اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Test :Success or Failur

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

یک تصویر خوب از نفت

اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

• سلام

این دوتا تصویر را در یک نقطه خوب از هارد دیسک مغزتون ذخیره کنید.مواظب باشین هیچ وقت فورمت نشه .بذارین بغل دست سیستم عامل تو درایو سی

خداییش من که لذت بردم روی Eurgbp.
      اولش با چه کندل نزولی پرهیبت و ترسناکی اومد توی پی آر زد الگو ...گفتم این دیگه سوخته است ولی چون موسسات بزرگ توی اون نقطه اردرهای زیادی داشتن دیدم با چه شتابی ریورس میکنه.من که از دیدنش بیشتر از سود کردن لذت میبرم.یعنی اینقد که عملکرد این الگوها برام مهم هست پول نیست.

با آرزوی بهترین ها
      ویرایش توسط bears hunter : https://www.traderha.com/member/2993-bears-hunter در ساعت 09-12-2015, 07:43 PM
      اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

• سلام

تنها یک ایده است.

نظر

• سلام

از مشهد مقدس

به دلیل مسافرت تا یکهفته آپدیت نمیشود.

مخلص تمام بچه های خوب پی سی ام

نظر

• سلام
            آیامیشه گفت این یه الگوی qm هست؟
            فایل های پیوست شده
            ویرایش توسط erfada : https://www.traderha.com/member/6655-erfada در ساعت 09-15-2015, 11:32 PM

نظر

• سلام

Erfada عزیز

با اندکی تغییر :بله

آفرین.

نظر

• سلام

دوستان:
                اینترنت مشهد خیلی بد کار میکنه : یه چیزی تو مایه های ذغالی.

خوب :
                آیا کسی میدونه هدف اصلی الگوی کیو ام چیه؟

اگه بدونیم این الگو چه علتی داره راحتتر درکش میکنیم.

در پناه حق تعالی
                ویرایش توسط bears hunter : https://www.traderha.com/member/2993-bears-hunter در ساعت 09-16-2015, 12:45 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
                  سلام

تنها یک ایده است.

سلام

من هم با شما هم عقیده ام

ممنون

تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                  قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• سید بزرگوار

آقا ما دربست مخلصیم.

اردتمند شما

نظر

• سلام
                      به نظر من:
                      از اونجایی که این الگو نشان از یه تغییر روند رو میده میتونیم ببینیم که مثلن تو یه بازار نزولی ،قیمت یه سطحی رو میشکنه و یه لاو جدید میزنه اما مجددا با برگشت حرکت قبلشو کاملا اینگلف میکنه که میشه گفت تمایل بازار به بالا رفتن میتونه بیشتر باشه. اما مجدد بازار یه لاو دیگه هم میزنه و دوباره حرکتش اینگولف میشه و اگه حجم شناس خوبی باشیم احتمالا حجم این اینگولف شدنها باید حجم بیشتری باشه.
                      میشه دید که تو حرکت آخر حجم کمتر شده و قبل از زدن سطح قبلی ، بازار سریعا بر میگرده؟
                      آیا این الگو فقط تو انتهای روندها تشکیل میشه یا برای ادامه روندها هم میتونه شکل بگیره؟
                      این الگو شبیه سروشانه نیست؟
                      تشخیص حجم بازار به نطر نشدنی باشه حجمی که معمولا نشون داده میشه حجم کل بازار نیست. حجم معاملات همون بروکریه که باهاش کار میکنی؟
                      مسلما همه سوینگها و موج ها با برخورد به نقاط حمایت یا مقاومت تشکیل میشن و این خیلی مهمه که بدونیم قیمت چه موقع از یه سطحی رد میشه یا چه موقع برگشت می خوره
                      با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                        سلام
                        سلام جناب موسوی عزیز
                        من امکان ارسال پست خصوصی برای شما ندارم.
                        منظور شما کدام پست و در کدام تاپیک بود؟

ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsenforex نمایش پست ها
                          سلام جناب موسوی عزیز
                          من امکان ارسال پست خصوصی برای شما ندارم.
                          منظور شما کدام پست و در کدام تاپیک بود؟

ممنونم

یه یه اقا محسن

حالت خوبه عزیز

نازنینم یکی از علل ایجاد 10 پست اخر در تاپیک بررسی ارزها همین پیام شما و برخی دوستان دیگر که پیام مشابه میدادند بوده به ادرس زیر

http://traderha.com/f103/%D8%A8%D8%B.../index190.html

من که در پاسخ پیامتون توشتم که پاسختان را در تاپیک بصورت مشروح میدهم ، فکر میکردم شما هم در جریان پست ها و استیتمنت ها قرار میگیرید

یک پیشنهاد دوستانه و برادرانه دارم که وقتی در این فوروم یا هر محیط دیگر فعالیت دارید ، به قوانین انجا از جمله تاپیک اختصاصی کدومند و یا هر شخصی کجا بیشتر رفت و امد داره، تحلیل ها کجاست مطالب اموزشی کجا؟؟ و دهها مطلب دیگر را ابتدا بیاموزید مطمنم نتیجه بهتر هم میگیرید

من هر زمان پست میگذارم ابتدا 5 تا 6 نفر بصورت بی نام ( میهمان در همان لحظه اول پیداشون میشه و سریع در دو ثانیه یک تصویر از پستم میگیرند و متواری میشوند که مبادا اسم شریفشون دیده بشه و ابروشو بره حتی میتونم اسم یک یکشان را بیارم ، ) حالا هم حدود 1000 نفر این چند پست اخر را در بررسی ارزها دیده اند ولی شما که اصلا بخاطر پیام شما این پست ها زده شده و این استیتمنت ها گذاشته شده اصلا از ماجرا بی خبری و الان هم مثلا من شیرازم شما این پست را در اصفهان گذاشتی ، ( یه وقت نگران نشی ها هر کاری بکنی روی چشم من هستی )

از این بازار تنها کسانی میتونند کسب سود بکنند ( یعنی پشت بازار را به زمین بزنند ) که خیلی خیلی شارپ باشند ( مثل همه عزیزان از جمله شما عزیز )

هر چند به عقیده بنده این پشت زمین زدن افتخاری هم نیست ( جائی که انسان بودن هزار مرتبه به این مسائل شرافت و ارجحیت داره )
                          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• نظر

• سلام
                              خطوط انتخاب شده ftr مناسبند؟

نظر

• سلام
                                Euraud
                                Possible QM
                                لطفا دقت كنيد كامپيوتر همراهم نيست.باگوشي اينطور بنظر ميرسدImageUploadedByTapatalk1442585211.989201.jpg

نظر

پردازش ...
                                X