی خود قرار بدید و بقیه موارد از دید این سیستم گیج کننده و پیچیده کننده خواهد بود.
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• http://forum.broker-fa.org/f57/%DA%A...8C%D8%B1-4003/
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• http://forum.broker-fa.org/f57/%DA%A...3/دوستان این تاپیک هم مربوط به فاندامنتال هست که امیدوارم براتون مفید باشه.یک جزوه ی آموزشی فاندامنتالی هم در لابلای آن است که به تقویت دانش فاندامنتالی کمک میکند.
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• سلام
                              سوالی دارم؟نظر خود شما درباره سیستم معاملاتی ایچیموکو چیه؟در مقایسه با سیستم های معاملاتی دیگه چقدر جواب میده؟با توجه به تجربیاتی که شما از این سیستم دارید در چه تایمی بهتر جواب میده هرچند میدونم روحیات هر کس در تایمهای مختلف تفاوت داره؟واینکه آیا استفاده از اندیکاتورهای دیگر رو در کنارایچیموکو رو صلاح میدونید یا نه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط FX_Gold نمایش پست ها
                                سلامسوالی دارم؟نظر خود شما درباره سیستم معاملاتی ایچیموکو چیه؟در مقایسه با سیستم های معاملاتی دیگه چقدر جواب میده؟با توجه به تجربیاتی که شما از این سیستم دارید در چه تایمی بهتر جواب میده هرچند میدونم روحیات هر کس در تایمهای مختلف تفاوت داره؟واینکه آیا استفاده از اندیکاتورهای دیگر رو در کنارایچیموکو رو صلاح میدونید یا نه ؟
                                ببینید ایچیموکو یک اندیکاتور نیست یک سیستم ترید فوق العاده است.فوق العاده عالی و کارا.و به عقیده ی جناب کریس- بعنوان کسی که رازهایی از بی نهایت رازی که در آن وجود دارد را برملا کرد برای فارسی زبانان دنیا-و تجربیات بنده در کنار این اندی نباید هیچ اندی دیگری استفاده کرد.خود ایچیموکو فوق العاده راز داره و همه چبز است مومنتوم...ورود...خروج....رینج....استاپ لاس...تیک پرافیت....سطوح مقاومتی و حمایتی....
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X