اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
    دوستان جفت ارز gbp/usd تایم h1 یک شاهکار رگرسیونی است.
    جون میده برای تمرین.

درو د دوستان
    جناب مظفر به عنوان تمرین؟؟

تمام آنچه نیاز دارید یک ذهن آرام است.

نظر

• AUD USD:

با شکست خط وسط کانال و نیز مووینگ 41، شرایط فروش بوجود می آید.

پ.ن1: در حال حاضر قیمت در PRZ الگوی crab بوده و واگرایی سه گانه نیز داریم.

پ.ن2: جناب مظفر یکی از اشکالاتی که می شود به این سیستم گرفت این است شما برای در نظر گرفتن نقاط ماژوری، تنها به بدنه کندل ها نگاه می کنید . شدو ها هم جزیی از بازار هستند که در آنها معامله انجام شده و در نظر نگرفتن آنها به معنی در نظر نگرفتن قسمتی از بازار است. ضمن اینکه ساعت بروکرها با هم فرق می کند و ممکن است سایه یک کندل در پلت فرم شما، جز بدنه اصلی کندل در پلت فرم شخص دیگری باشد. آیا علت خاصی دارد که شما صرفا بدنه کندل ها را مد نظر قرار می دهید ؟؟؟ آیا بکارگیری شدو ها بر روی نتایج اثر ملموسی میگذارد؟؟؟

شاد و سربلند باشید...

نظر

• سلام

پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
        آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• نوشته اصلی توسط رضا11 نمایش پست ها
          سلام مایا جان دارم با دقت مطالب شما رو دنبال میکنم......و دارم روس تمرین میکنم

حتی این مطالب رو برای بورس ایران هم به کار بردم در بیشتر موارد سیگنال میده......فقط در حال حاضر سوالم اینه که چطور میشه به رگرسیون با اعتماد بیشتری نگاه کرد........خیلی وقت ها باتوجه به رگرسیون سیگنال می گیرم و شک می کنم و معامله انجام نمیدم؟
          با سلام خدمت دوست عزیز:

به عقیده ی بنده مهمترین دلیل موفقیت یک تریدر داشتن یک سیستم متوسط بالاست.
          یعنی داشتن یک سیستم ترید متوسط و استفاده ی آن در بلند مدت از ملزومات موفقیت در ترید است چه در بورس ایران چه در فا ر کس یا هر بازار دیگری که چارت داشته باشد.

اما همین سیستم ترید متوسط لازم هست اما کافی نیست.
          شرط دیگر موفقیت اعتماد به سیستم ترید هست.یعنی اگر شما به اونجا درجه از اعتماد به خود رسیده ایی که تشخیص دادی این سیستم ترید میتونه متوسط به بالا باشه و میخوام در دراز مدت از اون استفاده بکنم.
          این یک مرحله را گذروندی.
          اما مرحله ی دوم که به مراتب سخت تر و پر پیچ و خم تر هست مرحله ایی است که شما باید به سیگنالهای بر آمده از سیستم اعتماد کنی و این یک چیز درونی است نه بیرونی.
          یعنی باید این اعتماد در درونتان ساخته بشه.

مثال میزنم:
          من اوایل نسبت به ایچیموکو بی اعتماد بودم و بسیاری جاها سیگنال رو دریافت میکردم ولی بخاطر اون مسئله ی درونی بهش اعتماد نداشتم.
          و وقتی زمانی میگذشت پشیمونی و ندامت میومد سراغم.
          ای دل غافل چه موقعیتی رو از دست دادم.
          ایچیموکو خوبه....
          من چرا بهش اعتماد نکردم.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

با سلام خدمت دوست عزیز:

به عقیده ی بنده مهمترین دلیل موفقیت یک تریدر داشتن یک سیستم متوسط بالاست.
            یعنی داشتن یک سیستم ترید متوسط و استفاده ی آن در بلند مدت از ملزومات موفقیت در ترید است چه در بورس ایران چه در فا ر کس یا هر بازار دیگری که چارت داشته باشد.

اما همین سیستم ترید متوسط لازم هست اما کافی نیست.
            شرط دیگر موفقیت اعتماد به سیستم ترید هست.یعنی اگر شما به اونجا درجه از اعتماد به خود رسیده ایی که تشخیص دادی این سیستم ترید میتونه متوسط به بالا باشه و میخوام در دراز مدت از اون استفاده بکنم.
            این یک مرحله را گذروندی.
            اما مرحله ی دوم که به مراتب سخت تر و پر پیچ و خم تر هست مرحله ایی است که شما باید به سیگنالهای بر آمده از سیستم اعتماد کنی و این یک چیز درونی است نه بیرونی.
            یعنی باید این اعتماد در درونتان ساخته بشه.

مثال میزنم:
            من اوایل نسبت به ایچیموکو بی اعتماد بودم و بسیاری جاها سیگنال رو دریافت میکردم ولی بخاطر اون مسئله ی درونی بهش اعتماد نداشتم.
            و وقتی زمانی میگذشت پشیمونی و ندامت میومد سراغم.
            ای دل غافل چه موقعیتی رو از دست دادم.
            ایچیموکو خوبه....
            من چرا بهش اعتماد نکردم.
            اینه که کم کم اون رو جدی گرفتم و برای مدتی سیگنالهاشو به بوته ی آزمایش در آوردم.
            بعضی از دوستان بدرستی میگند که این روش رو باید بک تست گرفت تا ببینیم چند مرده حلاجه.....

اما به عقیده ی من اگر سیستمی 100% سیگنالهاش با بک تست ثابت شده اوکی هست.هنوز ذهن قبول نکرده ذهن باید چند بار ببینه تا باور کنه و درون هارد پیچیده اش فولدری براش باز کنه.

باید یک مدت بگذره و خودتان یک چیزایی رو ازش درک کنید.
            مثل از خودتان پرسیده اید؟
            چرا عدد ماژور a , b برای مووینگ بکار میره؟؟
            چرا مووینگ مورد نظر برای تست قدرت میتونه اعتبار داشته باشه؟/
            چرا از رگرسیون به این شیوه استفاده میشه؟؟
            علت این همه واکنش زیبا و تعجب بر انگیز به کانالهای رگرسیون چیست؟؟
            تنکن و کیجن داستانشون چیه؟/

من بسیار روی این موارد کار کردم و الان جسارتا مرحله ی دومم را هم گذروندم....و در استفاده از سیستم راخت از شما هستم.
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

اینه که کم کم اون رو جدی گرفتم و برای مدتی سیگنالهاشو به بوته ی آزمایش در آوردم.
              بعضی از دوستان بدرستی میگند که این روش رو باید بک تست گرفت تا ببینیم چند مرده حلاجه.....

اما به عقیده ی من اگر سیستمی 100% سیگنالهاش با بک تست ثابت شده اوکی هست.هنوز ذهن قبول نکرده ذهن باید چند بار ببینه تا باور کنه و درون هارد پیچیده اش فولدری براش باز کنه.

باید یک مدت بگذره و خودتان یک چیزایی رو ازش درک کنید.
              مثل از خودتان پرسیده اید؟
              چرا عدد ماژور a , b برای مووینگ بکار میره؟؟
              چرا مووینگ مورد نظر برای تست قدرت میتونه اعتبار داشته باشه؟/
              چرا از رگرسیون به این شیوه استفاده میشه؟؟
              علت این همه واکنش زیبا و تعجب بر انگیز به کانالهای رگرسیون چیست؟؟
              تنکن و کیجن داستانشون چیه؟/

من بسیار روی این موارد کار کردم و الان جسارتا مرحله ی دومم را هم گذروندم....و در استفاده از سیستم راخت از شما هستم.
              سلام جناب اقای مظفر خیلی ازتون ممنونیم
              بدرستی اگر شما بزرگواران نباشین ما در این جهنم سرگردان فارکس (بخصوص که آماتور هم هستیم)راه به جایی نخواهیم برد من بعد از کال شدن های متعدد بالاخره سیستم ترید شما رو پیدا کرده ام !باهاش ارتباط برقرار کرده ام از دیروز تا الان تقریبا ۳ دور تاپیک رو از اول مطالعه کرده ام !و نکات خیلی خوبی گرفته ام امیدوارم که با تدریس بسیلر عالی و بتدریج جناب عالی بتونیم موفق بشیم .
              ازتون ممنونیم !

نظر

• نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                AUD USD:

با شکست خط وسط کانال و نیز مووینگ 41، شرایط فروش بوجود می آید.

پ.ن1: در حال حاضر قیمت در PRZ الگوی crab بوده و واگرایی سه گانه نیز داریم.

پ.ن2: جناب مظفر یکی از اشکالاتی که می شود به این سیستم گرفت این است شما برای در نظر گرفتن نقاط ماژوری، تنها به بدنه کندل ها نگاه می کنید . شدو ها هم جزیی از بازار هستند که در آنها معامله انجام شده و در نظر نگرفتن آنها به معنی در نظر نگرفتن قسمتی از بازار است. ضمن اینکه ساعت بروکرها با هم فرق می کند و ممکن است سایه یک کندل در پلت فرم شما، جز بدنه اصلی کندل در پلت فرم شخص دیگری باشد. آیا علت خاصی دارد که شما صرفا بدنه کندل ها را مد نظر قرار می دهید ؟؟؟ آیا بکارگیری شدو ها بر روی نتایج اثر ملموسی میگذارد؟؟؟

شاد و سربلند باشید...
                دوست من از نکته سنجی شما کاملا تشکر میکنم.

ببینید مووینگ آوریج ما روی کلوز هست پس نقاط کلوز را محاسبه میکند.
                و رگرسیون هم بر مبنای کلوز کندلها نوشته شده.
                در ضمن وقتی کندلی در قیمت خاصی بسته میشود یعنی در اون ساعت در اون قیمت تثبیت شده است.
                پس کاملا منطقیه که باید از کلوز کندلها استفاده بشه.

در مورد ساعت بروکرها عرض کنم:هر کسی در چارت خودش محاسبات رو انجام میده و بر اساس اون سیگنال میگیره.
                البته فکر نمیکنم در کل به کلیت سیگنال این ساعت بروکرها لطمه بزنه.

بله 100% تاثیر میگذارد چون توضیح دادم مبنای محاسباتی کلوز کندلهاست چه در مووینگ و چه در رگرسیون که مبنای کار هست.
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط ffkknik نمایش پست ها
                  سلام جناب اقای مظفر خیلی ازتون ممنونیم
                  بدرستی اگر شما بزرگواران نباشین ما در این جهنم سرگردان بازار تبادلات ارزی (بخصوص که آماتور هم هستیم)راه به جایی نخواهیم برد من بعد از کال شدن های متعدد بالاخره سیستم ترید شما رو پیدا کرده ام !باهاش ارتباط برقرار کرده ام از دیروز تا الان تقریبا ۳ دور تاپیک رو از اول مطالعه کرده ام !و نکات خیلی خوبی گرفته ام امیدوارم که با تدریس بسیلر عالی و بتدریج جناب عالی بتونیم موفق بشیم .
                  ازتون ممنونیم !
                  خوشحالیم دوست عزیز برای شما تاپیک مفید بوده.

فقط در کنار چند دور خواندنش که جای خوشحالی داره بسیار روش تمرین کنید و در دراز مدت نتیجه گیری بکنید.
                  تایم 4 ساعته بدلایل زیادی برای این سیستم مناسبتر است.
                  و این تایم تایمی هست که صبر و حوصله زیادی میخواهد ولی انشاالله نتیجه اش شیرین است.
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سپاس از شما و استراتژی خوبتان نظرتون راجب AUDCAD H1 آیا موقعیت مناسبیست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                        با سپاس از شما و استراتژی خوبتان نظرتون راجب AUDCAD H1 آیا موقعیت مناسبیست؟؟

خواهش میکنم.

دوست من تو رو خدا تموم نکاتی رو تا حالا گفتم و خواهم گفت رو با جون و دل روش فکر کن.

این انتخاب رگرسیونیتون اصلا درست نیست.
                        خواهشا تجدید نظر کنید.
                        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ببخشید همون aud/cad h4
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام و عرض روز بخیر خدمت دوستان:
                            ایدی تلگرام:

@godtaken