اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• عرض سلام و درود خدمت دوستان عزیز و با مرام

ابتدا پوزش میخوام به دلیل کارهای غیر فارکسی چند وقتی است که سعادت بودن هم زمان با شما عزیزان در فروم قسمتم نشد اما در هر لحظه ای که فرصت میشد سعی میکردم با موبایل هم که شده سری به فروم زده و از تجربیات و مطالب مفید شما بهره مند شوم . در پست هاقبلی نکاتی که وجود داشت تعدادی از دوستان جهت گرفتن پوزیشن و موقعیت ورود مناسب و دچار اشکال بودن که من سعی کردم یکی از ضعیف ترین نمودار های که تقریبا" هفته را بصورت رنج سپری کرده را به تصویر کشیده و نکاتی را بر روی تصویر توضیح دهم و امیدوارم که بتونه در نوع نگاه به چارت و نمودار کمی به شما دوستان خوب کمک باشد .
    قبل از اینکه به تصویر بپرداز میه نکته را باید خاظر نشان کنم که این ما هستیم که باید خود را با نمودار وفق بدیم انتظار نباید داشته باشیم که نمودار مطابق میل و خواسته ما حرکت نماید

در پست بعدی روش نوع دیگری از نگاه به نمودار را توضیح خواهم داد
    [IMG][/IMG]
    ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 08-19-2012, 03:16 PM
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• درود بر همگی و صبحتون بخیر

داشتم بک تست یورو میگرفتم حقیقت به همچین مثالی برخوردم گفتم بیام از سعید باصفا و دوست داشتنی و بقیه شبکارای شب زی باحال نظر بگیرم، خودم که همین قدر که

نوشتم حالیم شد

من تو این 2 تا تصویر که قرار میدم اگر دقت کنین:

1- تا اواسط روز بعد که تقریبا میشه اواسط بازار لندن، زیگمون کامل نشده برای اینکه بتونیم تو ریورس وارد شیم(با وجود 130 پیپ ریزش تا قبل از شبکاری)

2- تو تایم 5 دقیقه هم همینطور که میبینین برگشت قابل توجهی نداشتیم - مرتب هم Lower Low میزد

3- در تایم 15 دقیقه فقط در کندل 21:30 که واگرایی هم داده بود(کندل بلند سفید رنگ صعودی = 55 پیپ) میشه زیگ 11 در تایم 5 دقیقه میشد وارد شد.

بروبکس باحال بیاین وسط نظر بدین که 2 تا مطلب بیشتر یاد بگیریم دوزار دهشاهی بیشتر گیرمون میاد......
      ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-20-2012, 08:58 AM
      Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام به همه عزیزان . امیدوارم این هفته واسه همه عالی بره جلو .

طاها جان ممنون بابت جلو بردن تاپیک . اگه دقیق متوجه شده باشم سوالت اینه که چرا با اینکه همه چی جور بوده بازم ریورس نداشتیم .

سعی نمیکنم توجیح کنم . به نظر من همه چی ردیف بوده و باید اصلاح میکرده . و این یکی از استاپهای حق سیستم هست . مگه اینکه سعید یه فوت کوزه گری ازش بکشه بیرون .

البته یه چیزو تو پرانتز بگم . اگه یه زیگ توی m15 از 9 تا بازوی m5 تشکیل بشه ، برای من ارزشی نداره . یعنی نهایتا باید سر 7 زیگ برگشت کنه .
        مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• نفست حقه مسعود جان.....

دیدگاهتو قبول دارم.....هم استاپشو هم نظرت درباره زیگ هاشو
          Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام به دوستان پر تلاش و عزیزم
            دوستان من در حال بک تستگیری دستی هستم البته فعلا جفت ارز یورو یواس دی رو مد نظر قرار دادم البته زمانبر هست و با توجه به مشغله کاری به صورت فول تایم نمیتوانم روی آن کار کنم در صورت اتمام بک تست حتما نتایج را در تاپیک قرار میدهم.
            امیدورام روز خوب و پرپیپی برای عزیزان باشد.
            تنها زمانى "صبور" خواهى شد
            که "صبر"را يک "قدرت"بداني

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
            "روزگار"نيست!
            حوصله ي "کوچک"
            براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• درود بر داوود عزیز

ممنون و سپاس بی کران بابت این تلاش و پشتکار زیبا
              Think / Act / Enjoy

نظر

• رفقا شما بودین چکار میکردین؟(خرید یا فروش؟)

Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                  درود بر همگی و صبحتون بخیر

داشتم بک تست یورو میگرفتم حقیقت به همچین مثالی برخوردم گفتم بیام از سعید باصفا و دوست داشتنی و بقیه شبکارای شب زی باحال نظر بگیرم، خودم که همین قدر که

نوشتم حالیم شد
                  ......
                  اینم نتیجه روز قبلش که استاپ بود...

پیوت R1 و فیبو 78.6 و RD- و اگه بشه اون کندل رو که روی پیوت R1 برگشته رو حساب کرد

Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                    رفقا شما بودین چکار میکردین؟(خرید یا فروش؟)

سلام به تمامي دوستان عزيز مخصوصا طاها جان باوفا به تاپيك..

طاها جون من بودم بعد از تثبيته كندل برگشتي(داجي) با ديدن واگرايي باي رو ميگرفتم..هر كندل هم كه ميرفت بالا استو رو نگاه ميكردم ميديم با تثبيته هر كندل خطوطه استو شتابان داره ميره سمته اشباع از خريد پس ميشه نتيجه گرفت بايد قبل رسيدن به اون منطقه از طمع دست بكشيم و با 10 پيپ خارج شم و بعد از واگرايي احتمالي مخفي منفي پوز سل بگيرم..

وقتي تو اندي داريم ميبينيم كه بازار ميل به سل داره نبايد ما ديگه باهاش مخالفت كرد..

به قول يكي از دوستان بزرگوار (دوراني كه تو بورس ايران بودم) با روند نبايد جنگيد حتما بر ما پيروز ميشه بايد باهاش رفيق بود!

يه جا هم استاد فرمودن اگه زرنگ باشيم با سوينگ ها (قله ها و كف ها) ميتونيم سود بگيريم..

در مورد روزه آخر هم منم اين پوز رو گرفتم و رفتم تو ضرر از خودم خيلي بدم اومد..چرا؟؟؟ چون از صبح اون روز داشتم به خودم ميگفتم آقا جان صبر ميكنيم خبر دلار برسه بعده 1-2 ساعت خريد شه..ولي من رو حرفم نموندمو سل رو زدم!

اينا همش تجربه ميشه ايشاا... بتونم ازشون درس بگيرم..

ضمنا سعيد جان ممنون از توضيحاته زيبا و پرمغزت..
                    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• آفرین بر تو امیر جان

این نکته اسیلاتوریت منو هلاک کرده، وقتی
                      استوکستیک با این شتاب داره میره بالا یعنی الانه که بره تو اشباع و بریزه......
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• درود بر همگی رفقای شب زی

مراقب این یورو دلار خودمون باشید.....

اسیلاتورش که داره داد میزنه فشار فروش....ت تایم 15 و 5 هردوشون یک زیگ دادن

روی پیوت مرکزی با تایید کندلی و اگر محیا بود واگرایی مخفی

Think / Act / Enjoy

نظر

• چاكرخواتيم طاها جون درس پس داديم خدمتت..
                          من يورو رو سل گرفتم ولي زود گرفتم كارم اشتباه بود تا زماني كه كندل برگشتي تثبيت نشده ننايد پوز ميگرفتم(من نميدنم كي ميخوام اينا رو عملي كنم!!)

پوند هم واگرايي مخفي خشگل داده سل يادت نره
                          ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-20-2012, 07:33 PM
                          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• نه نه شرمنده پوند واگرايي نزده چشام آلبالو گيلاس ديد..!!

فقط رو خط مقاومتي سقفشه كه احتمال ريزشش زياده
                            ویرایش توسط amirreza6790 : https://www.traderha.com/member/5546-amirreza6790 در ساعت 08-20-2012, 07:33 PM

نظر

• امیر جان اصلا عجله نکن، به هیچ وجه

اول ضرر رو کم کنیم بعد سود رو زیاد کنیم.

بازار دوشنبه و بدون خبر فقط و فقط صبر میخواد
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• با سلام به دوستان عزیزم
                                موقعیت یورو دلار بر اساس پیوت شبانه:

تنها زمانى "صبور" خواهى شد
                                که "صبر"را يک "قدرت"بداني

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
                                "روزگار"نيست!
                                حوصله ي "کوچک"
                                براى "آرزوهاى بزرگ" ماست