اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ما برای در نظر گرفتن موارد دیگر از اندیکاتور قدرتمند پیوت کاستوم برای پیوتهای اصلی ماهیانه و هفتگی استفاده میکنیم.
    همینطور از یک اندیکاتور دیگر برای پیوتهای اصلی و میانه ی سالیانه.
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• اینم تمپلت:

http://pcmupload.traderha.com/uploa...3425514451.rar
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• اینم تمامی اندیکاتورها:

http://pcmupload.traderha.com/uploa...3425674771.rar
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام و شاد باش خدمت جناب مظفر. دوتا سوال داشتم.1.زمان بروکر من gmt+2 هست در حالی اندیکاتور پیوت کاستوم برای بروکر با جی ام تی صفر طراحی شده لطفا راهنماییم کنید؟
          2.چون ویندوزم 8 هست برای بعضی از اندیکاتورها ارور میده ممنون میشم اگر راهنماییم کنید؟

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط 14895 نمایش پست ها
              با سلام و شاد باش خدمت جناب مظفر. دوتا سوال داشتم.1.زمان بروکر من gmt+2 هست در حالی اندیکاتور پیوت کاستوم برای بروکر با جی ام تی صفر طراحی شده لطفا راهنماییم کنید؟
              2.چون ویندوزم 8 هست برای بعضی از اندیکاتورها ارور میده ممنون میشم اگر راهنماییم کنید؟
              دوست عزیز در مورد سوال اولتون باید عرض کنم که این اندیکاتور بر مبنای زمان محلی شما پیوتها را ترسیم میکند و نکته ایی که هست اینه که چون پیوتها برای ماهیانه و هفتگی محاسبه میشوند تاثیری آنچنانی ندارد.
              پس نگران ساعت بروکرتان نباشید.

در مورد سوال دومتان برید به این مسیر:
              file/open data folder/mql5/andicators....
              بعد اندیکاتورها را کپی کنید.
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• سلام خدمت مایا عزیز ضمن تشکر از مطالب مفیدتون....میخواستم بدونم اندیکاتور پیوت ماهانه کدومشه؟

ویه سوال بی ربط به این مبحث میخواستم بدونم شما اندیکاتور jaspian با فرمت mql4 نداری من ex4 رو دارم ولی نمیتونم تبدیلش کنم.ممنون میشم اگه دارید برام بزاری؟

نظر

• نوشته اصلی توسط رضا11 نمایش پست ها
                  سلام خدمت مایا عزیز ضمن تشکر از مطالب مفیدتون....میخواستم بدونم اندیکاتور پیوت ماهانه کدومشه؟

ویه سوال بی ربط به این مبحث میخواستم بدونم شما اندیکاتور jaspian با فرمت mql4 نداری من ex4 رو دارم ولی نمیتونم تبدیلش کنم.ممنون میشم اگه دارید برام بزاری؟
                  خواهش میکنم رضا جان...
                  پیوت کاستوم هم ماهیانه است هم هفتگی تازه روزانه رو هم داره من غیر فعالش کردم.
                  اون اندی که فرمودید رو ندارم ولی با سرچ تو اینترنت میتونید راحت پیدا کنید.
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• [QUOTE=رضا11;136388]سلام خدمت مایا عزیز ضمن تشکر از مطالب مفیدتون....میخواستم بدونم اندیکاتور پیوت ماهانه کدومشه؟

ویه سوال بی ربط به این مبحث میخواستم بدونم شما اندیکاتور jaspian با فرمت mql4 نداری من ex4 رو دارم ولی نمیتونم تبدیلش کنم.ممنون میشم اگه دارید برام بزاری؟[/QUOTEا]

راستش خیلی تو نت گشتم ولی این فرمت و پیدا نکردم.....ممنون میشم وقت داشتی برام بعدا پیدا کنی.......البته اگر مقدور بود ........با سپاس

نظر

• ممنون از راهنماییتون روز جمعه در یورو دلار در قسمتی که مشخص شده با توجه به اینکه در دو سطح حمایتی قرار داشت و همچنین در یک تایم فرم پایینتر یعنی یک ساعته واگرایی مخفی دیدم می تونستم وارد معامله بشم یا از استراتژی شما خارج هست؟

ویرایش توسط 14895 : https://www.traderha.com/member/4051-14895 در ساعت 06-22-2014, 04:20 PM

نظر

• ببخشید من وقتی تیمپلیت جدید اجرا می کنم متا تریدرم هنگ میکنه. لطفا راهنماییم کنید؟

نظر

• یه سوال دیگه هم داشتم در شکل دلارنیوزلند به دلارآمریکا رگرسیونی که کشیدید اصلا با نقطه 1 و 2 تلاقی نداره؟

نظر

ببخشید من وقتی تیمپلیت جدید اجرا می کنم متا تریدرم هنگ میکنه. لطفا راهنماییم کنید؟
                              دوست عزیز:

برای خودمم موقع اجرای این تمپلت روی چارتها که 26 تا چارت بوجود اومد.

راه حل:
                              همه ی چارتهایی رو که میخوای باز کن.بعد برو روی market watch و سپس کلیک راست و hide all بزن.

کلیه ی چارتهای درخواستی رو در تایم فریم های مختلف آپدیت کن تا کل تایم فریمها قیمتهاش بیاد.
                              به اندازه ی کافی به متا فرصت این کار را بده.

7-8 تا چارت رو تمپلت رو روشون اجرا کن و دوباره متا رو ببند تا تثبیت بشه.و بعد دوباره همین کار رو بکن.
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

یه سوال دیگه هم داشتم در شکل دلارنیوزلند به دلارآمریکا رگرسیونی که کشیدید اصلا با نقطه 1 و 2 تلاقی نداره؟
                                دوست عزیز شما استراتژی رگرسیونی رو متوجه نشدی مگه قراره تلاقی کنه؟؟!!
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X