اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
    یک سوال: pcmtrader آیدی جناب آزادی است؟
    سلام دوست عزیزم
    بله آدی استاد نیما آزادی است.
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• حمید جان امیدوارم سلامتی کامل حاصل شده باشد.

چه خبر قربان؟ نبود شما کاملاً حس می شد.

آره از مسعود خبری نیست فکر کنم یا رفته کویر گردی یا هارتل افتاد روش بستری شده!

مسعود بیا اعلام وجود کن دوستان نگرانت شدند.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
        حمید جان امیدوارم سلامتی کامل حاصل شده باشد.

چه خبر قربان؟ نبود شما کاملاً حس می شد.

آره از مسعود خبری نیست فکر کنم یا رفته کویر گردی یا هارتل افتاد روش بستری شده!

مسعود بیا اعلام وجود کن دوستان نگرانت شدند.
        تا اونجا که من ازش خبر دارم درگیر پایان نامه اش احتمالا همین چند روز تمامه

اگه به موقع نرسونه پایان نامه رو آقا دکتر روپوش سفید پرپر

نظر

• سلام حمید جان امیدوارم خیلی زود خوب بشی ! اتفاقا هفته پیش قم بودم بیادت افتادم عزیز !

منهم موافق سیستم حضور غیابم
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• تغییر ساعات

با درود

امسال
            28 اکتبرساعت های اروپایی تغییر میکنند و 4 نوامبرساعتهای آمریکا.

از 28 اکتبر شیفت ساعت لندن برابر با 0gmt میشه. از 4 نوامبر شیفت نیویورک 5gmt- .

ساعت بروکر اگر اروپایی باشد 28 اکتبر تغییر میکنه اگر آمریکایی 4 نوامبر.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• به نام خداوند حی و توانا
              با سلام خدمت دوستان گلم به خصوص استادان عزیزم آقا نیما و پیام جان
              با کسب اجازه از بزرگان امروز سه شنبه 11 شهریور 1390 یه موقعیت مناسب در جفت ارز با صفای EUR/GBP دیده شد که خدمت دوستان اعلام میکنم لطفا چک کنید و نکات لازم رو گوشزد بفرمایید
              نقطه ورود
              BUY@ 0.7842
              SL: 0.7936
              TP1: 0.8012
              Risk: 0.16 LOT

ممنون

Repeat

نظر

• به نام خداوند حی و توانا
                با کسب اجازه از بزرگان امروز سه شنبه 11 شهریور 1390 یه موقعیت مناسب در جفت ارز با صفای EUR/GBP دیده شد که خدمت دوستان اعلام میکنم لطفا چک کنید و نکات لازم رو گوشزد بفرمایید
                نقطه ورود
                BUY@ 0.7842

ممنون

تکراری است لطفا حذف بفرمایید
                ویرایش توسط tracer_qm : https://www.traderha.com/member/2931-tracer_qm در ساعت 10-02-2012, 01:39 PM

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                  به نام خداوند حی و توانا
                  نقطه ورود
                  BUY@ 0.7842

ممنون
                  یا رزاق

دوستان عزیز ساعت به وقت محلی 17:00
                  عذر خواهی میکنم بابت سیگنال بای که در عدد اشتباه تایپ شده بود که عدد صحیح ورود در 0.7984 میباشد
                  TP1 تاچ شدبا 28 پیپ سود
                  البته در جفت ارزهای EUR/JPY , GBP/JPY , EUR/AUD نیز امروز به همین منوال بوده است البته با شرایط بهتر که اگر دوستان مشاهده و وارد جرگه خریداران یورو شده اند تک تک پیپهای بازار نوش جانشان.

شادی سراسر وجودتان

Repeat

نظر

• بررسی موقعیت از دست رفته

یا حَیُّ یا قَیوُّمُ

با سلام خدمت دوستان عزیز
                    یک موقعیت از دست رفته برای خودم در جفت ارز با صفای EUR/GBP امروز ساعت 14:00 سه شنبه 12 مهر 1391 دیده شده است.
                    امیوارم دوستان دیگرم این موقعیت رو شکار کرده باشند. که به شرح زیر میباشد.

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                      من میخواهم این مشکل را برای همیشه برای همه حل کنم که گیج کننده هم نشود.
                      اول از همه تنظیمات DST را در تنظیمات tz pivots خاموش کنید.
                      بعد از آن به بروکر خود در تایم یک دقیقه رفته و آخرین کندل در حال تشکیل شدن را زمانش را ببینید
                      این زمان را در جایی یادداشت کنید و اسم آن را A بگذارید این زمان سرور شماست و یا مطابق شکل زیر با تشکر از پیام عزیز

به لینک زیر بروید و ساعتی را که گوگل می گوید را در جایی یادداشت و آن را هم B بنامید این هم می شود gmt
                      ساعت به وقت گرینویچ

حال A-B=HrsServerTzfromGMT

حالا باید ببینید میخواهید بر اساس پیوت کدام گروه انسانها ترید کنید
                      به لینکهای زیر بروید و ساعت مشاهده شده را C بنامید
                      پیوت لندنی ها
                      پیوت نیویورکی ها

حالا C-A=HrsChoiceTzfromGMT

یادتان باشد tz امکان تنظیم ساعات تابستانی یا DST اتوماتیک هم دارد ولی چون ممکنه گیج بشین اون رو false کنید و از روش بالا بروید ولی یادتون باشه توی سایتهای تقویم هر زمان که دیدید نوشته تغییر ساعت یک بار دیگه این رو امتحان کنید
                      دوبار در سال باید ساعات رو تغییر بدید
                      لندنی ها معمولا در اواخر مارچ ساعت رو جلو می کشند و در اواخر اکتبر اون رو برمیگردونند
                      نیویورکی ها معمولا در اواسط مارچ ساعت رو جلو و در اوایل نوامبر اون رو برمیگردونند
                      تاریخ دقیق نداره . مطابق اول هفته این کار رو میکنند
                      در ایران این تاریخ ها دقیق هست و کاری به روز هفته نداره

در ضمن نکته: پیوت سال و ماه رو از بروکر شنبه یکشنبه دار بگیرید
                      با سلام خدمت همه دوستان بويژه پيام عزيز

جناب زالي عزيز تشكر بابت اين پست مفيد
                      ولي با توجه به گفته هاي جناب پيام من فكر ميكنم فرمول دوم يعني
                      a-c
                      را كه براي اختلاف زماني سشني كه ميخواهيد پيوتها با ان محاسبه شوند با گرينويچ با اين فرمول اشتباه است چون شما در اين فرمول
                      a
                      را ساعت بروكر در نظر گرفته ايد و
                      c
                      را مثلا ساعت لندن يا نيويورك كه در اين صورت اختلاف ساعت مثلا لندن/نيويورك با بروكر را حساب ميكند در صورتي كه پيام جان گفتن اختلاف زماني سشني كه ميخواهيد پيوتها با ان محاسبه شوند با گرينويچ من با بروكر
                      fxpro
                      كار ميكنم و تنظيمات ان را 3 و 1 گذاشته ام يعني 3 اختلاف ساعت بروكر با گرينويچ و1 اختلاف ساعت سشن لندن با گرينويچ

كه قبلا يكي از دوستان اين تنظيمات را براي اين بروكر عنوان كردند و اقا پيام هم ان را تاييد كردن(اختلاف ساعت لندن با گرينويچ تا 28 اكتبر همين +1 است) در صفحه 15 همين تاپيك. ولي با فرمول شما 3 و 2 ميشود.

توضيحات پيام جان در مورد تنظيمات

چند گزینه اصلی را من توضیح میدم

1)hrs tz from gmt (اختلاف ساعت محلی بروکری که اندیکاتور را بر رویش ران میکنید با گرینویچ)
                      2)hrs choice tz from gmt (اختلاف ساعت سشنی که میخواهید بر اساس آن پیوتها محاسبه شود با گرینویچ)
                      3)use day formula( توضیح داده شد)

4) auto adjust for DST ( تنظیم خودکار ساعتهای تابستانی و ساعتهای استاندارد- این گزینه باید در حالت false باشد و شما در تاریخهایی که ساعتها عوض میشوند دو گزینه اولی را که توضیح دادم تنظیم کنید)

ارادتمند

چون محاسبه لولها و پيوت مركزي كه بر اساس ان همه ما معاملاتمان را ميگيريم و اين تنظيمات زمان نقش حياتي را در اين سيستم ايفا ميكند اين موضوع را دوباره بيان كردم

با تشكر از همه دوستان

نظر

• پست بالا تاييد ميشه
                        اشتباه بوده اون روز اين عكس
                        و اما موقعيت امروز

پوزيشن يه كم ديگه حال بدهد با توجه به دوشنبه بودن و دلار هاي 3 هزار و اندي توماني ريسك فري خواهد شد
                        ویرایش توسط alizali : https://www.traderha.com/member/2907-alizali در ساعت 10-08-2012, 11:41 AM

نظر

• سلام خدمت همه دوستان

اولين پوزيشن من با اين سيستم نيوزلند بود كه به تارگت نشت البته تي پي اول رو تا ميد پوينت انتخاب كردم بخاطر اول هفته و لي تا ساپورت اول هم ميتونست باشه
                          به هر حال چسبيد.اميدوارم كه دوستان اشكالاتم را بگن.
                          با تشكر

http://s3.picofile.com/file/7521846769/apa.gif

متاسفانه نتونستم عكس بذارم نميدونم مشكل چيه من توي سايت ديگه اپلود كردم ولي وقتي ادرس رو توي گزينه " قراردادن عكس" پيست ميكنم ارورهاي جورواجور ميده . فكر كنم يكيشون مربوط به حجم بود .!! ايا خود سايت هم اپلودسنتر داره؟ لطفا دوستان راهنمايي كنن
                          راستي روي عكسهايي كه دوستان توي پستها ميذارن ميشه زوم كرد ، اخه اعداد و كلا چارت خيلي به سختي ديده ميشن.
                          با تشكر
                          فایل های پیوست شده
                          ویرایش توسط poyesh : https://www.traderha.com/member/7013-poyesh در ساعت 10-08-2012, 03:03 PM

نظر

• 1-

2-

3-

4-

5-

6-

7- 8-

فایل های پیوست شده
                            ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 10-08-2012, 03:39 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
                              پست بالا تاييد ميشه
                              اشتباه بوده اون روز اين عكس
                              و اما موقعيت امروز

پوزيشن يه كم ديگه حال بدهد با توجه به دوشنبه بودن و دلار هاي 3 هزار و اندي توماني ريسك فري خواهد شد
                              نتيجه تا الان كار

پوزيشن باز و ريسك فري شده روي لول اول
                              به اميد رفتن براي لولهاي بعدي

نظر

پردازش ...
                              X