اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود به دوستان گلم
    از این به بعد اگه فرصت بشه دوست دارم روی این روش بیشتر کار کنم البته مطالب رو از اول پیگیری کردم که شامل نکات بسیار مفید و حائز اهمیتی بود امیدوارم من را هم در جمع صمیمی خود بپذیرید
    من چند وقتی هست که دارم روی پیوتها کار میکنم و از این موضوع در این استراتژی هم استفاده میکنم به نظر من ما پیوت روزانه رو داریم و باید این پیوت در اتمام بازار لندن آپدیت شود (البته منطورم از اتمام بازار لندن دقیقا ساعت مورد نظر نیست) یعنی پس از پایان سشن لندن، ما شاهد پیوتی هستیم که اکثر مواقع قیمت تمایل نزدیک شدن به آن پیوت را دارد البته روزهایی که در ساعات پایانی خبر مهمی باشد همچنین روزهای جمعه جز استثناآت میباشد و باید محافظه کارانه عمل کرد. امیدوارم با همفکری هم بتوانیم بهترین قیمت برای پیوت شبانه را بدست آوریم. در پستهای بعد نمونه هایی از آن را تقدیم میکنم.
    تنها زمانى "صبور" خواهى شد
    که "صبر"را يک "قدرت"بداني

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
    "روزگار"نيست!
    حوصله ي "کوچک"
    براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• ترس از چی ارش جان به خاطر کندل بولیش میترسی مومنتوم تایم های بالا بریش هستش الان بازار دوگانگی شده بین فاندامنتال تکنیکال که باید یکی از این دو با اون یکی مطابقت کنه بهترین حالت نوسان گیری ارش خان وبه نقاط بالا پایین سقف کف توجه داشته باش ارش جان و به موج شماری خودت اطمینان داشته باش (ماهم اردتمند هستیم دوچندان)
      ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 08-16-2012, 10:48 PM

نظر

• موقعیت دلار- فرانک دیشب با توجه به پیوت شبانه

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
        "روزگار"نيست!
        حوصله ي "کوچک"
        براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• موقعیت دیشب یورو دلار با توجه به پیوت شبانه

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
          "روزگار"نيست!
          حوصله ي "کوچک"
          براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• نوشته اصلی توسط hossein.tossi نمایش پست ها
            ترس از چی ارش جان به خاطر کندل بولیش میترسی مومنتوم تایم های بالا بریش هستش الان بازار دوگانگی شده بین فاندامنتال تکنیکال که باید یکی از این دو با اون یکی مطابقت کنه بهترین حالت نوسان گیری ارش خان وبه نقاط بالا پایین سقف کف توجه داشته باش ارش جان و به موج شماری خودت اطمینان داشته باش (ماهم اردتمند هستیم دوچندان)
            راستش حسین جان خودم برای پوند ریزش انتظار دارم. ولی نه الان.نه از این قیمت.
            آنالیزمو توی تالار الیوت گذاشتم.
            در مورد پوند اوضاع فاندا خیلی پیچیده شده.خیلی.
            نظر دادن سخت شده.
            در ضمن مخلص تو و همه بچه های با عشق نایت کلاب هستم.
            ویرایش توسط arash rajabzadeh : https://www.traderha.com/member/3064-arash-rajabzadeh در ساعت 08-16-2012, 10:55 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط davoodtrader نمایش پست ها
              موقعیت دلار- فرانک دیشب با توجه به پیوت شبانه

داوود جان پیوت شبانه جدای از پیوت هایی هست که فعلا داریم؟
              در موردش بیشتر توضیح میدی؟
              مرسی

نظر

• بله آرش جان البته این یکنوع استنباط شخصیست و من در جایی چیزی به نام پیوت شبانه ندیدم و طریقه محاسبه آنهم با توجه به های ، لو و کلوز باکس خاکستری میباشد البته در صورت مشارکت دوستان این موضوع میتونه کاملتر بشه

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
                "روزگار"نيست!
                حوصله ي "کوچک"
                براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• موقعیت امروز یورو ین

ویرایش توسط davoodtrader : https://www.traderha.com/member/4662-davoodtrader در ساعت 08-16-2012, 11:45 PM

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
                  "روزگار"نيست!
                  حوصله ي "کوچک"
                  براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• سلام به دوستان خوبم
                    من که سر شب 3 تا استاپ خوردم انگار زود وارد شدم ولی نمیدونم از کجا باید میفهمیدم که زود وارد شدم؟؟! با اینکه هم گام بازار مناسب بود هم اشباع زیگ زاگ داشتیم!
                    میشه دوستان راهنمایی کنند؟ ممنون
                    این 3 تا جفت را ساعت 7.15 شب سل کردم که انگار زود بوده: eur/usd eur/gbp eur/jpy که عکس یکی شا میذارم اون 2تا دیگه چون دوباره وارد پوزیشن شیم عکس نذاشتم که البته هر 3شون مشابه هم بودند

سل.jpg

نظر

• اشتباه من این بود که باید در 15 دقیقه واگرایی اتفاق بیافته و واگرایی در 5 دقیقه زیاد اعتباری بهش نیست.

من با واگرایی 5 دقیقه وارد شدم و هنوز در بازار قدرت خرید زیاد بود....

در ضمن مهمتر از همه اینکه طبق راهنمایی سعید جان 1 تا 2 ساعت بعد از خبر در این سیستم پوزیشن نمیگیریم که من اشتباه کرده و گرفتم.

دوستان خواهش میکنم شما اشتباه منو تکرار نکنید.

در ضمن این را مد نظر داشته باشید که طبق اصول این سیستم زمانی که در 30 دقیقه 1 زیگ پرشتاب و در 15 دقیقه هم یک زیگ داریم و پرشتاب، بازار پس از اون به حالت رنج

وارد میشود.(طبق حالتهایی که در یورودلار و پوند دلار داریم)
                      ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-17-2012, 12:32 AM
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                        اشتباه من این بود که باید در 15 دقیقه واگرایی اتفاق بیافته و واگرایی در 5 دقیقه زیاد اعتباری بهش نیست.

من با واگرایی 5 دقیقه وارد شدم و هنوز در بازار قدرت خرید زیاد بود....

در ضمن مهمتر از همه اینکه طبق راهنمایی سعید جان 1 تا 2 ساعت بعد از خبر در این سیستم پوزیشن نمیگیریم که من اشتباه کرده و گرفتم.

دوستان خواهش میکنم شما اشتباه منو تکرار نکنید.
                        واقعا این دلسوزی بچه ها برای همدیگه برای من خیلی لذت بخشه.
                        خیلی دوستتون دارم دوستان عزیزم

نظر

• آرش به جمع ما خیلی خوش اومدی .
                          الان تو نایت کلاپ بچه ها فقط ترید میزنند . یه کم بره جلوتر چیزای بهتری هم میشه زد . جمع را شاد میکنیم .
                          هر شب یه خواننده خوب دعوت میکنیم . یه نفر هم به نوبت شام و نوشیدنی بیاره . تا صبح حالی به حولی . دم صبح هم الفرار
                          بچه ها واسه هفته بعد celen dion دوست دارید بگم بیاد ؟

نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                          امشب آخر بازار خبر مهمی داشتیم . بازار خیلی هیجان زدست . بر خلاف تمام شبها که ساعت 6 پوز میگرفتیم امشب باید تا 8 - 8:30 حداقل صبر کرد .

.
                          انگار کسی واسه این جمله ما تره هم خورد نکرد . همه سریع رفتید تیریپ پوزیشن برداشتید خب استاپ میخورید دیگه . من ساعت 12 شب هم چشمم آب نمیخورد ریزش داشته باشیم .

- میلان کوندرا عزیز ، من اصلا پوزیشن شما را متوجه نشدم . عکست را زوم کن لطفا .

- داوود جان شما هم به جمع ما خیلی خوش اومدی . این ایده ای که داری خیلی نابه . خیلی حال کردم . داوود اگه بتونی یه یک تست تمیز بگیری عالی میشه . منم کمکت میکنم .

- شاهین سر جدت قسم این عکسهات را بزرگ بذار .

- هر کی دوست داره از طریق یاهو با من در تماس باشه . خیلی کارهای بزرگ میشه کرد .
                          bulkowski_1
                          ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-17-2012, 03:45 AM
                          مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• دوستان خوبم به لطف سعید عزیز با این استراتژی خیلی خوب اشنا شدیم .
                            با بک تستهایی که به کمک دوستان گرفتیم تایید نهایی را گرفتیم که این استراتژِی جواب میده و تعداد پوزیشنهای مثبت بسیار بیشتر از پوزیشنهای هرز هست . یه کم هم با باگ هاش آشنا شدیم .

یکی دو هفته ای هست که داریم با هم روش کار میکنیم که بتونیم توی عمل هم لمسش کنیم. هر چند به نظرم کمتر از 3 ماه با یه استراتژی کار بشه ، نمیشه به یه سیستم معاملاتی تبدیلش کرد . هنوز خیلی باگهای این روش در نیومده . و میشه خیلی بهینش کرد .

اما از الان به بعد بیشتر تمرکز باید رو این باشه که این استراتژِی معاملاتی را تبدیل کنیم به یه سیستم معاملاتی .

قطعا در مورد لزوم این کار ، تفاوت این دو و نحوه انجامش اطلاع دارید .
                            خب بسم اللله .
                            چیکار باید کرد . چه چیزایی را تعیین کنیم .
                            بگید به مرور به هم بریم جلو کاملش کنیم . جمع مون هم که داره روز به روز قوی تر میشه .

شک نکنید این استراتژِی قابلیت تبدیل شدن به یکی از بهترین سیستمهای معاملاتی را داره .
                            ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-17-2012, 03:40 AM
                            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• صبح بخیر دوستان موقعیت 15/08/2012 با توجه به پیوت شبانه:

به واکنش قیمت نسبت به این لول توجه کنید

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
                              "روزگار"نيست!
                              حوصله ي "کوچک"
                              براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• سلام و درود بر دوستان گرامي

لحظه برخورد قيمت با حد سود در يورو دلار

http://

نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

پردازش ...
                                X