اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تمرین الگوهای پرایس اکشن : تست-ساکسز -فیلور

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
    سلام و شب بخیر

چرا این تاپیک خاک میخوره............ (فکر کنم بعد از ریزش هفته قبل یورو همه دلار ها رو نقد کردن و رفتند مسافرت !!!!)

به هر حال شاید نشه بهش تری درایور کلاسیک گفتش. (یک کم از شدو بگذریم یه کمی هم از درصد ها)

ولی احتمال تشکیل یک سی پی و اگر خط روند بشکنه و یک اف تی ار تشکیل بشه شاید بتونیم یک شیرجه داشته باشیم.

دلار نیوزیلند.............

صبح زیبای شما بخیر

و این هم مراحلی که گفته شد. شکست - اف تی ار - شیرجه و و حالا مواظب پولبک باشید یا منتظر پرچم استراحت.

ایا دراپ بیس دراپ خواهیم داشت. یا انکه دراپ بیس رالی اتفاق خواهد افتاد.

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
    با سلام
    توضیحات و آموزشهای مربوط به این سیستم در کجاست؟

همراه با بهترین ارزوها

اگر از قدیمی ها هستید به نظر من هر چیزی که یاد گرفته اید رو بجز پرایس اکشن بریزید دور و خانه تکانی کنید و از صفر شروع کنید و اگر هم تازه شروع کرده که خوش بحالتون فقط و فقط و فقط تمرکز برای یاد گیری پرایس اکشن...

و اما آموزش اولیه و پایه رو میتونید از تاپیک علی اقای گل شروع کنید.... و بعد تمرین و تمرین و تمرین ..............

ادرس تاپیک اصلی و موفق باشید

نظر

• سلامی دوباره

ایا در یورو به دلار نیوزیلند شاهد دراپ - بیس -دراپ خواهیم بود/ یا اینکه دراپ - بیس - رالی اتفاق خواهد افتاد. منتظر خواهیم بود تا شاهد شکست یا تشکیل انگلولف باشیم. و بتوانیم تصمیم بگیریم.

نظر

• تا صبحی دیگر

این هم سطوح و لول های ین و با توجه به کندل های سایه داری که روی لول 120.15 زده شده احتمال میدهیم که سفارشات خرید در این ناحیه پاکسازی شده باشه. و این بار اگر قیمت به این ناحیه حمله کنه احتمال شکست ان بسیار زیاد بوده و میتونه به راحتی از این ناحیه عبور کنه.

و شاید برای عبور از این ناحیه به جمع کردن قدرت احتیاج باشه و یک عقب نشینی به سطح بالاتر داشته باشیم و سپس ادامه حرکت نزولی و یا اینکه مستقیم تا لول پایین حرکت کنه.

بنابر این یک سفارش از نوع استاپ زیر لول 120.15 و یکی هم لیمیت زیر سطح مقاومتی ست کردیم.

با بهترین آرزوها

نظر

• سلام
          پوند دلار یک ساعته

آیا CP در حال تشکیل است

پ.ن:باعرض پوزش هرکاری کردم عکس رو نتونستم قرار بدم مجبور شدم لینگش کنم
          سپاس فراوان
          ویرایش توسط alishm : https://www.traderha.com/member/12323-alishm در ساعت 10-29-2015, 01:05 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط تریگر نمایش پست ها
            صبح زیبای شما بخیر

و این هم مراحلی که گفته شد. شکست - اف تی ار - شیرجه و و حالا مواظب پولبک باشید یا منتظر پرچم استراحت.

ایا دراپ بیس دراپ خواهیم داشت. یا انکه دراپ بیس رالی اتفاق خواهد افتاد.

همراه با بهترین ارزوها

اگر از قدیمی ها هستید به نظر من هر چیزی که یاد گرفته اید رو بجز پرایس اکشن بریزید دور و خانه تکانی کنید و از صفر شروع کنید و اگر هم تازه شروع کرده که خوش بحالتون فقط و فقط و فقط تمرکز برای یاد گیری پرایس اکشن...

و اما آموزش اولیه و پایه رو میتونید از تاپیک علی اقای گل شروع کنید.... و بعد تمرین و تمرین و تمرین ..............

ادرس تاپیک اصلی و موفق باشید

سلام و با تشکر

لینک تاپیک لطفا

نظر

• eeeeeeeeeeeeeeeee.JPG

نظر

پردازش ...
              X