اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سعيد جان درود بر تو
    من به سهم خودم واقعا از سعيدجان عذرميخوام بابت كم فعاليت بودنم و اميدوارم اين حمل بر بي اعتنايي من به اين تاپيك دوست داشتني نباشه
    من هنوز شاگرد سعيدجان هستم اينو از ته دل بر زبان ميارم. خيلي خاطرشو ميخوام.
    ولي اين حق رو به سعيد باصفا ميدم كه دلگير بشه از من.
    پيش آمد يك سري موارد مالي + همكاري با آقاي جبل عاملي باعث شده كه اولويت هام رو تا حدي تغيير داده.
    اميدوارم بتونم بزودي اين موارد رو به اميد خدا مديريت كنم.

بازهم ميگم سعيدجان تو قلب مايي و روشت تو ذهن من تا آخر عمرم ميمونه
    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 10-20-2012, 05:49 PM
    Think / Act / Enjoy

نظر

• نمونه پوزیشن گیری بر اساس زیگ زاگ

سلام ودرود

در ادامه پست قبل نمونه ای از پوزیشن گیری با زیگ زاگ را در تصویر زیر میتوان مشاهده نمود .
      همانطور که ملاحظه میکنید در تایم 15 دقیقه آخرین زیگ ایجاد شده پس از برخود با پیوت هفتگی و با برخورد به 162 فیبو ناچی به حالت اشباع در آمده و منطقه ای را جهت گرفتن پوزیشن سل فراهم نموده است در تصویر زیر نمایی در تایم 15 دقیقه و 5 دقیقه را قرار میدهم تا وجود زیگزاگ ها را بتونید در 2 تایم ملاحظه نمایید لذا با توجه به اینکه آخرین سقف زیگ زاگ ما پاینتر از سقف اصلی قرار گرفته تصور به ریزش را در ما قوی تر می نماید لذا میتوانیم پندینگ اردی را در زیر پیوت روزانه قرار دهیم تا با شکست پیوت اردر ما فعال گردد و همانطور که ملاحظه میکنید میزان ریسک به ریوارد ما بسیار مناسب می باشد .
      با توجه به اینکه دلار کانادا از حالت نزولی خارج و به صعودی بدل گشته لذا جهت اطمینان بیشتر میتوانیم محدوده 9856 .0 را بعنوان TP قرار دهیم .
      توضیح در تایم 15 دقیقه خط آبی مربوط به زیگ تایم 30 دقیقه می باشد که تعداد زیگهای 15 دقیقه به 30 دقیقه را نشان میدهد و در تایم 5 دقیقه خط آبی زیگ 15 دقیقه است که تعداد زیگهای تایم 5 دقیقه به 15 را نشان میدهد

تیپس : دوستانی که از پوزیشن های میان مدت استفاده میکنند در این جفت ارز میتوانند در تایم 30 دقیقه چنانچه زیگ در لوی خود قرار گرفت به قصد حداقل 300 پیپ اقدام به خرید نمایند .

[IMG][IMG][/IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
      ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 10-20-2012, 06:04 PM
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
        سعيد جان درود بر تو
        من به سهم خودم واقعا از سعيدجان عذرميخوام بابت كم فعاليت بودنم و اميدوارم اين حمل بر بي اعتنايي من به اين تاپيك دوست داشتني نباشه
        من هنوز شاگرد سعيدجان هستم اينو از ته دل بر زبان ميارم. خيلي خاطرشو ميخوام.
        ولي اين حق رو به سعيد باصفا ميدم كه دلگير بشه از من.
        پيش آمد يك سري موارد مالي + همكاري با آقاي جبل عاملي باعث شده كه اولويت هام رو تا حدي تغيير داده.
        اميدوارم بتونم بزودي اين موارد رو به اميد خدا مديريت كنم.

بازهم ميگم سعيدجان تو قلب مايي و روشت تو ذهن من تا آخر عمرم ميمونه
        سلام و درود

تشکر از طاهای دوست داشتنی . طاها جان من نه از کسی دلگیرم و نه دلخور و به سهم خودم ازشما هم بابت زحماتی در تاپیکها متقبل هستی ممنونم.
        و به اندازه کافی آثار و زحمات شما جهت درک و فهم مطلب در تاپیک شبانه موجود می باشد .
        هدف ما در تاپیک ارائه تجربیات هست تا شاید برای دوستان مفید واقع شود و درخواست ما از دوستان جهت اشتراک تجربیات به جهت دید آیندگان از تاپیک می باشد
        و گرنه قرار نبست که ما تا ابد در یک تاپیک مستقر بشیم و بیرون نرویم دوستانی هم که از سیستم ها به نتیج و تجربیاتی میرسند با ثبت نطرات و تجربیات خودشون یادگاری میشه
        در تاپیک ها . بازهم از تمام کسانی که در این راه همراه و یاور ما بودن در ارائه و فهم سیستم چه الان هستند و چه نیستند تشکر و قدردانی میشود .

موفق و موید باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• با تشكر وقدرداني از جناب يزدي وديگر دوستان براي تاپيك بسيار خوب معاملات شبانه ..اين تاپيك براي من كه تاره كار هستم تا به حال بسيار آموزنده و كاربردي بوده و نگرش من به بازار را كاملا تغيير داده

واميدوارم همچنان ادامه داشته باشه و جناب يزدي ما را از تجربيات گرانبهاي خودشون بي نصيب نگذارند

...آرزوي سلامتي و موفقيت را براي كليه دوستان آرزومندم

نظر

• نوشته اصلی توسط میلان کوندرا نمایش پست ها
            سلام،

با اجازه و عذرخواهی از سعید عزیز به دلیل اینکه دوستان برای ادامه تاپیک همکاری نمی کنند. من نیز دیگر توانایی ادامه تنهایی این تاپیک با ارزش را متاسفانه ندارم.

فکر می کنم نیازی نباشد بگویم که یکی از اهدافم قدردانی از شما بخاطر معرفی سیستم بسیار عالی و شخصی تان بوده

و هدف دیگر اینکه دوستان با این استراتژی قدرتمند که هیچ ابزاری آن را محدود نمی کند و تنها وابسته به حرکات خود قیمت است بیشتر آشنا شوند.

زیگزاگ به من به شخصه به درک بهتر و فهم بهتر از روند حرکتی بازار و وارد شدن به موقعیت های مناسب در جای مناسب بسیار کمک کرده و تحولی در معاملاتم ایجاد کرده است.

و تنها استراتژی است که در روز و شب از آن بهره می برم برآیند معاملات به صورتی است که احساس امنیت و اطمینان را نسبت به آینده کاری در فارکس ایجاد می کند.

می دانم که دوستان دیگری نیز حداقل در شب با این استراتژی کار می کنند که متاسفانه فقط به کسب سود مشغول هستند. نه ارائه آن برای آشنایی دیگران.

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان.

با سلام به دوست عزیزم
            و تشکر از جناب یزدی عزیز برای این تاپیک خوبشون
            با اجازه دوستان میخواستم نکته رو خدمت شما عرض کنم...
            میلان عزیز در این پوزیشنی که شما وارد بای شدی از نظر شخصی بنده زود بوده است و این رو میدانم استراتژی ورود شما این گونه است ...ولی میشود برای ورود بهتر در این مدل پوزیشن های کف و سقفی یکسری الگوها را هم استفاده کرد .... در این ورود هنوز نشان از بی قدرتی بازار وجود ندارد.
            در این مدل ورود کف اول زده شده است و در ادامه ی ان کف دوم کف اول را شکسته است در اینجا نمیتوانیم ورود داشته باشیم چون کف قبلی شکسته شده ولی با زدن کف سوم میتوان بای کرد .. به این دلیل که یک الگو شکل میگرد و کف سوم نمیتواند کف اول را بشکند ...در این مدل کلوز خیلی مهم است ....که کلوز کف سوم نتواند از کلوز کف اول عبور کند ... اگر عبور کرد از اعتبار این الگو کاسته میشود .....
            در شکل نشان داده ام:
            di-3FG3.jpg

مرسی
            مسیح
            فایل های پیوست شده
            ویرایش توسط masih : https://www.traderha.com/member/2884-masih در ساعت 10-21-2012, 04:55 PM
            " ایجاد کف در بازار به دلیل خریداران باهوش نمی باشد بلکه پس از فروش آخرین فروشنده احمق ساخته می شود !"
            تام دیمارک

http://masihtrades.blogfa.com/

نظر

• با تشکر از جناب یزدی

دوستان فعال، ایا من روش ورود با استراتژی زیگ زاگ و درست رسم کردم

تشکر از شما
              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                سلام ودرود

.............
                در ضمن توجه داشته باشید برای پوزیشن های شبانه یکی از موارد میزان گامهای حرکتی هر جفت ارزی می باشد بعنوان مثال اگر ارزی که میزان حرکتش در روز حدود 150 پیپ می باشد حال اگر در حدود 110 پیپ حرکت نموده و به پایان سشن لندن برخورد کردیم دیگر انتظار ادامه حرکت برای آنروز کمی دور از تصور می باشد مگر اینکه در شبها اخبار ی مربوط به آن جفت ارز داشته باشیم که آن جزء مستثنیات می باشد .
                به هر حال بهترین پوزیشن های شبانه روی ارزهای که روند خوب روزانه داشته اند می باشد و یا اگر دارای رون خوبی نباشد حتما" تا پایان روز کف . یا سقفی در جهت ادامه روند خواهد زد که میشود در راستای روند ازش استفاده نموده .

موفق باشید
                سلام

گامهاي حركتي جفت ارزها چطور محاسبه ميشه؟

تشكر

نظر

• نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
                  با سلام به دوست عزیزم
                  و تشکر از جناب یزدی عزیز برای این تاپیک خوبشون
                  با اجازه دوستان میخواستم نکته رو خدمت شما عرض کنم...
                  میلان عزیز در این پوزیشنی که شما وارد بای شدی از نظر شخصی بنده زود بوده است و این رو میدانم استراتژی ورود شما این گونه است ...ولی میشود برای ورود بهتر در این مدل پوزیشن های کف و سقفی یکسری الگوها را هم استفاده کرد .... در این ورود هنوز نشان از بی قدرتی بازار وجود ندارد.
                  در این مدل ورود کف اول زده شده است و در ادامه ی ان کف دوم کف اول را شکسته است در اینجا نمیتوانیم ورود داشته باشیم چون کف قبلی شکسته شده ولی با زدن کف سوم میتوان بای کرد .. به این دلیل که یک الگو شکل میگرد و کف سوم نمیتواند کف اول را بشکند ...در این مدل کلوز خیلی مهم است ....که کلوز کف سوم نتواند از کلوز کف اول عبور کند ... اگر عبور کرد از اعتبار این الگو کاسته میشود .....
                  در شکل نشان داده ام:

مرسی
                  مسیح
                  سلام و درود
                  ضمن تشکر از جناب مسیح بابت مطالعه تاپیک و اظهار نظر مفیدشان . دیدن گذشته بازار در اینده و تحلیل آن خیلی راحتتر از تحلیل آینده است چرا که اگر این چنین نمی بود همه در این بازار سود میکردند و متضرری وجود نخواهد داشت .
                  اما باید نکته ای را خاطر نشان کنم که فرمایشات شما بسیار متین است اما در باب روزانه و همانطور که در تصویر مشاهده نمودیدکف بعدی بعد از پایان روز و در روز بعدی ایجاد گردیده که بر اساس استراتژی های روزانه الگوی بسیار زیبایی برای گرفتن پوزیشن بای ایجاد گردیده . اما در اینجا موضوع گرفتن ریورس های شبانه است و ورود آقای میلان هم بر اساس استراتژی کاملا" درست بوده به دلایل زیر که عرض میکنم که در تصویر زیر هم میتوان مشاهده نمود .
                  1- زدن کف در انتهای سشن لندن بعد از یک روند قوی روزانه
                  2- وجود الگوهای برگشتی کندلی
                  3- وجود واگرایی در آر اس آی
                  که اینها میتواند دلایلی بر ورود باشد . اما نکته قابل اهمیت این است که اولا" استاپ جزیی از معاملات و اجتناب ناپذیر است در معاملات مهم این است که شما بر اساس استراتژی که معامله میکنید برابر قوانین وارد شده باشید
                  حال اگر استاپ شما فعال شد و اثابت نمود باید تن در داد و خوشبختانه در این استراتژی استاپ لاس ها خیلی کوچک هستند و در مقایسه با پوزیشن های موفق این سیستم خیلی به چشم نمی آید
                  همانطور که در پستها اولیه اعلام کردیم استاپ لاس باید حدود 15 پیپ بعد از آخرین کف و یا سقف قرار گیرد که در این پوزیشن چنانچه اصول رعایت شود میتوانید در تصویر ملاحظه کنید با توجه به اینکه نمودار در روز بعد اقدام به ساخت الگو نموده اما با استاپ ما کاری نداشته و در ساعت 9 صبح روز بعد بر اساس استراتژی میتوانستیم با 11 پیپ سود از بازار خارج شویم اما نگه داشتن یا بستن پوزیشن دیگه بر میگردد به استراتژی شخص در باب روزانه توجه داشته باشید که ما در شبها به دنبال ریورس و سود های جزیی هستیم .

موفق باشید

[IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
                    با تشکر از جناب یزدی

تشکر از شما

سلام و درود بر h2opolo

بر اساس تئوری زیگ زاگ با توجه به اینکه بازوی بزرگ از 7 زیگ کوچک تشکیل گردیده میتونه دلیل بر اشباع زیگ باشه و کف زیگ نهم قادر به شکستن کف قبلی خود نبوده و تشکیل الگوی کندلی اینگلف میتونه توجیه ما در ورود باشه لذا از کندل بعدی میتونیم وارد پوزیشن بای شویم و استاپ 15 پیپ زیر کف آخر قرار میگیرد .

موفق باشید
                    نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
                    سلام

گامهاي حركتي جفت ارزها چطور محاسبه ميشه؟

تشكر
                    سلام بر AMINARAN

در پست های قبلی در مورد میزان حرکت امواج ارزها صحبت شده و اندیکاتوری هم در این خصوص قرار داده شده است میتوانید مراجعه کنید
                    اما بطور مختصر هر ارزی روزانه دارای یک میزان حرکت می باشد مثلا" در یورو دلار حدود 70 تا 150 واحد مناسب است که میتواند برای تشخیص ما
                    در ریورس کمک کند چنانچه کمتر از 70 واحد حرکت داشته باشد برای پوزیشن گیری ریورس مناسب نخواهد بود .

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط h2opolo نمایش پست ها
                      با تشکر از جناب یزدی

تشکر از شما

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                      سلام و درود بر h2opolo

بر اساس تئوری زیگ زاگ با توجه به اینکه بازوی بزرگ از 7 زیگ کوچک تشکیل گردیده میتونه دلیل بر اشباع زیگ باشه و کف زیگ نهم قادر به شکستن کف قبلی خود نبوده و تشکیل الگوی کندلی اینگلف میتونه توجیه ما در ورود باشه لذا از کندل بعدی میتونیم وارد پوزیشن بای شویم و استاپ 15 پیپ زیر کف آخر قرار میگیرد .

موفق باشید
                      با تشکر از جناب یزدی

چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• امروز بالاخره فرصت کردم تا این 30 صفحه آخر که من غیبت داشتم را مرور کنم . از دوستانی که تو این مدت تاییک را بالا نگه داشته بودند واقعا سپاسگذارم . مخصوصا سعید و میلان کوندار عزیز .
                        از میلان عزیز هم تقاضا دارم اگه فرصت داری حتما فعال بمون چون خیلی ها و من جمله خود بنده خیلی استفاده میکنیم از حضور پر ارزشت .
                        طاها هم اگه مثل قبلا فعال بشه که خیلی خوب میشه .
                        انشالا از امروز خودم هم فعال خواهم شد .
                        تمام این عزیزانی هم که زیر پستها تشکر میزارند اگه فعال تر بشوند خیلی بهتره .

حالا حالا کار داریم . میخوایم یه کارگاه واسه پوزیشنهای لایو بذاریم . بعدشم به کمک سعید عزیز تاپیک معاملات روزانه را باز کنیم .
                        مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• اولین موقعیت امشب . به نظرم واسه سل خوب باشه .
                          eur/jpy :
                          گام مناسب و rd- منفی در rsi . نظر بقیه چیه ؟

نظر

• دومین معامله امشب من . usd / jpy
                            گام مناسب . اشباع زیگ در 5 دقیقه . نظر دوستان ؟؟؟

نظر

• سلام شب همگی دوستان بخیر،

مسعود جان خوشامدید ، و ممنون از دوستانی که همکاری می کنند.

من امشب دیر پای سیستم رسیدم اما همانطور که مسعود عزیز گفتند امشب خانواده ین فرصتهای خوبی دارند

اگر پای سیستم بودم حتما در gbpjpy , و ... وارد معامله میشدم و هنوز هم اگر فرصت مناسبی پیش بیاد که احتمالا پیش خواهد آمد پوزیشن خواهم گرفت.

دلایل بسیارند: - میزان حرکتی که امروز داشته - برخورد با سومین پیوت روزانه - برخورد با پیوت هفتگی - مقاومت سقف روز پیش - سگنال فروش rsi - واگرایی و نکته مهم دیگر پایان سشن لندن

این نکات را می گویم چون تجربه نشان داده فقط گذاشتن تصاویر فایده ای نداشته است.

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                                امروز بالاخره فرصت کردم تا این 30 صفحه آخر که من غیبت داشتم را مرور کنم . از دوستانی که تو این مدت تاییک را بالا نگه داشته بودند واقعا سپاسگذارم . مخصوصا سعید و میلان کوندار عزیز .
                                از میلان عزیز هم تقاضا دارم اگه فرصت داری حتما فعال بمون چون خیلی ها و من جمله خود بنده خیلی استفاده میکنیم از حضور پر ارزشت .
                                طاها هم اگه مثل قبلا فعال بشه که خیلی خوب میشه .
                                انشالا از امروز خودم هم فعال خواهم شد .
                                تمام این عزیزانی هم که زیر پستها تشکر میزارند اگه فعال تر بشوند خیلی بهتره .

حالا حالا کار داریم . میخوایم یه کارگاه واسه پوزیشنهای لایو بذاریم . بعدشم به کمک سعید عزیز تاپیک معاملات روزانه را باز کنیم .
                                چه عجب بالکوفسکی جان........ خیلی وقت بود نبودی!!!!
                                خوش اومدی....

نظر

پردازش ...
                                X