اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Test :Success or Failur

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

دوست عزیز:

در اون پاراگراف منظورم شما نبودید.

برای این مورد ( معامله بر اساس الگوی کیو ام)بهترین کار ریسک فری نمودن پوزیشن بعد از 20 پیپ میباشد.برای تایم مثلا یکساعت.

بامید خدا سعی خواهم کرد مطالب بیشتری در باره این الگو بمرور مطرح کنم.

بامید روزی که همه بچه ها سرمشق دیگران شوند.
    با بهترین آرزوها

نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
    دوست عزیزم جناب bears hunter گرامی

فیلد شدن برخی الگوها طبیعی است و با این مورد مشکلی ندارم بزرگوار
    در خصوص جمله ای که به رنگ قرمز نقل قول کردم ازتون فکر کنم سوء تفاهم شده
    توضیح میدم اول این که من از شما گلی مطلب یاد گرفتم و به گردنم حق استادی دارید دوم اینکه من مثل شما این الگور را دیدم و اتفاقا از محدوده کف تا منطقه کیو ام سود خوبی هم کردم ولی از اینکه سل استاپ داشتم و استاپ خورد و در ادامه روند از سود خوب بقیش بی نصیب شدم اشکال کار رو در نهوه تریدم میدونم و از حضورتون سوال کردم که اگر با روش تریدی آشنایی دارید که در صورت عملکرد و یا فیلد شدن این الگو از سودهاش بشه بهره برد بفرمایید منم آشنا شوم
    مثلا اگر استاپ لاست مربوط به سل لیمیتم رو بالای اون HH قرار داده و یه بای استاپ هم همراهش یا چند پپ بالاتر ست کنم میتونه در صورت استاپ خوردن سل لیمیت ادامه روند صعودی رو با اون بای استاپ جمع کنم

البته این یک مثال بود و اگر پیشنهادی دارید خوشحال میشم ازتون یاد بگیرم

سپاس بیکران
    ویرایش توسط bears hunter : https://www.traderha.com/member/2993-bears-hunter در ساعت 10-15-2015, 08:35 PM
    اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

• سلام

دوست عزیزم:

دراین روش اصلا سل استاپ و بای استاپ جایی ندارد. در عوض میشود با لیمیت اردر شکارهای خوبی کرد.

بازار بسیار هوشمندانه عمل میکند و قراردادن اینگونه سفارشات فقط باعث کوچکترشدن حساب میشود.

بابهترین آرزوها

نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
      دوست عزیزم جناب bears hunter گرامی

فیلد شدن برخی الگوها طبیعی است و با این مورد مشکلی ندارم بزرگوار
      در خصوص جمله ای که به رنگ قرمز نقل قول کردم ازتون فکر کنم سوء تفاهم شده
      توضیح میدم اول این که من از شما گلی مطلب یاد گرفتم و به گردنم حق استادی دارید دوم اینکه من مثل شما این الگور را دیدم و اتفاقا از محدوده کف تا منطقه کیو ام سود خوبی هم کردم ولی از اینکه سل استاپ داشتم و استاپ خورد و در ادامه روند از سود خوب بقیش بی نصیب شدم اشکال کار رو در نهوه تریدم میدونم و از حضورتون سوال کردم که اگر با روش تریدی آشنایی دارید که در صورت عملکرد و یا فیلد شدن این الگو از سودهاش بشه بهره برد بفرمایید منم آشنا شوم
      مثلا اگر استاپ لاست مربوط به سل لیمیتم رو بالای اون HH قرار داده و یه بای استاپ هم همراهش یا چند پپ بالاتر ست کنم میتونه در صورت استاپ خوردن سل لیمیت ادامه روند صعودی رو با اون بای استاپ جمع کنم

البته این یک مثال بود و اگر پیشنهادی دارید خوشحال میشم ازتون یاد بگیرم

سپاس بیکران
      اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

• با اجازه من هم یک تصوریر امروز توی نت دیدم که خوشم امد و خارج از بحث تاپیک هم نیستش..........

نظر

• سلام

اگر در نقطه 1 بفروشیم تارگت کجاست؟

نظر

• تصویر دوم-بزرگتر:

نظر

• نوشته اصلی توسط bears hunter نمایش پست ها
              تصویر دوم-بزرگتر:

سلام . خط قرمز پایینی به علت تبدیل سطوح می تونه بهترین تی پی باشه

نظر

• سلام

فقط یک پاسخ.

پس چه دلیلی برای ادامه وجود دارد؟؟؟؟

تا اطلاع ثانوی تعطیل میگردد.

خدانگهدار

نظر

سلام

فقط یک پاسخ.

پس چه دلیلی برای ادامه وجود دارد؟؟؟؟

تا اطلاع ثانوی تعطیل میگردد.

خدانگهدار

سلام استاد علی عزیز

تاپیکتون بسیار پر بار بود و مخاطبینتون انگونه که از پست هاشون مشخصه ، همگی اشتیاق لازم برای فراگیری بیشتر را نشون داده اند و بخوبی همراهیتون کرده اند ، شاید موردی بوده که سبب رنجش خاطرتون شده و بنده متوجه نشده ام،

امیدوارم به زودی شاهد ادامه کارتون باشیم

ضمنا یه سوال ازتون دارم ، اون اسم ارز و تایم فریم که در متن چارت بصورت کم رنگ نوشته شده توسط اندیکاتور صورت گرفته یا دستی نوشته شده

ارزوی موفقیت بیشتر براتون دارم

موسوی
                  ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-17-2015, 09:09 PM
                  تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                  قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• سید بزرگوار

از شما بابت اظهار محبت بیدریغ ممنون و سپاسگزارم.

سید جان این استاد لفظ نچسب و خونه خراب کنی هستش برادر

من مثل همیشه در خدمت همه عزیزان خواهم بود ولی خداوکیلی شما ببینید چقدر مشارکت در مطالبی که بارها و بارها گفته شده پایین است.

باورکنید گاهی برای انتقال یک موضوع بایستی ساعتها فکر کنم چون همه سورسهای اصلی مطالب بزبان کفار انگلیسی است( یاد کتاب حاجی بابا افتادم.

حالا ببین چه شود تا یک مطلب ساده را که گاهی من خودم با یک نگاه میفهمم بخواهم منتقل کنم.

چه انرژی باید تلف شود و همینطور زمان .

دوست خوب و عزیز:

اون حروف Audusd در بک گراند تصویر اندیکاتوری است که برای شما ارسال خواهم کرد.

با آرزوی شادی و تندرستی حضرتعالی و باقی دوستان

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                    سلام استاد علی عزیز

تاپیکتون بسیار پر بار بود و مخاطبینتون انگونه که از پست هاشون مشخصه ، همگی اشتیاق لازم برای فراگیری بیشتر را نشون داده اند و بخوبی همراهیتون کرده اند ، شاید موردی بوده که سبب رنجش خاطرتون شده و بنده متوجه نشده ام،

امیدوارم به زودی شاهد ادامه کارتون باشیم

ضمنا یه سوال ازتون دارم ، اون اسم ارز و تایم فریم که در متن چارت بصورت کم رنگ نوشته شده توسط اندیکاتور صورت گرفته یا دستی نوشته شده

ارزوی موفقیت بیشتر براتون دارم

موسوی

نظر

• سلام

پاسخ سئوال

نظر

سلام

پاسخ سئوال

سلام و وقت بخیر دوست عزیز

دلیل قرار دادن همیشگی تیپی روی ftr بعدی چی هست ؟
                        مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• سلام

امیرعزیز:

باین دلیل که از هر اف تی آر تا اف تی آر بعد یک paz بحساب میاید و قاعدتا یک منطقه مهم تصمیم گیری برای افزایش/کاهش قیمت.

در این تایم یک دقیقه خیلی تی پی بزرگی نیست ولی وقتی در تایمهای مانند یکساعت معامله کنید تی پی ایده الی میشود.

با آرزوی شادی و سلامتی شما

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
                          سلام و وقت بخیر دوست عزیز

دلیل قرار دادن همیشگی تیپی روی ftr بعدی چی هست ؟

نظر

سید بزرگوار

از شما بابت اظهار محبت بیدریغ ممنون و سپاسگزارم.

سید جان این استاد لفظ نچسب و خونه خراب کنی هستش برادر

من مثل همیشه در خدمت همه عزیزان خواهم بود ولی خداوکیلی شما ببینید چقدر مشارکت در مطالبی که بارها و بارها گفته شده پایین است.

باورکنید گاهی برای انتقال یک موضوع بایستی ساعتها فکر کنم چون همه سورسهای اصلی مطالب بزبان کفار انگلیسی است( یاد کتاب حاجی بابا افتادم.

حالا ببین چه شود تا یک مطلب ساده را که گاهی من خودم با یک نگاه میفهمم بخواهم منتقل کنم.

چه انرژی باید تلف شود و همینطور زمان .

دوست خوب و عزیز:

اون حروف Audusd در بک گراند تصویر اندیکاتوری است که برای شما ارسال خواهم کرد.

با آرزوی شادی و تندرستی حضرتعالی و باقی دوستان

علی عزیز در مورد لقب استاد با شما هم عقیده ام هر چند نمیشه منکر زحمات شما و اراده شما در انتقال دانشتان شد و انرا نستود

در این فوروم تنها موردی که همواره باعث رنجش خاطرم از خودم هست و تنها موردی که باعث میشه خودم را به دادگاه وجدانم احضار کنم ، همین مورد انتقال دانش ( هر چند اندک ) هست و اینکه ایا در این انتقال کدام گروه را هدف قرار دهم ، چون بر خلاف کلاسهای درس در مراکز اموزشی از مدرسه بگیر تا دانشگاه، مخاطبین در یک طیف علمی یکسان هستند و اگر اختلافی هم باشه زیر ده در صد هست ، ولی در اینگونه فضا های مجازی این طیف بسیار گسترده تر هست .و هر یک از مخاطبین انتظار خاص خودشونو دارند و با ان دید با اموزش و اموزش دهنده برخورد میکنند ، بنابرین راضی کردن مخاطبین کار مشگل و حتی محال میباشد ،

بنده گاهی فکر میکنم کار درست را اندسته از دوستان انجام میدهند که یک مورد محجبه ( یعنی با حجاب کامل ) نشون میدهند و ده برو که رفتی ، و حتی پشت سرشون را هم نگاه نمیکنند ، و جالبه که عزت و احترامشون و مشتاقان زیارتون هم بیشتره

در مورد خودم ؛ سه نوع برخورد در این مدت با بنده صورت گرفته

گروه اول عزیزانی هستند که ضمن اعلام موردی که تغیری در بینش انها ایجاد کرده، یک تشکری هم میکنند

گروه دوم عزیزانی هستند که به محض دیدن موردی جه در تحلیل یا ترید ، از ان به نحو خیلی بهتر از بنده استفاده میکنند و بنده واقعا از دیدن کار این گروه از بجه ها که ای کیوی بالائی دارند لذت میبرم

گروه سوم عزیزانی هستند که اینجا و انجا با گوشه و کنایه ، از عدم ارائه روشن و شفاف مطالب ، گله میکنند

ولی نظر بنده حقیر این هست که علم را با تمرین و تجربه باید اموخت ، یعنی وظیفه استاد فقط باید نشون دادن هدف و تارگت ، و در مرحله دوم اگر بتونه مسیر را نشون دانشجو بدهد هنر کرده، نه اینکه دست دانش جو را بگیرد و پا به پای خود جلو ببرد ، شاید این کار در یک کلاس خصوصی دو سه نفره قابل انجام باشه ولی در یک محیطی به وسعت این فوروم بهیج وجه عملی نمیتونه باشه

نهایتا امیدوارم دوستان قدر و ارزش کار افرادی چون جنابعالی را بدانند و خودشان هم برای پیشرفت خود همت کنند

ارزوی بهترین ها را برای شما و بقیه عزیزان دارم

موسوی
                            تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                            قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

• همراه با شب بخیر

جناب bears hunter گرامی یه نکته بگم که ختم کلام باشه ، همانطور که خودتون هم فرمایش کردید. محیط هایی مثل فروم از نوع ایرانی مثل ترشی شمالی ها (هفت بیجار) هستش و متاسفانه ار بهترین تشکر ها و تا بدترین توهین ها توی این فروم ها پیدا میشه.

من خودم به شخصه با اینحالی که سال ها در کنار یکی از مدرسان (از استاد استفاده نمی کنم) مسلط به بازار بودم. از مطالب شما بیشترین استفاه را می کرده و خواهم کرد. و بی صبرانه منتظر ادامه مطالب شما خواهم بود.

اگر یک زمانی به سوالات شما پاسخ نمی دهم به این خاطر هستش که دوست دارم دیگران (که من از انها به عنوان استفاده کنندگان چراغ خاموش یاد می کنم) هم شاید تلنگری بهشون وارد بشه و حداقل یک تشکر زیر پست های زیبایی شما داشته باشند. (البته میدانم که کسی محتاج این تشکر کردن ها و عناوین فرومی نیستش) ولی حداقل قددانی را داشته باشیم وقتی از مطالبی استفاده می کنم.

به هر حال اگر امکان داره مطالب رو ادامه بدهید و ما بی صبرانه منتظر لطف شما خواهیم بود. و از تاپیک شما با روشی دوباره اموزی یاد گرفتیم که دید ما به چارت و خواندن ان بازتر شد (یعنی اینکه قبلا باز بوده حالا بازتر شده و چه اعتماد به نفسی دارم من).

با ارزوی بهترین ها.

نظر

• سلام به همگی شب خوش

ممنون از زحمات جناب شکارچی عزیز
                                من به شخصه هر ساعت دارم این تاپیک رو چک میکنم تا موارد جدید و نقطه های خوبی رو شاهد باشم

مدام نگام به چارته و میخام علت تموم حرکات رو برای خودم توجیه کنم!!
                                و علت بیشتر حرکات واکنش به خطوط ساپورت و رزیستنس هست. فقط موندم چرا قیمت فقط به بعضی از خطوط واکنش داره ؟
                                قیمت موقع حرکت قدم به قدم تو تایم های متفاوت داره اف تی آر تولید میکنه آیا میشه این اف تی آر ها رو بر حسب حساسیتشون دسته بندی کرد؟

نظر

پردازش ...
                                X