اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• امیر اقا ممنون از لطفت
    طلا نوسانات شدیدی رو داره و حرکات شبانشو میشه گفت اندازه حرکات روزانه بعضی جفت ارزهاست
    از نظر من برای سود گیری گزینه عالی هستش
    اما بنده به شخصه زمانی از این استراتژی برای طلا استفاده میکنم و ازش سود میگیرم که در پوزیشن گیری در جفت ارزهای با نوسان کمتر تسلط بالایی داشته باشم البته بنده خودمو دارم عرض میکنم
    قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• طاها جان لطفا باتوجه به تجربه و فعاليتي كه روي سيستم شبانه داري ، نتايج بنده را بررسي و نظرت را بگو تا نواقص رفع بشه و درجه اطمينان به اين ارقام بالا برهتا بهترين سود و بالا ترين ضريب اطمينان را از اين معاملات داشته باشيم .

ممنون از وقت و زحمتي كه ميكشي

ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• درود بر همگی
        احمد جان نظر لطفته رفیق

فعلا دارم رو دلار کانادا بک میگیرم

بعد میخوام برم رو طلا
        Think / Act / Enjoy

نظر

• از طلا بیشتر این نقره هست که نوسان داره. واقعاً دیدم روزی تا 3% نوسان داشته. باالطبع باید ریتریس های خوبی داشته باشه.

نظر

• يه نمونه پوزيشن طلايي:

بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• با سلام و درود

شور اشتیاق دوستان به آدم انرزی میده از همتون ممنون که تجربیات خوبتون را باهمه به اشتراک قرار میدهید به این میگن تعاون خسته نباشید .

برای مدیریت سرمایه اکسلی را تهیه کردم با توجه به اینکه سرمایه ها میتونه متفاوت باشه من جای سرمایه را صفر گرفتم و هر کسی میتواند خودش قرار دهد.

برای 4 شب در هفته و 4 هفته در ماه برای 3 ماه نتظیم شده میزان استاپ لاس را 15 گرفتم و میزان تی پی را 20 که باز قابل تغییر است ابتدا با یک پوزیشن به میزان 0.01 شروع کرده

و در ازاء سود هفتگی افزایشش دادیم که باز هر کس به نسبت سرمایه خود میتواند لاتیج را تغییر دهد . در صورت زیان مجاز به افزایش نخواهیم بود

توضیح اینکه افزایش لاتیج را بر اساس فرض سود حاصل از هفته افزایش دادیم در حالی که چنانچه سود مورد نظر جدول در طی هفته کسب

نشود مجاز به افزایش نخواهیم بود .

توجه کنید , بدون اینکه طمع بکنیم و بدون اینکه ریسک خارج از عرف انجام دهیم چه برآیند مطلوبی میتونیم داشته باشیم . در طی 3 ماه از صفر حدود 650 دلار سود

میتونه در کارنامه ما ثبت شود . و در صورت زیان هرشبه در طی 3 ماه 75 دلار زیان در بر دارد

پس اعتقاد پیدا کنید که وفاداری به پلان معاملاتیتون میتونه برای شما بر آیندی دور از تصور در بر داشته باشه .

قایل را از آدرس پایین میتوانید دانلود کنید . دوستان با برسی اگر نکاتی جهت اصلاح به نظرشون رسید میتونند جهت بهتر شدن جدول نظراتشون را اعلام نمایند

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...ملات-3.rar
              موفق باشید
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 08-11-2012, 07:28 PM
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام اقای یزدی عزیز و گرانقدر
                این شد یه راهکار عالی واسه ترید گروهیه هدفمند
                من از پیج اول تا اینجارو کامل خوندمو یادداشت کردم خوشبختانه تمام دوستان فعال در این تاپیک واقعا افراد محترمی هستن که باعث شده فضای صمیمی بوجود بیاد و این خودش یک پون مثبت هستش که انگیزرو واسه به ثمر رسوندن این لطف شما افزایش میده
                جالب میشه اگر این موضوع مدیریت سرمایه رو دوستان باهم شور بزارن تا یک حالت رقابت هم بوجود بیاد
                پیروز باشید
                قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• ممنون جناب يزدي از زحماتتون و همچنين ارائه اين مديريت سرمايه
                  جناب لطفا در صورت امكان فايل را روي همين فروم آپلود كنيد ، بنده الان خواستم دانلود كنم ولي ازم لوگين و ساين آپ خواست ، كه من ندارم .
                  با تشكر

ورود به معامله با منطق انسانی
                  خروج
                  از معامله با احساس ماشینی
                  لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سعيد جان از بزرگواري و زحماتت ممنون

منم مشكل ماندگار عزيز را دارم...
                    نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• سلام و درود

اکسل مورد نظر را میتوانید از آدرس زیر دانلود نمایید .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...ملات-3.rar

موفق باشید
                      ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 08-11-2012, 06:49 PM
                      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• سعيد جان ممنون بخاطره كاره بسيار قشنگت..فقط فكر كنم 15 استاپ لاس كم باشه ها..10 تا كه بالاي سقف و كفه 3-4 تا هم اسپرد--اگه ما 1-2 كندل هم بعده تثبيت سوار شيم زير 20-25 نميتونه باشه..درست ميگم؟
                        ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-11-2012, 07:50 PM
                        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                          سعيد جان از بزرگواري و زحماتت ممنون

منم مشكل ماندگار عزيز را دارم...
                          من مشکلی نداشتم

نظر

• من دان کردم و بدون مساله
                            Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                              از جفت ارزهاي eur / jpy - nzd / usd - aud / usd - usd / cad - gbp / usd - eur / usd كه خودم هميشه روشون تريد ميكنم و به رفتارشون تسلط دارم ( البته به اندازه دانش كم خودم ) يه بك تست 3 ماهه گرفتم ، طبق برداشتي كه تا الان از سيستم شبانه داشتم . وظيفه خودم دونستم نتايج را با دوستان شير كنم .
                              nzd / usd و usd / cad بخاطر گام حركتي و رفتاري ، ميزان پيپ سود ، ارزش ريسك ندارن .
                              aud / usd : حد اقل سود ثابت 30 پيپ
                              gbp / usd : حد اقل سود ثابت25 پيپ
                              eur / usd : حد اقل سود ثابت27 پيپ
                              eur / jpy :
                              حد اقل سود ثابت23 پيپ

البته چون بازار رفتار ثابتي در طول زمان نداره ، بهتره دوستان ضمن در نظر گرفتن اين مقادير ، باز هم محاسبه اي براي تعيين سود انجام دهند
                              .
                              نوشته اصلی توسط amirreza6790 نمایش پست ها
                              سعيد جان ممنون بخاطره كاره بسيار قشنگت..فقط فكر كنم 15 استاپ لاس كم باشه ها..10 تا كه بالاي سقف و كفه 3-4 تا هم اسپرد--اگه ما 1-2 كندل هم بعده تثبيت سوار شيم زير 20-25 نميتونه باشه..درست ميگم؟
                              سلام ودرود به همه دوستان

با تشکر از ماندگار عزیز به خاطر تلاش و ارائه نظرات مثبتشون . همینطور امیر عزیز . حق باشماست امیر خان من با توجه به اینکه خودم معمولا" با 15 استاپ وارد میشم بر اساس اون تنطیم کردم الان با توجه به زحمتی که ماندگار عزیز کشیدن فکر میکنم اگ استاپ لاس را بین همون 20 تا 25 هم بگیریم مشکلی از نظر مانی منجمینت پیش نیاد. باز هم منتظر نظرات خوب و مثبت شما هستم .

موفق و موید باشید

نظر

• سعيد باصفا درود بر تو

ميش خواهش كنم بيشتر در مورد اين جدول مديريت سرمايه توضيح بدي؟

راستشو بخواي كامل نيافتاد...!!!
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X