اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Apadana trading system

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
    شرمنده ولی مخالفم
    سلام دوست عزیز

من در اخر گفتم که این ها نظرات شخص بنده هستش و من خودم با این سیستم میخوام بیشتر مچ کنم و بیشتر آشنا بشم ولی اگه شما مشاهده کنید در AUD/USD به فرض مثال من خودم بیشتر صبر می کنم که از این حالت رنجی ( از لحاظ ولتی قرمز و آبی ) که هر دو نمایان شده رها بشه اقدام به ترید بشه بهتره ( حتی اگه بخوام این ارز رو از لحاظ الیوتی بررسی بشه یه کم دچار گنگی خاص هستش ) الیته من به طور مثال گفتم والا خیلی ارزهای دیگه هستش که میشه با اون ترید کرد ( امروز gbp/usd ارزی بوده که شرایط اون برای ترید بهتر بود )

موفق باشید

نظر

• سلام خداییش این اپادانای جدید
      معجزه میکنه تو این وضعیت بد بازار
      نتیجه عالی داده تازه من زیاد توجه نکردم به پوزیشنام
      قبول حقیقت از بیان حقیقت سخت*تر است . هیچکاک

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahid-Zare نمایش پست ها
        سلام خداییش این اپادانای جدید
        معجزه میکنه تو این وضعیت بد بازار
        نتیجه عالی داده تازه من زیاد توجه نکردم به پوزیشنام
        به به وحید خان
        خوب خیالمون از قدمت راهت شد دیگه
        بابا خوش قدم
        بابا سبز
        ولی چرا حجم ثابت
        بیا تو کار پوزیشن گیری با مدیریت سرمایه
        فایلهای اکسل عالی هست تو همین فوروم

نظر

• علی اقا دس رو دلم نذار که خونه
          خداییش وقت نمیکنم زیاد به چارت نگاه کنم
          اصلا مغازهه ما جوری شده تا بازار تعطیله یا خبری نیست کسی نمیادا
          همین که میای یه پوزیشن شکار کنی مشتری میاد حالا هی هم گیر میدن اینو بده اونو بده پدر ما رو درآوردن
          منم یه خورده تنبل شدم خداییش

حالا این دمو هستش ولی تو ریل هم گرفتما همینا رو
          ولی دیگه ریلم از بس کوچیکه حسابش روم نمیشه بذارم
          قبول حقیقت از بیان حقیقت سخت*تر است . هیچکاک

نظر

• واسه همین میگم مدیریت سرمایه وحید جان
            شما در هر پوزیشن دو درصد درگیر کن حجم رو بزار خودش بگیره
            با این ریسک ریوارد عالی که این سیستم داره حسابت سریع رشد می کنه

نظر

واسه همین میگم مدیریت سرمایه وحید جان
              شما در هر پوزیشن دو درصد درگیر کن حجم رو بزار خودش بگیره
              با این ریسک ریوارد عالی که این سیستم داره حسابت سریع رشد می کنه
              درود
              علی عزیز انتخاب حجم 2 درصد از سرمایه برای ورود به پوزیشن با توجه به مقدار استاپ در نظر گرفته شده یا با توجه به بالانس سرمایه ؟

نظر

• سلام دوستان
                این تصویر چارت من با اندیکاتو و تمپلت صفحه ی اوله
                مشکل اینجاست که من فکر میکنم الان باید چارت آپدیت بشه بای روز جدید ولی اینطوری نیست
                من اشتباه می کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  این تصویر چارت من با اندیکاتو و تمپلت صفحه ی اوله
                  مشکل اینجاست که من فکر میکنم الان باید چارت آپدیت بشه بای روز جدید ولی اینطوری نیست
                  من اشتباه می کنم ؟
                  تنظیمات رو چک کنید
                  من الان تصویر خودم رو میزارم مقایسه کنید
                  ویرایش توسط alizali : https://www.traderha.com/member/2907-alizali در ساعت 12-21-2012, 01:39 PM

نظر

به به وحید خان
                    خوب خیالمون از قدمت راهت شد دیگه
                    بابا خوش قدم
                    بابا سبز
                    ولی چرا حجم ثابت
                    بیا تو کار پوزیشن گیری با مدیریت سرمایه
                    فایلهای اکسل عالی هست تو همین فوروم
                    سلام خدمت همه دوستان عزيز

من توي اپاداناي (يك) حضور داشتم ولي متاسفانه نتونستم يه مدت در فروم باشم .. بخاطر مشكلاتي كه برام پيش اومد.... بزنم به تخته ميبينم حسابي اپاداناي 2 رشد كرده و هم موقعيتها بيشتر فيلتر شده و هم نقاط ورود بيشتري در اين ويرايش دوم وجود داره / انشاا.. همه دوستان موفق باشن و تشكر ميكنم هم از پيام عزيز به خاطر ارائه سيستمشون و راهنمايهاشون و هم از همه دوستاني كه بدون خستگي چراغ اين تاپيك رو روشن نگه داشتن از علي اقا مدير تاپيك و از علي زالي دوست بسيار خوبمون كه هميشه حضور دارن و اغلب سؤالهاي دوستان رو جواب ميدن، از زحمات همه دوستان تشكر ميكنم.

ميشه لطفا در مورد اين فايلهاي اكسل مديريت سرمايه بيشتر توضيح بدين يا لينكشون رو بفرماييد ، و اگه يكي از مديريت هايي كه مطلوب بوده از نظر شما و ازش نتيجه گرفتين (همخواني بيشتر داشته باشه با اپادانا) رو معرفي بفرماييد ، ضمن تشكر از رهنماييتون .

با تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط poyesh نمایش پست ها
                      سلام خدمت همه دوستان عزيز

من توي اپاداناي (يك) حضور داشتم ولي متاسفانه نتونستم يه مدت در فروم باشم .. بخاطر مشكلاتي كه برام پيش اومد.... بزنم به تخته ميبينم حسابي اپاداناي 2 رشد كرده و هم موقعيتها بيشتر فيلتر شده و هم نقاط ورود بيشتري در اين ويرايش دوم وجود داره / انشاا.. همه دوستان موفق باشن و تشكر ميكنم هم از پيام عزيز به خاطر ارائه سيستمشون و راهنمايهاشون و هم از همه دوستاني كه بدون خستگي چراغ اين تاپيك رو روشن نگه داشتن از علي اقا مدير تاپيك و از علي زالي دوست بسيار خوبمون كه هميشه حضور دارن و اغلب سؤالهاي دوستان رو جواب ميدن، از زحمات همه دوستان تشكر ميكنم.

ميشه لطفا در مورد اين فايلهاي اكسل مديريت سرمايه بيشتر توضيح بدين يا لينكشون رو بفرماييد ، و اگه يكي از مديريت هايي كه مطلوب بوده از نظر شما و ازش نتيجه گرفتين (همخواني بيشتر داشته باشه با اپادانا) رو معرفي بفرماييد ، ضمن تشكر از رهنماييتون .

با تشكر
                      روشهای مدریت سرمایه پلکانی زیادی هست
                      با سرچ می تونید پیداشون کنید
                      مهم نیست سیستم چی باشه . مهم اینه که ریسک ریوارد خوبی داشته باشه و wining ratio خوب تا در دارز مدت بتونید پلکان ها رو برید بالا
                      فایلهایی مورد تایید هستند که بر اساس درصد ریسک به شما حجم پیشنهاد بدهند و حجم ثابت خیلی تعریف درستی نداره

نظر

• سلام به همه دوستان

یه سئوال داشتم می خواستم بدونم که با توجه به حد ضرر که جناب علی آقا فرمودند :6-) حد ضرر: میدپیوت بین پیوت روزانه و حمایت اول ) میشه میانگین رزیستنتس1 و و پیوت روزانه رو به دست آورد؟به نظر شما استاپ لاس مناسب تر میشه پیدا کرد؟

یه سئوال دیگه با توجه به نحوه ورود اگه قیمت بالا تر از پیوت روزانه بود مثلا توسنته رزیستنس 2 رو بشک.نه و ما همچنان در مک دی و استوکاستیک شاهد کراس صعودی باشیم میتونیم وارد بشیم تا رزیستنس 3 ؟

ممنون میشم که راهنمایی بفرمائید .
                        ویرایش توسط rezaforex : https://www.traderha.com/member/4313-rezaforex در ساعت 01-03-2013, 11:21 AM

نظر

• سلام

علي جان 176 پيپ گرفتي ، بازم ناراحتي ناشكري ميكني عزيز، نوش جونت . علي جان tp جاي مشخصي بوده يا تريلينگ ميكردي.

2 تا سؤال دارم در مورد نكاتي از اپادانا

موقعيت امروز پوند دلار ، شرايط فروش داشته ولي سيستم ميگه استوكاستيك بايد خارج بشه از منطقه اشباع خريد ،از 80 پايين بياد ولي استو تغيير فاز داده اما بالاي 75 نرفته كه با پايين اومدنش ما با اطمينان بيشتري حاصل كنيم ، دوستان بفرماييد شما اين موقعيت رو چيكار ميكنيد. (ميدونم نبايد با هر سيستمي بصورت مكانيكي عمل كنيم ولي ميخوام بدونم تجربه دوستان چي ميگه)
                          ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-08-2013, 08:11 PM

نظر

• موقعيت هاي فروش در eurusd و خريد usdchf

در اين موارد ما شاهد هستيم كه موقعيت ايجاد شده براي فروش عليرغم اينكه بهتر بود ولتي قرمز رنگ بالاي پيوت روزانه باشد و نقطه ورودمون بين پيوت و ولتي باشد ، همانطور كه شاهد هستيم هنوز به tp نرسيده و استاپ هم نخورده ، ايا ما بهتر است منتظر باشيم تا tp يا sl بخوره پوزيشن( به سيستم اعتماد كنيم وپايبند تمامي قوانين سيستم باشيم ) يا اينكه با سيگنالهايي كه از تغيير رنگ مكدي يا خروج استو از منطقه اشباع فروش ميگيرم بهتره خارج بشيم. دوستان دقت كنن كه فرض رو هم بر اين ميذاريم كه در روز جمعه نباشيم ، چون با توجه به شرايط خاص روز جمعه بايد كمي tp ها رو كوچكتر بگيريم و محتاط تر باشيم.

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-08-2013, 08:12 PM

نظر

• سلام
                              سیستم آپادانا بر مبنای پیووت ها شکل گرفته. در آپادانای 2 با این که ولتی هم اضافه شده، اما همچنان سیگنال اصلی روی پیووت هاست و ولتی تنها برای از دست نرفتن یک سری سیگنال ها به سیتم اضافه شده. پس اگر صرفا بر مبنای آپادان ترید میکنید، ورود در فضای بیرونی پیوت-ولتی اشتباه است. در دو تصویری که شما قرار داده ایئ با توجه به این که در نقاط مشخص شده قیمت از ولتی به سمت پیووت عبور نکرده، سیگنال ورود نداشتیم.
                              موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط poyesh نمایش پست ها
                                موقعيت هاي فروش در eurusd و خريد usdchf

در اين موارد ما شاهد هستيم كه موقعيت ايجاد شده براي فروش عليرغم اينكه بهتر بود ولتي قرمز رنگ بالاي پيوت روزانه باشد و نقطه ورودمون بين پيوت و ولتي باشد ، همانطور كه شاهد هستيم هنوز به tp نرسيده و استاپ هم نخورده ، ايا ما بهتر است منتظر باشيم تا tp يا sl بخوره پوزيشن( به سيستم اعتماد كنيم وپايبند تمامي قوانين سيستم باشيم ) يا اينكه با سيگنالهايي كه از تغيير رنگ مكدي يا خروج استو از منطقه اشباع فروش ميگيرم بهتره خارج بشيم. دوستان دقت كنن كه فرض رو هم بر اين ميذاريم كه در روز جمعه نباشيم ، چون با توجه به شرايط خاص روز جمعه بايد كمي tp ها رو كوچكتر بگيريم و محتاط تر باشيم.
                                درود پویش عزیز

خلاصه عرض میکنم:

"خروج استو از منطقه اشباع فروش ميگيرم
                                "
                                منطقه اشباع در اسیلاتورها فقط در جهت خلاف روند معنی دارند/یعنی در وضعیت سل فقط اشباع خرید و در وضعیت بای فقط اشباع فروش.

"كمي tp ها رو كوچكتر بگيريم"
                                جدا از مسائل مدیریت روانی مثل صبر ،ترس، طمع ... راز سود آوری در این سه نکته است:1)مدیریت سرمایه2)کاهش ضرر3)گسترش سود

موفق باشید
                                ویرایش توسط پیام : https://www.traderha.com/member/4424-پیام در ساعت 01-05-2013, 01:43 AM

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پردازش ...
                                X