اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام به همگی دوستان،
    امیدوارم شب پر پیپی داشته باشید.
    به دلیل رنج این پوزیشن را گرفتم.

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان خوبم . خب شیف کاری ما شروع شد . کیا اومدن سر کار . امیر و طاها که هستند . بقیه کجاند . کارت حضورشون را زدند بقیه ؟؟

امشب آخر بازار خبر مهمی داشتیم . بازار خیلی هیجان زدست . بر خلاف تمام شبها که ساعت 6 پوز میگرفتیم امشب باید تا 8 - 8:30 حداقل صبر کرد .

اما فکر کنم امشب بازار خوبی داریم . گامها همه بزرگ و زیگ ها همه اشباع . صبر کنید تا بازار تکونده بشه . تو سقف همه یوروها را میتونید فروش بزنید .
      سلام ما که هستیم

من هم فکر کنم یورو از 1.2375 دیگه شروع به برگشت کنه شایدم زودتر !!!!!
      نظر دوستان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟
      در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

• درود بر همه دوستان

مسعود جان اندیکاتوری که فرمودید ، یکی از اندیکاتور های سیستم معاملاتی استاد متین هست ( تاپیک کندل استیک ) . این اندیکاتور ذاتا استو هست ولی بهینه شدش ، خیلی از خطاها را ..... میکنه و واگرایی های معتبر را بهتر نشون میده . اتفاقا بنده با ایشون هماهنگ کردم که اندی را شیر کنم ولی چون ایشون قصد داشتند در آینده نزدیک سیستمشون را در این فروم آموزش بدن ، قرار شد خودشون این اندی را معرفی کنن . ( تا اونجایی که بنده خبر دارم استاد متین حدود یک سال هست که دارن با سیستمی که عرض کرم ترید میکنن و جالب اینکه این سیستم شبیه به سیستم شبانه هست ، ولی در روز ترید میشه . میشه گفت حدودا دوتا سیستم یه منطق دارن . و جالبتر از اون اینکه ایشون از تمام ترید هاش حداقل از سال گذشته تا الان عکس گرفته و بایگانی کردند )
        راستی غیر از یرو دلار و پند دلار که طاها جان فرمودند ، بنظر بنده یرو استرالیا و یرو ین هم میتونن امشب سود خوبی بدن
        ارادتمند همه شب نشینا

ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• استرالیا به دلار که داره میره استاپ را بزنه
          اینهم یورو به استرالیا

نظر

• این هم اولین پوزیشن من در این سیستم
            بچه ها نظرتون چیه؟
            جای خوبی سل زدم؟

نظر

• درود جناب رجب زاده
              خوش اومدید
              آرش جان یکم زود وارد شدید ، این ارز امشب سود خوبی میتونه بده
              اگه اندیکاتور زیگ و استو و داشبورد را روی چارتتون قرار بدید دید روشن تری میشه داشت

خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• درود جناب رجب زاده
                خوش اومدید
                آرش جان به نظر بنده یکم زود وارد شدید ، اما این ارز امشب سود خوبی میتونه بده
                اگه اندیکاتور زیگ و استو و داشبورد را روی چارتتون قرار بدید دید روشن تری میشه داشت
                خروج
                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها
                  درود جناب رجب زاده
                  خوش اومدید
                  آرش جان یکم زود وارد شدید ، این ارز امشب سود خوبی میتونه بده
                  خواهش میکنم ماندگار عزیز
                  فعلا دوره آش خوری هستم.
                  چند تا استاپ باید بخورم تا بفهمم دنیا دست کیه !
                  الان هم که به باشگاه شبانه ها اومدم باید دوستانی مثل شما دستمو بگیرن تا چشمام به تاریکی عادت کنه و کمتر خودم و به در و دیوار بکوبم !

نظر

• بازار حسابي به قول مسعود تكونده شد سر اين خبر آخري!!

پوند دلار بعد از 3-4 روز رنج بودن108 تا از تلورانس 98 تاي پاس كرده

يورو دلار از 100 تا 108 تا زده يورو ين هم 10-15 تا از ميانگينش بالا تر زده!

تا كلين آپ بعدي ديگه اميدي به كندل هاي نيست..(البته يورو ين الان يه واگرايي تو مكدي داره ميده!)

ما كه سر اين خبره خوشمزه حسابي رفتيم تو ضرر ولي تجربه شد همانطور كه سعيد باصفا گفت تا 1-2 ساعت بعده خبر خريد نشه بهتره..

امروز بعد از ظهر حاله طلا مثله اينكه خوب نبود.. نميدونست چي كار كنه!

ايشاا... از تجربه ها درس بگيرم..
                    ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-16-2012, 10:06 PM
                    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• درود بر همگی رفقا

دوست خوبمون آرش خان رجب زاده به جمع شبکارا خوش اومدی.

منم سعی کردم جای خوب سل بزنم ولی انگار امشب از اون شباس که قرار نیست.......
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• آرش جان ، چراغ راه شبانه دید بازاری و اندیکاتورهای مربوطه و تجربه دوستان هست ، بنده که . . .

آرش جان پست آخری جنابعالی بنده را یاد یه نصیحت پیری انداخت که الان از دنیا رفته ، میگفت :
                        یه آدم بیست ساله اگه به تجربیات یه آدم 50 ساله گوش بده و عمل کنه به انداره یه آدم 70 ساله موفق میشه و به هدف میرسه ، چون نیروی جوان بیست ساله خوب میتونه تجارب را بهتر از سن 50 سالگی به عمل برسونه . اما اگه آدم 70 ساله از تجاربش استفاده نکنه به اندازه یه آدم 7 ساله موفق میشه ، چون نه تجربه هاش بدرد میخوره نه دیگه نیروی جوونی داره .

شب جمعه ای خدا بیامرزدش ، همچنین تمام رفتگان زلزه آذربایجان که امشب اولین شب جمعه فوتشون هست

خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• دوستان دیشب یه عکسی دیدم که قلبم پکید

یه زن و شوهر از زیر آوار کشیده بودن بیرون که همدیگرو در آغوش گرفته بودن تا از هم محافظت کنن........

آقا سعید اگر پست بدی زدم لطفا حذفش کنید- از همه عذرخواهی میکنم
                          Think / Act / Enjoy

نظر

• ارش پوزیشن هاتم الیوتی هستش از لحاظ الیوت موقعیت خوبی هستش ولی چون حرکت کندلی شتابدار هستش کمی باید مواظب بود

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                              دوستان دیشب یه عکسی دیدم که قلبم پکید

یه زن و شوهر از زیر آوار کشیده بودن بیرون که همدیگرو در آغوش گرفته بودن تا از هم محافظت کنن........

آقا سعید اگر پست بدی زدم لطفا حذفش کنید- از همه عذرخواهی میکنم
                              ميدونم حتما جاش اينجا نيست ولي ما تو اين تاپيك با بچه ها شب و روزمونو ميگذرونيم(در صورته صلاح ديد پاك شود)

طاها جان منم با ديدن اين عكس حسابي بهم ريختم..

بچه ها تو اين روزاي عزيز براي هموطنامون دعا كنيم كه بتون اين شوكه ناگهاني رو تحمل كنن..انشاا... خدا بهشون صبر بده و يه سقفي بالا سرشون..

يه فاتحه بخونيم براي رفتگانه اين زلزله ناگوار...

خواهشمندم
                              بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• واقعا ممنونم از دوستان عزیز نایت کلاب !
                                ماندگار عزیز امیدوارم بتونم شش دانگ حواسمو جمع کنم و از تجربه شما و همه عزیزانی که اطلاعاتشون رو شیر می کنن استفاده کنم.

barcelona ی عزیز ما فقط عکس ها رو در اینترنت میبینیم.صدا ها رو نمیشنویم.اوضاع خراب تر از چیزی هست که در رسانه ها میبینیم.منتها باید طوری وانمود کنن که همه چی آرومه من چقد خوشحالم !

حسین خان عزیز طوسی.ارادتمندم آقا. این کندل های بولیشو که می بینم ترس ورم میداره که با چه دل و جراتی سل زدم !

نظر

پردازش ...
                                X