اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان مدل اول رگرسیونی تموم شد.
    البته حالتهای دیگری هستند که نسبت به این حالت جنبه جزئی تر داره.د
    مثلا میتونید از یک رگرسیون کوچک هم در کنار رگرسیون اصلی استفاده بکنید.

اما از آنجا که روحیات انسانها به هم تفاوت داره و هر کسی روحیه ش با دیگری فرق داره من در مدل دوم رگرسیونی دیگر از مووینگ و تنکن سن و کیجن سن استفاده نمیکنم.
    بلکه از ابزار هایی استفاده میکنم که مبتنی بر تشخیص لبه های ماژوری هستند.

البته خود رگرسیون هست ولی نوع استفاده ش و ابزارهای کمکیش فرق میکنه.

اگر موافقید توضیح اون رو هم شروع کنم....
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• البته با ذکر این نکته که هر سوال دیگری بود در رابطه با مدل اول.من در خدمت دوستان هستم.
      و دوستان خواهشا مثالهاشون رو تو تاپیک به اشتراک بزارند.
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• سلام
        الان این تاپیک رو بطور کامل خواندم. ممنون از زحمتی که میکشید.
        پیشنهاد میکنم فعلا قسمت دوم رو آموزش ندید تا وقتی همگی در بخش اول به مهارت برسیم. مثلا میشه این هفته رو به تمرین پرداخت.
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
          دوستان بعدا یادم بیاندازید در رابطه با کیجن سن مطلبی رو بگم که حین سیگنال دقیقا چه رفتاری از خودش نشون میده.
          الان در جفت ارز ین/دلار همه چیز مهیاست.منتظر دستور کیجن سن هستیم.
          جهت یادآوری

نظر

دوستان کسی راجع به این موقعیت نظر داره؟؟

میشه لطفا در مورد تنظیمات مویینگ توضیح بدید؟ چرا از تعداد کندل bc استفاده کردید؟ درحالی که باید از ab میگرفتید.

نظر

• نوشته اصلی توسط saman.fx نمایش پست ها
              سلام
              الان این تاپیک رو بطور کامل خواندم. ممنون از زحمتی که میکشید.
              پیشنهاد میکنم فعلا قسمت دوم رو آموزش ندید تا وقتی همگی در بخش اول به مهارت برسیم. مثلا میشه این هفته رو به تمرین پرداخت.
              ممنون
              بسیار خوب دوست عزیز.....
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط saman.fx نمایش پست ها
                میشه لطفا در مورد تنظیمات مویینگ توضیح بدید؟ چرا از تعداد کندل bc استفاده کردید؟ درحالی که باید از ab میگرفتید.

ببینید دوست من....

این مووینگ 52 که من استفاده کردم برای این است که نقاط برگشت احتمالی را به سمت پایین نشان بدهد و این رنگ قرمزی که مووینگ بخود گرفته نماد همین مورد هست.

همانطور که در شکل مشخص است چند بار کندلها سعی کردند که اون رو بسمت پایین بشکنند اما این مووینگ مثل یک سطح حمایی قوی عمل کرده است.

بطور کلی این مووینگی که با رنگ قرمز مشخص شده نشان دهنده ی سطح حمایتی است.
                و از ضلع bc گرفته شده است.
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
                  با سلام و ضمن تشکر
                  لطف کیند و تصاویر رو کاملتر بذارید تا قیممت در سمت راست هم دیده شود.ممنون

خدمت شما دوست عزیز.
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نکته ایی که وجود داره دوستان تا جایی که میتوانید روی چارتهای شکیل کار کنید.
                        چارتهایی که نیروهای bullish و bearesh آن کاملا مشخص است.

در این گونه چارتها رگرسیونها دقت بسیار زیادی دارد تا جایی که جلوی این رگرسیونها سر تعظیم فرود می آوریم.
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نکته ایی که وجود داره دوستان تا جایی که میتوانید روی چارتهای شکیل کار کنید.
                          چارتهایی که نیروهای bullish و bearesh آن کاملا مشخص است.

در این گونه چارتها رگرسیونها دقت بسیار زیادی دارد تا جایی که جلوی این رگرسیونها سر تعظیم فرود می آوریم.
                          سلام به نظر شما کدوم جفت ارزها ویا چارتها بهتر جواب میدهند؟اگر امکان داره چند مورد رو نام ببرید

نظر

• دوستان جفت ارز gbp/usd تایم h1 یک شاهکار رگرسیونی است.
                            جون میده برای تمرین.
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط fx_gold نمایش پست ها
                              سلام به نظر شما کدوم جفت ارزها ویا چارتها بهتر جواب میدهند؟اگر امکان داره چند مورد رو نام ببرید
                              الان من تو متاتریدرم برای این جفت ارزها رگرسیونهای خوبی رو تو چارتهاشون دارم:

Gbp/jpy
                              nzd/usd
                              eur/jpy
                              eur/chf
                              usd/jpy
                              usd/cad
                              gbp/usd
                              aud/usd
                              همگی یکساعته هستند.

و جفت ارزهای eur/usd & eur/gbp & usd/chf و همچنین gold را مخصوصا برای تایم یکساعته مناسب ندیدم.
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• سلام مایا جان دارم با دقت مطالب شما رو دنبال میکنم......و دارم روس تمرین میکنم

حتی این مطالب رو برای بورس ایران هم به کار بردم در بیشتر موارد سیگنال میده......فقط در حال حاضر سوالم اینه که چطور میشه به رگرسیون با اعتماد بیشتری نگاه کرد........خیلی وقت ها باتوجه به رگرسیون سیگنال می گیرم و شک می کنم و معامله انجام نمیدم؟

نظر

پردازش ...
                                X