اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    ممنون از دو دوسته عزيزم طاها و مسعود و همچنين دوسته باوفاي تاپيك سعيد جان...

خوب ديشب به نظر من با يه باي ميشد خيلي راحت و سريع (از يورو ها)مثل روز هاي قبل سود گرفت..ما اصلا به كفي كه در ساعت 5-6 عصر تشكيل شد توجه نكرديم..(با اينكه خبري هم در كار نبود)
    اگر چه من فكر ميكردم يورو تا 1.2280-1.2290 بريزه بعد بره بالا ولي همانطور كه همه ميدونيم ما به بازار نبايد بگيم چيكار كنه بازار به ما ميگه چيكار كنيد..
    حرف مسعود رو خيلي خوب قبول دارم واقعا اين استو بخواد قشنگ آدمو ميتونه ببره ته چاه..!
    بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

• درود بر همگي رفقا

با اجازه صاحب تاپيك آقا سعيد باصفا
      پيرو صحبتهاي مسعود دوست داشتني
      دوستان بياييد يكم به آخرين نوشته مسعود فكر كنيم، منظور مسعود چيه؟!؟!؟!

دوستاني كه تو اين تاپيك فعال هستين......

بايد يك چيزي رو از همين الان مشخص كنيم......

ما داريم از يك استرات*ژي صحبت ميكنيم، و اين استرات*ژي اصولي داره كه بايد و بايد به اون پايبند باشيم حتي خود من، وگرنه در اين سيستم موفق كه نخواهيم بود هيچ، دچار ضرر، شكست، ياس و نااميدي شده و حتي ممكن است همه تقصيرها رو گردن اين استراتژي بندازيم كه چرا اينجوري شد و چرا اونجوري شد....؟!؟!؟

يك استراتژي وقتي موفقه كه زبانش مشترك باشه.

يعني چي؟

يعني هركسي از بيرون بياد بدون خوندن جزئيات و ريزه كاري ها بفهمه كه اين سيستم بر چه اساسيه و چطور عمل ميكنه و كليت كار دستش بياد.

يعني وقتي ميرسيم همه ما بتونيم به اين نتيجه برسيم كه.....

يالا رفقا جاي نقطه چين رو شما پر كنيد

هرچي الان روي اين استراتژي وقت بزاريم و باهاش اخت بگيريم، بعدها از خودمون راضي خواهيم بود و احساس خوبي خواهيم داشت
      Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
        با سلام و درود خدمت دوستان عزیز

نظریه تعیین تایم طبق بررسی های بعمل آمده , بازار در دو تایم ار تحرکات بالا بر خوردار است یکی در زمان بسته شدن کندل 12 ساعته روزانه که و دیگری در بسته شدن کندل سوم 8 ساعته روزانه و ما هم حوزه فعالیت شبانه را محدوده 2 کندل 4 ساعته پایانی شب 4 ساعته اول (16 الی 20 ) به جهت دریافت تائیدیه های لازم و 4 ساعته دوم (20 الی 24 ) جهت گرفتن پوزیشنها و 8 ساعتی ابتدای روز برای بستن پوزیشن ها قرار دادیم و بر اساس بک تست های گرفته شده بازار در این ساعتها از نوسانت کمی بر خوردار است که به تایم ایران میشه تقریبا" 8 شب الی 8 صبح .
        لذا از تمام دوستانی که به نظرشان روشی که میتونه در جهت ارتقاء سیستم کمک باشه خواهشمندم به جهت جلوگیری از پراکندگی مطالب ابتدا از نظریه خود باسیستم یک بک تست بگیرند و در صورتی جواب مثبت گرفتن جهت اشتراک و کار بر روی آن مطرح نمایند . تا ذهن دوستان دچار چند گانگی و آخر هم بی نتیجه ماندن نشود .

با سپاس و تشکر از همیاری و هم فکری همه عزیزان
        سلام جناب یزدی
        من در یک پست از شما خوندن برای بدست آوردن رنج ارزها از دوره 70 روزه که فرمودین میشه یک فصل استفاده می کنین اما من هرطور حساب کردم یک فصل میشه 60روز میشه بگید چطور حساب کردین؟؟
        چون اولین و مهمترین نکته این استرانژی همین رنج هست
        " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• اندیکاتور سیستم شبانه hrm

سلام

دیشب این اندیکاتور فسقلی رو نوشتم

هنوز کامل نیست بنابر این نسخه شو V1Beta گذاشتم

فقط برای اینکه تست کنید و ببینید آیا همونی بوده که میخواستین یا نه
          چون من هنوز آماتورم خلاصه ببخشید اگه ناقصه

ایرادا و نیازا رو بگین تا اصلاحش کنم

سپاس
          فایل های پیوست شده
          دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
          2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
          3- آرامش در تریدری
          4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
          5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
          6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
          7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
          8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
          9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
          10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
          11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
          12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
          13- با روحیه ی بد ترید نکن
          14- خودتو گول نزن
          15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
          16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
          17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• حميد جان درود بر تو

نميدونم چجوري ازت تشكر كنم باصفا، مسعود كه خبرشو داد كلي شارژ شدم.

حركت خوشگله رو استارت زدي.

مرامتو عشقه با وفا
            Think / Act / Enjoy

نظر

• دیروز که به حمید گفتم فکر نمیکردم یه روزه ترتیبش را بده . بابا دمت گرم . خلی حال دادی . خب یه برنامه نویس خفن هم داره به تیممون اضافه میشه .
              اینجا قراره یکی از قویترین تیمهای معاملاتی را تشکیل بدیم .

دوستان امشب برعکس شب گذشته موقعیتهای خیلی خوبی برای معامله خواهیم داشت . بازار را دنبال کنید و موقعیتهاتون را روی فروم قرار بدهید .
              مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• حمید جان ممنون واقعا
                دست مریزاد
                نمیدونم املاشو درست نوشتم یا نه !

نظر

• با سلام.من هم ممنونم از همه شما.اگه اینجا چیزی نمیگم چون هیچی بلد نیستم.
                  فعلا یاد میگیرم از شما دوستای عزیزم
                  تا پر و بال تو و راه تماشا بسته است
                  هر کجا هست، زمین تا به ثریا قفس است

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
                    سلام دوست من ماندگار عزيز

ميشه لينك انديكاتور mbfx رو برامون بذارين انديكاتور جالبيه يه سرچي كردم خوشم اومد
                    ممنون
                    سلام ماندگار عزيز انگار هنوز مارو نديدي ميشه يه نگاهي بكني
                    صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• سلام به همه
                      به نظر اساتید آیا الان که یورو ،یو اس دی بین 1.2470 و 1.2460 کندل میزنه وقت sell زدنه؟ دیروز پول بک رو ساعت حدود 6 زد و من شک داشتم که این برگشت شبانه هست یا نه.
                      البته ببخشید که من کاملا آماتور هستم.

نظر

• به نظر بنده که زوده.سشن لندن هنوز یه ساعت دیگه ممکنه این قیمت رو بشکنه
                        تا پر و بال تو و راه تماشا بسته است
                        هر کجا هست، زمین تا به ثریا قفس است

نظر

• سلام دوستان
                          به نظر میرسه تریدرها(خریداران) به لحاظ روانی سعی در فتح عدد بسیار رند 1.25 دارند که این قیمت میتواند فعلا پایان مقطعی جهت آمال خریداران باشد.
                          تنها زمانى "صبور" خواهى شد
                          که "صبر"را يک "قدرت"بداني

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
                          "روزگار"نيست!
                          حوصله ي "کوچک"
                          براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
                            دیروز که به حمید گفتم فکر نمیکردم یه روزه ترتیبش را بده . بابا دمت گرم . خلی حال دادی . خب یه برنامه نویس خفن هم داره به تیممون اضافه میشه .
                            اینجا قراره یکی از قویترین تیمهای معاملاتی را تشکیل بدیم .
                            .
                            شرمنده میکنی استاد
                            خفن که نه
                            ولی یه دستو پایی میزنیم
                            دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
                            2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
                            3- آرامش در تریدری
                            4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
                            5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                            6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
                            7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
                            8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
                            9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
                            10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
                            11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                            12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
                            13- با روحیه ی بد ترید نکن
                            14- خودتو گول نزن
                            15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
                            16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
                            17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• سلام
                              eur usd 15m sell
                              ویرایش توسط saman51 : https://www.traderha.com/member/3847-saman51 در ساعت 08-21-2012, 09:23 PM
                              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                              account demo

نظر

• درود سامان جان

ممنون بابت به اشتراک گذاشتنت

ما تو این سیستم رو یورو دلار کار میکنیم، پس دلار فرانک که همون نقش برعکس یورودلاره میاریم کنار که شلوغ نشه
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X