اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• طاها جان ، نیکی و پرسش ؟؟ پیشرفت و پرسش ؟؟
    آقا بسم الله

ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• رفقا حواستون باشه اين سيستم سوددهي فوق العاده اي داره و فقط بايد يكم به خودمون سخت بگيريم و تمرين زياد كنيم.

آخرش سودي ميكنيم در بلند مدت كه كمتر كسي تونسته بكنه.

تمرين...تمرين...تمرين

سختي...سختي...سختي

كوشش...كوشش...كوشش
      Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام بچه ها
        یک نکته خیلی خوب که چند روز من ازش استفاده خیلی عالی بردم به شما میکم شما هم دعا خیر رو برای آقا یزدی عزیزم بفرستید:
        استراتژی شبانه فقط برای پوزشن شب نیست ، بلکه برای خروج پوزشن روزانه هم است. وقتی زمان به پایان بازار لندل رسیده و سقف و یا کف ایجاد شده پوزشنهای روزانه ام رو میبندم ومنتظر گرفتن پوزشن شبانه میشوم یعنی کرکره مغازه روز بسته و میرم اضافه کاری شب.
        مثلا" آقا نیما از 11 تا 22 جدول داده مثلا" صعودی است پس اگر بازار براساس جدول آقا نیما درست پیش رفت من عکس جدول رو برای شب در نظر میگیرم و الی اخر
        چقدر عالی شده تکلیف ما روشن شده که تا کی پوزشن روزانه رو نگه داریم .
        نظرات دوستانم آرزوست
        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
        account demo

نظر

• عزيزان يه سوال سشن لندن به gmt 12:30 بسته ميشه؟ ساعت 16 ايران؟

لندن تا gmt یک ساعت اختلاف داره . کله ظهر که بازار را نمیبندند .

فکر کنم لندن ساعت 17 خودشون بسته بشه یعنی 16 gmt . میشه 20:30 ایران .
          ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-09-2012, 07:43 PM
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• پوند دلار در حال تثبيت كف احتمالا يه باي داشته باشه..

يورو ين هم بايد برگرده براي باي (در صورته برگشت كف رو نشكنه..

يورو دلار هم تقريبا موقعيت باي داره ولي زيگش اشباع نشده.

دلار استراليا هم كفش تثبيت شده الان فكر كنم موقعيته باي 1.0570

(اينها تحليل ها و افكاراته يه آماتوره!)
            بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
              رفقا اگر موافق باشيد ميخوام يه تاپيك ايجاد كنم به نام تمرينات زيگزاگ، اشباع و فيبو(تخمين اشباع)

جهت تقويت ديد و قدرت تخمين انتهاي موج يا همون اشباع براي همگي رفقاي فعال در اين تاپيك و اين استراتژي.

از بزرگان اين تاپيك و با تجربه ها هم درخواست دارم اگر موافق هستن و ميتونن در اين تاپيك كه پس از نظرات دوستان ايجاد خواهد شد شركت كنن.

برقرار و پايدار باشيد

تا نظر همه دوستان و با تجربه ها چي باشه...؟!؟
              طاها جان فکرت عالیه اما چرا دوباره کاری؟!...من شدیداً اعتقاد به تجمیع مباحث دارم و به نظرم الان کسی بخواد بیاد این سیستم شبانه رو فرابگیره همین یه تاپیک رو باید دنبال کنه و نه 2 تا و این خیلی خوبه. تو تاپیک پیپو هم همین رو گفتم.

باز هم نظر ، نظر صائب شماست.

با احترام

نظر

• درود بر شما goldanalyst

عصرتون بخير

من فقط مايل نيستم اين تاپيك با تمرينات شلوغ بشه و اگر سعيد باصفا خواستن نكته اي رو ارائه بدن لابه لاي تمرينات پيداكردنشون سخت نشه....

باز هم نظر جمع ارجحه....

دوستاني كه موافق هستن......تو اين تاپيك تمرينات رو با همديگه شروع كنيم يا در تاپيك جداگانه اي شروع كنيم؟!؟
                Think / Act / Enjoy

نظر

• طاها جان نظره بنده هم اينه كه همينجا كار كنيم تا مطالب يك جا جمع بشه..و جناب يزدي عزيز هم ايرادات رو بگيرن و نكاته بعدي رو با توجه به پيشرفته بچه ها بفرمايند...

البته من تابع نظر جمع ام

خدايا خداوندا به حق همين شب هاي عزيز ازت ميخوام مشكلاته همه عزيزان رو برطرف كن و آرزو هاي خيره دله همه رو برآورده كن...
                  و همچنين سر استاده مارو خلوت تر كن تا بيشتر بتونيم ازش ياد بگيريم..

آمين
                  ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-09-2012, 06:46 PM

نظر

• سلام ودرود به همه دوستان

شب همتون بخیر و خوشی بی نهایت از لطف و مرحمت همه دوستان سپاسگزارم . درود بر طاهای عزیز که با پشتکار و جدیدتش خلاء وجود ما را پر کرده سپاسگزارم طاها جان فکرخوبی کردی برای تمرین و فکر میکنم که اگر در همین تاپیک که دوستان لطف میکنند و تحلیل هاشونو قرار میدهند هم زمان تمرینها را هم جلو ببریم بیشتر مورد استفاده قرار بگیره و به مرور هم با توجه به تمرینها و پیشرفت دوستان به نکات جدید در صورت لزوم بیردازیم .
                    همانطور که دوستان هم فرمودند اگر با تمرین به نکات این سیستم واقف بشید به شما قول میدم که برایندی دور از تصور خواهید داشت و چه بسا که دست از معاملات روزانه و حول حراسهای عجیب و غریبش بکشید .

موفق و پایدار باشید.
                    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• لصتيم به مولا سعيد خان....

نظر دوستان برام محترمه و حرف صاحب استرات*ژي برام حجته.....

پس رفقاي گلم از فردا استارت ميزنيم و تمرينات رو در همين تاپيك قرا ميديم.....رفقا همگي با هم تمريناتتون رو قرار بديد تا اشكالات هممون برطرف بشه و به اميد خدا بريم جزو اون 10 درصد موفق بازار فاركس در جهان.....
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• سعيد جان، من به خاطر مشغله كاري و همچنين نداشتن اينترنت درست در شركت امروز داشتم به اين مسئله فكر ميكردم كه تمام انر*ژيم رو فعلا بذارم روي اين سيستم تا بتونم كاملا بهش مسلط بشم و دغدغه تريد روزانه را نداشته باشم و خدارو شكر، احساسم و اين چند شب كه معامله داشتم بهم ميگه همون چيزيه كه به روحيه ام ميخوره...

باز هم ازت ممنونم

در مورد معاملات امشب هم من توجهم به 2 جفت ارز يورو دلار و فرانك دلار خواهد بود شايدم يورو ين، كلا شرايط بازار مساعده تا ببينيم چه ميشود...

به اميد موفقيت همه دوستان
                        نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• aud usd m15 buy
                          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                          account demo

نظر

• gbp usd m15 buy
                            WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                            account demo

نظر

• در حال حاضر بنظرم بهتریم ارزو انتخاب کردم .
                              به چند دلیل
                              1. قوانین زیک زاک در 30 دقیقه و 15 دقیقه رو رعایت کرده .
                              2. واگرای خوبی داده

نظر

• درود بر همگی

EURJPY

BUY

NZDUSD

BUY

من به شخصه برای خرید این جفت ارز از 15 پیپ تی پی استفاده خواهم کرد، چون نوسان روزانه 50 پیپ بیشتر نبوده است.

ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-09-2012, 09:21 PM
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X