اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام و درود

فکر کنم برای امشب gbpusd & gbpjpy گزینه های بدی نباشند. من که نیستم استفاده کنم
    بررسی کنید ببینید پی جواب میده .

موفق باشید
    gbpusd
    حدودا 160 پیپ نوسان داشته -
    در 15 مین واگرایی استو داریم -
    ولی اخرین زیگ 15 مین رو که می بریم به تایم 5 مین میبینیم اونجا از یک زیگ تشکیل شده - به نظر میاد باید منتظر زیگهای بیشتر در 5 مین باید باشیم و هنوز زیگ 15 مین اشباع نشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
      سلام و درود

فکر کنم برای امشب gbpusd & gbpjpy گزینه های بدی نباشند. من که نیستم استفاده کنم
      بررسی کنید ببینید پی جواب میده .

موفق باشید
      دوتا فیبو و یک پیوت مهم سر راه پوندین است.

به نظرتون شرایط مساعد برای بای هس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط loshabi نمایش پست ها
        دوتا فیبو و یک پیوت مهم سر راه پوندین است.

به نظرتون شرایط مساعد برای بای هس؟

اینم نتیجه تا این لحظه

نظر

• صبح دوستان به خیر و خوشی
          خرید دیروز روی پوند دستی بسته شد- بدون ضرر و سود-
          یک سوال جناب یزدی :یورو به دلار هم دیروز بعد از خبر نزول خوبی کرد و تا خط بالایی کانال روز قبل برگشت خرید در اون هم می تونست جزو معاملات شبانه باشه؟ یا دلیل خاصی داشت که اونو عنوان نکردید

---------------------------------------
          خبرهای امروز:
          نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
          خبرهای روز

تاریخ آپدیت
          : 14 فوریه 2013

نکته : رنگ قرمز نشانه مهم بودن خبر ، رنگ آبی درجه متوسط ، رنگ سیاه کم اهمیت

نکته2: ستون اول از سمت چپ مقدار قبلی شاخص و ستون دوم از سمت چپ مقدار پیش بینی است !

نظر

• نوشته اصلی توسط mehraz نمایش پست ها
            صبح دوستان به خیر و خوشی
            خرید دیروز روی پوند دستی بسته شد- بدون ضرر و سود-
            یک سوال جناب یزدی :یورو به دلار هم دیروز بعد از خبر نزول خوبی کرد و تا خط بالایی کانال روز قبل برگشت خرید در اون هم می تونست جزو معاملات شبانه باشه؟ یا دلیل خاصی داشت که اونو عنوان نکردید

---------------------------------------
            خبرهای امروز:
            سلام و درود

من در روزهایی که برای ارزی خبر وجود داشته باشد و حرکات شارپ صورت گیرد از پوزیشن گیری تا 2 الی 3 ساعت بعدش دوری میکنم
            چون میتونه دستخوش هیجانات قرار گیرد و یا اینکه با یک زیگ خیلی کوچک مواجه شود .
            توجه داشته باشید که در شبانه اکثر پوزیشنها در خلاف جهت روند صورت میگیرد پس باید با احتیاط بیشتری به ارزها نگاه کرد .
            موفق باشید
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• خوب بد نیست این تحلیل زیبای جناب یزدی رو هم دوباره بهش توجه کنیم . یورو از همین الان یکسری شرایط برای پوزیشن شبانه رو کسب کرده( تا اینجا 68 پیپ از فروش نصیب من کرده )- برای امشب بهتره زیر نظر گرفته بشه . در صورت بروز نشانه های کاهش هیجان فروش شاید یه 20 پیپ هم از خرید مهمونمون کنه.

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
              در تایم یک ساعته در موج 4 قرارداشته و انتظار صعود تا 1.3496 پیش بینی میشود و پس از آن نزول برای موج 5

[IMG][/IMG]

نظر

• سلام

eurusd

گام حرکتی : +
                اشباع زیگ : +
                کم شدن حجم : +
                واگرایی : +
                الگوی کندل : -

فکر میکنم برای ترید بد نباشه . البته فقط برای کسب تجربه و یادگیری در حساب دمو . استاد یزدی ایا تایید میکنید پوزیشن رو .

نظر

• در یورو ه ین هم شرایط مناسبی دیده میشه.
                  دامنه حرکتی مناسب روزانه
                  واگرایی در استو 15 مین
                  و یک نمونه جالب اخرین زیگ تایم 15 مین تا اینجا حداقل 11 زیگ تثبیت شده در تایم 5 مین داره.

نظر

• صبح دوستان به خیر و نیکی
                    یورو به دلار برای معاملات شبانه تی پی زده و یورو به ین استاپ فعال شده.
                    جنابب یزدی در مورد یوو به ین این استاپ جزو اون درصد خطای سیستم بوده یا در پوزیشن گیری دچار اشتباه شدم . لطف می کنید رفع اشکال کنید. ممنون

نظر

صبح دوستان به خیر و نیکی
                      یورو به دلار برای معاملات شبانه تی پی زده و یورو به ین استاپ فعال شده.
                      جنابب یزدی در مورد یوو به ین این استاپ جزو اون درصد خطای سیستم بوده یا در پوزیشن گیری دچار اشتباه شدم . لطف می کنید رفع اشکال کنید. ممنون
                      سلام و درود

همانطور که ملاحطه میکنید در تایم 15 دقیقه تقریبا" ساعت 8 شب یک زیگ داشتیم که در تایم 5 دقیقه از 11 زیگ کوچک تشکیل شده بود و در کف آن زیگ محل مناسبی برای ورود بوده هم از نظر زمانی و هم تعداد زیگ ها و پس از آن هم یک کف مینوری داشتیم که قادر به شکست کف قبلی نشده است و باز محل مناسبی برای ورود بوده . اگر در پنین شرایطی ورودی انجام میشد صعودی معادل 35 پیپ داشته که بر اساس این سیستم ما انتظار 20 پیپ را بیشتر نداریم و دیگر اینکه برای برگشتهای احتمالی گفتیم که از ترلینگ استاپ 15 یا 20 پیپی استفاده شود . و نکته دیگر اینکه برای ارزهایی که در نیمه شب خبر داشته باشیم با احتیاط بیشتری به آن نگاه خواهیم کرد و همانور که می بینید بعد از خبر ژاپن برگشت صورت گرفته و اگر ترلینگ میداشتید استاپ فعال نمیشد .

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
                      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• شب دوستان به خیر و نیکی - به نظر شرایط پوند - دلار برای رصد معامله شبانه مناسب هست.

نظر

• یورو دلار دامنه حرکتی 90 پیپ
                          واگرایی در استو و ار اس ای
                          زیگ تایم پایینتر 11 زیگ
                          زیگ تایم بالاتر شکسته نشده.

نظر

یورو دلار دامنه حرکتی 90 پیپ
                            واگرایی در استو و ار اس ای
                            زیگ تایم پایینتر 11 زیگ
                            زیگ تایم بالاتر شکسته نشده.
                            استاپ خورد.

نظر

• جناب یزدی عزیز لطف می کنید شرایط یورو به دلار امشب رو بررسی بفرمایید . با توجه به برداشتی که از مطلب تاپیک داشتم به نظر میاد در شرایط عدم معامله هستیم .
                              علیرغم نزولی بودن امروز - در محدوده حمایتی مناسبی قرار داشتیم که به نظر میاد کف بازار خیلی زودتر تشکیل شده و زیگ نیم ساعته هم صعودی شده . علی ایحال ایا باید تغییر روند رو در نظر گرفت و در جهت خرید وارد شد( که واگرایی استو در 165 مین عکس این مطلب رو میگه)
                              یا در جهت فروش وارد شد که هم جهت روند اصلی نزولی بوده و زیگ تایم پایینتر هم فعلا فقط از 3 زیگ تشکیل شده.

ممنون

نظر

• درود بر همه دوستان

آقای سامان 51 در خصوص روش آقای نیما آزادی برای ترید در مدت روز خواهش می کنم توضیح بفرمایید.

نظر

پردازش ...
                                X