اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• 14/08/2012 یورو ین:

تنها زمانى "صبور" خواهى شد
    که "صبر"را يک "قدرت"بداني

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
    "روزگار"نيست!
    حوصله ي "کوچک"
    براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• داوود به نظر خودت چه استفاده هایی از این تکنیک واسه معاملات شبانه میشه برد ؟

وقتیهایی که 2-3 تا کندل بعد از لندن یه کف یا سقف بزرگتر داریم ، اون را تو محاسبات بیاریم یا نه ؟
      مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• معمولا قیمت تمایل زیادی جهت رسیدن به پیوت خودشو داره ولی همانطور که میدونید خیلی از مواقع این اتفاق در پیوت روزانه هم نمیافتد مثلا در روش آپادانا ما انتظار رسیدن قیمت به پیوت را داریم که در بعضی روزها به علت قدرت روند قبلی ما اصلاح کمی داریم بطوریکه قیمت با تمام تمایل خود نسبت به رسیدن به پیوت نمیتواند این کار را انجام دهد و قدرت خرید و یا فروش بقدری زیاد است که قیمت پیوت خود را نمیبیند مثال بارز آن حرکت دیشب یورو دلار بود که بقدری فشار و هیجان خرید زیاد بود که قیمت نتوانست پیوت شبانه خود را ببیند.
        من با کلوز آخرین کندل در باکس خاکستری وارد میشوم البته به فاصله قیمت کلوز نسبت به پیوت شبانه باید توجه کرد(ریوارد به ریسک) و من خودم به دنبال بهترین مقدار استاپ لاس هستم البته با توجه به مطالب مهم قبلی میتوان بهترین نقطه جهت ورود را بدست آورد.

راستی دوستان با تنظیم اندیکاتور tz-pivot میتوان پیوت شبانه را با توجه به های، لو و کلوز باکس خاکستری بدست آورد؟ من در حال حاضر این کار را دستی انجام میدهم که زمان بر هست و با توجه به اینکه فعلا با کلوز باکس خاکستری وارد میشویم و کلوز باید در محاسبات قرار گیرد اینکار سرعت عمل بالایی میخواهد بخصوص که روی چند جفت ارز باید انجام شود.
        ویرایش توسط davoodtrader : https://www.traderha.com/member/4662-davoodtrader در ساعت 08-17-2012, 11:15 AM

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
        "روزگار"نيست!
        حوصله ي "کوچک"
        براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• درود بر داود باصفا و همگي رفقا.....عصر همگيتون بخيرفكر نميكنم بشه اين كار رو با تي زد انجام داد، چون تي زد 24 ساعته گذشته رو در نظر ميگيره و پيوت رو محاسبه ميكنه، در حاليكه ما ميخوايم فقط سسشن لندن رو در روز جاري محاسبه كنيم، يعني 9 ساعت.در حال حاضر تنها فكري كه به ذهن من ميرسه طراحي يك انديكاتور و يا راه كمي ساده تر از محاسبه دستي، با استفاده از اكسل اين كارو بكنيم.
          Think / Act / Enjoy

نظر

• درود مجدد به دوستان عزیزم
            هموراه باید ریوارد به ریسک را در هر معامله ای در نظر گرفت به عنوان نمونه جفت ارز یورو دلار امروز پیوت شبانه خود را تاچ کرد ولی این مورد نمیتوانست پوزیشن خوبی با توجه به ریسک به ریواردش باشد.

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
            "روزگار"نيست!
            حوصله ي "کوچک"
            براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• درود دوستان
              یک ابزار پیشنهادی خوش گذرونی نایت کلاب را معرفی میکنم .
              این اندی ذاتا استو هست و به سورت هیستو گرام ، ما کاری به رنگهای فازاش نداریم فقط از خط اصلیش برای شناخت واگرایی استفاده میکنیم
              منبع : آرشیو اندیکاتورهای طاها عزیز
              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/uploads/pcmDesktop.rar
              ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط davoodtrader نمایش پست ها
                صبح بخیر دوستان موقعیت 15/08/2012 با توجه به پیوت شبانه:

به واکنش قیمت نسبت به این لول توجه کنید

سلام
                دوست عزیز این پیوت شبانه چی هست
                با چه اندیکاتور ی باید برای add کردنش استفاده کرد
                استراتژی معامله با آن چگونه هست ؟
                لطفا توضیحات کافی لطف بفرمایید

نظر

• دوست خوبم hm1353 اگه زحمت بکشید از 2 صفحه عقب تر بخونید راجع به این موضوع مفصل صحبت شده . نیازی به توضیح نیست .

داوود من یه نگاه کلی انداختم اکثر مواقع چون قبل و بعد از لندن حرکت خاصی نداریم ، پیوت شبانه میفته روی همون پیوت مرکزی روز بعد . مگر بعضی روزهای خاص .
                  به هر حال باید روش کار بشه .
                  اگه توی بک تست ثابت بشه که با آمار قابل قبولی قیمت به سمتش میل کرده میشه خیلی دید بهتری نسبت به پوزیشن شبانمون داشته باشیم .

درضمن داوود ما توی این سیستم عصر جمعه پوزیشن شبانه نمیگیریم و جفت ارزی که نوسان روزانش خیلی کمتر از رنج معمولش باشه و اصلا روندی هم نداشته باشه حذف میشه . پس یورو/دلار خود به خود حذف هست .
                  ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-17-2012, 06:22 PM

نظر

• دوستان من یه پیشنهاد دارم

برای اینکه بتونیم یه اندیکاتور براش بنویسیم باید تعاریف زیر به برنامه تبدیل بشه:

1- کندلهای مورد نظر داوود رو از روی ساعتشون تشخیص بده2- و تو این بازه High, Low & close رو بخونه
                    3- و خط پیوت مورد نظر رو ترسیم کنه

4- و این کار رو برای روزهای گذشته هم انجام بده(برای بک تست بدردمون میخوره - یه چیزی مث Auto pivot plotter)

رفقای شب زی کدومتون برای انجام این کار میتونه کدنویسی کنه؟

مسعود جان نظرت چیه؟
                    Think / Act / Enjoy

نظر

• طاها نوشتن همچین اندیکاتوری کاری نداره . بچه ها هستند سه سوت درستش میکنند .

اما به هر حال نوشتن اندیکاتور هزینه بره . از هر نظر . اول باید دستی یه یک تست ساده گرفته بشه . اگه اکی بود ، فرمولش را میدیم بچه ها درست کنند .

نظر

• نوشته اصلی توسط ماندگار نمایش پست ها

سلام دوست من ماندگار عزيز

ميشه لينك انديكاتور mbfx رو برامون بذارين انديكاتور جالبيه يه سرچي كردم خوشم اومد
                        ممنون
                        صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• مسعود جان این بک تست گرفتن چطور قراره انجام بشه؟
                          یعنی هر روز باید پیوت شبانه بصورت دستی محاسبه بشه و خط مربوطه قرار داده بشه و روز بعد و روز بعد وب ه همین ترتیب؟
                          یا قراره با فایل اکسل این خطوط بدست بیاد؟
                          به هر حال هرطوری که بخواد انجام بشه به رسم خطوط نیازه دقیقا مث Auto Pivot Plotter.
                          اینکه میگی هزینه بره، متوجه منظورت نمیشم، من رفتم تو یه فرومی دنبال همون اندی دیشبی میگشتم که به یه فروم فرنگی رسیدم، اونجا خیلی ساده یه نفر اومد یه اندی خواست، یه نفر هم از همون اعضای فروم اعلام آمادگی کرد، بعد هم کدنویسی شد و ارائه شد.

در ضمن این اندی که میگم خیلی سنگین نیست!!!

کلا 10 تا 20 خط کدنویسی داره.(ساعت گیری - قیمت High & Low گیری - محاسبه و رسم پیوت همون روز)

البته جسارت به حضور دوستان کدنویس نمیکنم - من از کدنویسی هیچی نمیدونم و فقط مقایسه کردم.

مسعود باصفا، بروبکس کدنویس اگر تو این تاپیک هستن و اگر میتونن این میشه جزئی از اجرای پروژه تیمی این تاپیک.

باز هم مدیریت تیم با توئه و احترام لازم و من فقط پیشنهاد میدم.
                          Think / Act / Enjoy

نظر

• درود بر دوستانسیستم خوبی است مخصوصا برای من که فقط شبها وقت پوزیشن گیری دارم از شما آقای یزدی متشکرم من که رفتم تو کارش تا با سیستم خودم ادغامش کنم.

نظر

• طاها جان قرار نیست هر ایده و فکری که به ذهنمون میرسه بلافاصله اندیکاتورش کنیم تا متوجه بشیم به درد میخوره یا نه . حداقل یه مدتی را باید دستی حساب کنیم اصلا ببینیم چی میگه ، چطوری حساب کنیم بهتره ، کدوم ساعت را بگیری خوبه و .....
                              حداقل بشین یه 4 روزش را دستی حساب کن ببین اصلا ارزش داره یا نه . فرض کن من کد نویس . 30 ثانیه ای برات آمادش میکنم . خب نمیخوای یه نگاه قبلش انداخته باشی که بتونی به من دقیق بگی چی بنویسم چیکار کنم چطور محاسبه کنم .

البته من بازم از برنامه نویسی چیزی نمیدونم . اگه واقعا نوشتن اندیکاتورش اینقدر ساده است و وقت گیر نیست و شکلاته ، خب بنویسید دست بالاش دیدیم به درد نمیخوره میندازیم دور . که فکر نکنم اینطور باشه .
                              دوستان متخصص نظر بدهند
                              ویرایش توسط bulkowski : https://www.traderha.com/member/4195-bulkowski در ساعت 08-19-2012, 12:07 PM

نظر

• مسعود جان کاملا حرفت متینه..... بروی چشم با دست حساب میکنم، من با توجه به ساعت پیشنهادی آقا داوود گفتم که بتونیم حوزه بیشتری رو زیر چشم داشته باشیم.

من صرفا این پیشنهادو دادم برای بالا رفتن سرعت کارمون،

وگرنه گردن من یکی که از بشکه باریکتره.....

این مشخصات اندیکاتوریه که برای رسم پیوت به ذهن من میرسه لازم داشته باشیم:

1- بتونیم تعداد روزها براش تعیین کنیم(بدرد بک تست میخوره)

2- بتونیم حوزه زمانی مورد نظر رو بهش بدیم(مثلا کندلهای ساعت 10 الی 19 به وقت آلپاری) که این قابلیت تغییر دستمون رو باز میزاره هم برای آینده هم برای بک تست های با پرفورمنس بالاتر و دقیق تر.

3- بتونه تمام این پیوتها رو براشون خط رسم کنه
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X