اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود مسعود جان

احسنت.

پوزیشن پوند دلار دیروز رو طبق سیستم گرفتی و حرفی نیست.

منتها یه دیالوگی بین من و نیما در تاپیک دیگری رد و بدل شد که غیر مستقیم هشدار دادم.

وقتی همه چارتها بای بودن این یکی که نمیتونه خلاف همه پیش بره!!

بسیار عالی عمل میکنی .

امیدوارم موفق باشی که قطعا خواهی بود.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• علی جان فقط 100 پیپ؟ فقط؟فقط؟

کجایند آنهایی که دنبال فقط 20 پیپ روزانه بودن؟ بیان یک سری به این علی بزنند و احوالش رو جویا بشند!

یک توصیه برادرانه دارم، جدی بگیرید این جمله رو

>>>> قال نیما آزادی :« غرور جز لاینفک هر معامله گری هست و این حق طبیعی رفتاری اش است که با کسب سود احساس غرور کند، اما آنگاه که سرعت پیشرفت غرور گوی سبقت را از پیشرفت تریدری برباید آغاز سقوط است»
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• اینکه نیما آزادی آدم را نصیحت کند خیلی بیشتر از 100 پیپ و 1000 پیپ برای آدم احساس غرور می ارود
        جناب آزادی نصیحتتان را آویزه گوش خواهیم کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
          درود مسعود جان

احسنت.

پوزیشن پوند دلار دیروز رو طبق سیستم گرفتی و حرفی نیست.

منتها یه دیالوگی بین من و نیما در تاپیک دیگری رد و بدل شد که غیر مستقیم هشدار دادم.

وقتی همه چارتها بای بودن این یکی که نمیتونه خلاف همه پیش بره!!

بسیار عالی عمل میکنی .

امیدوارم موفق باشی که قطعا خواهی بود.

ارادتمند
          درود به پیام عزیز و سایر عزیزان
          پیام جان حق با شما است من البته ساز مخالف gbp-usd را متوجه شدم و لی به خطرناک بودن پوزیشن توجه نکردم و این یک تجربه بود
          اما eur-usd تا هدف r1 به خوبی پیش رفت

نظر

• سلام خدمت پیام جان
            3 اندیکاتور پیوت سیستم آپادانا فقط پیوتهای روز جدید رو نشون میده و روزهای گذشته رو نشون نمیده برای بکتست اگر اندیکاتورهای پیوت سیستم آپادانا رو دارید که پیوتهای روز های گذشته چارت رو نشون میده آپلودش کنید برای دانلود..
            ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
              سلام خدمت پیام جان
              3 اندیکاتور پیوت سیستم آپادانا فقط پیوتهای روز جدید رو نشون میده و روزهای گذشته رو نشون نمیده برای بکتست اگر اندیکاتورهای پیوت سیستم آپادانا رو دارید که پیوتهای روز های گذشته چارت رو نشون میده آپلودش کنید برای دانلود..
              ممنون.
              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...ot-Plotter.rar

نظر

• درود

من 5شنبه صبح چندتا تصویر از موقعیت های مناسب روز گرفتم
                اما به دلیل خبر ساعت 2 پوزیشنی نگرفتم
                بعد هم مشکلی برام پیش آمد و دیگه پای چارت نبودم
                عکس العمل قشنگ قیمت به پیوت مرکزی جالب توجه است.

همینقدر که موقع سود کردن به یاد من بودید بسیار ممنونم.

قدر این فرصت را قطعا می دانم و حتما ادامه خواهم داد.

ممنون از شما

کسی از دوستان می داند ابزاری که خبرهای مهم را روی چارت نمایش می دهد کجا آپلود شده است؟
                اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

• یا حق
                  با سلام خدمت دوستان گلم
                  بابا چی کار کردید در روز آدینه (من که خواب بودم و در خواب داشتم ثواب جمع میکردم ) خوبه که رفقام پیپ های آزاد شده از این سیستم رو تو بازار شکار کردن
                  بابا دست مریضاد خدا قوت
                  پیام جان همه ثواب این کار نوش جانت دعای ما شاگردات هم همیشه پشت سرت.....
                  دوستان به یک چیز دقت کردید تو دو پست دوقولو هم بچه ها خیلی فعال بودن ولی نمی دونم چرا این سیستم بیشتر به دل آدم میچسبه (فکر میکنم پیپهای دریافتی بیشتری هم عاید بچه ها میکنه)

شادی سراسر وجودتان
                  ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 07-29-2012, 01:50 PM
                  تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• درود دوستان،

چندتا از موقعیت های امروز را می گذارم که در مورد آنها صحبت بشود یا ببینیم که آیا این موقعیت ها ایده آل بوده اند یا نه، کسب سود کرده ایم یا نه؟
                    و از حضور صاحب سیستم آقا پیام هم استفاده بکنیم که بلاخره تجربه بیشتر و تحقیق زیادی روی این سیستم کرده اند

پوند ین:
                    این موقعیت سیگنال ورود را داده بوده می توانستیم از پیوت مرکز وارد معامله بشویم .آیا موقعیت ایده آلی بوده؟ البته هدف سود اول که پیوت یک است رسیده است.

استرالیا دلار:
                    ارزی که معمولا نیمه شبهای ما به همراه نیوزیلند حرکت ها خوبی می کند و در این چند هفته بارها دیده ام که شبها فرصت معامله را فراهم کرده بوده و در برخی مواقع در طول روز دیگر فرصت مناسبی برای ورود نداشته است.
                    قبلا هم آقا پیام گفته اند که اگر کسی می خواهد شب در صورت اینکه سیستم سیگنال داد می تواند روی ارزهای شب زی معامله کند

طلا:
                    طلا هم فرصت معامله را فراهم کرده آیا فرصت ایده آلی بوده؟

یورو پوند:

که سیگنال فروش داده است اما قیمت صعود کرده است در صورت معامله از پیوت مرکزی در ضرر بودیم و با ورود از پیوت یک می توانستیم با سود کم از پوزیشنها خارج شویم

در کل سوالی که مطرح می شود این است که موقعیت ایده آل در این سیستم کدام موقعیت ها هستند
                    اینکه مووینگ ها از هم باز و با فاصله باشند و هر دو مووینگ شیب داشته باشند یا موقعیت هایی مثل امروز پوند ین هم که تازه مووینگها همدیگر را قطع کرده بودند
                    هم موقعیت ایده آل محسوب می شوند؟

موفق باشید.
                    ویرایش توسط کاوه : https://www.traderha.com/member/3495-کاوه در ساعت 07-31-2012, 05:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط کاوه نمایش پست ها
                      درود دوستان،

چندتا از موقعیت های امروز را می گذارم که در مورد آنها صحبت بشود یا ببینیم که آیا این موقعیت ها ایده آل بوده اند یا نه، کسب سود کرده ایم یا نه؟
                      و از حضور صاحب سیستم آقا پیام هم استفاده بکنیم که بلاخره تجربه بیشتر و تحقیق زیادی روی این سیستم کرده اند
                      پوند ین: اگر موینگ 220 هم شیب داشت عالی بود
                      طلا و استرالیا هم که لندنی بودند بیدار بودید باید میگرفتید
                      و اما یورو پوند: لندنی نبوده و تو نیویورکی مناسب نبوده

نظر

• آقا علیرضا جان مرسی بابت صحبت زیبایت در پست قبلی و ممنون از سوال های کاوه گل.

من رو GBP/usd تحلیل داشتم و یک پزیشن کوچولو هم توانستم بر اساس این سیستم بگیرم در ارز GBP/JPY
                        البته درسته که در جای درست سیستم وارد نشدم ولی خوب نقطه خروج رو بر اساس سیستم قرار دادم که .......!

موفق باشید

نظر

• اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

نظر

• دلار و فرانك كه از دست پريد
                            نرسيدم بگيرم

نظر

• نتیجه:

هر دو TP را در پیوت 1 قرار دادم

چون دلار فرانک حرکت اش معکوس یورو دلار است اسپرد بیشتر است و میزان حرکت هم کمتر اگر بخواهم معامله ای در لار فرانک کنم روی یورو دلار با حجم بیشتر وارد می شوم.

توجه کنیم دوستان که مووینگ 220 حدودا می شود گفت نزولی بود اما مووینگ 120 شیب خوب صعودی داشت.

نظر

• سلام به همگی :
                                امروز روی طلا در هر دو سشن موقعیت خوبی رو میتوان دید هر هر دو یک مورد را نشان میدن./

حال کاری که باید کرد مثل همیشه صبر و باز صبر

نظر

پردازش ...
                                X