اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Surfer waiting system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Mabna نمایش پست ها
    من فکر میکنم این سیستم با سل راحت تره چون توی مثال ها هم اکثرا سل بودن

اصلا درست نیست.

هیچ محدودیتی این سیستم نداره.....
    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

تایم یکساعته:

gold

eur/jpy

gbp/jpy

chf/jpy
      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوستان کسی هست برنامه نویسی بلد باشه؟/
        ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

نوشته اصلی توسط maya1361 نمایش پست ها
          با مقایسه این دو مورد چه چیزایی استنباط میکنید؟؟

هیچی ))

aud که از همه ضعیفتره چرا تو هیچکدوم از پتانسل دار ها نیست ؟ مثلا aud/usd

جان مایا اینقدر معما طرح نکن ، خوب اول بگو اصلا این جدول معنیش چیه بعد من بتونم یه برداشتی داشته باشم ، مثلا دلار که از همه پر تره به چه معنی است ؟ داره اشباع میگیره ؟ یا هر چی پر تر بشه بهتره ؟

ارز ها وقتی شروع به قوی یا ضعیف شدن میکنن ، حتما تا آخر 10 یا برعکسش تا 1 پیش میرن ؟ یا هر لحظه ممکنه تغییر جهت بدن ؟

این محاسبات بر اساس چه تایم فریمی هست ؟

من متمایل به طلا هستم عموما .

نظر

طلا تو تایم نیمساعته بسیار عالیه....

یه نگاهی بیاندازید....

با جدول بالا که دلار خیلی قوی چی میفهمید؟!!

البته هنوز شرایط پوزیشن نداره ما فعلا منتظریم.....

طلا آماده ریزش ه ! البته نه از رو این سیستم ! بر حسب تحلیل های خودم !

نظر

نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
              طلا آماده ریزش ه ! البته نه از رو این سیستم ! بر حسب تحلیل های خودم !

دوست عزیز:

حالتون رو میفهمم و تحسین میکنم بزار سیگنال از روی سیستم صادر بشه....

جیک و پیکش رو میگم...

ایناییم که میگی معما .... اصلیه که باید روش فکر بشه....

سیستم ترید بنده آماده ی ریزش هست و منتظر موج سواریه ولی هنوز دوست نداره سوار موجی بشه که هنوز خوابه یا شاید موج نباشه!!
              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوست عزیز:

حالتون رو میفهمم و تحسین میکنم بزار سیگنال از روی سیستم صادر بشه....

جیک و پیکش رو میگم...

ایناییم که میگی معما .... اصلیه که باید روش فکر بشه....

سیستم ترید بنده آماده ی ریزش هست و منتظر موج سواریه ولی هنوز دوست نداره سوار موجی بشه که هنوز خوابه یا شاید موج نباشه!!

منظورم طلایی بود که گفتید.....
                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

متاسقانه هر کاری میکنم یک تصویری میخواهم بزارم آپلود نمیشه....
                  ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

در ضمن من عمدا میخوام اذیت کنم....

چون چیزی که بسادگی گفته بشه بمرور زمان برای شخص ارزششو از دست میده.....

من میخوام دیگه به ضرر و استرس و آماتور بودن پایان بدید....

البته منم شاگردم.....

بی تعارف گفتم تا دوستان نیتمو درک کنند....

بجای لقمه ی آماده گشتن از اول تاپیک و عکسهارو نگاه کنید....

سیگنالم بده میگم....

نگران نباشید....
                    ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

فقط یک نکته ی طلایی:

اصلی ترین پایه ی این سیستم همون مووینگهای طلایی هستند و واکنش قیمت در برخورد آنها.....

و سواری احتمالی!!! بر موج احتمالی!!!.............

دقت کنید دو احتمال در احتمال:

موج احتمال....

و

سواری احتمالی..........

بقیه ی ابزارها در خدمت ما هستند....

برای ..... فی ل تر کردن........استاپ گداشتن.........پوزیشن گرفتن ...............خروج کردن و افزایش حجم دادن.....
                      ویرایش توسط maya1361 : https://www.traderha.com/member/11417-maya1361 در ساعت 09-15-2014, 04:56 PM
                      ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

در ضمن من عمدا میخوام اذیت کنم....

چون چیزی که بسادگی گفته بشه بمرور زمان برای شخص ارزششو از دست میده.....

من میخوام دیگه به ضرر و استرس و آماتور بودن پایان بدید....

البته منم شاگردم.....

بی تعارف گفتم تا دوستان نیتمو درک کنند....

بجای لقمه ی آماده گشتن از اول تاپیک و عکسهارو نگاه کنید....

سیگنالم بده میگم....

نگران نباشید....

من هم میدونم لذتی که در اذیت هست در نون خامه ای هم حتی نیست
                        مشکل اینجاست اکثر ما آماتورهای یکی دو ماهه و پر انرژی و جوان نیستیم دیگه ! تقریبا همه ما حداقل 2-3 سالی هست داریم سر و کله میزنیم . مدتها سر انواع و اقسام سیستم ها و تحلیل ها و کلاسها و کتابها و ... وقت گذروندیم و به نتایجی هم رسیدیم ، حضور ما اینجا به جهت ارتقاء هست ، نه آموزش ریشه ای و پایه ای که بخوایم الان از پیدایش تمدن چرخ شروع کنیم و با متد طرح معما سلول های خاکستریمون جهت دار تحریک بشن و شروع به خلاقیت کنن سلول های مغز ما دیگه شبیه قیر شده ، زیاد داغش کنی دود میکنه بدتر
                        حقیقتا این کش و قوس دادن ها بیشتر باعث خسته شدن منه خواننده میشه تا تحریکم برای جستجو و کند و کاش !

مع الذالک شما استاد و ما شاگرد ، من نظرم و گفتم و فکر میکنم هر چه سریعتر از این مرحله اذیت و آزار و معما رد بشیم نتایج ملموس تر و پربارتر میشه .

نظر

نوشته اصلی توسط ms121ir نمایش پست ها
                          من هم میدونم لذتی که در اذیت هست در نون خامه ای هم حتی نیست
                          مشکل اینجاست اکثر ما آماتورهای یکی دو ماهه و پر انرژی و جوان نیستیم دیگه ! تقریبا همه ما حداقل 2-3 سالی هست داریم سر و کله میزنیم . مدتها سر انواع و اقسام سیستم ها و تحلیل ها و کلاسها و کتابها و ... وقت گذروندیم و به نتایجی هم رسیدیم ، حضور ما اینجا به جهت ارتقاء هست ، نه آموزش ریشه ای و پایه ای که بخوایم الان از پیدایش تمدن چرخ شروع کنیم و با متد طرح معما سلول های خاکستریمون جهت دار تحریک بشن و شروع به خلاقیت کنن سلول های مغز ما دیگه شبیه قیر شده ، زیاد داغش کنی دود میکنه بدتر
                          حقیقتا این کش و قوس دادن ها بیشتر باعث خسته شدن منه خواننده میشه تا تحریکم برای جستجو و کند و کاش !

مع الذالک شما استاد و ما شاگرد ، من نظرم و گفتم و فکر میکنم هر چه سریعتر از این مرحله اذیت و آزار و معما رد بشیم نتایج ملموس تر و پربارتر میشه .

دوست من اولا من قصدم از اذیت کردن لذتی مثل خوردن نون خامه ایی نیست.....بلکه تلخه باندازه ی ضررهای مالی و احساسی که تک تک ماها با اون دست به گریبونیم....

دوما زمان تو این سیستم معنا نداره یک پارادایم شیفت ذهنی حتی به اندازه ی یک ثانیه به اندازه ده سال فعالیت بدون اون پارادایم شیفت ذهنی ارزش داره.....

مشکل اکثر ما اینه که معیار فعالیت تو این کار رو میزان زمان فعالیت تو ترید میدونیم و هر چه زمان میگذره فکر میکنیم با تجربه تر شدیم غافل ازینکه بدون اون پارادایمه داشتیم درجا میزدیم.
                          و سیکل متناوب یک تریدر از قبل بازنده رو طی طریق میکردیم.
                          یکیش من....

در بررسی تریدام متوجه شدم در طول این 1.5 فعالیت سنگین و ترید!!! فقط 4% تریدام ترید بود بمعنای واقعی...............
                          96% پرت....

حالا 10 سال دیگم بگذره باز 4% تریدام ترید میبود اگر اون پارادایم رو در خودم ایجاد نمیکردم.

بعدیش اینکه اینو جدی میگم من شاگرد جدیدترین عضو این فروم هستم.....چه برسه به استادی شما دوست عزیز.....

بهتون قول میدم نتیجه ی این به ظاهر اذیت شدنهارو میگیرید.
                          شاید الان تو دلتون به من فشم بدید....

ایرادی نداره من به بعدش فکر میکنم......
                          ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

سلام
                            بازم میگم عجب شانسی داشتم که با عضو شدن در این فروم با شما آشنا شدم.
                            متاسفانه تا دوشنبه هفته بعد به چارت درسترسی ندارم و فقط خواننده تاپیک هستم. به همین خاطر نمیتونم در بحث شرکت کنم.
                            البته من هم مثل جناب ms121ir از این سبک شما برای توضیح دادن سیستم تعجب میکنم.
                            ممنون از شما

نظر

درشت مینویسم

یکی از بهترین و پرپتانسیل ترین سطوح حمایت و مقاومت مووینگ با تنظیمات و پریودهای گفته شده است.

رازش بماند چی هست......

فقط این واقعیت غیر قابل انکاری است.....

کندلها پس از برخورد با این مووینگها و طبق قانونهای بسیار تکرار شونده و قابل تحلیل!! و البته قابل تامل انرژی زیادی را در اکثر موارد از خود ایجاد میکنند و باعث حرکات شدیدی میشوند.

دوستان میخوام به درک این جمله در چارت برسید......
                              و با یک نگاه شکارش کنید...

و به منتظران موج سواری باشکوه بپیوندید.....
                              ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

دوستانی که انتقاد میکنید:

در این تصویر تمام شرایط ترید با این سیستم توضیح داده شده...

حتما باید لقمه ی آماده بشه....

1- برخورد به مووینگ
                                و اون داستان معروفه و بیدار شدن موج و تخلیه انرژی

2-ترتیب زمانی مووینگهای جادویی بالا

3- تغییر فا مکدی زرد رنگ در پایین و قرار گرفتن خط سبز در زیر قرمز

دیگه چی ازین واضحتر....
                                ایدی تلگرام:

@godtaken

نظر

پردازش ...
                                X