اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم ترید توازن قدرت

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان وقت بخیر:

همانطور که در تصویر قابل مشاهده است ما دو نقطه ی ماژوری قطعی داریم و نقطه ی سوممان نقطه ی ماژوری احتمالی است.(نقطه c)
      برای تست قدرت سنجی یک رگرسیون از نقطه a تا c رسم میکنیم.
      هنگامیکه کندلها در مواجه با خط اصلی رگرسیون قرار میگیرند آنرا در جهت بالا میشکنند و از لحاظ رگرسیونی یک سیگنال خرید بوجود می آید.
      اما مگر دقیقتر شویم در این هنگام که کندلها خط رگرسیون را در جهت بالا میشکنند پیوت یا میانه ی متحرک هفتگی هم شکسته میشود و پیوت متحرک روزانه هم به سمت بالا در حال حرکت است.و نکته ی زیبای دیگر که وجود دارد پیوت متحرک ماهیانه هم که در این حالتها حالت چسبندگی بسیار بالایی دارد انتظار میکشد تا کندلها به آن برسند.
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• کندلها پیوت متحرک ماهیانه رو تاچ هم میکنند اما این پیوت قدرتمند دیواره ی مقاومتی (resestence) قدرتمندی را ایجاد کرده وکندلها تحت فشار قرار میگیرند برای ریزش.
        و این ریزش ادامه پیدا میکند تا اینکه خودشان را به پیوت هفتگی برسانند حالا که دیوار قدرتمند حمایتی را بوجود آورده است.
        کندلها حالا بین دو پیوت متحرک قدرتمند ماهیانه و هفتگی اصطلاحا ساندویچ شدند که این حالت زیباترین فرصتهای معاملاتی را بوجود می آورد که بعدا در موردش مفصل صحبت خواهیم کرد.
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• کندلها پس از برخورد کردن به یک سطح حمایتی قوی یعنی پیوت متحرک هفتگی بسمت بالا حرکت میکنند و سوار بر پیوت روزانه دوباره بسمت پیوت متحرک ماهیانه حرکت میکنند و این بار این سد محکم مقاومتی را مشکنند و خود را به یاند بالایی کانال رگرسیونی ما میرسونند.و حتی از آن هم فراتر میروند.
          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• این مورد یکی از مثالهای بسیار زیبا در درک تلفیق رگرسیون با این پیوتهای متحرک قدرتمند بود که امیدوارم دوستان تا حدودی باهاش ارتباط برقرار کرده باشند.
            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• یادمه یکی از دوستان پرسیده بودند من وارد پوزیشن فروش nzd/usd شدم آخر این جفت ارز چه اتفاقی براش می افته؟
                دوستان این تصویر زنده ی این جفت ارز مورد بحث هست همانطور که میبینید مشکوک به یک واگرایی است...
                چرا مشکوک به واگرایی؟؟
                خیلی از دوستانمون فکر میکنند که وقتی که واگرایی دیدند دیگر تمام...ولی دوستان واگرایی ها هم احتمال fail شدن دارند بنابراین مشکوک به واگرایی بهتر است اسمش را بگذاریم.
                همانطور که میبینید کندلها در برخورد به پیوت متحرک هفتگی که نقش یک دیواره قوی حمایتی را ایفا میکند ناموفق بودند و نتونستند اون رو بسمت پایین بشکنند.
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• اما نکته ایی که هست اینه که پیوت متحرک ماهیانه که خاصیت چسبندگی بسیار بالایی همچون هفتگی دارد در پایین انتظار کندلها را میکشد.
                  بنابراین یک احتمال قوی وجود دارد کندلها بزودی دوباره به پیوت متحرک هفتگی یورش ببرند و اون رو به سمت پایین بشکنند و کم کم خود را به پیوت متحرک قدرتمند ماهیانه برسونند.
                  پس با شکست پیوت متحرک هفتگی فرصت معاملاتی فروش ایجاد خواهد شد.
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
                      یک فرصت پوزیشن فروش بوجود اومده بود و من وارد پوزیشن فروش شدم.
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• با سلام و شاد باش .به نظرم خودم تا حدودی رگرسیون متوجه شدم فقط تو کشید خطوط رگرسیون من وسواس به خرج میدم تا اونجایی که میشه خطوط رگرسیون نقاط a b c لمس کنه. حالا احتمالا اگر بد متوجه شدم شما لطف بفرمایید راهنمایی کنید؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط 14895 نمایش پست ها
                          با سلام و شاد باش .به نظرم خودم تا حدودی رگرسیون متوجه شدم فقط تو کشید خطوط رگرسیون من وسواس به خرج میدم تا اونجایی که میشه خطوط رگرسیون نقاط a b c لمس کنه. حالا احتمالا اگر بد متوجه شدم شما لطف بفرمایید راهنمایی کنید؟ ممنون
                          دوست عزیز....
                          شما لطف بکنید پستهارو از اول بخونید و روش تمرین کنید اگه بازم سوالی بود در خدمتم....

وسواس بودن نتیجه عکس میده آرامش اطمینان و صبر حرف اول رو تو ترید کردن میزنه.
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• http://pcmupload.traderha.com/uploa...3540074151.rar
                            ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• دوستان این برنامه که با اکسل نوشته شده و شاید در ظاهر جاش نبود اینجا مطرح بشه ولی شاید به کار بعضی از دوستانمون بیاد ومن اینجا آپلودش کردم در مورد انتخاب حجم مناسب معاملاتی است.
                              که دو قسمت داره با شکل خدمتتون توضیح میدم.
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

• ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X