اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط vahiden نمایش پست ها
    عزیزان در صورت امکان راهنمائی کنید که :
    در جائی گفتید که موقعیتهائی که قبل از ورود ما تارگت اول را لمس کند جزو موقیعت نامطلوب یا سوخته میباشد
    حال در مورد usdchf امروز (یا حتی یورو دلار)، قیمت بالای پیوت وارد شد ولی به سمت پیوت نیامد وبه r1 رسید وبعدش نزول کرد وبه پیوت اصلی رسید.آیا به همین دلیل بیان شده بالا از پیوت اجازه خرید نداشتیم و در کل تا چه زمانی اجازه ورود داریم ؟ ودیگر اینکه اگر قیمت اینقدر قوی بود که به پیوت برنگشت ویا حداکثر تا خط میانه یک آمد از کجا باید متوجه شد وورود کرد ویا صبر کرد تا شاید پیوت را هم بشکند وبه ساپورت/حمایت اول هم برسد؟

ممنون
    تظیمات تی زد ایراد داره
    بزارید روی dpv نه فیبوناچی

نظر

• علی جان ممنون از راهنمائیت

آیا طبق شکل تنظیمات درست شده؟ وآیا نشانه خرید درسته؟ واینکه ورود باید صبر کنیم تا قیمت به پیوت برسه ویا الانم میشه وارد کرد؟

ودیگر آنکه جدا از اشتباه در مورد سوالم چه توضیحی باید داد؟اینکه

قیمت بالای پیوت وارد شد ولی به سمت پیوت نیامد وبه r1 رسید وبعدش نزول کرد وبه پیوت اصلی رسید.آیا به همین دلیل بیان شده بالا از پیوت اجازه خرید نداشتیم و در کل تا چه زمانی اجازه ورود داریم ؟ ودیگر اینکه اگر قیمت اینقدر قوی بود که به پیوت برنگشت ویا حداکثر تا خط میانه یک آمد از کجا باید متوجه شد و ورود کرد ویا صبر کرد تا شاید پیوت را هم بشکند وبه ساپورت/حمایت اول هم برسد؟

نظر

• اول اینکه یه کم تمپلیت خود رو خلوت کنید
        دوم اینکه موینگها شرایطشون برای خرید مناسب نیست
        سوم اینکه خرید همیشه از کف ترجیح داده میشه
        لذا ورود الان در همین قیمت توصیه نمیشه

نظر

• ممنون علی جان ولی میشه بگی چرا باتوجه به میانگین صعودی 120، موینگها شرایطشون برای خرید مناسب نیست؟ وباید چگونه میبود تا مناسب میشد!

آیا از کل جهات جفت ارزی الان مناسبه تا بررسی کنم؟ ونظرت در مورد usdchf چیه؟

ومورد آخر آیا میشه جواب سوالم را که پست قبلی هم تکرارکردم را بگی؟ "قیمت بالای پیوت وارد شد ولی به سمت پیوت نیامد وبه r1 رسید وبعدش نزول کرد وبه پیوت اصلی رسید.آیا به همین دلیل بیان شده بالا از پیوت اجازه خرید نداشتیم و در کل تا چه زمانی اجازه ورود داریم ؟ ودیگر اینکه اگر قیمت اینقدر قوی بود که به پیوت برنگشت ویا حداکثر تا خط میانه یک آمد از کجا باید متوجه شد و ورود کرد ویا صبر کرد تا شاید پیوت را هم بشکند وبه ساپورت/حمایت اول هم برسد؟"

نظر

• با سلام
            سل طلا (البته وضعیت مویینگ ها زیاد جالب نیست ؛ جابجایی مویینگ)

نظر

• با درود

نمیدونم چرا این تاپیک اینقدر ساکت شده؟!!

امیدوارم هر چه هست خیر باشه.

شاید انحرافی که در بحث اصلی پیش آمد و اظهار نظر دوست عزیزم مسیح باعثش شده باشه!!؟

نمیدانم چرا آمد و پس از آن چرا نیامد؟؟

برای ثبت در تاپیک

قیمتی که مسیح عزیز اعتقاد داشت ارزش خریدن نداره و ما خریدیم باکس آبی بود با حد ضرر باکس قرمز

و قیمتی که ایشان اعتقاد داشتند ارزش فروش دارد باکس نارنجی رنگ ...

یعنی ما آنقدر تسلط بر بازار داریم که تشخیص دهیم چه قیمتی ارزش فروش دارد و ارزش خرید؟!

آیا هیچگاه به چنین تسلطی میرسیم؟!

آیا چاره کار این است که بدنبال انتهای روند باشیم ؟!!

...

دور باطل اشتباهاتی که مدام تکرار میشوند ...

چه بگویم ...؟

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلاممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

صبح همگانی خوش
                یه چند روزی نبودیم همه هم نبودن . اینجا مگه شام میدادن حالا نمیدن کسی نمیاد.
                بیخیال ............
                آقا پیام خیلی مخلصیما .
                همیشه میگن سحر خیز باش تا ........ چیز باشی
                اولین پزیشن بعد از 10 روز ....... 35+
                مووینگ 120 واقعا شیب زیبای داشت از این رو استرالیا هم که مثل یک گاو خشمگین در حال صعود است پس نمیشد بیخیال این پزیشن زیبا شد.
                البته نا گفته نماند که از دید من این ارز روی سشن نیویورک بهتر جواب داده اما امروز وضعیت به خواطر استرالیا فرق کرده پس روی سشن لندن معامله گرفتم.

ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 09-12-2012, 08:18 AM

نظر

• بهمن جان این جفت ارز خیلی خوش فرم نوسان میده میشه براحتی ازش نوسان گرفت منم دیروز یه سل خوب گرفتم توش ماشالله معامله گران خوب روش فعال هستند.
                  .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                  https://telegram.me/Cyclicalwaves
                  https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• آپادانا با سبک و سیاق هفتگی!

نظر

• آپادانا در اشل ماهانه CADJPY

نظر

• یا حق
                        با سلام خدمت دوستان گلم
                        از اینکه مدت 3 هفته ای نتوانستم با شما عزیزان همراهی کنم بسیار تاسف میخورم متاسفانه تصادف کردم و بستری بودم الان که به موضوع مورد علاقه ام سر زدم بسیار خوشحالم و بیشتر اینکه جناب آزادی عزیز در پست قبلی دیدگاه بسیار جالب و قابل تاملی را در مورد کاربرد این سیستم در لانگ ترم بیان فرمودند و مانند همیشه راهنمای ما شدند.

شادی سراسر وجودتان
                        تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• درود حمید جان

بلا دور باشه رفیق. نگران شدم

الان اوضاع روبه راهه؟

از غیبت شما تعجب کردم و به حساب درگیریهای روزمره گذاشتم.

فکر کنم باید برای دوستان یک سیستم حضور غیاب در سایت بزاریم!!

نگران مسعود شدم که دو هفته است خبری ازش نیست.

کسی از مسعود خبر داره؟
                          ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 09-15-2012, 02:39 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                          2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                          3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                          4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                          5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                          6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                          7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام بر پیام عزیز
                            بالاخره گذر من هم به اینجا افتاد
                            میبینم که دوستان اینجا به خوبی فعال هستند.
                            با آرزوی موفقیت برای همگی...

نظر

• یک سوال: pcmtrader آیدی جناب آزادی است؟

نظر

• یا حق
                                پیام جان دوست عزیز و شفیق من
                                عمر باقی است و من هم دست بوسم......
                                به حمد خدا مورد خاصی پیش نیامده و فقط پای راستم توی گچه تازه شده مثل موخم.....
                                از لطف شما بسیار متشکرم
                                در ضمن استادان عزیزی چون آقا نیما و جنابعالی در صحت و سلامتی باشید ما رابس است و از اینکه در این جا پست زدم بسیار عذر خواهی میکنم.
                                همچنان زندگی جاریست و من انتظار دیدن دوستان نادیده خود را میکشم.
                                با سیستم حضور غیاب موافقم تا از حال همدیگه باخبر شیم.
                                اگه از اقا مسعود هم خبری شد ما را بی اطلاع نگذارید.
                                دوستار شما حمید

شادی سراسر و جودتان
                                تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

پردازش ...
                                X