اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• حمید جان درود بر تو
    دست مریزاد
    خدا قوت داره انصافا، فقط این دفعه یه مورد کوچیکی داره که تو تصویر با مستطیل طوسی مشخص کردم.

این عدم پیوستگی تو این 2 نقطه چارت رو شلوغش میکنه. البته تو تمام روزها این دیده میشه.

باسپاس فراوان از لطفت
    ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-23-2012, 07:30 PM
    Think / Act / Enjoy

نظر

• به نظر میرسه با اندیکاتور دیگه قاطی کرده باشه!

چیزی که من میبینم این شکلیه:

دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
      2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
      3- آرامش در تریدری
      4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
      5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
      6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
      7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
      8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
      9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
      10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
      11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
      12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
      13- با روحیه ی بد ترید نکن
      14- خودتو گول نزن
      15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
      16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
      17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• الان دلیلشو متوجه شدم که چرا اونجوری شده!

ببینید
        این اندیکاتور بر اساس تعداد کندلا یه سری حساب کتاب میکنه
        وقتی به عقب بر میگردی متاتریدر کندلای قدیمیترو بارگذاری میکنه درسته؟

یعنی تعداد کندلای قدیمی تر به تعداد کندلای فعلی اضافه میشه

اونوقت اندیکاتور قاطی میکنه چون تعداد کندلاش عوض شده!!!!

البته این یه باگه که درستش میکنم

ولی فعلا برای اینکه کار کنه

کافیه یه بار روی یکی از همین شکلکا کلیک کنید تا پنجره ی اندیکاتوره باز بشه بعدش ok بزنید تا اندیکاتورو از نو راه بندازه و درست بشه

منم این اشکالو رفع میکنم
        شاید الان نه ولی تا فردا میذارمش همینجا
        دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
        2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
        3- آرامش در تریدری
        4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
        5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
        6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
        7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
        8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
        9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
        10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
        11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
        12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
        13- با روحیه ی بد ترید نکن
        14- خودتو گول نزن
        15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
        16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
        17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

• نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
          ممنون از طاها عزیز .چند مورد راجع به این موقعیت به نظرم میرسه که عرض میکنم .

دوستان برای بررسی گام حرکتی یه جفت ارز ، باید به میانگین قبلیش توجه بشه . رنج 70 -150 پیپ خیلی خام هست . اندیکاتور ave daily rang این را بهتون نشون میده . میانگین 25 روز گذشته این ارز حدود 60 پیپه . پس گام مناسبه .

اشباع زیگ هم از همه نوعش داریم . نمیدونم چرا نوشتی نداریم . ؟!؟!؟!؟
          استفاده از استوکستیک بهتر از مکدی است اینجا .

اما یه مورد برام سواله که دوست دارم سعید جان جواب بدی . اینطور که من برای خودم الگو سازی میکنم برای این استراتژی اینطوریست که ، در طول یک روز باید روندی تا انتهای لندن داشته باشیم و بعد از این بازار ، منتظر اصلاح بازار باشیم و در حالتهای نادری ، به دنبال گرفتن ادامه روند .

اما تو این مورد ، یه روند صعودی داریم که ساعت 12 ظهر تمام شده . بعدش هم دیگه بازار رنج بوده . اصلا روندی نداریم که بخوایم عکسش پوز بگیریم . یا نه همون روند صعودی قبوله سعید ؟؟؟؟؟؟
          اینکه بخوایم با شکست خط روند و کف وسقف پوز بگیریم که میشه پوز گرفتن بر اساس تحلیل کلاسیک . نه یه این سیستم. به نظر من اصلا این موقعیت جزو شبانه ها نیست .
          سعید ؟؟؟
          با سلام و درود خدمت همه دوستان عزیز

ممنون از طاها و مسعود عزیز بخاطر تحلیل و آنالیزهای خوبشون خوشحالم از اینکه می بینم خیلی خوب دارید با سیستم ارتباط برقرار میکنید .
          و اما در مورد سوالت آقا مسعود همانطور که گفتم در مواقعی که بازار در نیمه روز و داخل سشن لندن موفق به تثبیت کف و سقفی شود مطمئنا" تا پایان روز باید دنبال مف و سقف دیگری باشیم
          که سقف و کف بعدی حتما" در سشن های بعدی بازار صورت خواهد گرفت . پس در این مواقع از همان گرینه به دنبال روند استفاده میشه که دنبال فرصت باشیم جهت پوز همسو با روند .
          در تصویر این تحلیل بخشی از آن را که مربوط به پایان روز و زمان شبانه میشه را جدا کردم که با نگاه به اون ببینید خود نمودار چقدر گویا با ما حرف میزنه . گفتیم که هر زیگی اصولا" از پنج زیگ تشکیل میشود حال آنکه در این تصویر پس از برگشت از سقف در تایم 15 دقیقه برای ما 3 زیگ ایجاد کرده و در تایم 5 مین 7 زیگ تولید 3 زیگ پر واضح است که به ما نوید زیگ 4 و بعد 5 را خواهد داد پس الویت کار بر این است که پس از ایجاد سقف زیگ 4 برای گرفتن پوزیشن بازوی زیگ 5 اقدام نماییم . پس میبینید که تحلیل این سیستم فارغ از هر گونه تحلیل های کلاسیک دیگر بوده و فقط تحلیل در راستای اندیکاتور زیگ اجرا میشود . البته گرچه که تمام تحلیل ها در نمودار با در ارتباط هستند اما ما فقط زیگ را در نظر میگیریم . امیدوارم تونسته باشم جواب مناسبی برای سوال شما داشته باشم .

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• درود بر همگی دوستان شب زی

دشت امشب میتونه eurgbp باشه حواستون بهش باشه

اون بالا یه ستاره شبانگاهی زیر پیوت مقاومتی داده، تای خوبی میتونه باشه

Think / Act / Enjoy

نظر

• طاها بزرگوار
              حسن خطرناکه ، جمعهاست امشب و ترید شبانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
              account demo

نظر

• دوستان این موقعیت فقط جهت پایش بود

جمعه تعطیله فیتیله...
                Think / Act / Enjoy

نظر

• سلام دوستان فعال و زحمتکش
                  بعد از چند روز غیبت منم خودمو رسوندم ماشاالله به این همه فعالیت
                  اقا یه پیشنهاد دارم تا الان که پنجاه صفحه جلو رفته موضوع اگر امکانش هست یه جمعبندی از نتایج بدست امده تا الان انجام بدیم و در ادامه این نتیجه گیری رو تصحیح کنیم
                  اینطوری اگر کسی هم تازه بیاد ارجاع داده بشه به صفحه مورد نظر تا کلیات و نتایج بدست امده از استراتژی را توی یک صفخه متوجه بشه
                  من خودم از صفحه اول تا الان را خوندم و یادداشت کردم اما مابین این مطالب یکسری اندیکاتور ارایه شده که اگه بخوایم استفاده کنیم صفحه پر میشه
                  اگر امکانش هست دوستانی که با این اندیکاتورهای پیشنهادی کار کردن نتیجه استفاده و نکاتشو لطف کنن مطرح کنن تا یک کلیتی برای زحمات دوستان بدست بیاد
                  پیروز باشید
                  قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• درود به همه دوستان و محمد جان
                    پيرو پست 563 منم موافقم ، بنظرم اگه جمع بندي را مسعود يا طاها عزيز قرار بدن ، خيلي پر بارتر خواهد بود ، چون اين دوستان با زحمتي كه روي بك تست گيري ماهرانه و حساس كشيدند ديد بالا و پخته اي در اين سيستم پيدا كردن كه ما همگي به اون محتاجيم .
                    تاكيد بنده هم اينه كه اول از همه بايد ديد بازاري داشت و ببينيم بازار براي ما چي داره نه اين كه ما از بازار چي ميخوايم ( همونطور كه چندين بار مسعود و طاها عزيز اشاره داشتند ) ، بعد با استفاده از ابزار هاي مختلف بعنوان كليد استفاده كرد . بنده شخصا اندي استو هيستو گرام را براي استفاده بعنوان اندي استو پيشنهاد ميكنم ، چون هيجانات كمتري داره و واگرايي هاي معتبر تري را نمايان ميكنه ، البته صرف نظر از رنگ فاز هاش ، چون در اين سيستم رنگ فازهاش كاربردي ندارن و ما فقط بعنوان ابزاري براي مشاهده واگرايي استفاده ميكنيم .
                    پ . ن : روم نميشه بنويسم ، اما فكر نميكردم در اين حد باشه .
                    ورود به معامله با منطق انسانی
                    خروج
                    از معامله با احساس ماشینی
                    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• درود بر همه دوستان
                      محمد جان و احمد باصفا حرفاتون كاملا درسته و قبول دارم.
                      فعلا در حال بررسي هستيم و مسعود به نظرم از من چندين و چند قدم جلوتره با توجه به تجربه اش.

اما براي اينكه شما هم بدونيد ما در چه فازي هستيم فقط اينقدر بگم كه انديكاتور زيگ زاگ خودش يه عالم نكته نهفته توش داره كه هيچ جايي هم عمري نتونين پيدا كنين مگر بشينين بررسي كنين.

فقط تمام تلاشتونو بكنيد كه همين اندي زيگ زاگ رو كامل بهش مسلط بشين تا ........

بقيشو خودتون حدس بزنين كه.....

بريد بررسي كنيد زيگ زاگ چطور با قيمت حركت ميكنه(تو برگشت روند و ادامه روند)كه اين ياددادني و گفتني نيست(اينو من خودم از يك محقق و معامله گر شنيدم كه حرفش طلاس)

اجازه بدين نگم كه مزه اش تو همينه.

برقرار و پايدار باشيد
                      Think / Act / Enjoy

نظر

• طاها جان بلاخره نتيجه اي به اشتراك گذاشته ميشه ؟
                        ورود به معامله با منطق انسانی
                        خروج
                        از معامله با احساس ماشینی
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• دوستان يه پيشنهاد جالب براي همه:

هر كدوم از شماها هر تجربه اي داره تو اين سيستم تا به الان و نكته اي تو سيستم بدست آورده از اين پست به بعد بياد ارائه بده ببينيم تا چه حدي رفقا با اين سيستم تونستن اخت بگيرن.

رفقا اين شامل ارائه ديدگاهتون
                          با توجه به قدرت جمع بندي شما و گذشت زمان از شروع اين تاپيك تا به الان نيز ميشه.

احمد باوفا خيلي خوب ميشه اگر دوستان هم تلاش بكنن و گوشه اي از كار رو بگيرن تا باهم رو به جلو حركت كنيم.

ما در حد توانمون در اين تاپيك در خدمت رفقا خواهيم بود و دريغ نخواهيم كرد.

ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 08-25-2012, 07:18 PM
                          Think / Act / Enjoy

نظر

• نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                            دوستان يه پيشنهاد جالب براي همه:

هر كدوم از شماها هر تجربه اي داره تو اين سيستم تا به الان و نكته اي تو سيستم بدست آورده از اين پست به بعد بياد ارائه بده ببينيم تا چه حدي رفقا با اين سيستم تونستن اخت بگيرن.

رفقا اين شامل ارائه ديدگاهتون
                            با توجه به قدرت جمع بندي شما و گذشت زمان از شروع اين تاپيك تا به الان نيز ميشه.

احمد باوفا خيلي خوب ميشه اگر دوستان هم تلاش بكنن و گوشه اي از كار رو بگيرن تا باهم رو به جلو حركت كنيم.

ما در حد توانمون در اين تاپيك در خدمت رفقا خواهيم بود و دريغ نخواهيم كرد.

سلام به همه دوستان عزیز و با تلاش این فروم
                            من حدود یک سال هست که دارم با این سیستم کار می کنم
                            سه نکته رو دوست داشتم که به اشتراک بزارم
                            1:از لیمیت استفاده کنید
                            2:از پوزیشنهای دو بخشی استفاده کنید
                            3:در بیشتر مواقع(شاید بیشتر 80 درصد) قیمت حداقل 23 درصد روند دیروز رو اصلاح می کنه
                            البته اینها نظر شخصی من و موارد مهمی بود که من در پلان معاملاتی خودم استفاده می کنم
                            امیدوارم که برای دوستان مفید بوده باشه

نظر

• mjfaster جان درود بر شما

به این تاپیک خوش اومدین

سپاسگذاری من رو برای ارائه این نکات جالب قبول بفرمایید.

دوستان و رفقا mjfaster به نکته خوبی اشاره کردن - " در بیشتر مواقع(شاید بیشتر 80 درصد) قیمت حداقل 23 درصد روند دیروز رو اصلاح می کنه "

این یکی از همون نکات زیگ هستش که با زوم کردن و بررسی چارت بدست میاد.

mj جان در مورد پوزیشن های دوبخشی اگر کاملتر توضیح بدی بسیار ممنون میشم ازت - در چه شرایطی و با چه مدیریت سرمایه ای؟
                              این لیمیت که فرمودید، مگه قدرت پیش بینی سقف یا کف رو دارید؟(مگر اینکه به زیگ زاگ، اشباعش و اصولش و درصدهای فیبو اشراف مناسب و کافی داشته باشین).
                              در این سیستم من تی پی 20 پیپ ثابت ست میکنم تریدهام رو. مدریت سرمایه هم پیشرفته بکار میبرم، در زمان وجود چند موقعیت هم با رعایت مدیریت ریسک، پخش ریسک میکنم.

برقرار و پایدار باشید
                              Think / Act / Enjoy

نظر

• ماندگار جان به عنوان برادر کوچیکترت ازت یه خواهش دارم: این حرفا رو که روم نمیشه و شما استادید و تجربه شما بالاتره رو بزار باشه برای آخرین روز این تاپیک
                                دلیلشم الان میگم: ما در حال حاضر هممون شاگردیم و صاحب سبک آقا سعید باصفا هستن.
                                پس: باید با هم راحت باشیم، ما اومدیم اینجا از هم دیگه مطلب یاد بگیریم. پس خجالت کشیدن تو مرام و قاموس دانشجویی جایی نداره. اینو مسعود باوفا هم یکبار یادآوری کردند.
                                من وقتی به خودم میگم کاردرست که مهارت در حد بالایی در کسب سود از بازار داشته باشم...!!!

این چجوری به واقعیت میپیونده:

1: بشینم چشم و حواسم رو بدم روی نمودار و اونو شخم بزنم تا ببینم چطور میتونم ریتم بازار رو تشخیص بدم - میدونم کار سختیه ولی شدنیه.
                                2: بیام تو این تاپیک و ایرادهام رو عنوان کنم بدون هیچ پیش زمینه فکری - چون سوال تا عنوان نشه معلوم نیست درسته یا غلطه(شاید از نظر من و شما غلط باشه ولی با پرسیدنش یه نکته خوشمزه از توش در بیاد)

بیشتر از این سرت رو با پرحرفی هام درد نمیارم.

تلاش - تلاش - تلاش

پشتکار - پشتکار - پشتکار

تفکر - تفکر - تفکر

Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X