اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین الگوهای پرایس اکشن : تست-ساکسز -فیلور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط sulduz نمایش پست ها
    قفل کردن پوزیشن

اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

• سلام خدمت علی اقای عزیز و تمام دوستان گرامی تشکر بابت زحمات علی اقا
      خدمت اقا محسن عرض کنم در فرصت مناسب در مورد مناطق تعادلی هم صحبت خواهیم کرد

نظر

• سلادوست عزیزم

خیلی از شما ممنونم و امیدوارم از شما در مورد مناطق تعادلی مطالب زیادی بیاموزیم.

با آرزوی موفقیت شما و همه دوستان

نوشته اصلی توسط fx.abbas نمایش پست ها
        سلام خدمت علی اقای عزیز و تمام دوستان گرامی تشکر بابت زحمات علی اقا
        اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.abbas نمایش پست ها
          سلام خدمت علی اقای عزیز و تمام دوستان گرامی تشکر بابت زحمات علی اقا
          ممنونم علی اقا...بنده به شدت پیگیر این مبحث هستم...یچیزای خیلی ابتدایی در این زمینه با کنجکاوی زیاد دستگیرم شده ولی هنوز کاملا نتونستم درکش کنم...امیدوارم این فرصت مناسب که گفتید بزودی پیش بیاد چون بعضی دوستان هم میخواستند توضیح بدند ولی گویا هنوز فرصت مناسب مهیا نشده و دیگه ازشون خبری نشد...حداقل شما لطف بفرمایید این فرصت مناسب رو مهیا بفرمایید....

اگه هم مایلید تاپیک رو خصوصی کنید و دسترسی به علاقه مندان تاپیک بدید تا خدای نکرده تاپیک به حاشیه نره...

بسیار ممنونم...

نظر

• چارت ماهانه یورو به دلار

همراه با سلام.

تقریبا یک هفته ای شد که درگیری به خاطر نوشتن روش ترید بر اساس سشن ها کاملا وقت من رو گرفت. و نتونستم به این تاپیک سر بزنم. و حالا که وقت شد و از طرفی هم قرار شد فقط یورو به دلار کار کنیم. خواستم یک نگاه کلی و ماهانه به چارت یورو داشته باشیم و ببینیم که اصلا کجا هستیم و شاید یادمون رفته باشه که قیمت در کجای مارکت هستش.

و وقتی ان چارت رو دوباره دیدم حیفم امد توضیح بنویسم چون خودش به اندازه کافی گویا هستش.

ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 10-14-2015, 01:02 PM

نظر

• با سلام به دوستان عزیز
              اقا محسن ببخشید دیر جواب دادم اما این هم منطقه تعادل در ارز

نظر

• نظر

• نوشته اصلی توسط fx.abbas نمایش پست ها
                  با سلام به دوستان عزیز
                  اقا محسن ببخشید دیر جواب دادم اما این هم منطقه تعادل در ارز

با تشکر از شما دوست بسیار خوبم عباس عزیز
                  راهنمایی ها و نکات کلیدی شما برای بنده بسیار بسیار حائز اهمیت بود...دید مرا به واقعیت مارکت باز کردید...امیدوارم این فرصت مناسب که فرمودین روزی مهیا بشه تا از تجربیات گرانبهای شما بیشتر استفاده کنیم...

سپاس بیکران و ممنون از لطف بی دریغتان
                  ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 10-14-2015, 11:47 PM

نظر

• CADJPY H1
                    ببینیم الگو عمل میکنه

نظر

• سلام

محسن عزیز:

برای کیو ام یک پروسه باید طی شود. شکل زیر:

نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                      CADJPY H1
                      ببینیم الگو عمل میکنه

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
                        همراه با سلام.

تقریبا یک هفته ای شد که درگیری به خاطر نوشتن روش ترید بر اساس سشن ها کاملا وقت من رو گرفت. و نتونستم به این تاپیک سر بزنم. و حالا که وقت شد و از طرفی هم قرار شد فقط یورو به دلار کار کنیم. خواستم یک نگاه کلی و ماهانه به چارت یورو داشته باشیم و ببینیم که اصلا کجا هستیم و شاید یادمون رفته باشه که قیمت در کجای مارکت هستش.

و وقتی ان چارت رو دوباره دیدم حیفم امد توضیح بنویسم چون خودش به اندازه کافی گویا هستش.

سلام خانم تریگر
                        عزیزم میشه خواهش کنم در مورد پلن و روش معاملاتی که دارین واسم pdf بفرستید.خیلی لطف میکنید.من جدیدا میخوام شروع کنم در دموی1000 دلاری ام اما دنبال یه پلن خوب که بخونم و ماهر بشوم هستم .مرسی ایمیل من همRIMA118118@GMAIL.C O M

نظر

• نوشته اصلی توسط rima118118 نمایش پست ها
                          سلام خانم تریگر
                          عزیزم میشه خواهش کنم در مورد پلن و روش معاملاتی که دارین واسم pdf بفرستید.خیلی لطف میکنید.من جدیدا میخوام شروع کنم در دموی1000 دلاری ام اما دنبال یه پلن خوب که بخونم و ماهر بشوم هستم .مرسی ایمیل من همRIMA118118@GMAIL.C O M
                          با سلام و شب بخیر

راستش رو بخواید باید بگم که روش معاملاتی هیچ کسی بدرد کس دیگری نمیخوره و هر کسی باید با توجه به روحیات خودش برای خودش یک روش و پلن شخصی طراحی کنه. ولی چون تازه شروع کردید بهترین کار این هستش که شما بتونید چارت رو بخونید و برای اینکار بهترین روش تسلط بر مفهوم تعاریف پایه هستش و برای شما بهترین تایم فریم روزانه.

برای اینکه روال این تاپیک بهم نخوره یک تاپیک جدید ایجاد کنید یا اینکه در پیام خصوصی بفرمایید که تسلط شما در چه حدی هستش. هر کمکی از دست من بربیاد در خدمت شما هستم. و اگر نتونستید این حساب دموی 1000 دلاری رو در عرض شش ماه دو برابر کنید کال نکردید مرحله بعدی رو بهتون خواهم گفت که چکار کنید.

دقت کنید که اگر در زمان کمتر از شش ماه دو برابر شد شما بدرد ان کار نمی خورید و اگر هم کال کردید باید دوباره شروع کنید.

بگذریم در مکان مناسبی مثل پیام خصوصی یا همان ایمیل به صورت تیتر وار دانسته های خودتون رو لیست کنید و سوالات اولیه ای که دارید تا شاید بتونم در نوشتن پلن بر اساس وقت و روحیات شما کمکتون کنم.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
                            با سلام و شب بخیر

راستش رو بخواید باید بگم که روش معاملاتی هیچ کسی بدرد کس دیگری نمیخوره و هر کسی باید با توجه به روحیات خودش برای خودش یک روش و پلن شخصی طراحی کنه. ولی چون تازه شروع کردید بهترین کار این هستش که شما بتونید چارت رو بخونید و برای اینکار بهترین روش تسلط بر مفهوم تعاریف پایه هستش و برای شما بهترین تایم فریم روزانه.

برای اینکه روال این تاپیک بهم نخوره یک تاپیک جدید ایجاد کنید یا اینکه در پیام خصوصی بفرمایید که تسلط شما در چه حدی هستش. هر کمکی از دست من بربیاد در خدمت شما هستم. و اگر نتونستید این حساب دموی 1000 دلاری رو در عرض شش ماه دو برابر کنید کال نکردید مرحله بعدی رو بهتون خواهم گفت که چکار کنید.

دقت کنید که اگر در زمان کمتر از شش ماه دو برابر شد شما بدرد ان کار نمی خورید و اگر هم کال کردید باید دوباره شروع کنید.

بگذریم در مکان مناسبی مثل پیام خصوصی یا همان ایمیل به صورت تیتر وار دانسته های خودتون رو لیست کنید و سوالات اولیه ای که دارید تا شاید بتونم در نوشتن پلن بر اساس وقت و روحیات شما کمکتون کنم.

موفق باشید
                            سلام و شبتون بخیر
                            عزیزم خیلی لطف کردین .من تواین سایت تازه اومدم و امکان پیام خصوصی رو ندارم اگه میشه میخوام خواهش کنم ایمیلتون رو واسم بگویید یا بهم یه ایمیل بزنید به این (rima118118@gmail.com تا واستون بنویسم تو این مدت تقریبا دو ماه تو اموزشگاه چیها یاد گرفتم و از خودم واستون بگم که چه جوری ام و روحیاتم چیه .مرسی خانومم خیلی لطف کردین و بزرگوارید.مرسی

نظر

• با سلام

یکی از بهترین راه ها ساده ترین انها هستش و ان هم پیدا کردن ناحیه ها یا قیمت های حمایتی / مقاومتی و ترید بر اساس این نواحی. و اگر بتونم و وقتم اجازه بده سعی خواهم کرد تا هر روز یک تصویر از نواحی مهم که بتونه قابلیت های ترید داشته باشه رو اینجا به اشتراک بزارم.

ناحیه های مورد نظر را با توجه به مطالب اصلی این تاپیک نام گذاری کنید. و برخی از قیمت ها باید به صورت نواحی باشد . سعی کنید نواحی را مشخص کنید. و تمرین و تمرین و تمرین بر اساس

test : Success or Failure

یک تاپیک ایجاد خواهم کرد تا همه بتونند تجربیات خودشون رو در مورد تریدر شدن توش بیان کنند تا شاید بدرد کسانی که میخواهند تریدر شوند بخوره و اگر فکر می کنند که اینکاره نیستند وقت و زمان و انرژی خودتشون رو در این راه تلف نکنند. و بروند به دنبال کاری دیگری که در ان استعداد دارند.

نظر

• همراه با صبح بخیر

در یورو به دلار تغییرات چندانی در لول های ما نسبت به هفته قبل صورت نگرفته. و برای این هفته بسته به واکنش قیمت در این لولها نسبت به ترید اقدام خواهیم کرد.

با ارزوی بهترین ها

نظر

پردازش ...
                                X