اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• باید ببخشید من کاملا اون عکس ارز رو اشتباه گزاشتم در پست324 در ابتدای صبح و در اصل منظورم یرو به پند بوده.
    و کاملا فرکایشات شما درسته آقا علی خان و کاملا 1000% قبول دارم فرمایشاتتون رو.

من پزیشنی روی اون دیروز گرفته ام و ممنون میشم توضیح بدید که آیا اشتاب کردم در گرفتن این پزیشن .
    که حد صود رو انتقال دادم به پیووت روز جدید.که البته توضیحاتی در پست قبلی داده ام.

نظر

• درود بهمن جان

دیروز دوشنبه بود و طبق تجربه خدمتتان گفتم که روزهای دوشنبه برای این سیستم مناسب نیست.

ستاپ اندیکاتور ها مورد داره.

اتو پیوت پلاتر امکان شیفت ساعتی داره نسبت به تایم بروکر. برای شیفت دادن به سمت شرق باید از - استفاده کنید و برای شیفت دادن به سمت غرب +.

یعنی بر عکس تی زد پیوت هست.

مطالب ارائه شده در مورد این پوزیشن و قرار دادن تراز های خروجی معاملات بر روی پیوت مرکزی امروز هم کاملا منطقی و البته نشان از پختگی دیدگاه شما هست.

مووینگها صعودی شدند و وضعیت "بای" هست و طبیعتا از پیوت مرکزی خریدارید امروز پس همین تراز ورود امروز میتواند آخرین امید شما باشد برای خروج از معاملات دیروز.

نکته دیگری که توجه نکردید مطالبی بوده که در مورد تشکیل سقف ها و کفها در حوالی ترازهای ورودی سیستم گفتم و انتقال حد ضرر به بالا و پایین این حد قله ها و کف ها.

ببینید با این حرکت مدیریتی بر روی پوزیشن نتیجه به چه صورتی در میامده؟

مبنا را بزارید ضرر کمتر و سود بیشتر.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• به نام خداوند حی و توانا
        با سلام خدمت دوستان گلم
        بسیار مسرورم از اینکه زیر سایه توجه آقا پیام عزیز استاد ارجمندم این پست را قرار می دهم
        می خواهم با اجازه چند روزی رفتار این جفت ارز را زیر نظر بگیرم که موقعیتهای ایجاد شده را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

شادی سراسر وجودتان
        تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• فرصت معاملاتی امروز که با اینترنت متای دایم قطع باعث شد سود کم بشود

نظر

• علی جان

چرا یک پوزیشن باز میکنی؟ برکت خدارو حیف و میل کردی!!!

اگر اینترنت جواب نمیده اگر وقت نداری دائم پای چارت باشی دو تا تارگت ست کن. 80 پیپ حد اقل از دست دادی . کم نیست برای تریدری که روزانه کار میکنه.

این تمپلیت هم مارو کشته!!

میخوای جریمه کنم10 بار از روی تصمیم کبری مشق شب بدم بهت ؟

درستش کن دیگه.

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها
              باید ببخشید من کاملا اون عکس ارز رو اشتباه گزاشتم در پست324 در ابتدای صبح و در اصل منظورم یرو به پند بوده.
              و کاملا فرکایشات شما درسته آقا علی خان و کاملا 1000% قبول دارم فرمایشاتتون رو.

من پزیشنی روی اون دیروز گرفته ام و ممنون میشم توضیح بدید که آیا اشتاب کردم در گرفتن این پزیشن .
              که حد صود رو انتقال دادم به پیووت روز جدید.که البته توضیحاتی در پست قبلی داده ام.

بهمن جان

به سلامتی همون اتفاقی که میخواستی افتاد.

احسنت .

نگاه مفهومی به پیوت لاینها دید بهتری بهت میده برای لحظاتی که بحرانی هست.

ارادتمند

نظر

• درود به دوستان گرامی

این پوزیشن را امروز سحر در استرالیا دلار کاشتم و نتیجه اش TP1 خورده است و هر چند در این ارز بازار رنجی بوده است.

اما پیام جان سوالی که داشتم اگر بخواهم این پوزیشن را برای بلند مدت نگه دارم مانعی که در استراتژی نداریم که؟

هر چند بازار کم زور بوده و ....

می خواستم نظر شما را بدانم.

ممنونم و موفق باشید.

اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

• درود کاوه جان

کم پیدایی رفیق!!؟

کاوه جان فرمول خاصی نمیشه ارائه داد که چه کاری بهتر است یا...

بیشتر تریدرهای مجرب روی این نکته توافق دارند که موقعیتها چند بخش گرفته بشه و بخشی از پوزیشن را در مراحل اولیه نقد کنیم تا سود قطعی شود و به بقیه حجم اجازه بدیم که در سودشان گسترش پیدا کند.

حالا بستگی داره به سیستم معاملاتی

سیستمهای در جهت روند میتوانند برنامه خاصی برای این گسترش داشته باشند سیسمتهای ریورسال این امکان را ندارند سیستمهای نوسان گیری هم ندارند.

شما در این سیستم بیشتر نوسانات روزانه را میگیرید و سیستم بر پایه اهداف روزانه طراحی شده حالا یه زمانی شما بر اساس تحلیلتان در تایمفریم بالاتر ممکن است به این نتیجه برسید که

میتوان به بخش دوم حجم درگیر در پوزیشن اجازه رشد بیشتر داد، چرا که نه؟!! بازی برد-برد است. سود را گرفتید و شانس خود را آزمایش میکنید.

پس اگر تحلیل دارید که قیمت جا دارد برای حرکت میتوانید به گفته بزرگان عمل کنید و اجازه دهید تا بدون هیچ زحمتی دلارهای اکانت بیشتر و بیشتر شود.

ارادتمند

نظر

• پیام دیروز با این روشت یک پوزیشن گرفتم روی تراز یک فردایش بستم! اگه گفتی چه جفت ارزی هست و چند پیپ داد؟

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    https://telegram.me/Cyclicalwaves
                    https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• این استرالیاست .
                      نمودارش را حفظم .
                      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• سلام.
                        در ابتدای صبح موقعیت خوبی رو شکار کردم که واقعا عالی بود و سود زود هنگامی عایدم شد.
                        در تصویر اشتباه نکنید که چرا من حد سود رو در آنجا قرار دادم که 15 پیپ فاصله است با R1 .
                        علت پیووت بروکر آوندا است که R1 رو در آنجا قرار داده یعنی 97.44 و چند پیپ هم پایین ترش حد سود خودم رو قرار دادم که 35+ .

پاینده باشید.
                        ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 08-15-2012, 11:22 AM

نظر

• سلام اقا پیام همونطور که گفتی من رفتم وسیستم تو رو مطالعه کردم (فعلا تا نصف) یه سوال دارم من توی یه بروکر که الان ساعتش 7:27 وساعت ما 11:56 fpv توی طلا 1606 و توی یه بروکر دیگه که ساعتش 8:28 است fpv ان 1603 است که فکر میکنم 1603 درست باشه والانم یه موقعیت خوب واسه معامله داره چطوری میتونم این مشکل را حل کنم میدونم که قبلا توضیح دادی ولی واسه من که بیسوادم لطف میکنی واضح تر بگی مرسی و منتظر جوابت میمونم

نظر

• به نام خداوند حی و توانا
                            با سلام خدمت همگی دوستان عزیز
                            موقعیت دیروز GBP/NZD تی پی خورد
                            این هم موقعیت امروزه....

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• درود پیام جان،
                              در خدمتیم،
                              ممنونم از توضیحات کامل و دقیق شما

پاینده باشی عزیز

ویرایش توسط کاوه : https://www.traderha.com/member/3495-کاوه در ساعت 08-15-2012, 12:35 PM
                              اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

• اولا طلا فقط نيويوركي است
                                دوما هم در تصوير مشخص است
                                خيلي مراقب باشيد

نظر

پردازش ...
                                X