اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام و صبح بخیر به همگی . دیشب شب خوبی بود . سعی میکنم موقعیتها را با نکاتش قرار بدم . دوستان هم نکته خوبی به نظرشون میرسه حتما بگند .
    یه سیستم امتیاز دهی ساده میشه در نظر گرفت برای بررسی موقعیتها .

یورو/دلار :
    1 . روند : صعودی . امتیاز +1
    2. گام بازار : 144 پیپ . امتیاز +1
    3. زیگ : اشباع در m5 . عدم اشباع زیگ m30 . امتیاز 0
    تایید نهایی : سقف پایینتر . امتیاز +1
    جمعا +3 امتیاز و موقعیت مناسب . نهایتا با دیدن کندل ساعت 10 و تایید سقف پایینتر وارد میشدیم . صبح ساعت 8 با 10 پیپ سود تقریبا بسته شد .

زیگ 5 دقیقه
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• gbp / usd
      1. روند . صعودی . +1
      2. گام : 104 پیپ . +1
      3. اشباع زیگ : عدم اشباع . 0
      4. تایید نهایی : (واگرایی ، سقف و کف جدید ، الگوی کندلی قوی) نداریم .0
      جمع امتیاز . +2 . موقعیت کم جان .
      خودم سل کردم و صبح با 4 پیپ سود بستم.

نظر

• در مورد usd/jpy ، روندی نداشتیم . پس کلا حذف میشه .

usd/cad :
        1. روند نزولی . +1
        2 . گام بازار : 57 پیپ . برای این جفت مناسب .+1
        3. زیگ : اشباع در m30 . +1
        4. تایید نهایی : واگرایی .+1
        جمعا 4 امتیاز . موقعیت هلو . کره . باقلوا .
        به راحتی به هدف 20 پیپی میرسید . حتی خیلی بالاتر . اما تو این سیستم من تی پی را 20 پیپ قیکس میزارم . نه بیشتر .

نظر

• aud/usd :
          1. روند صعودی .+1
          2. گام بازار : 80 پیپ .+1
          3 . زیگ : اشباع کامل در 1 ساعته . +1
          4 . تایید نهایی : واگرایی+1
          جمعا +4 امتیاز . موقعیت عالی . به هدف 20 پیپ رسید .

نیوزلند هم تقریبا مشابه هست

نظر

• eur/aud :
            1. روند : صعودی. +1
            2. گام بازار :124 پیپ . +1
            3 زیگ : اشباع +1
            4 تایید نهایی :..................... نداریم
            دقت کنید این موقعیت علی رقم اینکه خیلی خوب به نظر میرسید اما تایید نهایی برای ورود را تا آخر شب نداد .

نظر

• eur/jpy :
              1. روند صعودی . +1
              2. گام بازار 122 پیپ .+1
              3. زیگ . نا مشخص . 0
              4. تایید نهایی : واگرایی +1
              جمعا 3 امتیاز . همان دیشب به هدف 20 پیپی رسید .

نظر

• بسیار عالی . ممنون استاد بالکوفسکی . راهنمایی های شما خیلی کمک کننده است . جمع کردن پیپ ها از بازار با این سیستم خیلی راحت و شیرینه .

ممنون از سعید یزدی که استراتژی را ارائه دادند . ممنون از بالکوفسکی پر انرژی که سیستم را دارند پیاده میکنند و آموزش میدهند و هم بچه های گل این تاپیک .

نظر

• nzdusd
                  روند: صعودی+1
                  گام 60 پیپ: متوسط+1
                  زیگ اشباع: نداریم0
                  تایید نهایی: شکست کف مینوری+1
                  با تی پی ثابت 20 پیپ

ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-22-2012, 10:06 AM
                  Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام خدمت همه دوستان

عزیزان فکر نمی کنید گذاشتن موقعیت ها در فردای اون روز یکم دیر باشه اگه موقعیت خوبی هست خوب همون لحظه یا نه 30 دقیقه بعد خوبه والا همه می دونیم روش خوب و سوددهی هست دیگه گذاشتن مثال کافی نیست ؟؟!!!
                    بهتر نیست کاری کنیم دیگران هم یه سودی بکنن!!!
                    " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• دوست گرامی اینا نتیجه کاره، نه مثال.
                      شما هم اگر کاری انجان دادید لطفا به اشتراک بزارید، به اشتراک گذاشتن موقعیت مطلب دیگه ای هستش که لازمه همه رفقا فعال باشن نه تماشاگر.....
                      با سپاس
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• دوست عزیز سناتور

با این سیستم معاملاتی در شب کار می کنیم. موقعیت ها را نیز در ساعات 18 به بعد می گذاریم
                        دوستان زحمت می کشند موقعیت های روز گذشته را شناسایی می کنند معرفی می کنند برای آموختن
                        در هر سیستمی هم فکر می کنم روش صحیح این باشد که شما سیستم را بیاموزید و بعد بر طبق آن پوزیشن بگیرید نه اینکه دیگران موقعیت را معرفی کنند و از روی دست آنها معامله کنید.
                        موقعیت های دیشب هم هست و شب های گذشته می توانید یه آنها رجوع کنید.
                        موفق باشید

نظر

• با سلام

من هم نگفتم کسی از روی دست کسی پوز بگیره من منظورم اینه بجای اینکه صبح از موقعیت های دیشب برای دیگران تعریف کنیم همون لحظه اگه این موقعیت ها رو دیدیم اعلام کنیم و در فروم بزاریم که اگه کسی با منطق و سرمایه اش جور شد بگیره وگرنه که هیج ، مثل کار خوبی که بچه ها در پیج pipo,cpipo,apadana دارن انجام میدن
                          " سرانجامSymmetry بازار تبادلات ارزی را از پای در خواهد آورد "

نظر

• بدلیل مبتدی بودن من متاسفانه نتونستم از یورو دلار پیپ خوبی بگیرم

تا 20 پیپ اول گرفتم ولی برگشت منم زودتر از موقع بستمش و تازه تی پی خیلی بدی هم تنظیم کرده بودم

حالا حالاها مونده تا منم مثل شماها کاربلد بشم
                            خوبه که دمو کار میکنم فقط
                            دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
                            2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
                            3- آرامش در تریدری
                            4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
                            5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                            6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
                            7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
                            8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
                            9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
                            10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
                            11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                            12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
                            13- با روحیه ی بد ترید نکن
                            14- خودتو گول نزن
                            15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
                            16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
                            17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• نوشته اصلی توسط senator نمایش پست ها
                              سلام خدمت همه دوستان

عزیزان فکر نمی کنید گذاشتن موقعیت ها در فردای اون روز یکم دیر باشه اگه موقعیت خوبی هست خوب همون لحظه یا نه 30 دقیقه بعد خوبه والا همه می دونیم روش خوب و سوددهی هست دیگه گذاشتن مثال کافی نیست ؟؟!!!
                              بهتر نیست کاری کنیم دیگران هم یه سودی بکنن!!!

دوست من ما در این تاپیک داریم روی یه استراتژی با هم تمرین و کار میکنیم تا نقاط ضعف و قدرتش را تشخیص بدیم . هنوز خیلی مونده تا تبدیل به یه سیستم معاملاتی بشه . وقتی سیستم شد براش یه کارگاه باز میکنیم مثل پیپو و .... تاهمه موقعیتهای لایو را اونجا قرار بدهند .

هدف از اشتراک نمودارها فردای هر روز، تمرین روی نکات استراتزی برای جفت ارزهایی است که داریم روش تمرین میکنیم . قرار نیست سیگنال بدیم تا کسی پوزیشن بگیره .
                              هر چند اکثر دوستان پوزشنهای شبانشون را هم دوست دارند به اشتراک میذارند .

نظر

• تا الان که من چیزی ندیدم ارزش پوز داشته باشه!(شرایط روند رو ندارن)

نظر کارشناسان؟!
                                بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

پردازش ...
                                X