اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درود بر تو حمید جان

یورو ین که من امشب کار نکردم، اما یورو دولار و یورو پوند هم ساعت 18 به بعد پوز گرفتم که اگر یکم زودتر گرفته بودم با تی پی بسته میشد.
    چون یورو دلار ساعت 17:30 به وقت آلپاری کف زد با اشباع زیگزاگ و واگرایی در 5 دقیقه که 30 پیپ هم اصلاح کرد.
    یورو پوند هم سعی کردم با 15 پیپ تی پی بسته شه که به دلیل حرکت کم روزانه فقط تونستم در سود ببندم(10 پیپ) - البته چون واگراییش خیلی ضعیف بود بهتر بود وارد نمیشدم.
    Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
      درود بر تو حمید جان

یورو ین که من امشب کار نکردم، اما یورو دولار و یورو پوند هم ساعت 18 به بعد پوز گرفتم که اگر یکم زودتر گرفته بودم با تی پی بسته میشد.
      چون یورو دلار ساعت 17:30 به وقت آلپاری کف زد با اشباع زیگزاگ و واگرایی در 5 دقیقه که 30 پیپ هم اصلاح کرد.
      یورو پوند هم سعی کردم با 15 پیپ تی پی بسته شه که به دلیل حرکت کم روزانه فقط تونستم در سود ببندم(10 پیپ) - البته چون واگراییش خیلی ضعیف بود بهتر بود وارد نمیشدم.
      مگه اصول این استراتژی بر بسته شدن سشن لندن نیست پس چرا 2ساعت زود تر؟

نظر

• دقیقا همینطوره...

برخی روزها که تشکیل سقف و یا کف مقداری زودتر از اتمام سسشن لندن بر ما حجت میشود، میتوان اقدام به معامله کرد.

البته شخصا سعی میکنم تا اونجایی که میشه نزدیک به اتمام سسشن لندن باشه.
        Think / Act / Enjoy

نظر

• صبح همگی بخیر
          چقدر دیدگاهمون شبیح به همه آقای ماندگار در گرفتن این پزیشن این باعث افتخار بندست .
          همان طور که در تصویر مشخصه معامله خوبی بود ولی اگر از ته دره ها گرفته میشود خیلی بهتر بود که این جنین نشد .
          بنظر من این ارز یکی از بهترین حالاتی بود که دیشب به زبان خیلی ساده میگفت که بیاید همه رو من معامله داشته باشید فقط من فقط من.
          ریتم برگشت رو واقعا زیبا به نمایش گزاشته بود .
          امیدوارم همه معاملات خوبی داشته بودند دیشب .

نظر

• سلام و صبح بخیر به همه عزیزان و خوبان .
            آدم هر وقت این تاپیک را میبینه احساس زنده بودن میکنه . ممنون از همه .
            من دیشب 3 تا پوز گرفتم که به لطف خدا هر 3 تی پی خورد . روی هر کدوم 1% ریسک کرده بودم و 3% شیرین گرفنم .

- بهمن جان موقعیت eru/gbp را خیلی قشنگ گرفتی . من هم گرفته بودم . این ارز را هم به 8 تای قبلی اضافه کنید . فقط بدونید رنج حرکت روزانش خیلی کمه حدود
            50 پیپ و کلا کند راه میره .
            ممنون بهمن جان .

- شهاب جان اوزی را خیلی خوش موقع وارد شدی احسنت . من هم گرفته بودم . نکات خوبی داره که تو پست بعدی میگم
            موفق باشی همیشه .

- ماندگار عزیز ، eur/aud یه کم ریسکش زیاد بود . به دلیل نداشتن اشباع و واگرایی . اما خیلی خوب گرفتی . روی این جور سیگنالها میتویم با ریسک کمتر وارد شیم .

- و اما حمید رضا . اگه به جمع ما اضافه بشه که عالی میشه . حمید دید خیلی خوبی داره . آقا افتخار نمیدید ؟
            حمید جان اسم این سیستم را گذاشتیم معاملات شبانه اما الزاما قرار نیست شب با حتما با اتمام لندن ترید کنیم. دوستان اگه حواستون نباشه بعضی از موقعیتهای خوب را از دست میدید . بر حسب تجربه از ساعت 6 عصر به بعد باید زوم کرد روی نمودارها . اونایی که میانگین رنج روزانه را پر کرده باشند از همون ساعت آرام آرام شروع میکنند به برگشت . کندلهای برگشتی و واگرایی هم تایید میکنه .
            اما بعضی وقتها هنوز خریدار و فروشنده های اصلی تو بازار هستند ، صبر میکنیم تا آخر شب که به قول گفتنی هر چی دارند بتکونند ، بعد ما بریم .
            ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-16-2012, 08:59 AM
            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• دوستان یه لطفی بکنید وقتی پست میزنید عکس تکراری که ممکنه یه نفر تو پست قبلی گذاشته باشه ، دیگه نگذارید . مگر اینکه یه نکته جدید بخواید بگید . و برای نقل قول عکس پست قبل را حذف کنید .
              خیلی فضای تاپیک رامیگیره و الکی داره صفحه اضافه میشه .

به همه توصیه میکنم روی بحث کندل استیک تسلط داشته باشید . خیلی کمک کنندست . همه بریم یه سر به تاپیک دوست خوبمون متین بزنیم که خیلی خوب داشت کندلها را توضیح میداد و بنده خدا دل سرد شد .
              همه بریم یه حالی هم به اون تاپیک بدیم که داره خاک میخوره .

بچه ها دقت کردید رفتار ما عین دزدها شده . آخر شب که دیگه هیچکی تو بازار نیست ما میایم یواشکی کلی پیپ جمع میکنیم و صبح هم قبل اینکه صاحابش بیاد فلنگ را بستیم و در رفتیم .
              خیلی با حاله نه ؟

نظر

• بررسی موقعیتهای دیشب :

1. یورو /دلار
                گام بازار : 80 پیپ . مناسب .
                اشباع زیگ : 5 زیگ کامل در 5 دقیقه . مناسب .
                واگرایی : داریم . مناسب .
                موقعیت عالی . با دیدن کندل صعودی 18:45 تهران ورود انجام میشه . و 20 پیپ را محقق میکرد

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-16-2012, 09:44 AM

نظر

• 2. aud/usd
                  گام بازار : 60 پیپ . مناسب
                  اشباع : کامل در 5 دقیقه
                  وگرایی : نداریم . اما در m5 یک hd- داریم .
                  سقف پایینتر تایید کننده است .
                  موقعیت عالی . به 20 پیپ رسید .

ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-16-2012, 10:00 AM

نظر

• 3. eur/aud
                    گام بازار :110 پیپ . مناسب .
                    اشباع زیگ : نداریم .
                    واگرایی : خیلی ضعیف .
                    موقعیت ریسک دار.
                    البته یه جوری هم میشه تفسیر کرد . eur/usd صعودی و aud/usd نزولی و هر دو خیلی تیپیک . پس نتیجه میشه گرفت eur > usd > aud . پس یورو/اوزی قطعا صعودی است .

نظر

• usd/jpy , usd/cad , nzd/usd روند ها خیلی کم و به درد نخور بود دیشب .
                      eur/jpy اینقدر سریع حرکت کرد که جا موندم . میذاریم جزو استثتا .
                      eur/gbp را هم که دوستان عالی توضیح دادند .

ماندگار جان این اندیکاتوری که باهاش واگرایی نشون میدید چیه . چجوریه ؟
                      ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-16-2012, 12:07 PM

نظر

• چه کیفی میده صبح پاشی ببینی صفحه ترمینال معاملاتت سبز شده و همه تی پی خورده!
                        دیشب 4 تا پوزیشن گرفتم که با سود بسته شدند:
                        eur/usd eur/aud eur/gbp بای کردم و aud/usd هم سل .

نظر

• سلام دوستان
                          به دلیل علاقه به ان استراتژی من هم با اجازه به جمعتون اضافه میشوم. تنها بر روی یورو دلار کار میکنم. و دلیل ورودم هم بر اساس تکرار بازار است. دیروز یورو دلار انتظار تشکیل کف دوم با توجه به شکل زیر بازار وجود داشت...
                          فایل های پیوست شده

نظر

• درود بر همگی

رفقا حواستون به eurusd , gbpusd باشه

Think / Act / Enjoy

نظر

• خبر 6.30 داره اذيت ميكنه..
                              بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• سلام به همه دوستان خوبم . خب شیف کاری ما شروع شد . کیا اومدن سر کار . امیر و طاها که هستند . بقیه کجاند . کارت حضورشون را زدند بقیه ؟؟

امشب آخر بازار خبر مهمی داشتیم . بازار خیلی هیجان زدست . بر خلاف تمام شبها که ساعت 6 پوز میگرفتیم امشب باید تا 8 - 8:30 حداقل صبر کرد .

اما فکر کنم امشب بازار خوبی داریم . گامها همه بزرگ و زیگ ها همه اشباع . صبر کنید تا بازار تکونده بشه . تو سقف همه یوروها را میتونید فروش بزنید .

نظر

پردازش ...
                                X