اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود بر همگی دوستان

اول از همگی دوستانی که به جمع دوستانه خودشون اومدن از طرف آقا سعید و مسعود و بقیه دوستان شبکار و خودم خوش آمد میگم و آرزوی موفقیت دارم براشون.

دوم اینکه از دوستان خواهشمندم برای حفظ نظم این تاپیک که برای خودمونه و برای آیندگان نیز خواهد بود، دادن مثال در مورد جفت ارزهایی غیر از اونهایی که بک تست شدن رو به بعد از نتیجه خوشایند و رضایت بخش گرفتن از این جفت ارزهای حال حاضر موکول کنیم.

باز هم از همتون به خاطر مشارکت فوق العادتون بسیار سپاسگذارم.
    Think / Act / Enjoy

نظر

• من این 2 پوز رو برداشتم که تو شکل بصورت مصور معلومه چیکار کردم......

دوستان نظر بدن لطفا
      Think / Act / Enjoy

نظر

• دوستان شب همگیتون خوش شب پر پیپ بود امیدوارم برای شما هم بوده باشه
        پیروز باشید
        قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

یک اندیکاتور کانال و زیگ به همراه تمپلیت مربوطه اش را در اینجا قرار میدهم استفاده از این اندیکاتور میتونه در دید به نمودار به ما کمک کنه .

مطلب دیگری که باید خدمت دوستان عرض کنم گاها" در پایان روند مشاهده میشود که نمودار در یک پولبک سقف و یا کف بالاتری ایجاد مینماید در اینجور مواقع دوستانی که با واگرایی ها اشنایی دارند

باید متوجه باشند که این سقف بالاتر دلیل بر ادامه روند نبوده بلکه یک واگرایی مثبت و یا منفی می باشد که از همان کف ایجاد شده از کندل دوم میتوان برای ورود استفاده نمود و وجود اندیکاتور استوکستیک

در منطقه اشباع میتونه تاییدی بر پایان روند باشد .

در صمن زمانی که ما از کف و یا سقف مینوری پولبک اقدام به گرفتن پوزیشن کیکنیم استاپ لاس را 13 پیپ زیر همان مینور قرار خواهیم داد و نیازی نیست که ریز حتما" زیر مازور استاپ لاس قرار دهیم مگر اینکه نسبت به

روند مشکوک بوده و یا احتمال وقوع خبر و یا اتفاقی را دربین راه دهیم که از استاپ لاس بزرکتر استفاده خواهیم کرد .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmN8.rar

موفق باشید

[IMG][/IMG]
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
            با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان

یک اندیکاتور کانال و زیگ به همراه تمپلیت مربوطه اش را در اینجا قرار میدهم استفاده از این اندیکاتور میتونه در دید به نمودار به ما کمک کنه .

مطلب دیگری که باید خدمت دوستان عرض کنم گاها" در پایان روند مشاهده میشود که نمودار در یک پولبک سقف و یا کف بالاتری ایجاد مینماید در اینجور مواقع دوستانی که با واگرایی ها اشنایی دارند

باید متوجه باشند که این سقف بالاتر دلیل بر ادامه روند نبوده بلکه یک واگرایی مثبت و یا منفی می باشد که از همان کف ایجاد شده از کندل دوم میتوان برای ورود استفاده نمود و وجود اندیکاتور استوکستیک

در منطقه اشباع میتونه تاییدی بر پایان روند باشد .

در صمن زمانی که ما از کف و یا سقف مینوری پولبک اقدام به گرفتن پوزیشن کیکنیم استاپ لاس را 13 پیپ زیر همان مینور قرار خواهیم داد و نیازی نیست که ریز حتما" زیر مازور استاپ لاس قرار دهیم مگر اینکه نسبت به

روند مشکوک بوده و یا احتمال وقوع خبر و یا اتفاقی را دربین راه دهیم که از استاپ لاس بزرکتر استفاده خواهیم کرد .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmN8.rar

موفق باشید

[IMG][/IMG]
            سلام جناب یزدی واقعل ممنون از توضیح خوبتون منم سر همین اشتباه نتونستم سودمو از این جفت ارز بگیرم یادم رفت واگرایی را چک کنم
            و تنها دلیلش هم این بود که زوج ارزهای را هدف قرار داده بودم و حقیقتش دچار سردرگمی شده بودم که اینهمه را چکار کنم
            پیروز باشید
            قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• سلام و صبح بخیر به همه دوستان گل . منم خوشآمد میگم به کسایی که دارند به جمع ما اضافه مشوند .

چند تا نکته برای هماهنگی بیشتر بین اعضای این تاپیک (هر چند هر کس میتونه سلیقه خودش را داشته باشه)

بهتره روی همان 8 جفت ارزی که قبلا هم عرض شد کار بشه . من طلا را بک نگرفتم باهاش آشنا نیستم .

یه موضوع خیلی مهم در مورد یه سیستم معاملاتی اینه که همه چیز مشخص باشه . به نحوی سلیقه من و شما توی نحوه معامله هیچ تفاوتی ایجاد نکنه .
              چی باید معامله کرد .
              چه زمانی باید معامله کرد .
              کی خریداریم کی فروشنده .
              کجا وارد و کجا خارج میشیم .
              استاپ و تی پی را کجا قرار بدیم .
              حد ریسک چقدر باشه .
              چند معامله مجازیم بگیریم .
              با چقدر سود از بازار کناره بگیریم
              با چقدر ضرر از بازار کناره بگیریم
              و اینکه ابزارهای استفاده شده باید ثابت باشند .

الان اتقاقی که داره میفته اینه که اول جفت ارزها یکسان نیست .
              خریدار یا فروشنده بودن هم مشخص نیست . مثل مثال کانادا و نیوزلند دیشب .
              ابزارهایی هم که استفاده میشه یکی نیست . یکی هارمونیک زده یکی فیبو یکی پیوت یکی .....

یه موضوع خیلی مهمتر گام حرکتی جفت ما است . سعید جان فرمودند بین 70 تا 150 پیپ . اما به نظرم برای بعضی ها همان 50-60 پیپ هم کافی باشه . این موضوع را چطور میشه بک تست گرفت . اندیکاتوری هست که مقدرا نوسان روزانه یه جفت را بهمون بگه ؟؟؟؟ کسی میدونه ؟؟؟؟
              ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-14-2012, 08:52 AM
              مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• صبح همگي بخير
                الف - شهاب عزيز در مورد پست 315 ، بنده اصلا در هيچ سيستمي دلار / فرانك كار نميكنم . چون دقيقا مطابق ( همبسته ) و قرينه يرو دلار هست ( در 90% ) پس بجاي صرف انرژي براي دو تا ارز با ريسك و ريوارد برابر ، تمركزم را فقط براي يرو / دلار ميزارم
                ب - باز هم اعلام ميكنم ، بنده هم با پست 316 طاها جان كاملا موافقم و از همه دوستان شبانه خواهشمندم فقط روي ارزهايي كه بنا به دلايلي انتخاب شدن و روشون كار شده ( ارزهاي بك تست گيري شده توسط مسعود عزيز ) كار كنن . يا حد اقل فقط اين ارزهارا در اين تاپيك ارائه كنن وما بقي را در تريد هاي شخصيشون داشته باشن .
                ج - در مورد پست 319 : سعيد جان ، ممنون از ارائه بيشتر ابزارهاي كاربدي اين سيستم . اتفاقا بنده هم دو سه روز بود كه روي چارتم استو ران كرده بودم و بك تست خوبي بهم داده بود ولي چون از طرف شما قبلا معرفي نشده بود ، شك داشتم كه آيا با دوستان اشتراك بزارم يا خير ، نمي خواستم نا خودآگاه برداشت ذهنيم باعث مشكل براي دوستان بشه . در مورد سل نيوزلند خودم و باي پند مسعود جان ( ديشب ) اتفاقا استو خيلي موافق نبود و بلاخره هم نتيجش مشخص شد ولي چون بازهم برام سنديت از طرف جنابعالي برام نداشت عنوان نكردم . خلاصه اگه ديشب در اين دو جفت ارز حالت استو در نظر گرفته ميشد 100% معاملات پر سودي ميشدن .
                در آخر باز هم تشكر ميكنم بخاطر برگزاري مسابقه شبانه ، چون مسابقه به اين سبك نه تنها رقابت ايجاد نميكنه بلكه همكري و همكاري در پي داره و همچنين به خاطر اينكه يك حساب هست و نوع محل تامينش ، بحث بهانه خروج ارزهم پيش نمياد .
                شخصا اگه بتونم بين 10 نفر اول باشم و مقدار جايزه اي برابر با حد اقل موجودي افتتاح حساب بروكر پرسپوليس عايدم بشه ، تنها كاري كه باهاش ميكنم اينه كه بلافاصله يه حساب توي پرسپوليس باز ميكنم .البته با وجود اساتيد ، اين خيال براي بنده خواب پنبه دانه براي شتر هست .
                ورود به معامله با منطق انسانی
                خروج
                از معامله با احساس ماشینی
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام
                  فقط طلا فعال شد و 45 پبپ دادولی به تی پی نرسید که 22 پیپ سهم من بود سعید ممنون
                  WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                  account demo

نظر

• بررسی موقعیتهای دیشب .

یورو / دلار :
                    گام روزانه : 110 پیپ مناسب
                    اشباع زیگ : هم m30و هم m15 کامل اشباع شده .
                    واگرایی : تایید میکنه .
                    تنها نکته این بود که اگه ساعت 6:30 تا 7 سل انجام میشد به راحتی تی پی 20 پیپی را میزد اما اگه دیر تر وارد بشیم با توجه به فاصله گرفتن زیاد از قله دیگه زیاد جالب نبوده .
                    (اتفاقا دیشب به طاها گفتم خیلی فاصله گرفته و وارد نشو )

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-14-2012, 09:45 AM

نظر

• پوند / دلار :
                      1. گام بازار: حدود 60 پیپ . زیاد مناسب نیست
                      2. اشباع زیگ : m15 با 7 زیگ کاملا اشباع هست .
                      3. وگرایی : تایید میکنه .

اگه بعد از دیدن واگرایی همان حدود ساعت 7 ورود انجام میشد به هدف میخورد وگرنه خیر . دلیل اینکه کل اصلاح در شب کوتاه بوده را میذاریم به حساب گام حرکتی کم روز .

نظر

• روز بخیر دوستان،

من هم دیشب در یورو به استرالیا 30 پیپ گرفتم و دلار به کانادا هم 20 پیپ که فرصتهای خوب و بی دردسری بودند.
                        فکر میکنم همانطور کهآقا مسعود می گویند مهمترین نکته این است که باید در بهترین نقطه وارد بازار شد تا هم کمترین ریسک را داشته باشد
                        و هم بیشترین سود.
                        ممنونم از توضیحات دوستان و آقا سعید که تمام فوت های کار را صادقانه و بی ریا بیان می کنند واقعا ممنونم.

نظر

• aud/usd :
                          گام بازار : حدود 80 پیپ . مناسب
                          اشباع زیگ : نداریم .
                          واگرایی : تایید میکند .

بعد از کندل صعودی که تایید نهایی را میکرد میشد وارد شد .

نظر

• دلار نیوزلند :
                            گام بازار : 60 پیپ . فکر کنم برای این جفت همین قدر مناسب هست !؟!؟!؟
                            اشباع زیگ : نداریم .
                            واگرایی : تایید مکند .

بعد از کندل ساعت 22:45 تهران که تایید نهایی داده میشه باید وارد شد و به تی پی رسید .
                            ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-14-2012, 09:46 AM

نظر

• eur/aud :
                              گام : 130 پیپ . مناسب
                              اشباع زیگ : نداریم
                              واگرایی : نداریم .
                              موقعیت پر ریسک .
                              مگه اینکه اون بالای بالا سل بزنی که به تی پی 20 پیپی بخوری وگرنه نباید این را میگرفتیم .

نظر

• eur/jpy :
                                گام روزانه : 100 پیپ . مناسب
                                اشباع زیگ : کامل در m5 با 7 تا اشباع شده .
                                واگرایی : تایید میکند .
                                موقعیت معامله : باقلوا . )

با دیدن شوتینگ استار در سقف تایید نهایی صادی میشد .مثل یورو/دلار اگه کمی دیر وارد میشدید تی پی را نمیگرفتید .

نظر

پردازش ...
                                X