اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
    اگر قبول کنیم که چیزی به اسم Hloy Gril وجود نداره و هیچ وقت هم بهش نمیشه دست یافت و در دست خدایگان است، درک استاپ راحت تر میشه و باورش راحت تر!

استاپ جز لاینفک هر سیستم معاملاتی هست.
    آقا نیما به جرعت اینو میگم که همه ما این مسئله رو میدونیم و هزاران بار هم از دیگران شنوفتیم .
    ولی یه حسی بدی برای همه ما بوجود میاد (برای چند دقیقه حالا برای یک سری ها شاید چند ساعت) وقتی که استاپ نوش جون میکنیم.
    این قضیه وقتی پیش میاد دوست داریم یه جوری این قده یا مسئلا یا این اتفاق رو که مثل سمی مینونه که یک دفعیی به ما تظریق شده رو خالیش کنیم .
    حالا یکی مثل آقا کاوه میاد و پست میزنه که من استاپ خوردم (که متمعا هستم 100% که بعد از زدن این پست یکم احساسا راهتی کردید) .
    یکی به بقل دستیش میگه که دارن باهم کار میکنن. .......خلاصه این درد رو به یک شکلی میریزن بیرون .
    که بنظر من این خیلی هم خوبه.

اصلا یه پیش نهاد بیاید یه تاپیکی باز کنیم به همین عنوان دردو دل با استاپ خورده های زخمی .

نظر

• بهمن جان من به استاپ اینجوری نگاه نمی کنم.
      از بیانش هم حس خوبی ندارم
      اما کلا این کار و مثل یک بازی نگاه می کنم که باید اعداد بیشتری بدست بیاریم و اعداد کمتری را از دست بدهیم.
      این مهمه.
      استاپ خیلی هم خوبه چون تکلیف معامله آدم را خیلی زود روشن می کنه و فرصت هست برای معامله های بعدی... و ادامه بازی
      اگر هم ناراحتی ای هست که البته هست به دلیل بی توجهی به یک سیری مسائل است که اشاره شد.
      .....

آقا پیام اگر محبت کنید پاسخ پست 217 را بدید ممنون می شوم
      اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

• نوشته اصلی توسط کاوه نمایش پست ها
        این موقعیت ناکام ماند
        قبل از فعال شدن پندینگ قیمت صعود کرد.
        جالب اینجاست که اگر یورو پوند را نیز در سود کم نمی گرفتم به هدف قیمتی اول حداقل می رسید!
        نمی دونم ترس از ضرر بود، یا تغییر پیوت ها، و یا ریتم کند حرکتی بازار، یا اینکه هنوز به سیستم اطمینان لازم را ندارم! با اینکه انتظار صعود را داشتم!

آقای پیام اگر پیوت ها جابجا شدند مثل مورد یورو پوند اهداف قیمتی ما همان است که در روز قبل ست کرده ایم؟ یا باید با پیوت های جدید هماهنگ کنیم یا خروج کار درستی بوده؟
        اگر شرط دیروز بر قرار باشه با توجه به وضعیت روز جدید ست کنید.

اگر شرط دیروز بر قرار نباشه یعنی پوزیشن در ضرر است و جهت بازار تغییر کرده باید از پوزیشن خارج شوید در جایی که امروز وارد بازار میشوید.

مدلهای مختلفی ممکنه پیش بیاد . اینکه مجموع 2 سری پوزیشن فعال شده باشه یا نه ، اینکه مجموعا در سود هستند یا نه ، مووینگها کامل تغییر جهت داده اند یا نه و...

فکر کنم همین 2 قانون بتونه کل سناریوها رو پوشش بده.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• خوب من به دنیای زنده ها برگشتم
          انگار قطع بو دن اینترنت ما به ضرر ما هم نبوده هان؟
          از این وحشی بازی بازار در امان بودیم
          غیر از جی دی پی انگلیس خبری بوده که بازار اینطوری وحشی بازی درآورده

نظر

• نتیجه پست 218 نیوزیلند دلار با ورود از پیوتr1 باعث برآیند مثبت معاملات روی این ارز شد.

ویرایش توسط کاوه : https://www.traderha.com/member/3495-کاوه در ساعت 07-25-2012, 07:31 PM
            اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

• یا حق
              با سلام خدمت دوستان گلم
              یه بار دیگه GBP/JPY ساعت 11 به وقت محلی

فایل های پیوست شده
              تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• درود به عزیزان

gbp-usd

نظر

• با درود

کاوه جان این حرکتها رو میگم که ازش جا میمونی اگر سری اول پوزیشنها رو نگیری.

عجب پوزیشن درخشانی گرفتم امروز امیدوارم دوستانی که خبری نیست ازشون هم گرفته باشند.

حیف این فرصت که من هستم و دوستان برای تسلط به این روش فعالیتی نمیکنند.

قدر شانسهای انگشت شمار زندگی را بدانید.

از ما گفتن بود.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• عجب ترکوند این بازار من که دوتا سیگنال توپ گرفتم یکیEUR/GBP بود اون یکی هم EUR/JPY .

واقعا سیگنالهای باهالی داده بودن من که نفسوم بالا نمیاد ایشالا سر فرصت عکس هم میزارم.
                    هیچ وقت تو عمرم به این سریعی تیپین نخره بود .کف کردم.
                    مرسی پیام جان

راستی دوستان یک نکته:
                    وقتی چنین حرکاتی ایجاد میشه بزارید اول از همه USD/CAD شروع به برگشتن کنه تا بقیه ارز ها برای گرفتن پزیشن معکوس چنین خبراییییییییی
                    .
                    ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 07-26-2012, 04:00 PM

نظر

• درود
                      استاپ gbp-usd
                      تی پی eur-jpy-----eur-usd

نظر

• پیام نتیجه حرفهای دراگی بود؟
                        من خواب بودم با اجازه ات
                        ولی ما نخوایم این اسپرد رو بدیم باید کی رو ببینم

نظر

• گفتیم که حالا که یورو نشد
                          یورو ین رو تا اون ته استاد کرده باشیم

نظر

• درود
                            ببینیم واکنش این دو جفت ارز چی هست

نظر

• امروز با توجه به جمعه بودنش و این خبر لعنتی GDP چنگی به دل نزد
                              فقط 100 پیپ جمع شد

نظر

• درود به دوستان گرامی
                                tp eur-jpy لمس شد و eur-usd تا این لحظه حرکت 100 پپی داشته

نظر

پردازش ...
                                X