اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با سلام و درود به همه دوستان

دیشب موقعیتهای خوبی را بازار ایجاد نمود USDJPY=SEll 23 pip NZDUSD=SELL 35 pip AUDUSD=SELL 52 pip EURAUD=SELL 52 PIP

و EURUSD=SELL 15 pip و جند جفت ارز دیگه که همه موقعیتهای مناسبی داشتند و میبینیم که با ارامش و صبر و جوصله فقط با استفاده

از چند جفت ارز از میان 38 جفت ارز راحت 180 پیپ شکار میشود . دو تا از تصاویر را در زیر قرار میدم تا شاید برای کسانی که بر روی استرالیا فکر بای داشتند

ببینند که نمودار چقدر ما را راهنمایی میکنه برای فروش فقط باید کمی دقت کرد . لذا بازم توصیه میکنم از بمرین غافل نشوید .

موفق باشید

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام دوستان
      چند تا سؤال درباره این سیستم معاملاتی داشتم.
      1-وقتی از اندیکاتور زیگزاگ استفاده می کنیم چگونه تشخیص بدیم که کف یا سقف ساخته شده ویا اینکه قیمت به انتهای سطوح مقاومت وحمایت خود رسیده؟
      2- اینکه در این سیستم ایا روشی برای تشخیص روند به غیر از اندیکاتور زیگزاگ وجود دارد یا خیر؟

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM bai نمایش پست ها
        سلام دوستان
        چند تا سؤال درباره این سیستم معاملاتی داشتم.
        1-وقتی از اندیکاتور زیگزاگ استفاده می کنیم چگونه تشخیص بدیم که کف یا سقف ساخته شده ویا اینکه قیمت به انتهای سطوح مقاومت وحمایت خود رسیده؟
        2- اینکه در این سیستم ایا روشی برای تشخیص روند به غیر از اندیکاتور زیگزاگ وجود دارد یا خیر؟

مرسی
        سلام

دوست عزیز توصیه میکنم که این تاپیک را یک بار از ابتدا یخوانید چون این موارد را در پست های قبل به کرات توضیح دادیم

برای روند شناسی هم توصیه میکنم کتاب دوئل با روند استاد نیما آزادی را بخوانید .

موفق باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• عرض سلام و درود خدمت دوستان عزيز

يه روز از خواب دير بيدار شدم 3 صفحه عقب افتادم، خدا قوت رفقا

منم ديشب يه معامله روي يورو دلار داشتم و با برخورد با تريلينگ 5 پيپ خير داشت، خداروشكر

فقط با شرايطي كه در اين هفته برام بوجود اومد به فكر اين هستم كه يه جورايي سودهايي كه ميشه به دست آورد رو از دست نديم، مثلا پريشب روي دو جفت ارز يورو دلار و يورو ين، هر كدام 20 پيپ در سود بودم و منتج به خوردن استاپ شد كه البته ظاهرا بايد باي ميگرفتم به جاي سل ولي در سود بود و من نبستمشون ( هر كدام حداقل 20 پيپ )، ديشب هم يورو دلار تا 17 پيپ سود را داشت ولي نبستم و به تريلينگ برخورد كرد.

حالا چيكار كنيم كه اين پيپ هاي نازنين رو به اين راحتي از دست نديم!!؟؟؟ حيف به خدا...
          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• سلام و بی نهایت سپاسگزارم از جناب یزدی

من از دیشب شروع به خواندن این تاپیک شدم و امروز ظهر موفق شدم تموم مطالب رو که بر گرفته از تجربیات اقا سعید بود که بیریا در اختیارمون گذاشتن رو تموم کنم...

من هم مشکل اقا محمد رو داشتم که روزها سر کار دغ دغه اینترنت نداشتن و ... که این کار اقا سعید واقعاً منو شاد کرد که شب هم میشه به این راحتی از این بازار پیپ گرفت...

تو این مدت فک میکنم بارسلونای عزیز فعال تر از بقیه خودشونو نشون دادن..

با توجه به صحبت های سعید خان که روز جمعه خیلی باید دقت بیشتری بشه تا دوشنبه تمرین میکنم که بتونم مسلط بشم و بتونم به بقیه دوستان برسم....

جناب یزدی امضاء شما واقعاً همون چیزی هست که خصوصیات اخلاقیتون داره
            خیلی مردین(بیریا گفتم)

در پناه حق
            چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
              عرض سلام و درود خدمت دوستان عزيز

يه روز از خواب دير بيدار شدم 3 صفحه عقب افتادم، خدا قوت رفقا

منم ديشب يه معامله روي يورو دلار داشتم و با برخورد با تريلينگ 5 پيپ خير داشت، خداروشكر

فقط با شرايطي كه در اين هفته برام بوجود اومد به فكر اين هستم كه يه جورايي سودهايي كه ميشه به دست آورد رو از دست نديم، مثلا پريشب روي دو جفت ارز يورو دلار و يورو ين، هر كدام 20 پيپ در سود بودم و منتج به خوردن استاپ شد كه البته ظاهرا بايد باي ميگرفتم به جاي سل ولي در سود بود و من نبستمشون ( هر كدام حداقل 20 پيپ )، ديشب هم يورو دلار تا 17 پيپ سود را داشت ولي نبستم و به تريلينگ برخورد كرد.

حالا چيكار كنيم كه اين پيپ هاي نازنين رو به اين راحتي از دست نديم!!؟؟؟ حيف به خدا...
              به نظره بنده بايد قانع باشيم.وقتي 20 تا داده بايد دستي ببنديم..بايد يه حد سوده معيني هر كي با توجه به مديريت سرمايش قرار بده..

زماني كه كامل رو استراتژي مسلط شيم و از تحليلمون 100% اطمينان داشته باشيم ميتونيم مثله آقا سعيد گل 50 پيپسي بگيريم.!!
              بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                به نظره بنده بايد قانع باشيم.وقتي 20 تا داده بايد دستي ببنديم..بايد يه حد سوده معيني هر كي با توجه به مديريت سرمايش قرار بده..

زماني كه كامل رو استراتژي مسلط شيم و از تحليلمون 100% اطمينان داشته باشيم ميتونيم مثله آقا سعيد گل 50 پيپسي بگيريم.!!

كاملا با شما موافقم، قناعت رو قبول دارم اما يه بحث خيلي مهم افزايش سود و كم كردن ضرر هست، مثلا خود من بعد از اينكه وارد اين بازار شدم و از چند و چون كار سر درآوردم به اين نتيجه رسيدم كه روزي 20 پيپ با حجم 1 لات برام كافيه البته با شرايطي كه در آن زمان حسابم داشت نه شرايط فعلي و الان به كمك و راهنمايي دوست عزيزمون آقا سعيد تقريبا در اين

يك هفته گذشته كه به طور كامل براي اين سيستم وقت گذاشتم هر شب حداقل 20 پيپ را در سود بوده ام و اين براي من خيلي ارزشمند و بزرگه، چون به اولين هدفم در اين بازار دارم

نزديك ميشم ولي مسئله مهمتر افزايش پيپ مثبت در حساب هست كه به نظر من هيچ مغايرتي با قناعت نداره وقتي توانش رو داريم كه بيشتر به دست بياريم چرا نياريم اما به شرطها شروطها
                نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• اصلا عجله نکنید رفقای گلم....

این بازار دنیای موقعیت هستش......

سعیمون این باشه که قدرت ذهنیمون رو افزایش بدیم

کنترل ذهنی...همونی که امضای مسعود باصفای خودمونه
                  Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام و درود

ما معمولا" در شبانه انتظار پیپ زیاد نداریم در یک محدوده معین میتونیم گام برداریم پس ابتدا برای اینکه سود های به دست آمده را بتونیم حفظ کنیم میتوانیم از همان تی پی 20 با ترلینگ 15 فعلا" بهره مند بشیم تا انشاله کامل تو سیستم جا بیافتیم . مطلبی که حائز اهمیت است اینه که از جفت ارزهایی که میخواهیم استفاده کنیم یک بک تست از تقریبا" یک ماه شبانه بگیریم تا ببینیم که حرکات این جفت ارز در شبها به چه صورتی بوده و اصولا" سنخیت این ارز با شبها چیست دانستن این موضوع میتونه برای گذاردن تی پی به ما کمک شایانی بکند .

این نکته را قبلا" هم گفته بودم دوباره میگم در زمانی که بازار در یک حالت رنج روزانه بسر میبرد نمیتوانیم انتظار ریورس خوبی داشته باشیم در این مواقع از کف و سقف های در جهت روند برای شبانه استفاده میکنیم یعنی از آخرین کف و یا سقف تشکیل شده در پایان روز بهره میبریم .

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                      سلام و درود

ما معمولا" در شبانه انتظار پیپ زیاد نداریم در یک محدوده معین میتونیم گام برداریم پس ابتدا برای اینکه سود های به دست آمده را بتونیم حفظ کنیم میتوانیم از همان تی پی 20 با ترلینگ 15 فعلا" بهره مند بشیم تا انشاله کامل تو سیستم جا بیافتیم . مطلبی که حائز اهمیت است اینه که از جفت ارزهایی که میخواهیم استفاده کنیم یک بک تست از تقریبا" یک ماه شبانه بگیریم تا ببینیم که حرکات این جفت ارز در شبها به چه صورتی بوده و اصولا" سنخیت این ارز با شبها چیست دانستن این موضوع میتونه برای گذاردن تی پی به ما کمک شایانی بکند .

این نکته را قبلا" هم گفته بودم دوباره میگم در زمانی که بازار در یک حالت رنج روزانه بسر میبرد نمیتوانیم انتظار ریورس خوبی داشته باشیم در این مواقع از کف و سقف های در جهت روند برای شبانه استفاده میکنیم یعنی از آخرین کف و یا سقف تشکیل شده در پایان روز بهره میبریم .

موفق باشید

عرض ارادت سعيد جان

پس با توجه به گفته شما از اين به بعد مبنا را 20 پيپ ميگذارم و از معامله خارج ميشم...

نظر

• [IMG][/IMG]

G][/QUOTE]

اقای یزدی سلام
                        در تصویر بالا روند آخر نزولی بوده یک حرکت صعودی و بعدی کف بالاتر است پس در ساعت 8:30 به بعد ما نمی بایستی به فکر بای باشیم ؟ نقطه ورود شما ساعت 1 شبه ؟ و از کجا فهمیدید باید سل گرفت؟ یعنی نمی بایستی برای شب خلاف روند روز پوزشن گرفت ؟ من صبح بای رو با ضرر بستم ترید اصلی روزانه رو برای سل ست کرده بود پس میشه در شب هم در جهت روند اصلی روزانه هم ترید کرد؟؟
                        با تشکر اگر توضیحی بدهید ممنون میشم
                        WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                        account demo

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                          سلام و درود

موفق باشید
                          نوشته اصلی توسط saman51 نمایش پست ها
                          [img][/img]

g]
                          اقای یزدی سلام
                          در تصویر بالا روند آخر نزولی بوده یک حرکت صعودی و بعدی کف بالاتر است پس در ساعت 8:30 به بعد ما نمی بایستی به فکر بای باشیم ؟ نقطه ورود شما ساعت 1 شبه ؟ و از کجا فهمیدید باید سل گرفت؟ یعنی نمی بایستی برای شب خلاف روند روز پوزشن گرفت ؟ من صبح بای رو با ضرر بستم ترید اصلی روزانه رو برای سل ست کرده بود پس میشه در شب هم در جهت روند اصلی روزانه هم ترید کرد؟؟
                          با تشکر اگر توضیحی بدهید ممنون میشم[/quote]

سلام و درود به سامان عزیز

همانطور که در پستهای قبلی هم عنوان کردیم جفت ارزهایی که در طول روز از گام جرکتی خوبی برخوردار نیستند و بصورت رنج روز را حرکت کرده اند دید ما برای شب گرفتن پوزیشن های در جهت روند است
                          یعنی از آخرین کف و یا سقف که زده میشه در جهت روند استفاده میکنیم . در صورتی که ارز دیگری برای گرفتن نباشد در این جا هم میبینید که استرالیا در طی روز حدود 50 پیپ بیشتر نوسان نداشته پس ریورس
                          قابل قبولی نمیتوانست داشته باشد . مضاف بر این که اگر چارت را بررسی کنید میبینید که 1000 دلیل برای پوزیشن سل از خودش نشون داده کندل ها , روند , کف ها و سقف ها و همنطور که میبینید آخرین سقف توانایی شکستن سقف قبلی خود را نداشته با این دید وارد پوز سل میشویم .

موفق باشید

نظر

• از جفت ارزهاي eur / jpy - nzd / usd - aud / usd - usd / cad - gbp / usd - eur / usd كه خودم هميشه روشون تريد ميكنم و به رفتارشون تسلط دارم ( البته به اندازه دانش كم خودم ) يه بك تست 3 ماهه گرفتم ، طبق برداشتي كه تا الان از سيستم شبانه داشتم . وظيفه خودم دونستم نتايج را با دوستان شير كنم .
                            nzd / usd و usd / cad بخاطر گام حركتي و رفتاري ، ميزان پيپ سود ، ارزش ريسك ندارن .
                            aud / usd : حد اقل سود ثابت 30 پيپ
                            gbp / usd : حد اقل سود ثابت25 پيپ
                            eur / usd : حد اقل سود ثابت27 پيپ
                            eur / jpy :
                            حد اقل سود ثابت23 پيپ

البته چون بازار رفتار ثابتي در طول زمان نداره ، بهتره دوستان ضمن در نظر گرفتن اين مقادير ، باز هم محاسبه اي براي تعيين سود انجام دهند
                            .
                            ورود به معامله با منطق انسانی
                            خروج
                            از معامله با احساس ماشینی
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• با عرض سلام و خداقوت به همه دوستان و تشکر از اقای یزدی
                              دوستان واقعا خسته نباشین مطالب خوبی بیان میشه منم به جمعتون پیوستم البته با اجازه
                              سه شبه مطالب رو دارم مرور میکنم و دارم تمرین میکنم امیدوارم این استراتژی به نهایت نتیجه برسه تا به اقای یزدی هم با این اتفاق یه خسته نباشید گفته باشیم
                              بازم ممنون
                              قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• آقا محمد خوش اومدي به جمع شبكارا... ممنون جناب ماندگار خيلي زحمت كشيديد.. دوستان طلا هم مورد بررسي قرار بديد من تقريبا 1-2 ماهشو ديدم تقريبا تابع استراتژي رفتار ميكنه و بيشتره تي پي هاش حداقل 30-40 هستش كه بخاطر حركته بالاشدر روز( 200-300 پيپ) همچين ريورسي ازش دور از انتظار نيست... ولي مشكلي كه هستش دير وارد شيم sl بالا ميره...مثلا 40-50 پيپ..ولي باتوجه به تي پيش خوبه.. گفتم دوستان هم بررسي كنن.. بازم ممنون از جناب يزدي و ديگر دوستان فعال
                                بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

پردازش ...
                                X