اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام و صبح همگی بخیر .

از آقا سعید درخواست دارم روی aud/usd توضیح بدهندلطفا . چرا دیشب با اینکه روند غالب نزولی بود ، امااصلاح به سمت بالا نداشتیم و در جهت روند ادامه پیدا کرد. من استاپ خوردم .
    اما دیروز با اینکه عین همین شکل را ساخته بود ، کف ساخت و تا فردا کلی رفت بالا . زیگ هم شبیه به هم هست در دو روز.
    نکتش چی بوده

.

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
      سلام صبح بخیر . دو تا اندیکاتور خیلی خوب برای نمایش میزان رنج روزانه و میانگین هفته ها و ماههای قبلی . زحمتش را مهدی جان کشیده اند .

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...mindicator.rar
      بالکوفسکی جان تنضیمات خاصی داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط RAYAN نمایش پست ها
        نه امیر جان منظور کلی را میدونم . اندیکاتور را هم دیدم . دستت درد نکنه .

اینکه گفتی تلورانس پاس شده و میره برا فردا را نمیفهمم یعنی چی . میانگین تلورانس یورو / دلار 110 پیپ هست . خب اینکه فقط 65 پیپ رفته ؟
        سلام وصبح بخير به همگي...

در جواب دوستمون بايد بگم.. تلورانس فقط يه ميانگين حركتي از يه جفت ارزه وقتي ميگيم 100-110 حركتشه اين به اين معنا نيست كه حتما بايد 100 تا بره...مثله اينكه شما معدلت بشه 18 بگيم همه درساتو شدي 18! نه ميتونيم بفهميم بچه زرنگي بوديد و نمره هاتون دورو وراي 18 چرخيده..

وقتي ما تلورانسمون در روز ميشه 70 و احتمال اينو ميديم بازار قدرته كف و سقف جديد رو نداره پس يه مقداري تلورانس پاس نشده داريم كه در روز هاي بعدي با حركاته شارپ جبران ميشه.. مثلا شما ساعتاي 5-6 ميبيني 130 تا پاس كرده و كندل ها بي جون شدن خبري هم در راه نيست..ديگه اين اميد رو داري تا فردا صبح وضع به همين حالت..

اميدوارم منظورمو رسونده باشم..
        بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نوشته اصلی توسط RAYAN نمایش پست ها
          سلام و صبح همگی بخیر .

از آقا سعید درخواست دارم روی aud/usd توضیح بدهندلطفا . چرا دیشب با اینکه روند غالب نزولی بود ، امااصلاح به سمت بالا نداشتیم و در جهت روند ادامه پیدا کرد. من استاپ خوردم .
          اما دیروز با اینکه عین همین شکل را ساخته بود ، کف ساخت و تا فردا کلی رفت بالا . زیگ هم شبیه به هم هست در دو روز.
          نکتش چی بوده

.

درود بر شما رایان جان

وقتتون بخیر

من نظر خودمو میدم و از آقا سعید هم بابت اینکه جلوتر نظر میدم عذرمیخوام.

من فقط 2 نکته توش دیدم و فهمیدم و بقیه اش رو هم از سعید جان درخواست دارم که توضیح بدن.

من فکر میکنم نمیشه گفت روند غالب دیروز نزولی بوده، بلکه فقط آخرین حرکت ریزش داشته که اون هم حدودا 57 پیپ بود و در مقایسه با 13 جولای که 77 پیپ ریزش داشته قابل مقایسه نیست. تگر چه طبق تصاویر زیر که در 15 دقیقه و 5 ذقیقه اشباع داشتیم(5 زیگزاگ در 5 دقیقه و سپس واگرایی) که با واگرایی RD+ و سیگنال ورود با جناب استو میشد 15 پیپ خوشمزه با توجه به حرکت کوچیک امروز گرفت که من پای چارت نبودم وگرنه.....

برقرار و پایدار باشید
          Think / Act / Enjoy

نظر

• من برم بخوابم که دارم غش میکنم بخاطر شبکاری.....

این تاپیک
            عشق منه......
            Think / Act / Enjoy

نظر

• اینم بزارم بعد برم....

دلم نیود نگفته برم....

رفقا و خاصه سعید باصفا

آیا این نوع پوزیشن گیری رو تایید میکنید، چون همه چیش به نظر درست میاد(روند دک درستی - بقول مسعودجان - نداشتیم پس در راستای روند اصلی از روز قبل ترید میکنیم)

ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-15-2012, 10:04 AM
              Think / Act / Enjoy

نظر

• خوب يورو ين باي ما تازه الان 10 پيپ داد! البته دير تو كفش وارد شدم وگرنه ديشب بايد ميگرفتمش..(15 تا هم بعد از ظهر ازش گرفتم ميشه 25 پيپ)
                ديشب نيوزلند بهم ضرر زد..البته اونم دير وارد شدم..وگرنه مثله مسعود سود ميكردم!

خيره ايشاا... بازم تجربه ايي ديگر...

تشكر مجدد از آقا سعيد با صفا (به قول طاها)!
                ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-15-2012, 11:32 AM
                بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• من دیشب شب بدی داشتم کلی ضرر کردم یعنی هر چی این چند شبه سود کرده بودم پرید!
                  اول شب aud بای کردم که تی پی خورد اما بعد دیگه eur/usd , nzd/usd,بای کردم که استاپ خورد و usd/jpy سل کردم که بازم استاپ خورد !
                  فکر کنم چون میخواستن هر طور شده از این بازار سود بگیرم و عجله کردم!!!!!!!!!!

نظر

• شاهين جان ايشاا... 10 برابرشو جبران كني...

دوستان از ساعته 5.30-6 بايد بيايد نمودارو تحليل كنيد..

يه نكته ديگه..همانطور كه آقا سعيد با صفا و با وفا فرمودند اين استراتژي براي افراد قانع هستش...10-15-20 پيپ بستشه.. حتي اگه بيشتر هم بده شما قانونتونو زير پا نزاريد!

انشاا... از اين به بعد همگي سود كنيم..

ياحق.
                    ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-15-2012, 12:15 PM

نظر

• سلام به همگی دوستان،
                      من هم دیشب در پوند ین با اینکه دیر وارد شده بودم اما تی پی 20 پیپ ام خورد.
                      و خواستم از آقا سعید و همگی دوستان که اینجا فعالیت می کنند تشکر کنم.
                      بخصوص از آقا سعید چون اطلاعاتی که در این تاپیک داده شده در معاملات میان روز من هم تاثیر مطلوبی گذاشته و باعث شده در جای مناسب وارد پوزیشن بشم با آرامش بیشتر .
                      واقعا ممنونم.

نظر

• درود بر همگی

همانطور که سعید باصفا چندین و چند بار تاکید کردند:

ما 2 حالت بیشتر نداریم،

1: در صورت حرکت روزانه خوب در جفت مورد نظر در ریورس با رعایت همه جوانب بویژه مدیریت سرمایه وارد میشیم.

2: در غیر اینصورت با این طرز فکر منتظر میمانیم تا در جهت روند و تمایل اصلی بازار در صورت ایجاد وارد شویم.

رفقا سعی کنید به جداول ارائه شده توسطد مسعود خیلی حساس باشید، روش وقت گذاشته شده و بک تست گرفته شده، تمرین زیاد کنید و باشتراک بزارید تا اشکالاتتون در بیاد و همه از این

با استفاده از نکات ارائه شده به کوله بار تجربشون اضافه بشه.

به تنظیم تی پی ها خیلی حساس باشید و به بلند مدت فکر کنید.

اینهایی که گفتم اول برای یادآوری به خودم بود.
                        Think / Act / Enjoy

نظر

• يورو دلارو و يورو ين در حال كف سازي..

نظر

• buy.............eur / usd

ورود به معامله با منطق انسانی
                            خروج
                            از معامله با احساس ماشینی
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• پوند ين هم كف زده ولي اسپرش بالاست..

نظر

• ساعت 5/45 . براي امشب usd / cad - eur / jpy - eur / aud - eur / usd موقعيت هاي خوبي دارن ، ميشه ازشون سود گرفت
                                امير رضا جان ، عزيزم ، گلم ، چند بار ، چند نفر بگن تو اين تاپيك
                                فقط ارزهاي بك تست گرفته شده توسط مسعود خان را مورد برسي و اشتراك بزاريم .
                                ورود به معامله با منطق انسانی
                                خروج
                                از معامله با احساس ماشینی
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X