اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دلار کانادا و ین ژاپن گام حرکتی در حد 40 پیپ هم نداشتند . اصلا واسه ورود مناسب نبودند . کانادا خودم استاپ خورد

دوستان اساتید یکی سریع نحوه اندازه گیری رنج روزانه را بگه چی هست ؟؟ نیما ، پیام شماها میدونید ؟
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• سلام به همگي
      خوب ديشب همونطور كه گفتم طلا موقعيت خوبي داشت ما از 30-40 پيپش 25 پيپ گرفتيم..
      فرانك هم تلورانس روزانشو پاس كرده بود ولي باز من باي كردم كه رفتم تو ضرر! تا الان18 پيپ البته با لاته كم..
      مسعود جان من با انديكاتور تلورانس اندازشو ميگيرم...

مثلا تلورانس 30 روزه براي نيوزلند 67 پيپه براي كانادا 52 براي يورو 100-120 تاست و...
      بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• امیر عزیز این اندیکاتور کجاست . خود متا داره ؟
        اگه نداره ممنون میشم آپ کنی .

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
          سلام به تمامي دوستان عزيز مخصوصا جناب يزدي..
          من امروز اين استراتژي رو ديدم و خوشحالم دوستاني هنوز وجود دارن كه شاديهاشون با ديگران تقسيم كنن ممنون آقاي يزدي..

من از امشب رو اين روش تو دمو كار ميكنم انشاا... به نتايجه خوبي مثل دوستان ديگر برسم..

به نظرم از انديكاتور تلورانس روزانه ميشه استفاده كرد..و زماني كه تلورانس روزانه ارز تموم شده اقدام به پوزيشن گيري كرد..

من اين انديكاتور رو اينجا ميزارم خودمم از امشب استفاده ميكنم جواب داد نتيجشو اينجا ميزارم..فقط period رو 30 يا 90 روز قرار بديد..

tolerance.rar - 0.5 Kb
          بفرما مسعود جان البته زماني كه آخراي تلوارنسه بايد خريد كرد
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• سلام دوستان، به همگیتون خسته نباشید میگم و امیدوارم حسابی سود کرده باشید...

دیشب با اینکه عزم خودمو جزم کرده بودم برای یورو دلار و یورو ین هیچ معامله ای نداشتم چون فاصله قیمت با قله زیاد شده بود و ریسکش بالا بود.

موفق باشید
            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
              بررسی موقعیتهای دیشب .

یورو / دلار :
              گام روزانه : 110 پیپ مناسب
              اشباع زیگ : هم m30و هم m15 کامل اشباع شده .
              واگرایی : تایید میکنه .
              تنها نکته این بود که اگه ساعت 6:30 تا 7 سل انجام میشد به راحتی تی پی 20 پیپی را میزد اما اگه دیر تر وارد بشیم با توجه به فاصله گرفتن زیاد از قله دیگه زیاد جالب نبوده .
              (اتفاقا دیشب به طاها گفتم خیلی فاصله گرفته و وارد نشو )

سلام به همه دوستان عزیز و گرانقدر
              اتفاقا من دیشب همین روند سل را گرفتم 20پیپ هم تی پی خورد پوزیشن خوشمزه ای بود چون سریع جهش سل داد
              قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                eur/jpy :
                گام روزانه : 100 پیپ . مناسب
                اشباع زیگ : کامل در m5 با 7 تا اشباع شده .
                واگرایی : تایید میکند .
                موقعیت معامله : باقلوا . )

با دیدن شوتینگ استار در سقف تایید نهایی صادی میشد .مثل یورو/دلار اگه کمی دیر وارد میشدید تی پی را نمیگرفتید .

سلامbulkowskiعزیز ممنون از توضیحاتتون دقیقا همین بوده اما بنده گزینه شرایط اشباع و واگرایی را چک نکردم یه مقداری دیر وارد شدم
                البته حد ضرر شناور داخل سود بسته شد
                پیروز باشید
                قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• درود بر دوستان و رفقا

دیشب 5 معامله کردم به شرح ذیل:

eurusd - sell

ورود در نقطه دیر و نامناسب در 50 درصد اصلاح(بهینه ترین نقطه تی پی تا 38 فیبو و بعد از اون دیگه باید یه تایید قوی در کار باشه) ===> در نتیجه نوش جان کردن استاپ

gbpusd - sell

ورود بسیار نامناسب و تی پی بالا(دقیقا مث بالا) ===> استاپ

eurjpy - sell

ورود نامناسب (حرکت سودده خودشو کرده بود و من وارد شدم دقیقا مث موارد داخل پرانتز eurusd)=== > استاپ

nzdusd - buy

ورود عالی...اگر چه گام روزانه این جفت ارز جالب نبود، اما چون با واگرایی مثبت تایید شد و خبر مثبت هم پشتش بود===> تی پی 20 پیپی

usdcad - sell

اشتباه محض در تحلیل - با وجود اینکه bearish shadow داد و پشت بندش هم یه واگرایی تابلو و خوراک....اما بسوزه پدر.......===> استاپ

تجربه عالی بود برام، نکات نابی دیشب یاد گرفتم

برقرار و پابدار باشید
                  Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                    درود بر دوستان و رفقا

دیشب 5 معامله کردم
                    تجربه عالی بود برام، نکات نابی دیشب یاد گرفتم

برقرار و پابدار باشید

طاها جان مشتاقيم تجربياتت را باهامون به اشتراك بزاري
                    يه شكلك ديگه هم بود التماس ميكرد كه الان پيداش نكردم

ممنون ميشم

ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• امیرجان درود بر تو

روزت بخیر باصفا

این اندی خوشگل که دادی کارش رو اگر بیشتر توضیح بدی ممنون میشم.....
                      مثلا اینکه واسه در نظر گرفتن دامنه حرکت روزانه چی نکاتی توش هست ک باید استفاده کنیم....از کجا باید بفهمیم مثلا رقم X تو چه رنجی باید بازی کنه و نکته اصلی اینکه این رنج شرحش چجوریه......

ممنون میشم تکمیلش کنی دل انگیز(به قول رضا مارمولک)
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• راستی رفقا.....

کی در مورد اندی atr اطلاعات داره؟

من یه زمانی از یه باتجربه شنیدم رنج روزانه رو میشه باهاش تشخیص داشت.....هر کی بلده آستین بالا بزنه بیاد تو گود همه تشنه یادگیری هستیم
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                          امیرجان درود بر تو

روزت بخیر باصفا

این اندی خوشگل که دادی کارش رو اگر بیشتر توضیح بدی ممنون میشم.....
                          مثلا اینکه واسه در نظر گرفتن دامنه حرکت روزانه چی نکاتی توش هست ک باید استفاده کنیم....از کجا باید بفهمیم مثلا رقم X تو چه رنجی باید بازی کنه و نکته اصلی اینکه این رنج شرحش چجوریه......

ممنون میشم تکمیلش کنی دل انگیز(به قول رضا مارمولک)
                          عرضم به حضورت طاها جان..وقتي اندي رو 30 روزه ران ميكني بايد بياي تايم فريم ديلي اون بالاي صفحت يه تلوارنس روزانه رو زده كه اون ميانگينه بالا پايين 30 روز اخره جفت ارز هستش..يه عدد هم هست كه زده الان چقدره اين تلورانس طي شده..اگه كمتر باشه زده low اگه بيشتر حركت كنه ميزنه high عددشم ميزنه..

كه وقتي هاي ميشه ميتوني از اون به بعد تقريبا كندل هاي داجي كوچيك رو مشاهده كني..

البته باز هم به نظر دقيق نيست اگه دستي انجام بديم بهتره مثلا خودمون ميانگينه 30روزه رو بدست بياريم هر روز هم بهش اضافه كنيم و روز اول رو حذف كنيم...

اما همين اندي هم فكر كنم بتونه بهمون كمك كنه.....

دوستان من يه نكته اي رو طي بررسي هام رو چند تا جفت ارز متوجه شدم..كه ديشب هم نمونش پيش اومد

درساعت13-13.30----و 15-15.30 فيبو كه ميشه3.30- 4----و 5.30- 6ايران اكثرا يه حركته شارپ شروع ميشه و در خيلي از مواقع سقفمون يا كفمون همون ميشه..امشب امتحان كنيد..زماني كه حواليه ساعت 5-6 كندل ها داجي شدن يه خط افقي بكشيدبالا يا پاينش اگه تلورانس آخراش باشه سقفمون يا كفمون همون ميشه..

البته اين موضوع خيلي بررسي بايد بشه ..

گفتم اين موضوع رو با دوستان شير كرده باشم..

يا حق
                          ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-14-2012, 12:11 PM

نظر

• امیر چرا میگی اندیکاتورش دقیق نیست ؟

نظر

• چون وقتي پريود رو روي 30 قرار ميديم فرقي با پريوده 90 روزش نداره..فك كنم فقط 30 روزشو اندازه ميگيره..

ولي ميگم فكر كنم همينم برا كار ما جواب ميده مسعود جان

نظر

• با درود

دوستان سوال داشتند در مورد اندیکاتور atr.
                                مشکل این اندیکاتور که در لیست اندیکاتورهای متا هست اینه که در هر تایمفرمی ران میکنید atr همان تایم را میدهد.

این مشکل قبلا در اندیکاتور tz pivot حل شده . طراحان این اندیکاتور با توجه به اینکه میدانستند پیوت تریدرها به جایی خواهند رسید که به دیتای تلورانس روزانه احتیاج پیدا خواهند کرد ، این آپشن را در اندیکاتور قرار دادند.

آنچه من استفاده میکنم میانگینی از حرکت 70 روز اخیر است که تقریبا برابر با یک فصل هست.

ارادتمند

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پردازش ...
                                X