اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یک نکته ای را دوست دارم بگویم که دوستان به این سیستم فقط به عنوان یک استراتژی معاملاتی نگاه نکنند.

استراتژی های معاملاتی معمولا ذهن معامله گر را محدود می کنند به رفتار چند مووینگ، برخورد یا شکست یک پیوت، یا شکست یک سطح، سیگنال یک اندیکاتور، الگوهای کندل استیک و ...

اما اینجا در زیگزاگ به یک تحلیل از بازار می رسیم. شمای معامله گر ذهنت محدود به چندتا کندل نمیشه بلکه اتفاقا ذهنت باز است کل روند حرکتی بازار را از بلند مدت به کوتاه مدت زیر نظر داری و...

و این درک از بازار باعث معاملات خوبی میشه یعنی هم استراتژی ای که موقعیت های معاملاتی متعدد و بسیار خوب در شب و بخصوص در روز فراهم می کند و هم به درک درستی از روند حرکتی بازار می رسید که بسیار با ارزش است.

و محدودیت های استراتژی های معاملاتی را نیز ندارد و بسیار محاسن دیگر.

دوستانی که وقت می گذارند بررسی می کنند صبوری بخرج می دهند نتیجه ای خواهند گرفت که دور از انتظار است.

و استاد یزدی عزیز واقعا لطف کردند که استراتژی شخصی خود را که حاصل تفکر و اندیشه و بررسی شخصی خودشان است اینگونه به رایگان در اختیار دوستان قرار داده اند .

از ایشان واقعا سپاسگزارم.

موفق باشید

نظر

• سلام شاهین جان . چطوری رفیق گلم . انشالا مثل قبل سعی میکنم پر انرژی ظاهر بشم .
      راستی شاهین من انتظار دارم تو هم خیلی اینجا فعال باشی .

میلان عزیز به جز جفت ارزهای اصلی دیگه از کدومها استفاده میکنی . دقت کردم از کراسها هم استفاده میکنی . به نظرت نیاز هست به جز اصلی ها از بقیه هم استفاده کرد یا نه ؟
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
        سلام شاهین جان . چطوری رفیق گلم . انشالا مثل قبل سعی میکنم پر انرژی ظاهر بشم .
        راستی شاهین من انتظار دارم تو هم خیلی اینجا فعال باشی .

میلان عزیز به جز جفت ارزهای اصلی دیگه از کدومها استفاده میکنی . دقت کردم از کراسها هم استفاده میکنی . به نظرت نیاز هست به جز اصلی ها از بقیه هم استفاده کرد یا نه ؟
        طوری تیست مسعود جان. باش.اگه اینجا پیدات کنم.

نظر

• مسعود جان شما خودت استاد هستید عزیز

چون بزرگواری می کنید و می پرسید عرض می کنم:

من محدودیتی را لحاظ نمی کنم مگر اسپرد، ارزها را به ترتیب بهترین موقعیت ها هر شب می چینم و منتظر میشوم تا تریگر بدهند. در صورت تریگر وارد معامله می شوم.

نظر

• نظر

• سلام به همه . فکر کنم امشب موقعیتهای خیلی خوبی داره ساخته میشه . بای کردن یورو منطقی است .

نظر

• شب خوش دوستان

فکر میکنم خبر gbp تاثیرگذار باشه، من صبر پیشه میکنم، تا ببینیم چی میشه.
                نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• با اجازه و عذرخواهی از سعید عزیز به دلیل اینکه دوستان برای ادامه تاپیک همکاری نمی کنند. من نیز دیگر توانایی ادامه تنهایی این تاپیک با ارزش را متاسفانه ندارم.

فکر می کنم نیازی نباشد بگویم که یکی از اهدافم قدردانی از شما بخاطر معرفی سیستم بسیار عالی و شخصی تان بوده

و هدف دیگر اینکه دوستان با این استراتژی قدرتمند که هیچ ابزاری آن را محدود نمی کند و تنها وابسته به حرکات خود قیمت است بیشتر آشنا شوند.

زیگزاگ به من به شخصه به درک بهتر و فهم بهتر از روند حرکتی بازار و وارد شدن به موقعیت های مناسب در جای مناسب بسیار کمک کرده و تحولی در معاملاتم ایجاد کرده است.

و تنها استراتژی است که در روز و شب از آن بهره می برم برآیند معاملات به صورتی است که احساس امنیت و اطمینان را نسبت به آینده کاری در فارکس ایجاد می کند.

می دانم که دوستان دیگری نیز حداقل در شب با این استراتژی کار می کنند که متاسفانه فقط به کسب سود مشغول هستند. نه ارائه آن برای آشنایی دیگران.

با آرزوی موفقیت برای تمام دوستان.

دوست خوب ساعی و دوست داشتی میلان عزیز
                  ضمن قدردانی از زحمات شما و همچنین اساتید دیگه که چون چراغ روشنی بخش راه دیگران میشوند
                  دوست عزیز دلسری شما را درک می کنم ولی این را بدانید که شخصی مثل من هر شب به این تاپیک سر میزنم و تمام مطالب شما و دوستان دیگر را مطالعه می کنم و استفاده می کنم اما اگر مشارکت کمتری دیده می شود تنها به دلیل این است که که از مطالب شما به عنوان درس استفاده می کنم و شاید به دلیل بضاعت کم ، سکوت را به هدر دادن انرژی تاپیک ترجیح می دهم و در چند مورد از نحوه پاسخ دادن ها فهمیدم که سطح تاپیک در حدیست که شاید بهتر باشد فعلا شنونده باشم و از تجربیات شما استفاده کنیم
                  و چون به دلیل عدم اشراف به استراتژ ضررهایی هم متحمل شدم ترجیح می دهم که از مطالب شما استفاده کنم و فکر می کنم که باقی دوستان هم چنین نظری دارند
                  ولی خواهشم می کنم که شما و آقای یزدی و طاهای مهربان و بالکفسکی و ......... همچنان ما را راهنمایی کنید
                  من هم سعی می کنم که از امشب موقعیت های خودم رو فقط جهت اشکالگیری شما عزیزان قرار دهم تا بدانید که مطالب شما خواننده و خواهان زیادی دارد
                  موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                    ممنون از تمامی دوستان

سعید جان یه چند روزیه که ارز ها اونجور که باید و شاید روند دار نیستن...(میلان کوراندوی عزیز خوب خیلی حرفه ایی شدن که هر شب موقعیت قرار میدن...ما هنو تازه کاریم)

من فکر کنم بیشتر مشکل دوستان در مورد زیگ اشباع است که حالت های مختلفی از زیگ میشه تو چارت دید که برای من و خیلی از دوستان ابهام آمیزه..

درسته فرمودید..هر زیگ 15 باید 3-تا 5 تا زیگ 5 مین باشه ..ولی تو بازار هایی که روند قویی نداره زیگ ها باعث سردرگمی میشه...

من خودم به شخصه هر روز دارم رو این استراتژی کار میکنم..ولی هنوز کامل نتونستم اونجور باید وشاید بهش مسلط بشم که این نشون میده باید باز تمرین کرد...

تو سایت های خارجی هم دنباله منابع کامل و خوب از زیگ گشتم ولی چیزه بدرد بخوری حاصل نشد...
                    جانا سخن از زبان ما می گویی

نظر

• دوستان می خواستم چطور می تونم در تایم 15 زیگ 30 دقیقه رو هم داشته باشم و یا در تایم 5 دقیقه زیگ 15 رو هم باهم داشته باشم

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                        سلام به همه . فکر کنم امشب موقعیتهای خیلی خوبی داره ساخته میشه . بای کردن یورو منطقی است .
                        کسایی که دیشب یورو بای زدند به راحتی 4-5 تا تی پی خورده اند . سعی میکنم اگه وقتم اجازه بده عکسها و نکات آموزشیش را بذارم رو فروم . اگه کسی تونست زودتر بذاره ممنون میشم .

دوست خوبم ، hm1353 ;
                        خیلی خوشحال خواهیم شد که شما هم نظرات و هر چیزی که به ذهنتون میرسه را اینجا به اشتراک بذارید . همه دور هم داریم چیز یاد میگریم . کاری به اختلاف سطح هم نداشته باش .

نظر

• نوشته اصلی توسط hm1353 نمایش پست ها
                          دوستان می خواستم چطور می تونم در تایم 15 زیگ 30 دقیقه رو هم داشته باشم و یا در تایم 5 دقیقه زیگ 15 رو هم باهم داشته باشم
                          سلام و درود

دوست عزیز بهترین روشی که میتونید زیگها رو با هم ببینید . میتوانید مثلا" زیگ تایم 15 دقیقه را های لایت کنید و به تایم پاینتر رفته داخل های لایت را ببینید از چند زیگ برخوردار است

موفق باشید
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام

سلام

همگی صحبت از پایان سشن لندن میکنید امامیبینم تو تصاویر هیچ کس اندیکاتوری که بازو بسته شدن بازار لندن را نشون بدهد در چارتشون قرار ندادند. چطور پایان سشن لندن را تشخیص میدید البته بدون اندیکاتور چون از روساعت کار سخت میشه .
                            اندیکاتور ساعات بازار ها را اگر دارید لطفا بفستید.

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ocean نمایش پست ها
                              سلام

همگی صحبت از پایان سشن لندن میکنید امامیبینم تو تصاویر هیچ کس اندیکاتوری که بازو بسته شدن بازار لندن را نشون بدهد در چارتشون قرار ندادند. چطور پایان سشن لندن را تشخیص میدید البته بدون اندیکاتور چون از روساعت کار سخت میشه .
                              اندیکاتور ساعات بازار ها را اگر دارید لطفا بفستید.

ممنون
                              این اندیکاتور را قبلا دوستان گذاشته بودند .....سشن آسیا واروپا را به شما نشان میده .....تنظیم ساعتها یادتون نره
                              فایل های پیوست شده

نظر

• سلام و درود

امشب شب خطرناکیه برای پوزیشن اگر پوزیشن ندارید که حذر کنید اگر هم دارید خیلی مراقب باشید .
                                شب خوبی براتون آرزو میکنم .

موفق باشید
                                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                                X