اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• این ارز اسپرد نسبتا بالایی دارد اما حدود 200 پیپ صعود کرده!!!

بخش اول را در 20 پیپ خارج می شوم طبق استراتژی شخصی ام.

و انتظار داریم حداقل تا 38% نزول کند.

هر چند باید به خبر ساعت 5 به وقت ایران هم توجه کرد.

نظر

• دقیقا از چه ساعتی میشه برای استراتژی شبانه پوزیشن گیری کرد
      اونطور که من چک کردم در روزهای گذشته بازار حدودای ساعت 6 تا 7 بعد از ظهر سقف یا کف ماژوری زده
      اما قبلا خوندم که نوشته بودن ساعت 8 به بعد باید ماژور مورد نظر دیده بشه
      این که ساعت 7 ماژور زده شده آیا بدلیل تغییر ساعت از تابستان به پاییز هست که میشه همون 8 سابق؟ یا مورد چیزه دیگریست؟
      من چند روز سعی کردم پوزیشن بگیرم ولی دیر شده بود! یا من تعلل کردم! نمیدونم!
      دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
      2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
      3- آرامش در تریدری
      4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
      5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
      6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
      7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
      8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
      9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
      10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
      11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
      12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
      13- با روحیه ی بد ترید نکن
      14- خودتو گول نزن
      15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
      16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
      17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• نوشته اصلی توسط hamidrezam نمایش پست ها
        دقیقا از چه ساعتی میشه برای استراتژی شبانه پوزیشن گیری کرد
        اونطور که من چک کردم در روزهای گذشته بازار حدودای ساعت 6 تا 7 بعد از ظهر سقف یا کف ماژوری زده
        اما قبلا خوندم که نوشته بودن ساعت 8 به بعد باید ماژور مورد نظر دیده بشه
        این که ساعت 7 ماژور زده شده آیا بدلیل تغییر ساعت از تابستان به پاییز هست که میشه همون 8 سابق؟ یا مورد چیزه دیگریست؟
        من چند روز سعی کردم پوزیشن بگیرم ولی دیر شده بود! یا من تعلل کردم! نمیدونم!

دوست عزیز بله درست می فرمایید.

همینطور که خودتون هم گفتید طبق ساعت فعلی از حدودای ساعت 19 به بعد.

اما باید به شرایط بازار توجه کرد گاهی پیش آمده که حدود ساعت18 حتی زودتر هم سقف یا کف ثبت شده.

بستگی به شرایط بازار دارد. ما منتظر میشویم تا بازار خسته شود بعد وارد معاملات می شویم.

در سقف یا کف مینورها هم می شود وارد بازار شد.

باید بررسی کرد و به رفتار قیمت در این ساعات پی برد.

موفق باشید

نظر

• hm جان درود بر تو

من که به شخصه دلار ین رو کار نمی کنم.
          حرکات شارپی داره.

اما در تایید صحبتهای میلان جان باید بگم یا حرکات مناسب روزانه و گرفتن برگشت انتهای روز و یا حرکات در روند و گرفتن معامله همراه با روند.
          در نتیجه: در این تصویر اگر هم بخواهیم بگیریم موقعیت 1 مناسب است.

موفق باشید
          Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط میلان کوندرا نمایش پست ها
            shyazdi

فعلا" تنها ابزار مورد نظر ما همان زیگ زاگ می باشد تا بعدا" ابزار های مفید را معرفی نمایم .
            موفق باشید
            پست 14

داشتم مطالب را مرور می کردم به این پست برخوردم،

سعید جان لطف می کنید اگر لازم می دانید ابزارهای مفید را نیز معرفی کنید.

ممنون می شم.[/quote]

سلام و درود

مهم ترین اندیکاتور همان زیگ زاگ است و در پست های قبلی یک اندیکاتور هم قرار دادم که بصورت اتوماتیک
            روند را کانالیزه میکنه و میتونه از پایان روند دید مناسبی را عرضه کنه . استفاده از اندیکاتور rsi با ستینگ 7 جهت اشباع
            زیگ ها میتونه موثر واقع بشه و اندیکاتور دیگر که خیلی میتونه موثر واقع بشه اندیکاتور پارابولیک سار هست که
            در صورت آشنایی با اندیکاتور میتونه در شناسایی ریورس هاکمک شایانی باشه .
            نکته : دوستان توجه داشته باشند استفاده از هر اندیکاتوری احتیاج به شناخت آن اندیکاتور داره و گرنه استفاده
            کردن بصورت خام و بدون شناخت میتونه بسیار مخرب باشه پس لطفا" قبل از اینکه از هر اندیکاتوری بخواهید استفاده کنید
            حتما" ابتدا با ماهیت اندیکاتور آشنایی پیدا کنید و بعدا" استفاده نمایید .

موفق باشید
            ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-03-2012, 09:19 AM
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام
              اگر امکانش هست اندیکاتوری رو که در پست قبلی گفتید یکبار دیگه در سایت قرار بدید چون هر چی گشتم پیدا نکردم.
              مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                با سلام[br]
                آیا برداشت من صحیح بوده و موقعیت فیل شده؟ یا در تشخیص اشتباه کرده ام؟[br]
                با تشکر.
                [br]

تصویر را از طریق خود سایت آپلود کردم اما بسیار کوچک نشان داده شده. (دلیل؟؟!!) دوباره در آپلود سنتر دیگری آپ میکنم.

فایل های پیوست شده
                ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 10-03-2012, 01:02 PM

نظر

• [

بخش اول را با حدود 20 پیپ خارج شدم

[/QUOTE]

انتظار رشد تا 38% را داشتیم که صبح در سطح خارج شدم

خوش رفتار ترین ارز دیشب بود

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                    تصویر را از طریق خود سایت آپلود کردم اما بسیار کوچک نشان داده شده. (دلیل؟؟!!) دوباره در آپلود سنتر دیگری آپ میکنم.

دوست عزیز

بخش BBCode (Forums) را کپی کرده در همان بخشی که مطلب می نیسید قرار دهید

نظر

• نوشته اصلی توسط PCM bai نمایش پست ها
                      سلام
                      اگر امکانش هست اندیکاتوری رو که در پست قبلی گفتید یکبار دیگه در سایت قرار بدید چون هر چی گشتم پیدا نکردم.
                      مرسی
                      سلام و درود

اندیکاتور کانال و تمپلیت شبانه

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...شبانه.rar
                      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام شب همگی دوستان بخیر

چه اعتماد بنفسی به آدم می دهد این تمپلت! ممنونم سعید جان خیلی عالیست.

آدم احساس می کند بازار در دستش است.

حالا باید دید اعتماد بنفس کاذب پیدا نکرده باشم!

البته اگر بخواهیم به پارابولیک هم توجه کنیم باید نقطه های این اندیکاتور در بالای کندل ها نمایان شود. بعد پوزیشن بگیریم.

اما من بر حسب روش خودم وارد معامله می شوم.

nzdusd هم شرایط خوبی دارد هم به پیوت های هفتگی و تجمع 2 پیوت و ... رسیده هم تحلیلی مبنی بر صعود دارد.

ویرایش توسط میلان کوندرا : https://www.traderha.com/member/3455-میلان-کوندرا در ساعت 10-03-2012, 08:14 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                          hm جان درود بر تو

من که به شخصه دلار ین رو کار نمی کنم.
                          حرکات شارپی داره.

اما در تایید صحبتهای میلان جان باید بگم یا حرکات مناسب روزانه و گرفتن برگشت انتهای روز و یا حرکات در روند و گرفتن معامله همراه با روند.
                          در نتیجه: در این تصویر اگر هم بخواهیم بگیریم موقعیت 1 مناسب است.

موفق باشید
                          سلام بر استاد ارجمند
                          تشکر می کنم بابت راهنمایی های مفید تون
                          بیشتر شک من به خاطر تشکیل کف و سقفهای با فاصله زمانی بسیار کم می باشد که در صورت گرفتن موقعیت 1 بلافاصله موقیعت 2 ایجاد می شود و شک و شبه ایجاد میکند

نظر

• hm جان
                            خواهشمندم من رو با لقب استاد خطاب نکن
                            من خیلی کمتر از اینها تجربه دارم

در حضور آقا سعید من شاگردی میکنم و بس.

در مورد این ارز در اون روز خاص هم اگر دقت کنین حرکت اون روزش قبل از شروع سیستم شبانه بصورت رفت و برگشتی و کاملا رنج بوده(20 پیپ صعود و 23 پیپ نزول) که این خود باعث میشه اگر هم بخواهیم معامله کنیم به معامله برگشتی بر اساس ماهیت سیستم شبانه اصلا فکر نکنیم و از حالت کمکی این سیستم استفاه کنیم و اون هم گرفتن معامله در جهت رونده.
                            اگر دقت کنین از نقطه شماره یک که مشخص کردین کفی که خورده حتی از بالاترین کف روز قبل هم بالاتر خورده و این یعنی میتوان به صعود فکر کرد.

برقرار و پایدار باشید
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها

یک اندیکاتور قرار دادم که بصورت اتوماتیک روند را کانالیزه میکنه و میتونه از پایان روند دید مناسبی را عرضه کنه .
                              و اندیکاتور دیگر که خیلی میتونه موثر واقع بشه اندیکاتور پارابولیک سار هست که در صورت آشنایی با اندیکاتور میتونه در شناسایی ریورس هاکمک شایانی باشه .

نکته : دوستان توجه داشته باشند استفاده از هر اندیکاتوری احتیاج به شناخت آن اندیکاتور داره و گرنه استفاده
                              کردن بصورت خام و بدون شناخت میتونه بسیار مخرب باشه پس لطفا" قبل از اینکه از هر اندیکاتوری بخواهید استفاده کنید
                              حتما" ابتدا با ماهیت اندیکاتور آشنایی پیدا کنید و بعدا" استفاده نمایید
                              .

موفق باشید

جناب یزدی

جایی در مورد این اندیکاتور ها توضیح داده شده قبلا؟
                              اگر نه ... امکانش هست یه مختصری توضیح بنویسید که چطوری میتونم از اندیکاتورایی که مهربانی کردین و تو سایت قرار دادین استفاده کنم؟
                              دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
                              2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
                              3- آرامش در تریدری
                              4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
                              5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                              6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
                              7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
                              8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
                              9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
                              10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
                              11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                              12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
                              13- با روحیه ی بد ترید نکن
                              14- خودتو گول نزن
                              15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
                              16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
                              17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• نظر

پردازش ...
                                X