اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با درود غیبت صغری بود !! کبری نبود به جان خودم!! اوضاع آشفته است و خودتان خوب میدونید چی میگم، مشکلات زندگی روزافزون شده و مسائل مهمتری شامل اولویت میشن. از زمانی که تصمیم گرفتم پشت بام منزل را ایزوگام کنم تا زمانی که شروع کردیم قیمت هر متر مربع از 5300 رسید به 7800 تومان!! از زمانی که خواستم جارو برقی بخرم تا زمانی که خریدم ، جارو برقی مورد نظر از 520 هزار تومان رسید به 700 هزار تومان!! و.... خلاصه آشفته بازاری شده زندگی!!! در خدمت شما هستم ارادتمند
    ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 10-17-2012, 02:46 PM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
      با درود غیبت صغری بود !! کبری نبود به جان خودم!! اوضاع آشفته است و خودتان خوب میدونید چی میگم، مشکلات زندگی روزافزون شده و مسائل مهمتری شامل اولویت میشن. از زمانی که تصمیم گرفتم پشت بام منزل را ایزوگام کنم تا زمانی که شروع کردیم قیمت هر متر مربع از 5300 رسید به 7800 تومان!! از زمانی که خواستم جارو برقی بخرم تا زمانی که خریدم ، جارو برقی مورد نظر از 520 هزار تومان رسید به 700 هزار تومان!! و.... خلاصه آشفته بازاری شده زندگی!!! در خدمت شما هستم ارادتمند
      برادر دلم برای پست هات تنگ شده بود، همین که افتخار دادی و پاسخ پستم رو دادی یه دنیا ممنون...

خیلی مخلصم
      نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط پیام نمایش پست ها
        با درود غیبت صغری بود !! کبری نبود به جان خودم!! اوضاع آشفته است و خودتان خوب میدونید چی میگم، مشکلات زندگی روزافزون شده و مسائل مهمتری شامل اولویت میشن. از زمانی که تصمیم گرفتم پشت بام منزل را ایزوگام کنم تا زمانی که شروع کردیم قیمت هر متر مربع از 5300 رسید به 7800 تومان!! از زمانی که خواستم جارو برقی بخرم تا زمانی که خریدم ، جارو برقی مورد نظر از 520 هزار تومان رسید به 700 هزار تومان!! و.... خلاصه آشفته بازاری شده زندگی!!! در خدمت شما هستم ارادتمند
        سلام پيام جان

گفتي غيبت كبري ، زخمم رو تازه كردي ياد اون پيامبراني ميفتم كه بعضي وقتها ظهور ميكنن با كلي وعده و وعيد وقراره كشتي نوح درست كنن و همه رو سوار كنن ببرن كويت كه خيلي امن هست ، يه جماعتي كثيري هم ميفتن دنبالشون با پستهايي كه هر كدوم 300 400 تا تشكر داره بعد يه مدتي پشيمون ميشن كه اونچيزايي كه قرار بوده رو بگن بعد به همه ميگن ظاهرا شما مختون تعطيله و مخ اون امريكايها خيلي بهتر بود از شما و هزاران ساعت وقت همه رو ميگيرن بدون اونكه اطلاعي بدن ميزارن ميرن نه خبري نه چيزي نه چوني و نه چراي كه چرا اومدي چرا بي خبر رفتي ....

ادم چي بگه واقعا...

نظر

• به هر حال این بازار برای سوداگری ساخته شده و از راههای مختلفی میشه این کار رو کرد. یا مستقیم از چارت ( که کار حضرت فیل است!!) یا با واسطه گری(بروکرها و دلالها ...) یا با آموزش و نشر کتاب یا با فروش اطلاعات یا فروش نتایج اطلاعات(فروش سیگنال) یا هم از جهل تازه کاران نسبت به بازار میشه سود کرد!! این مورد آخر خیلی راه ساده ای هست!! امتحان کنید شما هم میتوانید!!

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• هی وای من ...
            اومدم دیدم فعال نشدن
            یورو/ین فعال شد که بعد از مشخص شدن نتیجه عکس میذارم
            پ.ن: از وقتی بقال سر کوچه ی مان یک عدد چیبس رو میفروشند 850 تومان! شبا خواب ندارم اینه که بیشتر پوزیشن هام لندنی شده

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
              پیام جان ارادتمند

زحمت میکشی مکدی رنگی که در تصویر نمونه استفاده کردی را به ما هم بدی فیضی برده باشیم

پیام جان این پست مارو دریاب لطفا...
              نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• تقدیم شما

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...2LVar1-mtf.zip

نظر

• سلام دوستان

اين حركت يورو پوند از اون حركتهاي قشنگ اپادانايي بود ،اگه اعتماد داشته باشيم به استراتژيمون موفق ميشيم نه فقط اپادانا بلكه هر استراتژي شخصي

نظر

• يكي از چيزهايي كه منو جذب پيووتها كرد اين احترام قيمت به پيووتها هاست .

نظر

• حذف
                      ویرایش توسط poyesh : https://www.traderha.com/member/7013-poyesh در ساعت 10-23-2012, 02:38 AM

نظر

• من یک بار برای مرور مطالب برای خودم و تازه واردها اصول سیستم را اینجا بازگو می کنم، اگر مشکلی داشت پیام گرامی و دوستان تصحیح بفرمایند.

سیستم به 2 صورت عمل می کند:

1- خرید buy limit روی سطح پیوت روزانه وقتی که بالای میانگین 120-دوره ای هستیم به قصد مقاومت R1 و با استاپ لاس midPIVOT که بین S1 و S2 وجود دارد.

تبصره: اگر قیمت به زیر پیوت نفوذ کرد، روی سطح S1 دوباره وارد می شویم به قصد پیوت.

2- فروش sell limit روی سطح پیوت روزانه وقتی که پایین میانگین 120-دوره ای هستیم به قصد حمایت S1 و با استاپ لاس midPIVOT که بین R1 و R2 وجود دارد.

تبصره: اگر قیمت به زیر پیوت نفوذ کرد، روی سطح R1 دوباره وارد می شویم به قصد پیوت.

نظر

• مثلاً فروش روی پیوت اینجا درست بوده:

نظر

• 9 تشکر و 0 پاسخ برای یک سوال!

اگر 0 تشکر بود و 1 پاسخ بهتر نبود؟!

نظر

• موقعیت خریدی که به سود می خورد:

نظر

• موقعیت خوب فروش روی پیوت با سیستم آپادانا

با تشکر از پیام گرامی

نظر

پردازش ...