اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• رفقا nzdusd کف پایین تر زد در نتیجه خرید منتفی تا اطلاع ثانوی
    Think / Act / Enjoy

نظر

• یورو کف رو زده به احتمال زیاد بره برای بای ..........

فایل های پیوست شده
      در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• يورو كف زده ولي هنوز تاييدش نكرده بايد تو پولبك اگه داشته باشه وارد بشيد..

نكته حالب اينكه وقتي من بعد از ظهر ارزهارو معرفي كردم يورو دلار گفت زيگش اشباع نشده كه در صورتي كه اين نكته رو در نظر نميگرفتيم وروده اشتباه ميشد..(ممنونم جناب يزدي)

ضمنا هركي پوند خريده تو پولبك تو 20 پيپ سوده بازم ممنون
        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• سلام صبح بخیر
          نتایج ترید من
          gbp تریلینگ شد +3

aud
          در ضرر است درسته 16 پیپ بیشتر s/l گذاشتم چون زیر پیوت هفتگی قرار دادم درصورتی که حدودا" 10پیپ رو آقای یزدی فرمودند.

gold عالی بود 22 پیپ تی پی خورد

eur jpy
          در 3 پیپ بستم
          WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
          account demo

نظر

• آقا سامان خسته نباشی دیشب همه ارزهارو گرفته بودیها.
            منم در-- یرو یم با 12 pip+--یرو پند 5pip+ که تا اول صبح اونم خوابش برده بود-- پند دلار 12pip+ بستمش که ضرر دیروز رو یکم جبران کردم .
            سود کم ولی همراه با تیپی = پیروزی
            همه دوستان موفق باشید

نظر

• aud usd اشتباه من بود که این خبر رو ندیم و نمی بایستی این ارزو با توجه به خبر مهمش میگرفتم یا اگر ساعت 5.30 می بستم ضرر نمی کردم-23پیپ
              ساعت 6 صبح بیانیه استرالیا در مورد سیاست پولی

http://www.rba.gov.au/publications/smp/index.html
              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
              account demo

نظر

• سلام aud رو ميتونستن با 15 پيپ ببندم ولي نبستم با 25 پيپ ضرر بستم..علتمشم جناب سامان فرمودند..
                بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• خیلی خوشحالم که دوستان این قدر قوی و فعال دارن روی این استراتتژی قوی کار میکنن ، جا داره یک بار دیگه از جناب یزدی و انجمن پرسپولیس جهت ایجاد چنین فضایی قدر دانی کنم .
                  همچنین از آقا سامان و علی آقا و آقا طاها با صفا ، که به این محیط ارزش بیشتری میبخشن .

راستی دوستان ، پست ها را که دنبال میکردم متوجه شدم که اکثر دوستان دیشب چنتا ترید داشتن ، حالا یه پیشنهاد :
                  با توجه به این که در تایم ترید این سیستم بیشتر ما خوابیم و نمیتونیم ترید را مدیریت کنیم ، بهتر نیست از اکسپرتی استفاده کنیم که به محض اینکه سود معاملات به یه حدی رسید خودش همه را چه در سود و چه در ضرر ببنده و در آخر سود تعریف شده ما مونده باشه ؟؟

ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                    خیلی خوشحالم که دوستان این قدر قوی و فعال دارن روی این استراتتژی قوی کار میکنن ، جا داره یک بار دیگه از جناب یزدی و انجمن پرسپولیس جهت ایجاد چنین فضایی قدر دانی کنم .
                    همچنین از آقا سامان و علی آقا و آقا طاها با صفا ، که به این محیط ارزش بیشتری میبخشن .

راستی دوستان ، پست ها را که دنبال میکردم متوجه شدم که اکثر دوستان دیشب چنتا ترید داشتن ، حالا یه پیشنهاد :
                    با توجه به این که در تایم ترید این سیستم بیشتر ما خوابیم و نمیتونیم ترید را مدیریت کنیم ، بهتر نیست از اکسپرتی استفاده کنیم که به محض اینکه سود معاملات به یه حدی رسید خودش همه را چه در سود و چه در ضرر ببنده و در آخر سود تعریف شده ما مونده باشه ؟؟
                    با تشکر اگر داری بفرمایید به فیض ببریم خیلی هم کار رو راحت میکنید
                    WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                    account demo

نظر

• سامان جان این اکسپرت ، ضرر و سود معاملات باز را براش میشه به درصد تعریف کرد ( مثلا x درصد منفی شدن بالانس، بستن همه معاملات و x درصد مثبت شدن بالانس هم ، بستن تمام معاملات )
                      اگه یه اندیکاتوری دوستان شیر کنن که بشه بجای درصد بالانس ، سود و ضرر را به دلار براش تعریف کرد ، خیلی ممنون میشم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...t-loss-pcm.rar

خدمت دوستان
                      خروج
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                        سامان جان این اکسپرت ، ضرر و سود معاملات باز را براش میشه به درصد تعریف کرد ( مثلا x درصد منفی شدن بالانس، بستن همه معاملات و x درصد مثبت شدن بالانس هم ، بستن تمام معاملات )
                        اگه یه اندیکاتوری دوستان شیر کنن که بشه بجای درصد بالانس ، سود و ضرر را به دلار براش تعریف کرد ، خیلی ممنون میشم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...t-loss-pcm.rar

خدمت دوستان
                        دوست من:
                        بهتره که اکسپرت بیاد :
                        1-من ترید بلند مدت دارم نمی خوام بسته شه پس برای برخی از پوزشن بیاد انتخاب کنه
                        2-بیاد بگه مثلا" اگر فلان ارز به 20پیپ رسید نصف پوزشن بسته و s/l رو صفر بیاد
                        3-ساعت 7یا 8 صبح این تعداد پوزشن اگر به تی پی نرسید چه در ضرر و چه در سود بسته شه
                        4-اگر s/l رو رو صفر قرار گرفت (بند2) دیگه نبنده
                        با تشکر اگر بتونی براش تعریف کنی ممنون میشم
                        WE LOVE YOU , PCM

accuont real
                        account demo

نظر

• منم دیشب وسوسه شدم aud بای کنم اما طبق گفته جناب یزدی نباید وارد معامله میشدیم چون گام کوچک 50 پیپی داشت
                          اما رو طلا سود خوبی کردم . به نظرم کلا طلا مورد خوبیه چون تو بک تستی که ازش گرفتم تو موقعیت های شبانه حرکتهای خوبی داشته حداقل 25 پیپی

نظر

• سلام دوستان
                            چند تا سؤال درباره این سیستم معاملاتی داشتم.
                            1-وقتی از اندیکاتور زیگزاگ استفاده می کنیم چگونه تشخیص بدیم که کف یا سقف ساخته شده ویا اینکه قیمت به انتهای سطوح مقاومت وحمایت خود رسیده؟
                            2- اینکه در این سیستم ایا روشی برای تشخیص روند به غیر از اندیکاتور زیگزاگ وجود دارد یا خیر؟
                            3-دوستان کمی درباره نحوه استفاده ازاندیکاتور زیگزاگ توضیح دهند وبگویند که میشه از اندیکاتور در سیستم تریدری استاد آزادی هم استفاده کرد یا خیر؟
                            مرسی

نظر

• رفقای خوشگلم درود بر همتون

روزتون بخیر و شادی

تو گرفقتن معامله اصلا عجله نکنین....
                              من دیشب 2 تا گرفتم و با تی پی بسته شد

eurjpy = buy = 10 pips

gbpusd = buy = 20 pips

usdjpy هم از دستم پرید چون پای سیستم نبودم....بقیه هم نتونستن توجه منو جلب کنن و اگه دقت کنین تا آخر شب هم سیگنال خوشمزه ای ندادن، به اشباع خودشون تو زیگزاگ های 30 و 5 دقیقه نرسیدن

برقرار و پایدار باشید
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• سامان جان
                                1 - شما این اکسپرت را روی هر جهت ارزی بزاری فقط رو همون کار میکنه ، یا چنتا . البته اگه همون جفت ارز را ترید بلند مدت داشته باشی ، پا اونم میکشه وسط
                                2 - این اکسپرت چنین قابلیتی نداره . ولی میدونم اکسپرتی که این کارا بکنه هست ( لطفا دوستان اگه دارن ، قرار بدن )
                                3 - اگه اشتباه نکنم فکر کنم این قابلیت در خود متا باشه و بشه در زمان ثبت ترید این دستور را داد .

خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X