اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی معاملات شبانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دلار به کانادا 20 پیپ اول را گرفتم
    آقا مسعود آیا می توانیم انتظار رشد برای دلار به کانادا داشته باشیم؟
    اگر توجه کرده باشید چند بار تا به حال پیش آمده که ما می توانستیم با روند همراه بشویم.
    من فکر میکنم انتظار صعود خوبی را باید در دلار کاندا داشته باشیم نظر شما چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Gheisar نمایش پست ها
      سلام به همه اساتید نظرشون در مورد امشب چیه؟من فکر میکنم یه حرکت در یورو/دلار تا 1.2580 داشته باشه و بعد برگرده.
      جناب قیصر از نظره من این جفت ارز سل داره و خفن هم میریزه
      خارج از بحث استراتژی شبانه موج 5 از 5 از c به صورت یه diagonal به اتمام رسیده ، حالا اگر یک های دیگه بزنه یا باید به الیوت شک کرد یا به خودم ، در این صورت اگر این اتفاق بیفته بنده استاپ میخورم

***این نام کاربری همان آی دی esi_mohammadi می باشد.***

نظر

• دوستانeur/audهم بد نیست
        قدر تو به اندازه ی صبر توست و رازهایت ، نهفته در صبرهایت . . .

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamadwinner نمایش پست ها
          دوستانeur/audهم بد نیست
          درود محمد جان
          eur/aud معمولا حرکتهای قشنگی داره اما اسپردش خیلی زیاده

نظر

• میلان کوندار عزیز دلار کانادا را بسیار جای خوبی بای کردید . اگه تی پی را 15 یا 20 پیپ در نظر میگرفتید به هدف میخورد . بر اساس استراتژِی شبانه که بیش از این جای رشد نداره . اگر منظورتون تحلیل کلی کاناداست که به اینجا ارتباطی نداره .

یورو/استرالیا ، حرکات خوبی داره اما به 2 نکته در این جفت توجه کنید . اولا اسپرد بالا خیلی از موقعیتها را بی ارزش میکنه و دوم اینکه شبهایی که تا ساعات پایانی شب همچنان شاهد ادامه روند روی این جفت هستید از پوز گرفتن پرهیز کنید .

طبق صحبت دیشب ، یورو/دلار و پوند/دلار را اکنون با سود بستیم .
            ای دی barman bourse لطفا تحلیل نا مربوط با استراتژِی شبانه را در این تاپیک قرار ندهید .
            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• سلام صبح همگی بخیر

من عکس گذاشتم تی پی 20 پیپی دلار کانادا خورده و بخش دوم را باز گذاشتم الان در 32 پیپ سود است. پست 601

منظورم این بود که من در این چند هفته توجه کردم بعضی از پوزیشن ها مثلا هفته پیش یورو دلار می شد با ضرر 20 پیپی بیش از 100 پیپ را گرفت.
              حرفم این بود که اگر تحلیلی داشته باشیم که امید به روند بلند مدت ارز داشته باشیم گاهی وقتا در جای بسیار خوبی می توانیم وارد بازار بشویم
              و بخشی از پوزیشن را باز بگذاریم.
              در حرفهای آقا سعید هم این بوده است.
              می گم بهش فکر کنیم.

ممنونم از توضیحات شما.

روز خوبی داشته باشید دوستان

نظر

• سلام دوستان عزیز
                در رابطه با اندیکاتور زیگ یک قاعده هست که میگه در یک روند یک حرکت بلند روند اگر در تایم های مختلف خودش فقط تشکیل یک زیگ بده حرکت بعدیش به حالت رنج در میاد
                در حرکت دیشب بازار برای جفت ارزهایgbp/usdوeur/jpyهمین موضوع صادق هست؟
                لطفا دوستان نظر بدین
                پیروز باشید

نظر

• درود بر همگي رفقا
                  صبح همگي بخير
                  عذرخواهي از همگي بابت كمي حضورم در اين تاپيك، جناب لپ تاپ گرامي 2 روز منو معطل خودش كرد و آخرشم ديروز عصر مجبور به تعويض ويندوز شدم.
                  قصه كوتاه كنم.....

ديشب eurusd و gbpusd موقعيتهاي خوبي تقديم ما كردند و ما هم با كمال ميل و آغوش باز پذيرفتيم.
                  طبق گفته مسعود خان بالكوفسكي حالشو برديم.

mohamadwinner اين نظر درسته و با توجه به اين قاعده مي توان در راستاي روند در استراتژي شبانه شكاچي خوبي بود.
                  Think / Act / Enjoy

نظر

• محمد جان مطلبی که شما می گیید درست است اما هیچ چیزی در این بازار قطعیت ندارد.
                    چیزی که در سیستم ترید شبانه مبنا است ساعت کاری است.
                    سعید عزیز گفت که ساعت هشت و نیم - 9 صبح معاملاتت هرکجا که بود خارج می شوی . چه در سود چه در ضرر.
                    من خودم فکر می کنم می توانیم انتظار داشته باشیم به پیوت مرکزی روزانه برسد. بنابراین بخشی از پوزیشن در سود را می بندم
                    پوزیشن را ریسک فری می کنم. و منتظر می مانم یا اگر تحلیل داشته باشم .معامله را ریسک فری می کنم و صبر می کنم ببینم بازار چه در توشه دارد.
                    اینها دیگر نظرات شخصی است . اما مبنا این است که در ساعت 8 - 9 صبح از معاملات با سود یا ضرر خارج شویم.
                    موفق باشید.

نظر

• بارسلونای عزیز ممنون از توضیح منم همین نظرو دارم
                      میلان کوندرا جان منم منظورم پوزیشن توی همون بازه زمانی هست اما خواستم ببینم که دوستان توی چنین شرایطی چه تصمیمی میگیرن
                      دیشب خداروشکر شرایط خوب بود

نظر

• با سلام و درود خدمت همه دوستان خوب و با وفا

خوشحال از اینکه دوستان می بینم قدرت تشخیص روند و شناسایی در دوستان داره قوت میگیره همانطور که قبلا" هم گفتم اگر با استراتژی دوست شوید سود های خوبی گرچه کم اما مطمئن قسمتمان خواهد کرد .

مطلبی که باید عرض کنم من تجربیات خودم را در ارتباط با این استراتژی در اختیار دوستان قرار دادم بدون اینکه ماخذی در جایی ازش داشته باشم و به همین دلیل از دیگر دوستان هم تقاضا کردیم در ارتباط با این

سیستم اگر تجربه ای از قبل دارند در اختیار دیگران قرار دهند و اگر ندارند در مورد این سیستم کمی تحقیق و بر رسی کنید و آموزه های خود را با دیگران به اشتراک قرار دهیم .

ما فعلا" در گام اول این استراتژی به 20 پیپ سود قانع هستیم اما اگر کمی دانش و تجربه ها بیشتر شود بازدهی استراتژی زیگ زاگ خیلی بیشتر از این هاست که ما تصورش را میکنیم .

پس لطفا" دوستانی که با روش اندیکاتور ها آشنایی دارند کمی به اندیکاتور زیگ زاگ توجه کنند تا انشاا... به نتایچ خوبی خواهیم رسید . و همچنین بتوانیم راه را برای استراتژی روزانه باز کنیم

که پس از آن بریم به سراغ پوزیشنهای روزانه اما لازمه اش تبحر دوستان در شبانه و بازدهی مثبت ماهانه دوستان خواهد بود انشاا....

موفق و موید باشید
                        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام به دوستان عزیز و تشکر از همه کسانی که برای بهینه کردن سیستم شبانه تلاش میکنن

2 تا اندیکاتور برای عکس گرفتن قرار میدم تا دوستان هنگام گرفتن پوزیشن وقتشون تلف نشه

تصویر در پوشه experts - files با ساعت و تاریخ زخیره میکنه
                          Take_Photo.rar

یه تجربه شخصی هم در رابطه با این نوع سیستم بگم ؛ که من بیشتر از خستگی بازار در اواخر سشن و روی جفت ارزهایی که بیشتر در اون بازار درگیر هستن استفاده میکنم

نظر

• به دلیل نداشتن روند خوب در اکثر جفت ارزها امشب موقعیت چندان جالبی دیده نمیشه . Usd/jpy به عنوان یه گزینه برای فروش میتونه بررسی بشه .

تا اواخر شب صبر میکنیم . احتمالا بشه در جهت و ادامه روند روی بقیه هم موقعیتی پیدا کرد .
                            مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

نظر

• سلام ودرود خدمت همه دوستان عزیز

امشب ساعت 10 خبر بژ بوک در راه است که میتونه تاثیر گذار در بازار باشه . در گرفتن موقعیتها امشب دقت لازم را نسبت به ساعت و نوع پوزیشن داشته باشید

تا دچار حادثه خبر نشوید

موفق باشد
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام دوست عزيز اين خبر كه ميگي ساعت 10 به وقت ايران هست ديگه؟

نظر

پردازش ...
                                X