اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط VM511 نمایش پست ها
    سلام ؛ موقعیت سل اونس در تایم 30 و بر روی پیوت هفته ای

نتیجه : ریزش 150 پیپ شیرین
    ممنون پیام عزیز

نظر

• چه اصراریه که پس ذهن رو شلوغ کنیم ؟! پس ذهن باشه برای قبض آب و برق و گاز و فاکتور سوپر مارکت سر محل و ....

علی جان

کاری که اندیکاتور میکنه از ذهن انسان ساخته نیست.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• پیام جان شما از چه اندیکاتوری استفاده میکنید که میله ها را رنگی نشان می دهد؟؟؟؟

نظر

• سلام دوست عزیز

اندیکاتورهای مختلفی هست. این هم به صورت رنگی نشان میدهد.

macd
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• وقت بخیر

با توجه به مطالب اخیر به نظر سیستمی جدید در حال شکل گیری است.

شاید پیش داوری میکنم . قصدم از طرح مسئله این بود که اگر چنین است تاپیکی جدید باز شود و سیستم آپادانا تا قبل از ارائه نکات جدید آموزشش پایان یابد.

برای دوستانی که در آینده به این فروم سر میزنند طی مراحل به ترتیبی که در اینجا اجرا شد بهتر خواهد بود و با جدا کردن تاپیک برای آپادانای جدید همین مراحل برای دوستان دیگر حفظ میشود.

ممنون
            لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

• درود

امشب خوابم نمیبره. دائم فعالیتهایی که در این فروم داشتم را مرور میکنم و بدنبال نکته ای میگردم و چرایی بعضی اتفاقات!!؟
              عقلم قد نمیده کجا ممکنه اشتباه کرده باشم که چنین معامله ای با من شد؟!!
              شاید متوجه قوانین جدید در روابط اجتماعی که در دنیای مجازی جاری است نیستم!!
              روز پر تحرکی بود و به شب تلخی گره خورد.

والا در مورد این که الان سیستم جدیدی داره خلق میشه یا خیر مطمئن نیستم. یک سری قوانین از سیستم آپادانا هست و یک سری قوانین دستخوش تغییر میشه.

شاید بردن بحث در تاپیکی دیگر باعث بشه که بدون محدودیتهای موجود در سیستم آپادانا بحث کنیم.

نام سیستم جدید هم باید همراه با آپادانا باشد. مثل apadana reloaded یا apadana rises

تصمیم با دیگر دوستان.

آیا تاپیک جدیدی ایجاد بشه؟
              آیا نام جدیدی انتخاب بشه؟

منتظر نظرات دوستان میمانم.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
              2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
              3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
              4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
              5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
              6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
              7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• درود بر شما
                من يه چيزي به ذهنم رسيد گفتم با شما دوستان در ميون بزارم
                نظرتون در مورد
                Apadana Conception يا Apadana Concept چيه؟
                معني كلمه Conception ميشه فهم - عقيده - ادراك و معني كلمه Concept ميشه مفهوم
                شايد بشه اينطور گفت كه كساني كه با مفهوم اين سيستم آشنايي دارند و آن را درك كرده اند با تاپيك جديد بهتر كنار خواهند آمد و مفهوم را بهتر درك خواهند كرد

برقرار و پايدار باشيد
                ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 10-10-2012, 05:28 AM
                Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام خدمت اقا پیام عزیز و دیگر دوستان
                  حدود سه هفته ای هست که طبق این روش پوزیشن میگیرم و تا به حال نتایجم بسیار موفقیت امیز بوده اما در سایت دیگری و فرومی دیگری....
                  این اولین پست ارسالی من در این فروم هستش و وقتی امدم و سیستم اپادانا رو اینجا هم دیدم بسیار مشعوف گردیدیم :dو شروع کردم به خوندن تاپیک از اول و متوجه یک سری تغییرات در سیستم شدم البته تغییرات که چه عرض کنم یک سری بهینه سازی هایی دارد انجام میشود.به نظر این بنده حقیر سیستم هیچ فرقی نکرده همان اپادانا هست...
                  هدف پیام خان هم علاوه بر اموزش سیستمشون ایجاد محفلی برای گفتگو و بحث دوستان و حتی به چالش کشیدن سیستم بوده تا همگی هر روز در جایی دور هم جمع شویم و در مورد پارامترهایی مشترک که همان پیوت پوینت هاست گفتگو کنیم در این میان شاید خصوصیاتی به سیستم اضافه بشن جهت بهینه سازی و شاید کم بشوند به نظر بنده حقیر اگر راهکار هایی جهت بهینه سازی سیستم ارائه میشه نشان از این نیست که کلا سیستم عوض شده.شالوده کار همان معامله گری بر روی پیوت پوینت هاست که حفظ شده

نظر

• آپانادا کاجای که یادت بخیر.

قیمت پند در بالای پیووت هفتگی قرار دارد و چون دیر هم به این سیگنال رسیدم پس فعلا دست نگه میدارم تا اینکه از روش دوم این سیستم اگر موقعیت بود وارد بشم (چون دیگه روش اول از دست رفته)
                    صبر میکنم اگر موقعیت خوبی در R1 وجود داشت تا پیوت روزانه یک SELL کوچیک میگیرم .

نظر

• نه آقا
                      چه لزومي به سيستم جديد
                      مگر يك كودك هر بار كه رشدي مي كند نامش تغيير ميكند يا كودك ديگري مي شود
                      اينها همه مراحل رشد و تكامل يك سيستم است
                      براي كسي هم كه بعدا مي آيد اينجا مي نويسم كه دوست عزيز شما به هر حال انتظار نداشته باشيد با خواندن طوطي وار چندين صفحه تاپيك يك آپادانا كار حرفه اي شويد
                      همه تاپيكها معمولا اينطور هستند كه افرادي كه به مرور با تاپيك بوده اند و از ابتدا با اين روش تريد مي كردند به علت همين گذر زمان و با تاپيك بودن يك سري برتري هايي نسبت به كسي كه ميخواهد مثلا ده صفحه يا 40 صفحه را بخواند و بخواهد همان طور كه يك فردي كه خورد خورد رشد كرده تريد كند

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
                        درود

امشب خوابم نمیبره. دائم فعالیتهایی که در این فروم داشتم را مرور میکنم و بدنبال نکته ای میگردم و چرایی بعضی اتفاقات!!؟
                        عقلم قد نمیده کجا ممکنه اشتباه کرده باشم که چنین معامله ای با من شد؟!!
                        شاید متوجه قوانین جدید در روابط اجتماعی که در دنیای مجازی جاری است نیستم!!
                        روز پر تحرکی بود و به شب تلخی گره خورد.

شاید بردن بحث در تاپیکی دیگر باعث بشه که بدون محدودیتهای موجود در سیستم آپادانا بحث کنیم.

نام سیستم جدید هم باید همراه با آپادانا باشد. مثل apadana reloaded یا apadana rises

تصمیم با دیگر دوستان.

آیا تاپیک جدیدی ایجاد بشه؟
                        آیا نام جدیدی انتخاب بشه؟

منتظر نظرات دوستان میمانم.

ارادتمند

با سلام خدمت دوستان گل
                        پیام جان نبینم غصه بخوری و خواب از چشمات گرفته شه ....
                        شما رو همه دوست دارن و به نظراتتون خیلی احترام می گذارن و از اتفاقاتی هم که در بعضی از پستها رخ داده خیلی ناراحت نشو و این امر طبیعیه و فکر کنم بر می گرده به کم صبری بعضی از دوستان.
                        بنظر بنده هم تاپیک جدیدی ایجاد بشه و در مورد تراوشات ذهنی پیام جان در مورد بهتر شدن این سیستم جالب صحبت بشه و نام جدید هم تغییر رو به انسان القا میکنه خیلی جالبتره.

افتخار بنده و امثال من اینه که از حضور سرورانی چون شما استفاده می کنیم.
                        پیام جان می خوامت حقا که شاگرد با ذکاوت آقای آزادی عزیز هستی...

تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• به نظر من در همین تاپیک بحث ادامه پیدا کنه بهتره چون فقط سیستم داره بهینه میشه و قرار نیست تغییر عمده ای بوجود بیاد و این برای کسانی که در آینده وارد این تاپیک میشن و میخوان از این سیستم استفاده کنن بهتره، مگر اینکه قرار باشه کلا اسم آپادانا از این سیستم برداشته بشه و به نظرم اگر به این نتیجه رسیدید که تاپیک جدید ایجاد کنید بهتره حداقل اسم این تاپیک و تاپیک جدید لول بندی بشه، مثلا:

این تاپیک بشه آپادانا مقدماتی و اون یکی بشه پیشرفته.

ارادتمند
                          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• سلام به دوستان و سروران گرامی

جناب پیام یه سوال دارم و شاید یه راهی برای ..... کردن موقعیت ها و استاپ ها در سیستم آپادانا

مورد بحث من مربوط میشه به تام 30 و پیوت های هفته ای و مویینگ ها (البته مویینگ مورد نیاز در این تایم 30 و پیوت هفته ای رو نمیدونم ؛ اما همین مویینگ 120 و 220 خوب عکس العمل نشون داده به قیمت)

زمانی که قیمت در راستای مویینگ تایم 30 باشه و همون شرایط برای تایم 15 باشه ؛ موقعیت ایده ال محسوب میشه
                            اگر در تایم 30 پیوت هفته ای هم نداشته باشیم ولی قیمت به مویینگ ها خیلی خوب عکس العمل نشون میدن و در تایم 15 شاهد این هستیم که قیمت از سطح پیوت روزانه بالاتر رفته و بعد در همجهت روند مویینگ ها حرکت میکنه. که نقطه ورود رو بهینه میکنه.
                            البته هر چه مویینگ ها به هم نزدیک تر باشه موقعیت بهتری رو داره.
                            و هر چه فاصله مویینگ ها در تایم 30 از هم بیشتر باشه موقعیت رو با رسیک بیشتری همراه میکنه ؛ این شرایط مثل همون زمانی هست که وسط بازار و پیوت ما بخوایم در تایم 15 وارد بشیم
                            یعنی همون اصول آپادانا بر قرار میشه ؛ ورود در اولین برخورد قیمت با سطح پیوت

در دو تصویر اول برای دلار کانادا بیشتر حالت رنج رو داریم هر چند در تایم 15 باید روند صعودی باشه
                            اما تصویر دوم نیوزلند شرایط هماهنگ هستند و برای موقعیت بهترین عمل رو انجام میده

دوستان لطفا" بررسی فرمایید.

ویرایش توسط SM_HOSSEINI : https://www.traderha.com/member/4946-sm_hosseini در ساعت 10-10-2012, 02:58 PM

نظر

• سلام یکی از روشهای بهینه کردن این سیستم خیلی خوب اینه که از تایم یک ساعته کمک بگیریم مثلا با استفاده از یک ساعته ما میفهمیدیم که امروز نباید از روی پیوت فروش بزنیم چون سیگنالهای خرید داشتیم در یک ساعته

نظر

• سلام و سلام
                                خیلی برام این قضیه جالب بود که دوستان در موردش نظراتی دادن تا اینکه قضیه سیگنال سریع اومد وسط و از اون طرف چون من با سیستم پایپو هم کار میکنم این ایده به ذهنم اومد که بیام مووینگ های این سیستم رو هم بیام مثل اپادانا درش بیارم که چنین شد .

تنظیماتی که جناب پیام خان قرار دادن در مکدی باعث شد که سیگنالهای سریع تر ارائه بشود نسبت به کراس مووینگ ها که من اومدم اون رو با سیستم پایپو اتقامش کردم که این چنین شد .
                                البته باید بگم که هیچ گونه بک تستی گرفته نشده و تا اینکه ایده به ذهنم رسید از هیجان اشباع شدم و سریع این پست رو زدم .

در عکس مکدی با تنظیمات 120-220 شروع حرکتی داشتن به عنوان شروع حرکت UP از پایین و از اون طرف هم مکدی پایینی با تنظیمات 12 -34-200
                                ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 10-10-2012, 05:02 PM

نظر

پردازش ...
                                X